Jelenleg

34
látogatónk van

Toborzás, tagfelvétel

7 éve 1 hónapja #231496 Írta: fish
Megválaszolva: fish
Szia köszi már találtam klánt.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: kicsitrash

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hónapja #232086 Írta: Juubei
Megválaszolva: Juubei
Üdv!

Klánt keresek szeretek szakaszolni és szeretnék részt venni cw-n meg osztagon is habár tudom h nem vagyok vmi jó játékos ezért szeretnék fejlődni is,

hu.wot-life.com...uubei/

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hónapja #232138 Írta: kicsitrash
Megválaszolva: kicsitrash

Üdv!

Klánt keresek szeretek szakaszolni és szeretnék részt venni cw-n meg osztagon is habár tudom h nem vagyok vmi jó játékos ezért szeretnék fejlődni is,

hu.wot-life.com...uubei/


Helló,

Gyere, fejlődjünk együtt...

Megkereslek hamarosan a játékban

kicsitrash az MR_ klánból :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hónapja #232216 Írta: Juubei
Megválaszolva: Juubei
Köszönöm a lehetőséget de már kaptam meghivást amit elfogadtam :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: kicsitrash

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hónapja - 7 éve 3 hete #232539 Írta: Trükkös
Megválaszolva: Trükkös
Üdv!

Én is szertnék egy klánba belépni, viszont számomra egy olyan lazább klán lenne az ideális, ahol a WoT-on kívül a WoWs-szal is játszanak néha. Nem nagyon szeretnék két klánba belépni, csak azért, hogy mindkettőben tudjak szakaszban játszani. Tudom, hogy nem gyakoriak az ilyen "multi-gaming" klánok, de hátha...
Amúgy kisebb-nagyobb megszakításokkal zárt béta óta WoT-olok, WoWs-ozok. Mindkét játékban szerintem 50% felett van a győzelmi arányom. Szóval nem vagyok egyik játékban sem tomato.

:thx2:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hete #232641 Írta: BalkanHunter
Megválaszolva: BalkanHunter
Üdvözlök mindenkit sziasztok!

Három napja megalakítottam a saját klánomat Ghost Owls [OWLS] néven.
Célunk kb 30 aktív fő elérése, CW kizárt.
Kizárólag SH és EVENT klánnak szánjuk magunkat.
Ha belépsz hozzánk nem leszel semmire sem kötelezve, nem leszel kirúgva, mert a családod, munkád miatt esetleg más elfoglaltságod miatt nem tudsz játszani pár hétig.
Nálunk szinte mindenki elmúlt 30 éves, családja és munkája van, így ezen problémák a mi esetünkben is bármikor fennállhatnak.
Egyetlen elsődleges célkitűzésünk, hogy az új SH rendszerben felhúzzuk az épületeinket és kivegyük az azok nyújtotta bónuszt.
Belépési feltételként három dolgot jelöltem meg:
- 10000+ csata
- 1600 WN8+ (jó recent értékkel ez kiváltható)
- 18+ életkor

Rendelkezünk saját TS szerverrel, melynek címe: ts2.clans.hu:10330

Felvétellel kapcsolatban lépj fel Ts szerverünkre vagy a játékban keress engem.

Jó játékot mindenkinek
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bodzy, Deniel08, Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hete #232643 Írta: bodzy
Megválaszolva: bodzy
Sok Sikert az új klánhoz !! Hajráááááááááááááááá :applause: ;)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hete #232644 Írta: BalkanHunter
Megválaszolva: BalkanHunter

Sok Sikert az új klánhoz !! Hajráááááááááááááááá :applause: ;)


Köszönöm bodzy :-)
Majd látjuk mi lesz :-)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hete - 7 éve 3 hete #232990 Írta: batairoland
Megválaszolva: batairoland
Üdv!

GMCH Tagfelvétel: Korhatár 18+ Min.900 WN8 Min. 5.000 csata. Ha érdekel egy klán mert máshová nem férsz be,mert nagyok az elvárások, akkor itt a helyed! Nálunk nincs kötelező!
Elvárás: Kulturált viselkedés!

A klán alakulási éve: 2013 Sokáig alvó üzemmódban volt. Most megnyitottuk újra. Elsősorban a létszámot szeretnénk felduzzasztani amihez akár szívesen fogadunk olyan Klánoktól embereket akik fejlődésben vannak de még nem férnek be aktuális klánjukba,(szívesen várunk Taktikusokat akik a szárnyaikat szeretnék bontogatni)de szívesen fogadunk bárkit aki a feltételeknek megfelel és szeretne egy jó közösségbe tartozni ahol semmi nem kötelező!!..., de jókat lehet játszani, akár szakaszban akár csapat csatákban. Jelenlegi Stronghold épületeink IV-es szinten vannak. Várjuk jelentkezéseiteket!

