Jelenleg 402 vendég és 14 tag online

Tankos Apukák Fóruma #3

3 éve 2 hete #229386 Írta: Pike
Megválaszolva: Pike
Sziasztok!

Van itt valaki aki volt már párterápián? Kihűlt majd két évtizedes házasság három gyerekkel... Privátban is írhattok, ha van tapasztalat akár pozitív akár negatív.

A pisztácia kifogyott...
Miért van két vécécsésze? Nem tudtad? A milliomosok egyszerre csinálják... Ilyen bunkók?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 2 hete #229388 Írta: sandorati
Megválaszolva: sandorati

Pike beküldte: Sziasztok!

Van itt valaki aki volt már párterápián? Kihűlt majd két évtizedes házasság három gyerekkel... Privátban is írhattok, ha van tapasztalat akár pozitív akár negatív.

Jesszusom... "párterápiás" tapasztalatom nincs, (csak piás :blink: ) de nagyon drukkolok Neked!!! Tegyél meg mindent, amit lehet a kapcsolatotokért !!! 3 gyerek, és asszony ennyi év után, nem szabad veszni hagyni !!! :unsure: :scratch:
Remélem helyrejöttök... :talking2: :talking2: :talking2:

Nincs ami olyan szentül megpecsételne egy barátságot, mint a közös hányás.
Az élet egy nagy kupleráj,mi vagyunk benne a kurvák,a sors pedig baszogat minket!
''A vélemény olyan, mint a segglyuk, mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra.'' - Hal Hickman
Végül: Halhatatlan vagyok. Egyelőre... :)
Melléklet:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Samy70, Kopasz0721, Rallyefan81, Volvo_elcsap, DarkRaven73, lucha_nDall

3 éve 2 hete #229394 Írta: Frankenstein Bourne
Megválaszolva: Frankenstein Bourne
Jó reggelt!

:lol:
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tibi144, Samy70, tiger, sandorati, Volvo_elcsap

3 éve 2 hete #229396 Írta: Samy70
Megválaszolva: Samy70
Én is jó reggeltet!

Samy

A jövő meg fog történni.... az egész csak idő kérdése.... :)
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, tibi144, tiger, sandorati, Rallyefan81, Volvo_elcsap, lucha_nDall, Sics, Frankenstein Bourne

3 éve 2 hete #229406 Írta: sandorati
Megválaszolva: sandorati
Tegnap estének egyik legidegesítőbb csatája;

20 kill, semmi HP a végére, még jön rám minden irányból 6 heavy, , balf@sz csapat, akik az első csatahullám alatt megpusztultak, gyakorlatilag ha nem halok meg a végén én hozom le a csatát...
Azért a sebzésszám különbséget érdemes megnézmi.... Ez a Terminator azért faintos egy jószág; :dancing: :rofl:

Nincs ami olyan szentül megpecsételne egy barátságot, mint a közös hányás.
Az élet egy nagy kupleráj,mi vagyunk benne a kurvák,a sors pedig baszogat minket!
''A vélemény olyan, mint a segglyuk, mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra.'' - Hal Hickman
Végül: Halhatatlan vagyok. Egyelőre... :)
Melléklet:
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Samy70, Rallyefan81

3 éve 2 hete - 3 éve 2 hete #229420 Írta: Potrien
Megválaszolva: Potrien
Három évig szemeztem az oroszlánnal, és most leértékelték, mert beleesett a moly a bundájába.

- Ha majd a köztársaság elnöke azt kérdezi: “Ugyan, kedves Potrien, ki volt az a három katona, aki szétverte azt a karavánt?”, mit felelek neki? Mi?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, tibi144, Samy70, Szete58, sandorati, Rallyefan81, DarkRaven73, Katjaton, Tomat

3 éve 2 hete - 3 éve 2 hete #229422 Írta: tibi144
Megválaszolva: tibi144
Pedig utalom ezt a talicskat,de kell a hutto.. :troll:

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, Samy70, Potrien

3 éve 2 hete #229423 Írta: tibi144
Megválaszolva: tibi144
Mellékletek:

3 éve 2 hete - 3 éve 2 hete #229425 Írta: Potrien

Szete58 beküldte: www.lidl.hu/hu/...d=2390

Az előbb, amikor beadta a reklám kicsinyített képét a WoWS.hu oldal, elkezdtem keresni, hol a csöve... lehet, lassan kezd hiányozni a tankozás?

Pz.Kpfw. B2 Karottenwagen. (Ops. Utólag láttam, hogy Kátya már levette a formát. :oops: )

- Ha majd a köztársaság elnöke azt kérdezi: “Ugyan, kedves Potrien, ki volt az a három katona, aki szétverte azt a karavánt?”, mit felelek neki? Mi?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Katjaton

3 éve 2 hete #229426 Írta: Potrien

Pike beküldte: Kihűlt majd két évtizedes házasság három gyerekkel...

