Jelenleg 635 vendég és 14 tag online

Tankos Apukák Fóruma #3

4 hónapja 4 hete #276133 Írta: Frankenstein Bourne
Megválaszolva: Frankenstein Bourne

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Samy70, Szete58, sandorati, Rallyefan81, Volvo_elcsap, Katjaton, JackassJana, Sics, Sztyepan65, _BudSpencer_, KLC_KTE

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 hónapja 3 hete - 4 hónapja 3 hete #276202 Írta: sandorati
Megválaszolva: sandorati
... 8milliós gamer PC !!!... :yk: :yk: :yk:
nem mondom, kipróbálnám... :dancing: :rofl: :d2:

Nincs ami olyan szentül megpecsételne egy barátságot, mint a közös hányás.
Az élet egy nagy kupleráj,mi vagyunk benne a kurvák,a sors pedig baszogat minket!
''A vélemény olyan, mint a segglyuk, mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra.'' - Hal Hickman
Végül: Halhatatlan vagyok. Egyelőre... :)
Melléklet:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, DarkRaven73

4 hónapja 3 hete - 4 hónapja 3 hete #276251 Írta: Potrien
Megválaszolva: Potrien

Szete58 beküldte: Köszönöm az Uraságoknak, hogy megjelenésükkel emelték az esemény fényét! Külön köszönöm az Őrmester Úrnak, hogy nem vert és nem köttetett ki senkit, noha nagyon akart... :beer2:

Én is köszönöm a megjelent uraknak, hogy elviselték jelenlétemet, őszintén meg kell mondanom, kellemes társaság voltatok, de azt is meg kellene mondani valamelyikőtöknek, hogyan mentem haza, mert nem emlékszem. :oops:
https://postimg.cc/gallery/37udmc5lo/

- Ha majd a köztársaság elnöke azt kérdezi: “Ugyan, kedves Potrien, ki volt az a három katona, aki szétverte azt a karavánt?”, mit felelek neki? Mi?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Samy70, tiger, treffhetes10, Szete58, Rallyefan81, DarkRaven73, Katjaton, Robb_HUN

4 hónapja 3 hete #276253 Írta: Rallyefan81
Megválaszolva: Rallyefan81

Potrien beküldte:

Szete58 beküldte: Köszönöm az Uraságoknak, hogy megjelenésükkel emelték az esemény fényét! Külön köszönöm az Őrmester Úrnak, hogy nem vert és nem köttetett ki senkit, noha nagyon akart... :beer2:

Én is köszönöm a megjelent uraknak, hogy elviselték jelenlétemet, őszintén meg kell mondanom, kellemes társaság voltatok, de azt is meg kellene mondani valamelyikőtöknek, hogyan mentem haza, mert nem emlékszem. :oops:

Hogy ment haza Kedves Potrien?
Hát, nekem ezt dobta a gép, amikor a linkre kattintottam.... :whistle: :evil:

RallyeFan
“Igazságot hirdetni, vagy hasznos dolgokat javasolni az embereknek, biztos módja annak, hogy üldözzenek minket.” (Voltaire)

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Katjaton

4 hónapja 3 hete #276261 Írta: dies
Megválaszolva: dies

Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is.
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Rallyefan81, JackassJana

4 hónapja 3 hete #276317 Írta: Rallyefan81
Megválaszolva: Rallyefan81

RallyeFan
“Igazságot hirdetni, vagy hasznos dolgokat javasolni az embereknek, biztos módja annak, hogy üldözzenek minket.” (Voltaire)

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Samy70, Szete58, JackassJana

4 hónapja 3 hete #276377 Írta: Szete58
Megválaszolva: Szete58

Potrien beküldte:

A Nyugati-aluljáróban délcegen elindultál Őrmi a 3-as metró bejárata felé, eddig tudom. Nem tűnt olybá nékem, hogy filmszakadásod volna-lenne-lehetne... :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

„Engem nem a probléma érdekel, hanem a megoldás!”
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Katjaton

4 hónapja 3 hete #276378 Írta: tiger
Megválaszolva: tiger
Igaz,hogy nem kértem rá engedélyt,(majd legfeljebb elküldenek futkosóra),de szerintem így teljes a csapat,hogy az Őrmester Úr is velünk volt.

Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.

Valamennyi dolog, amit igazán szeretek erkölcstelen, illegális vagy hizlal.
Játékosnév:tigi74
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Potrien, DarkRaven73, Katjaton, JackassJana, Sics

4 hónapja 3 hete #276411 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1

tiger beküldte: Igaz,hogy nem kértem rá engedélyt,(majd legfeljebb elküldenek futkosóra),de szerintem így teljes a csapat,hogy az Őrmester Úr is velünk volt.

Az Úr meg vele, hogy épségben hazakerült. :beer2:

Tedd, vagy ne tedd. De ne próbáld! Live for nothing, or die for something.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Potrien, Katjaton

4 hónapja 3 hete #276435 Írta: Katjaton
Megválaszolva: Katjaton

Potrien beküldte:

Jó reggelt! :)

Beszépemberek! Aki nem adta át az ölelésem a többieknek, az nyújtsa fel a kezemet! :) :silly:

:kiss:

Jelentem a mi jó Tibink is üdvözöl mindenkit. A 144-es Tibi. :) Bár azóta már igen van 145 is... :) :angel.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tibi144, tiger, Szete58, DarkRaven73, JackassJana, Frankenstein Bourne, Sztyepan65

4 hónapja 3 hete #276458 Írta: Frankenstein Bourne
Megválaszolva: Frankenstein Bourne
Egy kis ebéd utáni ;)

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Samy70, Szete58, sandorati, JackassJana, Sics, Sztyepan65, Robb_HUN, KLC_KTE

4 hónapja 3 hete - 4 hónapja 3 hete #276461 Írta: sandorati
... eső, zápor, felhőszakadás várható, mindenki vigyázzon, akár kocsival, akár gyalog.... szarrá ázás várható... :talking2: :yk:

Az élet egy nagy kupleráj,mi vagyunk benne a kurvák,a sors pedig baszogat minket!
''A vélemény olyan, mint a segglyuk, mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra.'' - Hal Hickman
Melléklet:
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Samy70, Szete58, JackassJana, Sics, Sztyepan65

4 hónapja 3 hete #276464 Írta: Filler1

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Samy70, Katjaton, Leopardusz

4 hónapja 3 hete #276608 Írta: sandorati
... aaahhh, egy kicsit leszaladok a családdal Ceglédre kiáztatni, amit ki kell áztatni, és itt meghal az élet... nem semmi... már a topic se a "régi"... :silly: :ohmy: :)

Melléklet:

4 hónapja 3 hete #276610 Írta: Filler1
Csak én szedek béres cseppet.... :troll:

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Samy70, sandorati

KERES
© 2018 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.