Jelenleg

21
látogatónk van

Örömködő

5 éve 8 hónapja #279305 Írta: Leopardusz
Megválaszolva: Leopardusz
legalább a prém napokat fogyaszd le :trollol:
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja #279307 Írta: Solinari
Megválaszolva: Solinari

Maradjunk mar inkabb az orulok a szerencses koromnek ahol egy sokkal ugyesebb jatekost sikerult kilonom mondatnal akkor, ha az atlag sebzesem a tankkal amugy nincs 400dmg es eppen ma a csillagok egyutt alltak es valahogy besikerult ami amugy sosem szokott

A.whyme csecsre vagtam helyett.......

Talan kozelebb all a valosaghoz.. plane lowsubtierben


ha tetszik, ha nem ő lett a hulla a végén, pedig ugye tudás alapján neki kellett volna engem simán kilőnie és fölényesen nyernie...
nem azt mondtam, hogy jobb vagyok nála, hanem, hogy a kb 10%-os esélyemmel tudtam élni és lehozni a meccset a végén.
magyarul csecsre lett vágva egy nálam ezerszer jobb játékos, ha tetszik neked, ha nem! még akkor is ha 10ből 9szer ő hozná le a mecset máskor. úgyhogy köszönöm, de nem mond meg nekem hogy minél maradjak, meg minél nem!


GG +2 tierben sikerült.
Úgyhogy maradjunk annál hogy részese voltál egy szerencsés végkimenetelnek.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Lord_Loga
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja #279310 Írta: freezer
Megválaszolva: freezer
Ha nem is 3. GM, de 2., ez is nehéz volt :)

wotreplays.eu/s...ct_257


Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sat Okh
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja #279316 Írta: Lidercnyomas
Megválaszolva: Lidercnyomas
Hetet egy csatában! :P
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Exami, Sat Okh
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja - 5 éve 8 hónapja #279318 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14

Maradjunk mar inkabb az orulok a szerencses koromnek ahol egy sokkal ugyesebb jatekost sikerult kilonom mondatnal akkor, ha az atlag sebzesem a tankkal amugy nincs 400dmg es eppen ma a csillagok egyutt alltak es valahogy besikerult ami amugy sosem szokott

A.whyme csecsre vagtam helyett.......

Talan kozelebb all a valosaghoz.. plane lowsubtierben


ha tetszik, ha nem ő lett a hulla a végén, pedig ugye tudás alapján neki kellett volna engem simán kilőnie és fölényesen nyernie...
nem azt mondtam, hogy jobb vagyok nála, hanem, hogy a kb 10%-os esélyemmel tudtam élni és lehozni a meccset a végén.
magyarul csecsre lett vágva egy nálam ezerszer jobb játékos, ha tetszik neked, ha nem! még akkor is ha 10ből 9szer ő hozná le a mecset máskor. úgyhogy köszönöm, de nem mond meg nekem hogy minél maradjak, meg minél nem!


GG +2 tierben sikerült.
Úgyhogy maradjunk annál hogy részese voltál egy szerencsés végkimenetelnek.


Szerintem maradjunk meg annál, hogy hadd örüljön a sikerének. Nekem is volt olyan, hogy legyőztem egy sokkal jobb játékost, +2 -1 tierben ( ugyan őt) mondjuk a történethez hozzá tartozik, hogy nem akartam, inkább figyeltem hogy mit csinál. Aztán amikor megkerülhetetlen tényező lett, muszáj voltam fogalkozni vele. Szerencsém volt, nem vitás, tudtam, hogy mit fog csinálni és bejött. Nem gondolom, hogy ettől jobb lennék, de az öröm az öröm.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dies, Angmaar
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja #279319 Írta: Lord_Loga
Megválaszolva: Lord_Loga
Igazad van Robb_HUN és ezt mondta Goldmalac is: örüljön, ez teljesen jogos és érthető.

A kifogásolt rész a 'csecsre vágva' volt, ami megint csak jogos és érthető.

(Egyrészt tiszteljük egymást, a játékostársakat annyira, hogy nem így gondolunk rájuk, másrészt egy eset nem statisztika...)
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja #279320 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14

Igazad van Robb_HUN és ezt mondta Goldmalac is: örüljön, ez teljesen jogos és érthető.

A kifogásolt rész a 'csecsre vágva' volt, ami megint csak jogos és érthető.

