Jelenleg

8
látogatónk van

Toborzás, tagfelvétel

8 éve 10 hónapja #124168 Írta: Baluka92
Megválaszolva: Baluka92
Sziasztok harcostársak!

Én is idejét érzem jelentkezni klánba, még egyben sem voltam, eddig nem is jártam utána hogy eszik vagy isszák. Viszont szeretném kipróbálni, csupán játékosként nem érzem magam rossznak, csapatjátékot mindig is szerettem mindenben.

Jelenleg Tier 5-6 környékén mozgok, hogy pontosítsak, van pár darab Tier 5 tankom, Tier 6-ba 2 tankkal jutottam fel nemrég. Előnyben részesítem a heavy részleget, de a többivel is megtalálom a megfelelő taktikát. Megfontoltan, de minél inkább török előre a harcvonalon. Mapokat kezdem kiismerni, bár ebben nem nevezném magam közel sem profinak.

Ha esetleg van bárkinél is felvétel, lehetőleg ezekben a tier-ekben és hely is akad náluk "újoncoknak", akkor várom a lehetőségeket :)

TS3 nem gond, sőt imádok ilyen helyzetekben szóban beszélni gépelés helyett.

(Zárójelben megjegyezném, 23 évemmel talán nincs alap F-es hangmagasságom)

Üdv: Baluka92!!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 10 hónapja #124175 Írta: KBESZ
Megválaszolva: KBESZ
Szia kytty0494.
Köszönöm a lehetőséget, nagyon tetszik és megfelelő amit felvázoltál. Holnap beszéljünk bővebben a játékban vagy ts-en.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 10 hónapja #124176 Írta: kytty0494
Megválaszolva: kytty0494
Rendben, majd írj rám ha leszel :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 9 hónapja #125011 Írta: pozso123
Megválaszolva: pozso123
Sziasztok aktív értelmes klánt keresek ahol gyakoríak az SHk és a szakaszozások .
Ezek mellet még szeretném ha ingényt tartanának az ESl-re
pozso123 néven vagyok a játékban . Mint ahogy megnézitek ez az első accountom ami 24k csatával és 8 db 10es tankal bír .És még egy pár befejezetlen ággal . mind példáúl Object 261 9esénél, is7 9esénél, orosz med ág 8asánál tartok ,ezek mellet még a t54ltwt ESL járgányt is ki akarom húzni aminek a 6 osánál tartok , és még a 110 ami még megvan .
Egypár ágat el is kezdtem és abba is hagytam mind pl GW E100 arty .
Statisztika azért ilyen szar mert az első 14-15 k csatát a tesóm tette ki .

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 9 hónapja #125022 Írta: cech19960320
Megválaszolva: cech19960320
Játékon belül keress meg engem, vagy a klánunk vezetőjét corame-t, ha a DAFC klán számodra megfelelőnek tűnik :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 9 hónapja - 8 éve 9 hónapja #125035 Írta: maxi8072
Megválaszolva: maxi8072

Sziasztok aktív értelmes klánt keresek ahol gyakoríak az SHk és a szakaszozások .
Ezek mellet még szeretném ha ingényt tartanának az ESl-re
pozso123 néven vagyok a játékban . Mint ahogy megnézitek ez az első accountom ami 24k csatával és 8 db 10es tankal bír .És még egy pár befejezetlen ággal . mind példáúl Object 261 9esénél, is7 9esénél, orosz med ág 8asánál tartok ,ezek mellet még a t54ltwt ESL járgányt is ki akarom húzni aminek a 6 osánál tartok , és még a 110 ami még megvan .
Egypár ágat el is kezdtem és abba is hagytam mind pl GW E100 arty .
Statisztika azért ilyen szar mert az első 14-15 k csatát a tesóm tette ki .







Áve most töltjük a klánunk fel aktiv tagokkal fun klán vagyunk de a sh azt probáljuk célunk kihuzni teljese.
Esl bontogatjuk szárnyaink.
Ha érdekel ingame keress engem vagy paxton84 cica vagy imruszka

Áve commander

Továbbiakban várjuk kisebb klánok jelentkezését akik szeretnének shni de kevesen vannak.
Széthulni nem kell együtt a cél a sh 10 szint vele a s9k extra cucc.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 9 hónapja #126046 Írta: hekus2015
Megválaszolva: hekus2015
Sziasztok, szeretnék jelentkezni egy klánba.

