Jelenleg

30
látogatónk van

Kesumisu Mod Pack

1 éve 2 hónapja #306701 Írta: Kesumisu
Megválaszolva: Kesumisu
Frissítve a 1.19.0.1-re

>>> Kesumisu MOD Pack leírás és letöltés <<<
"Hülye lehet az ember, én is szoktam hülye lenni. Talán többször is mint kellene, de bunkónak, Barátom! Bunkónak születni kell!"
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Andenon

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 2 hónapja #306714 Írta: Kesumisu
Megválaszolva: Kesumisu
Frissítve a 1.19.0.2-re

>>> Kesumisu MOD Pack leírás és letöltés <<<
"Hülye lehet az ember, én is szoktam hülye lenni. Talán többször is mint kellene, de bunkónak, Barátom! Bunkónak születni kell!"
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Andenon

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 2 hónapja #306858 Írta: Videoton
Megválaszolva: Videoton
Hali. Várható frissítés? 

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 2 hónapja #306861 Írta: Kesumisu
Megválaszolva: Kesumisu
Frissítve az 1.19.1-re

>>> Kesumisu MOD Pack leírás és letöltés <<<
"Hülye lehet az ember, én is szoktam hülye lenni. Talán többször is mint kellene, de bunkónak, Barátom! Bunkónak születni kell!"
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Videoton, Andenon, Rc46fi1

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 1 hete #307155 Írta: tesopapa
Megválaszolva: tesopapa
Szia. Lesz az 1.20-hoz is? Ez a kedvencem. Csak ezt használom. 
Hiányzik :)
Köszi az eddigieket!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 1 hete #307156 Írta: oZzzy21
Megválaszolva: oZzzy21
Én is ugyan ezt kérdezem? Én is csak ezt használom?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 1 hete #307166 Írta: Kesumisu
Megválaszolva: Kesumisu
Frissítve 1.20.0-ra

>>> Kesumisu MOD Pack leírás és letöltés <<<
"Hülye lehet az ember, én is szoktam hülye lenni. Talán többször is mint kellene, de bunkónak, Barátom! Bunkónak születni kell!"
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tesopapa, Andenon

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 4 napja #307188 Írta: tesopapa
Megválaszolva: tesopapa
Köszi szépen.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 2 napja #307191 Írta: Kesumisu
Megválaszolva: Kesumisu
Frissítve (xvm) az 1.20.0.1-re

>>> Kesumisu MOD Pack leírás és letöltés <<<
"Hülye lehet az ember, én is szoktam hülye lenni. Talán többször is mint kellene, de bunkónak, Barátom! Bunkónak születni kell!"
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RedFox69, Videoton, Andenon

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 hónapja 2 hete #307263 Írta: Csongi2012
Megválaszolva: Csongi2012
Szia Kesumisu!
Szeretnék érdeklődni hogy mi lett a hanggal? Nekem a 17.0 patch ota nincs a hangja a játéknak. Se alapjátéknál se modpachal. mi lehet a gond?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 hónapja 2 hete - 11 hónapja 2 hete #307265 Írta: Kesumisu
Megválaszolva: Kesumisu

Szia Kesumisu!
Szeretnék érdeklődni hogy mi lett a hanggal? Nekem a 17.0 patch ota nincs a hangja a játéknak. Se alapjátéknál se modpachal. mi lehet a gond?

Szia,
elég kevés ez az infó így... Mivel a 17.0 óta van ez a gondod nálad, feltételezem, hogy más játéknál van hang rendesen. Nem tudom, hogy mit próbáltál eddig,írok pár ötletet:
- a kliensben nézd meg a hangbeállítást, bizos jó hangkimenet van beállítva, nincs lehúzva/tiltva a hang.
- esetleg a windows-ban van lehúzva/tiltva a wot hangja.
- tiszta telepítéssel rakd újra a játékot.Törőld a cache-t, majd unintaláld a wotot és a játék mappájából törőld a megmaradt fájlokat. Ezután mehet fel újból a wot.
- de okozhat ilyen jellegű problémát a directx is.de akár a videókari vagy a hang driver is...

>>> Kesumisu MOD Pack leírás és letöltés <<<
"Hülye lehet az ember, én is szoktam hülye lenni. Talán többször is mint kellene, de bunkónak, Barátom! Bunkónak születni kell!"

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 hónapja 2 hete #307269 Írta: Csongi2012
Megválaszolva: Csongi2012
SziaKesu!
A játékban minden hang 95% van a hang rendszer 2.1 re beállítva és már tesztelésnél sincs semmi változás.A lapztopon max hangerőn van. igen csak a Wotnak nincs hangja. Emellett még a minimapott sem tudom kicsinyiteni.Megoldás??
 

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 hónapja 2 hete - 11 hónapja 2 hete #307280 Írta: kakszi.lajos
Megválaszolva: kakszi.lajos
Na végre valaki. Ez nem mod probléma és nem patch okozta. Egyik csatáról a másikra eltűnt a hang. Minden modot letiportam, játék reinstall, összes driver reinstall, még VGA is és ugyanúgy tök kuka a játék. Minden másnak van hangja. Egyedül az AppData mappát nem gyalultam le a beállításaimmal. Ticketet elküldtem, várom a megoldást a kedves Gaygamingtől. 

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 hónapja 2 hete #307281 Írta: Csongi2012
Megválaszolva: Csongi2012
Szia Kesu!
Megoldodott a probléma. Én voltam a béna. Eéfeéejtettewm hol lehet a mod kliens hangját vissza állítani. Valamikor hajdanán volt már ilyen esetem a 15.0 patch nél.
 Továbbá szeretném megköszönni a munkádat a moddal. mert már nagyon régen használom és nekem tökéletesen megfelel. minden benne van ami nekem szükséges.
Bár a minimappot még mosse tudom kicsinyíteni játék közben. Erre még várom a megoldást. 
Köszönöm szépen Csongi2012.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 hónapja 1 hete - 11 hónapja 1 hete #307288 Írta: Kesumisu
Megválaszolva: Kesumisu
Örülök, hogy rendben van. A térkép méretét is lehet állítani. Nézd meg, hogy a beállításokban a billentyűzet kioszásnál milyen karakterek vannak a minmap nagyítás-kicsinyítéshez beállítva. Tetszés szerinti karaktert beállíthatsz, célszerű a +/- ...

>>> Kesumisu MOD Pack leírás és letöltés <<<
"Hülye lehet az ember, én is szoktam hülye lenni. Talán többször is mint kellene, de bunkónak, Barátom! Bunkónak születni kell!"

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.