(Egyrészt tiszteljük egymást, a játékostársakat annyira, hogy nem így gondolunk rájuk, másrészt egy eset nem statisztika...)


Igen Lordom, ebben igazad van.
De mindig ha valaki itt örömködik, 10ből 9 szer mindig megmagyarázza valaki hogy miért ne tegye.
Ez is wtf kategória - szerintem.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dies, Angmaar
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja #279322 Írta: Ssas
Megválaszolva: Ssas

Minden tank kifejlesztve, minden tank a garázsban! :talking2: :beer2: :)
Meg még 64 prémium is
:yk: :yk: :wb:

Ezennel abba is hagyom a játékot :thx3: shaking



Mehet ebay-re :silly:
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja #279323 Írta: dies
Megválaszolva: dies

Igazad van Robb_HUN és ezt mondta Goldmalac is: örüljön, ez teljesen jogos és érthető.

A kifogásolt rész a 'csecsre vágva' volt, ami megint csak jogos és érthető.

(Egyrészt tiszteljük egymást, a játékostársakat annyira, hogy nem így gondolunk rájuk, másrészt egy eset nem statisztika...)


Igen Lordom, ebben igazad van.
De mindig ha valaki itt örömködik, 10ből 9 szer mindig megmagyarázza valaki hogy miért ne tegye.
Ez is wtf kategória - szerintem.


Igen , ezért írtam,hogy örömködő,nem fikázó.
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja #279324 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

Igazad van Robb_HUN és ezt mondta Goldmalac is: örüljön, ez teljesen jogos és érthető.

A kifogásolt rész a 'csecsre vágva' volt, ami megint csak jogos és érthető.

(Egyrészt tiszteljük egymást, a játékostársakat annyira, hogy nem így gondolunk rájuk, másrészt egy eset nem statisztika...)


Igen Lordom, ebben igazad van.
De mindig ha valaki itt örömködik, 10ből 9 szer mindig megmagyarázza valaki hogy miért ne tegye.
Ez is wtf kategória - szerintem.

Ha az örömködés nem arról szólna, hogy a másik játékost megalázza, akkor valószínűleg 1 szót sem szóltak volna a többiek.
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja #279328 Írta: Obito
Megválaszolva: Obito

Minden tank kifejlesztve, minden tank a garázsban! :talking2: :beer2: :)
Meg még 64 prémium is
:yk: :yk: :wb:

Ezennel abba is hagyom a játékot :thx3: shaking



Gratula! Honnan volt ennyi türelmed és kitartásod hozzá? :cheer: ;)
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja #279329 Írta: turoskeksz
Megválaszolva: turoskeksz

Minden tank kifejlesztve, minden tank a garázsban! :talking2: :beer2: :)
Meg még 64 prémium is
:yk: :yk: :wb:

Ezennel abba is hagyom a játékot :thx3: shaking



Grt.Nálam csak 54 tank van amiböl 29 prém.Obj 268v4re hajtok most :cheer:
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja - 5 éve 8 hónapja #279336 Írta: P_r_e_d_a_t_o_r
Megválaszolva: P_r_e_d_a_t_o_r
Egy vicces kép mikor a tetőn keresztűl beesel a hálószobába és nem tudsz mozdulni semerre :) Artynak "free damage" voltam :thx:
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja #279337 Írta: GoldMalac
Megválaszolva: GoldMalac

Igazad van Robb_HUN és ezt mondta Goldmalac is: örüljön, ez teljesen jogos és érthető.

A kifogásolt rész a 'csecsre vágva' volt, ami megint csak jogos és érthető.

(Egyrészt tiszteljük egymást, a játékostársakat annyira, hogy nem így gondolunk rájuk, másrészt egy eset nem statisztika...)


Igen Lordom, ebben igazad van.
De mindig ha valaki itt örömködik, 10ből 9 szer mindig megmagyarázza valaki hogy miért ne tegye.
Ez is wtf kategória - szerintem.

Ha az örömködés nem arról szólna, hogy a másik játékost megalázza, akkor valószínűleg 1 szót sem szóltak volna a többiek.


Huntinál a pont :)
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja #279349 Írta: FZRPUPU
Megválaszolva: FZRPUPU
A hétvégi akció miatt visszavettem 2000hp a troll ágyúval :troll:

Mellékletek:
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.