nevem : MEDVE_HUN_86


worldoftanks.eu...portal

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 9 hónapja #126111 Írta: guzu99
Megválaszolva: guzu99
Sziasztok! Közel két évnyi magányos játék után úgy döntöttem,hogy kipróbálnám a klántagságot. Lehetőleg olyan klánba szeretnék bejutni,ahol inkább a játékélmény dominál,és nem a pontok,győzelmek,statok mániákus hajkurászása.Magamról egyenlőre annyit, 43.-ik évemben járok,szeretem ezt a játékot,van mit tanulnom még,talán a klántagság segít ebben... Játékban ugyanez ( guzu99 ) a nevem,remélem hamarosan valaki megkeres,akkor bővebben elbeszélgethetünk az elképzelésekről,célokról,ki kicsoda,stb... ha mindent jól csináltam,ezek a mutatóim: worldoftanks.eu...uzu99/
Köszi!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 9 hónapja #126130 Írta: kicsitrash
Megválaszolva: kicsitrash

Sziasztok! Közel két évnyi magányos játék után úgy döntöttem,hogy kipróbálnám a klántagságot. Lehetőleg olyan klánba szeretnék bejutni,ahol inkább a játékélmény dominál,és nem a pontok,győzelmek,statok mániákus hajkurászása.Magamról egyenlőre annyit, 43.-ik évemben járok,szeretem ezt a játékot,van mit tanulnom még,talán a klántagság segít ebben... Játékban ugyanez ( guzu99 ) a nevem,remélem hamarosan valaki megkeres,akkor bővebben elbeszélgethetünk az elképzelésekről,célokról,ki kicsoda,stb... ha mindent jól csináltam,ezek a mutatóim: worldoftanks.eu...uzu99/
Köszi!


Meg fogunk keresni :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: guzu99

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 9 hónapja #126255 Írta: tur-13
Megválaszolva: tur-13
hali B)
tur_13 vagyok
már régóta játszom egyedül

keresek egy olyan klánt, ahol tagja lehetek egy jó társaságnak és meghódíthatjuk a világot :P

ezen a néven megtaláltok minden este

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 9 hónapja #126279 Írta: NuclearSkuLL
Megválaszolva: NuclearSkuLL

hali B)
tur_13 vagyok
már régóta játszom egyedül

keresek egy olyan klánt, ahol tagja lehetek egy jó társaságnak és meghódíthatjuk a világot :P

ezen a néven megtaláltok minden este


Szia!
Szerintem a magyar_veszett_mókusok pont neked való hangulat meg van!:D
Este 7-8 körül meg kereslek a játékban és akkor beszélünk!
Játékban a nevem NuclearSkuLL.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 9 hónapja #126294 Írta: tur-13
Megválaszolva: tur-13
köszi, leszek :woohoo:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 9 hónapja #127054 Írta: Szoszo81
Megválaszolva: Szoszo81
Sziasztok! Egy kisebb társaság (4-5 fő) keres olyan klánt, ahol jó a hangulat és sok aktív tag van. Mi a TFK-2-re gondoltunk :lol: :lol: :lol: , de elég nehéz bekerülni hozzájuk :cheer: . A játékban ugyan ezen a néven megtaláltok.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 9 hónapja #127075 Írta: grisa74
Megválaszolva: grisa74

Sziasztok! Egy kisebb társaság (4-5 fő) keres olyan klánt, ahol jó a hangulat és sok aktív tag van. Mi a TFK-2-re gondoltunk :lol: :lol: :lol: , de elég nehéz bekerülni hozzájuk :cheer: . A játékban ugyan ezen a néven megtaláltok.


Szia!

Igaz ami igaz nálunk elég szigorú feltételek vannak (iszol-e rendesen, megfelelő számú poronty a garázsban, akarom mondani a lakásban). Persze próbálkozhattok a bekerülni... keressétek Mpeti-t vagy Bodzy-t.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szoszo81

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 9 hónapja #127078 Írta: Szoszo81
Megválaszolva: Szoszo81

Sziasztok! Egy kisebb társaság (4-5 fő) keres olyan klánt, ahol jó a hangulat és sok aktív tag van. Mi a TFK-2-re gondoltunk :lol: :lol: :lol: , de elég nehéz bekerülni hozzájuk :cheer: . A játékban ugyan ezen a néven megtaláltok.


Szia!

Igaz ami igaz nálunk elég szigorú feltételek vannak (iszol-e rendesen, megfelelő számú poronty a garázsban, akarom mondani a lakásban). Persze próbálkozhattok a bekerülni... keressétek Mpeti-t vagy Bodzy-t.

Az ivással és a gyerkőccel nincs gond :cheer: , de a bekerüléssel.... :( Tegnap "beszéltem" MPeti-vel, de vagy olyan napja volt vagy egyszerűen csak nem akart válaszolni, pedig Ő keresett fel, miután megírtam neki, hogy csatlakoznánk. De sajna választ utána nem kaptam... :( :( :(

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.