Ne aggódj Pike, nálunk már régóta nincsenek kibékülések, csak tűzszünetek. :blink:

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tibi144, Samy70, Szete58

3 éve 2 hete - 3 éve 2 hete #229430 Írta: Potrien

Katjaton beküldte: Sziasztok!!

Ez a Párizs térkép mióta van?
... és valaki segítene valami használható leírással, hogy mivel merre érdemes megindulni?

Kátya! Elindulsz jobbra a Rue de Sezlonyon, balra lesz a Szajna part, azt felismered, mert a kis Paulette is ép arra tart, kezében rózsa szál, az a csöpp szája már csókra áll.... Elkalandoztam. Tehát a Trocadero közepére ne menj, mert a Museé de L'Homme sarkáról felspottolnak, viszont a Palais de Chaillotról két irányba is biztonságosan lőhetsz. A Quao de Passy sem biztonságos, ott távolról hangos "Secreter!" köszönéssel td-k szoktak bekopogtatni a homlokpáncélon. Tehát mikor elérsz az Odeur le fart sarkára, menj be a Cafe Zacc -ba. Ott remek az Omelette au fromage. Ott várd meg a csata végét, mert egy Mt-25 -el ezen a pályán semmire sem mész.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, tibi144, Samy70, Szete58, Emerich37, Rallyefan81, Apa1972_hu, DarkRaven73, Katjaton, pepe0419, Frankenstein Bourne, be.ga1004

3 éve 2 hete #229443 Írta: Samy70
Megválaszolva: Samy70
Hmmmmm

Samy

A jövő meg fog történni.... az egész csak idő kérdése.... :)
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, Rallyefan81

3 éve 2 hete - 3 éve 2 hete #229459 Írta: EzTett
Megválaszolva: EzTett

Zsigulííííí. De akkor ez most "kockalámpás"? :dry: :woohoo:

Mindenki a sarat tapossa, csak van, aki közben a csillagokra néz.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Samy70

3 éve 2 hete #229478 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics

Valakit érdekelt a párizsi map ... sztem ez egészen korrekt.

( Én light tankkal imádom ezt a pályát, azok a bokros dombocskák közel olyan jók mint a Prokhorovka adta lehetőségek :D )
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, Szete58, Katjaton

3 éve 2 hete - 3 éve 2 hete #229487 Írta: Rohamnyuszi
Megválaszolva: Rohamnyuszi

Pike beküldte: Sziasztok!

Igaz, tanultam pszichológiát, érzelmi intelligenciát, kommunikációt, stb. ami egy ilyen helyzetben előnyös, ugyanakkor nem számítok szakképzett terapeutának, szóval kezeld a hozzászólásom abszolute laikusként.

Mivel a családomban és személyes ismerettségi körömben is sokan dolgoznak ezen a területen, egy dolgot bizton kijelenthetek. A problémák kezelésének és a sikeres párkapcsolat alapja a nyitott, őszinte és hatékony kommunikáció.

Egy párterápiás szakember alapvetően a mediátor szerepét tölti be és kialakít a két fél között egy neutrális csatornát, ezért ha erre még nem került volna sor közöttetek, érdemes mindenképp itt kezdeni.

Természetesen sok pár számára kínál hatékony és produktív alternatívát a párterápia, ezért amennyiben szükségét látod, mindenképp próbáljátok meg, ugyanakkor első lépésként azt javasolnám, hogy üljetek le beszélgetni.

Sok esetben csodákra képes.

A másik dolog, amit főként a személyes tapasztalataim indokolnak, az talán picit furán hangzik majd elsőre.

Az emberek döntő többsége azt gondolja, hogy egy rossz házasság fenntartása a "gyerekek miatt" a gyerekek érdekét szolgálja. Ez sajnos egy nagy tévedés mivel sokkal boldogabb és kiegyensúlyozottabb személyiség alakul ki két, egymástól akár független, de boldog szülő mellett, mintsem a frusztrált és kompromisszumokkal tarkított passzív háborús övezetben.

Félre ne értsd, nem okoskodni szerettem volna ezzel a hozzászólással, de jól tudom milyen nehézkes és beszűkült tud lenni a világ, amikor az embert maga alá temetik ezek az érzések.

Mindössze egy apró, külső impulzusként kezeld, ami eszembe jutott hazafelé jövet.

Őszintén kívánom, hogy mindannyiótok számára a lehető legjobban alakuljanak a dolgok.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, tibi144, Lidercnyomas, Samy70, Rallyefan81, Volvo_elcsap, DarkRaven73, Sics, Tomat

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.