Jelenleg

11
látogatónk van

Toborzás, tagfelvétel

9 éve 2 hónapja #90299 Írta: Mercenarypros
Megválaszolva: Mercenarypros
Hello!
Egy Aktiv klánt keresnék ahol lenne esély frissen bekerült játékosként is részt venni erődökön(nem csak 6-os tier), ESL-en esetleg CW-en.A statjaim itt vannak www.noobmeter.c...68525/. Tudom nem vagyok egy jó játékos de szeretnék megtanulni normálisan játszani a meglévő tankjaimmal(T110E5,AMX1375,ISU152,Superpershing) és esetleg ezeken az ágakon lévő tankokkal.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 2 hónapja - 9 éve 2 hónapja #90314 Írta: Csokismedve
Megválaszolva: Csokismedve

Hello!
Egy Aktiv klánt keresnék ahol lenne esély frissen bekerült játékosként is részt venni erődökön(nem csak 6-os tier), ESL-en esetleg CW-en.A statjaim itt vannak www.noobmeter.c...68525/. Tudom nem vagyok egy jó játékos de szeretnék megtanulni normálisan játszani a meglévő tankjaimmal(T110E5,AMX1375,ISU152,Superpershing) és esetleg ezeken az ágakon lévő tankokkal.


Szia,

Megnéztük a statjaidat, ezek alapján úgy gondoljuk, hogy a kevés csatáid melett ez nem olyan rossz stat és fel lehet ezt hozni simán egy 1000 - 2000 csata alatt egy jó 1200 körüli WN8-ra.

Ami minket illet mint klánt, sajnos mi sem tudnánk Neked garantálni a CW-ket és a 10-es osztagot, azonban azt igen, hogy a 6-os és a 8-as osztagban lenne helyed, valamint azt hogy gyakorlókat is szervezünk egymás megsegítésére, okatatására. Pl: holnap este 20:00-kor is lesz egy, ha gondolod gyere el és nézd meg!

Mi sem vagyunk nagy klán jelenleg, azonban a tagjaink aktívak.

Felmerült bennem egy kérdés: Látom, hogy klánban Vagy. Miért akarsz eljönni onnan?

Nézd meg a klán ismertetőnket:

eu.wargaming.net/clans/500036092/

Illetve a noobmeteren is:

www.noobmeter.c...036092

Ha érdekel a klánunk akkor keress myugodtam a játékban Csokismedve néven vagy írj mailt a Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. -ra.

Köszönöm a figyelmed!

További szép estét!

Üdv,
Csokismedve
EXACT

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 2 hónapja - 9 éve 2 hónapja #90320 Írta: 93DavidOFFF
Megválaszolva: 93DavidOFFF
Üdv Csokismedve!

Szóval igen, én is klántag vagyok, viszont inaktív a klánunk. Sajnos az utóbbi időben valahogy nem sikerültek a dolgok, így hát nem valószínű, hogy január végéig beindul a klánunk. Toborozni kell, ezen is vagyok, mindenhol "hirdetem" a klánunkat, de semmi. Sajnos úgy érzem, ebből nem lesz semmi. Ezért lenne egy nagyon korai kérdésem. Ha ez nem jönne össze, szeretnék csatlakozni hozzátok, szimpatikusnak tűnik a klánotok! Természetesen ha sikerül összeszedni magunkat, nem hagyom ott őket, de én szeretnék nagyon CW, Stronghold meccseket játszani, egy penge kis csapatban!:) Nincs sok csatám, az elején vagyok még nagyon, de úgy érzem tudok fejlődni!:) Válaszodat előre is köszönöm, és bocsi, ha kicsit morbidnak hangzik, természetesen nem cserbenhagyni szeretném a másik csapatot!:)
statom, hogy egyszerűbb legyen: www.noobmeter.c...55744/

Üdv.: Dávid

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 2 hónapja #90324 Írta: Csokismedve
Megválaszolva: Csokismedve

Üdv Csokismedve!

Szóval igen, én is klántag vagyok, viszont inaktív a klánunk. Sajnos az utóbbi időben valahogy nem sikerültek a dolgok, így hát nem valószínű, hogy január végéig beindul a klánunk. Toborozni kell, ezen is vagyok, mindenhol "hirdetem" a klánunkat, de semmi. Sajnos úgy érzem, ebből nem lesz semmi. Ezért lenne egy nagyon korai kérdésem. Ha ez nem jönne össze, szeretnék csatlakozni hozzátok, szimpatikusnak tűnik a klánotok! Természetesen ha sikerül összeszedni magunkat, nem hagyom ott őket, de én szeretnék nagyon CW, Stronghold meccseket játszani, egy penge kis csapatban!:) Nincs sok csatám, az elején vagyok még nagyon, de úgy érzem tudok fejlődni!:) Válaszodat előre is köszönöm, és bocsi, ha kicsit morbidnak hangzik, természetesen nem cserbenhagyni szeretném a másik csapatot!:)
statom, hogy egyszerűbb legyen: www.noobmeter.c...55744/

Üdv.: Dávid


Szia Dávid,

Semmi gond, nem hangzik morbidnak az amit mondtál, sőt érthető is! Amúgy alig van 1000 csatád, ez alapján nem lehet és nem is szabad megìtélni senkit sem!

Azt javaslom hogy adj Nekik egy kis időt, és ha nincs változás, valamint nem érzed magad jól, akkor nem szégyen az ha váltasz klánt! Hacsak nem ismered Őket személyesen is! :-)

Ha úgy érzed majd hogy eljött az idő a klánváltásra, akkor majd keress meg a játékban vagy emailben (Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.) és beszélünk róla!

Addig is jó játékot és kitartást kívánok Neked!

