Jelenleg

14
látogatónk van

World of Warships

2 éve 2 hete #305246 Írta: Jacktor
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Minden ami a World of Warships-szel kapcsolatos.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 2 hete #305265 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec
3x Valentine's Day camouflages 3x Blue Digital camouflages World of Warships Bonus Key Giveaway | Alienware Arena
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Chris0321

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 2 napja - 2 éve 2 napja #305511 Írta: Chris0321
Megválaszolva: Chris0321
Hello.
Úgy látom megint megy valamennyire a wows.hu. Láttam a friss magyar feliratot, letöltöttem de nem megy. A cikkben a 201-edik frissítést említik de amit le lehet tölteni az a 198-as. 
Próbáltam ott belépni, de nem engedi a rendszer és regisztrációs lehetőség sincs jelenleg.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 11 hónapja #305532 Írta: Chris0321
Megválaszolva: Chris0321
Hello. 
Az első nap valamiért nem működött a magyar felirat de azóta valamiért mégis.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 11 hónapja #305617 Írta: petrás.ernő
Megválaszolva: petrás.ernő
Sziasztok! A Word of warship programot letöröltem a gépemről és most újra telepíteni szeretném. A webhely nem elérhető folyamatosan ezt írja napok óta. Mi lehet a probléma miért nem tudom újra le tölteni? Megköszönném ha valaki tudna segíteni. Köszi 

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 11 hónapja #305618 Írta: Leopardusz
Megválaszolva: Leopardusz

Sziasztok! A Word of warship programot letöröltem a gépemről és most újra telepíteni szeretném. A webhely nem elérhető folyamatosan ezt írja napok óta. Mi lehet a probléma miért nem tudom újra le tölteni? Megköszönném ha valaki tudna segíteni. Köszi
 

worldofwarships.eu/

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 11 hónapja #305620 Írta: Chris0321
Megválaszolva: Chris0321

Sziasztok! A Word of warship programot letöröltem a gépemről és most újra telepíteni szeretném. A webhely nem elérhető folyamatosan ezt írja napok óta. Mi lehet a probléma miért nem tudom újra le tölteni? Megköszönném ha valaki tudna segíteni. Köszi 
 

Hello.
Nálam működik az oldal, nem tapasztaltam problémát. Próbáltad másik böngészővel is megnyitni?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 11 hónapja #305629 Írta: petrás.ernő
Megválaszolva: petrás.ernő
Próbáltam a firefoxal is megnyitni, letölteni, de ott se engedi. A wargamingnet oldalt se engedi.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 11 hónapja #305633 Írta: Chris0321
Megválaszolva: Chris0321

Próbáltam a firefoxal is megnyitni, letölteni, de ott se engedi. A wargamingnet oldalt se engedi.

Használsz valamilyen vírusírtót vagy bármit ami blokkolhat oldalakat? Lehet azért nem sikerül megnyitnod. A vírusírtó valószínűbb ha több fajta böngészővel sem tudod megnézni az oldalt.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 11 hónapja #305699 Írta: Chris0321
Megválaszolva: Chris0321
Hello. 
Kikerült közben egy új verziójú felirat, innen letölthető:  Felirat
Ha valakit érdekel még, ebben a  Facebook csoportban  kerülnek ki jelenleg a legfrissebb verziók, remélhetőleg hamarosan a wowsd.hu-n is elérhetőek lesznek.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 10 hónapja #305735 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke
Sziasztok! Rankeddel kapcsolatban kérdeznék.. Felteszem nem lehet csapatban tolni, szóval ha valaki tud adni egy-két tanácsot, azt megköszönném! Például ki, milyen hajóval tolja stb.. Jelenleg bronzban vagyok 5. szinten.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 10 hónapja #305737 Írta: Chris0321
Megválaszolva: Chris0321
Hello.
Segíteni nem tudok mert nem szoktam rankeddel játszani, ha nem kapnál itt választ akkor érdemes lenne a  prohardver oldalán érdeklődni, ott több játékos aktív. 
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 10 hónapja #305784 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke
warships.net/Slandyke

..ha valakit érdekel..

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 8 hónapja #305969 Írta: Turan11
Megválaszolva: Turan11
Sziasztok. 
Amerikai hajókra meddig van kedvezmény ? Köszi a válaszokat ! 

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 5 hónapja #306404 Írta: ZsoltHun76
Megválaszolva: ZsoltHun76
Sziasztok!
Ha van itt aktív játékos, lenne egy kérdésem. Hátha kapok rá választ.
A japán cirkálók tényleg szarok végig? Mert a tier 6-osnál tartok és valahogy nem vagyunk összhangban.
Német cirkáló ágon már tier 9-nél vagyok, amerikai ágon az egyik 9-es a másik félig megvan a 8-as cirkáló. Ezek az ágak, főleg a német, pikk pakk megvolt élvezetes játékkal. De a japán... 

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.