További szép napot! GMCH Klán
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hete #233461 Írta: Span86
Megválaszolva: Span86
Sziasztok!

Új,és aktív klánt keresek magamnak.Kezdő vagyok még,viszont szeretnék tanulni és mélyebben belemerülni a játékba,ehhez kérném a klán segítségét.A nehéz tankos vonalat preferálom játékstílusban.


Nicknevem: Span86

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hete #233697 Írta: batairoland
Megválaszolva: batairoland
Üdv!

GMCH Tagfelvétel: Korhatár 18+ Min.900 WN8 Min. 5.000 csata. Ha érdekel egy klán mert máshová nem férsz be,mert nagyok az elvárások, akkor itt a helyed! Nálunk nincs kötelező! Ha a WN8-ad még nincs 900 és nincs meg az 5000 csata DE közel jársz hozzá keress bátran és mi segítünk a további fejlődésben. :)
Elvárás: Kulturált viselkedés!

A klán alakulási éve: 2013 Sokáig alvó üzemmódban volt. Most megnyitottuk újra. Elsősorban a létszámot szeretnénk felduzzasztani amihez akár szívesen fogadunk olyan Klánoktól embereket akik fejlődésben vannak de még nem férnek be aktuális klánjukba,(szívesen várunk Taktikusokat akik a szárnyaikat szeretnék bontogatni)de szívesen fogadunk bárkit aki a feltételeknek megfelel és szeretne egy jó közösségbe tartozni ahol semmi nem kötelező!!..., de jókat lehet játszani, akár szakaszban akár csapat csatákban. Jelenlegi Stronghold épületeink IV-es szinten vannak.

Várjuk jelentkezéseiteket!

Várunk olyan magyar Klánok jelentkezését is aki akár testvér klánként a fejlődésre szánt embereit nem kirúgja hanem átadja nekünk hogy foglalkozzunk velük.

Keressétek: kocos78 , bisoph05



További szép napot! GMCH Klán
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hete - 7 éve 2 hete #233893 Írta: JohnKramer
Megválaszolva: JohnKramer
Üdv!

Kezdő, fejlődésben lévő játékosként keresem első klánom.
WN8=640 3000 csata, még nincs sok 6-os tankom.
TS3 van.
JohnKramer

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hete #233901 Írta: Span86
Megválaszolva: Span86

Üdv!

Kezdő, fejlődésben lévő játékosként keresem első klánom.
WN8=640 3000 csata, még nincs sok 6-os tankom.
TS3 van.
JohnKramer



Üdv a klubban shaking
Szinte lehetetlent kérsz :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hete #233995 Írta: batairoland
Megválaszolva: batairoland
Üdv!

GMCH Tagfelvétel: Korhatár 18+ Min.900 WN8 Min. 5.000 csata. Ha érdekel egy klán mert máshová nem férsz be,mert nagyok az elvárások, akkor itt a helyed! Nálunk nincs kötelező! Ha a WN8-ad még nincs 900 és nincs meg az 5000 csata DE közel jársz hozzá keress bátran és mi segítünk a további fejlődésben. :)
Elvárás: Kulturált viselkedés!

A klán alakulási éve: 2013 Sokáig alvó üzemmódban volt. Most megnyitottuk újra. Elsősorban a létszámot szeretnénk felduzzasztani amihez akár szívesen fogadunk olyan Klánoktól embereket akik fejlődésben vannak de még nem férnek be aktuális klánjukba,(szívesen várunk Taktikusokat akik a szárnyaikat szeretnék bontogatni)de szívesen fogadunk bárkit aki a feltételeknek megfelel és szeretne egy jó közösségbe tartozni ahol semmi nem kötelező!!..., de jókat lehet játszani, akár szakaszban akár csapat csatákban. Jelenlegi Stronghold épületeink IV-es szinten vannak.

Várjuk jelentkezéseiteket!

Várunk olyan magyar Klánok jelentkezését is aki akár testvér klánként a fejlődésre szánt embereit nem kirúgja hanem átadja nekünk hogy foglalkozzunk velük.

Keressétek: kocos78 , bisoph05 , Sir_Xcover



További szép napot! GMCH Klán
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hete #234126 Írta: Sandcastle
Megválaszolva: Sandcastle
Sziasztok

3 hónapja játszom a játékot napi rendszerességgel. Úgy gondolom egész jól haladok már közel 2000 csatám van de sajnos csak 46%-os vagyok. Vannak 8-as tankjaim de nem vagyok még túlzottan penge velük, hiába van még mit tanulni.
Szívesen belépnék klánba úgy talán gyorsabban tanulhatnék és kiküszöbölhetném a hibáimat. Már volt pár szakasz csatám és sokat tanultam a tanácsokból. Sajnos a játékban használt szlenget sem igazán értem.

Van értelme klánt keresnem? Van esetleg oktató klán?

Köszönöm a válaszokat! Szép délutánt Mindenkinek! :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.