Üdv,
Csokismedve
EXACT
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: 93DavidOFFF, Peppery

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 2 hónapja #90407 Írta: MarhaSzegy
Megválaszolva: MarhaSzegy
Klánt keresek:
Felnőttekből álló,jó stattal rendelkező játékosokat.Nincs kedvem noobokkal vagy gyerekekkel vesződni,az eredményesség érdekel.
A 2k csata ne tévesszen meg,az elöző accal együtt 18-19k csatán vagyok túl.
A játékban ezen a néven elérhető vagyok.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 2 hónapja #90490 Írta: 93DavidOFFF
Megválaszolva: 93DavidOFFF
Köszönöm!
Mindenképpen keresni foglak, ha jönnék azért, ha pedig nem akkor azért szólok, hogy rendeződtek a dolgok!

Üdv!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Csokismedve

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 2 hónapja #90493 Írta: Csokismedve
Megválaszolva: Csokismedve

Klánt keresek:
Felnőttekből álló,jó stattal rendelkező játékosokat.Nincs kedvem noobokkal vagy gyerekekkel vesződni,az eredményesség érdekel.
A 2k csata ne tévesszen meg,az elöző accal együtt 18-19k csatán vagyok túl.
A játékban ezen a néven elérhető vagyok.


Szép Estét,

Nem téveszt meg, egész jó lett ez az account, hozza az 1200 köröli WN8-at a recent mecsekben!

Figyelmedbe szeretném ajánlani a klánunkat:

eu.wargaming.ne...36092/

Felnőttek vagyunk, és szeretünk osztagozni, szakaszozni, egyelőre a CW-től messze vagyunk, de nap mint nap bővülünk és igyekszünk tartani egyfajta színvonalat:

www.noobmeter.c...036092

Ha felkeltettem az érdeklődésedet, akkor kérlek keress meg a játékban, vagy írj itt, vagy dobj egy mailt a Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!

Köszönöm szépen a figyelmedet!

További szép estét, és jó játékot!

Üdv,

Csokismedve
EXACT

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 2 hónapja #90507 Írta: Csokismedve
Megválaszolva: Csokismedve

Köszönöm!
Mindenképpen keresni foglak, ha jönnék azért, ha pedig nem akkor azért szólok, hogy rendeződtek a dolgok!

Üdv!


Szia,

Én is köszönöm az infót előre is!

Azért remélem, hogy rendbe jönnek Nálatok a dolgok!

További szép estét!

Üdv,
Csokismedve
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: 93DavidOFFF

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 2 hónapja #90518 Írta: loki457
Megválaszolva: loki457
Szép napot / estét mindenkinek!

Teljesen kezdőként keresek klánt.Egy ideje már meg van a WoT accountom, néha be-beléptem, de komolyabban nem merültem bele a dolgokba.

Úgy gondolom, ideje magasabb szintre emelnem a játék szintet,ezért keresnék egy klánt/csapatot.

A játékban loki457 néven vagyok megtalálható.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 2 hónapja - 9 éve 2 hónapja #90526 Írta: dafko
Megválaszolva: dafko

Szép napot / estét mindenkinek!

Teljesen kezdőként keresek klánt.Egy ideje már meg van a WoT accountom, néha be-beléptem, de komolyabban nem merültem bele a dolgokba.

Úgy gondolom, ideje magasabb szintre emelnem a játék szintet,ezért keresnék egy klánt/csapatot.

A játékban loki457 néven vagyok megtalálható.

Küldtem meghívót. Mi egy fan klán vagyunk.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 2 hónapja #90531 Írta: Silence666
Megválaszolva: Silence666
Üdv mindenkinek!

Klánt keresek! Fent vagyok WoT-on mindennapi szinten, igaz változó időszakba, mert 3 műszakba melózok. Jelenleg T4-T8-ig vannak tankjaim.

A játékban szintén Silence666 a nevem.
Előre is köszönöm a meghívást.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 2 hónapja #90540 Írta: csakated
Megválaszolva: csakated
Szia, küdtem meghívót, az-MLH-klántól. Szeretettel várunk:)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 2 hónapja #90966 Írta: gagac86
Megválaszolva: gagac86
Halihó!
klánba szeretnék tartozni ha lehet és megfelelek.
tankjaim:
T34
IS-8
st.emill
tiger,p
amx 12t
ARL 44
amit eladtam de lehet az E75,M103.

a nevem a játékban gagac86
elmultam 18 meg minden.
ha valamit nem irtam le akkor kérdezzetek és pótlom.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 2 hónapja #90972 Írta: Lancelot_1
Megválaszolva: Lancelot_1
Figyelem: Spoiler!


Szia
Küldtem meghívót.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 2 hónapja #91031 Írta: MyLittleProbe
Megválaszolva: MyLittleProbe
Sziasztok,

Szeretnék egy klánba jelentkezni ahol nálam jobb játékosok vannak.
Szeretnék fejlődni. Mindennapi szinten online vagyok illetve fejlődés képes.
Szeretem a gyors tankokat illetve gyorsan és pontosan játszani ezért általában medekkel játszom illetve azok is vannak cw állapotra felkészítve.
Jelenleg egy klán tagja vagyok, de szeretnék fejlődni ezért inkább lépnék.
A win8 átlagom 1100 de a 7 napra lebontott 1800.A minden napi win8 kb 1300-1400 körül szokott mozogni mivel még sok ágat húzok így sokat játszok kicsikkel.
10-es tankjaim stb-1. 9 pedig e50. illetve 8-as kis amx.
TS3-m van illetve tudok cw-re is menni ha kell.

Szeretnék egy közepesen erős fejlődő klánhoz csatlakozni.
Wot accoutom: MyLittleProbe
Válaszotokat előre is köszönöm.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Gyuri__HUN

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.