Jelenleg

86
látogatónk van

Mi lett a kredit hozammal?

3 éve 7 hónapja #298563 Írta: Omnipadmebumm
Megválaszolva: Omnipadmebumm
Akkor most adjam el a Mutzot? Mert azt mondják, nem jó?:blondy: Múltkor azt a Francia nehezet megvettem, hogy az milyen jó. Nem jó, inkább megyek a t34b vel, mint azzal, pedig a t34 sem egy op, de többet hoz.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 7 hónapja #298565 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Akkor most adjam el a Mutzot? Mert azt mondják, nem jó?:blondy: Múltkor azt a Francia nehezet megvettem, hogy az milyen jó. Nem jó, inkább megyek a t34b vel, mint azzal, pedig a t34 sem egy op, de többet hoz.

Ha elégedett vagy a Mutz-zal, akkor semmiképpen se add el. Amúgy se, mert prém tankot nem érdemes eladni. A vásárlása már más tészta.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Omnipadmebumm

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 7 hónapja #298573 Írta: Balog
Megválaszolva: Balog

Szia.
Személyes véleményem szerint a mutz, nagyon jó farmer. Semmiben nem kiemelkedő, de mindenben jó, nekem a kedvenc farmerem, nagyon jól hozza az ezüstöt, igaz öt skilles legénység van benne. A másik kedvenc, biztosan sokan megköveznek, de az elc even is fossa a pénzt. Múltkor beálltam a bokorba, spotolt mindenkit, a végén lőttem talán kettőt-hármat, lásd a képet. A mutz ha sebzel 2000 környékén hasonló bevétel.


--de az elc even is fossa a pénzt

Azert tulzasokba ne essunk. :) No offense reszemrol,csak na......
Van Elc,szeretem. :)

Az a premtank jo szamodra,amelyikel szeretsz jatszani.A kredithozamukban nagy kulonbseg nincs.Termeszetesen egy premfiok,es a hozzadott bonuszal kellemes kreditet lehet osszegyujteni 1-2 ora alatt(ahogy a kepen is lathato :) ),mint egy sima accal.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 7 hónapja #298587 Írta: Omnipadmebumm
Megválaszolva: Omnipadmebumm
Személyes vélemény volt, sokáig (évekig) hatosban farmoltam, grillével, meg hellcatel, utána ezen prémtankok jelentős könnyítést, és plussz bevételt hoztak. Sokszor (sosem) nem is értem a fanyalgást, a nyeremény tankokra, évekig nem volt prémem, az első vmi ötös volt, és már az is nagyon jó volt. Hatosban kifarmolni egy tízes tankot az komoly volt:blondy: , most, ha nincs tízmillióm már feszélyez.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 7 hónapja #298589 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Személyes vélemény volt, sokáig (évekig) hatosban farmoltam, grillével, meg hellcatel, utána ezen prémtankok jelentős könnyítést, és plussz bevételt hoztak. Sokszor (sosem) nem is értem a fanyalgást, a nyeremény tankokra, évekig nem volt prémem, az első vmi ötös volt, és már az is nagyon jó volt. Hatosban kifarmolni egy tízes tankot az komoly volt:blondy: , most, ha nincs tízmillióm már feszélyez.

Teszem hozzá, amikor még grillével és hellcattel és az 5-ös prémmel farmoltál, az még azelőtt volt, hogy durván visszacsavarták minden tank kreditszorzóját.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 7 hónapja - 3 éve 7 hónapja #298595 Írta: Balog
Megválaszolva: Balog

Személyes vélemény volt, sokáig (évekig) hatosban farmoltam, grillével, meg hellcatel, utána ezen prémtankok jelentős könnyítést, és plussz bevételt hoztak. Sokszor (sosem) nem is értem a fanyalgást, a nyeremény tankokra, évekig nem volt prémem, az első vmi ötös volt, és már az is nagyon jó volt. Hatosban kifarmolni egy tízes tankot az komoly volt:blondy: , most, ha nincs tízmillióm már feszélyez.

Teszem hozzá, amikor még grillével és hellcattel és az 5-ös prémmel farmoltál, az még azelőtt volt, hogy durván visszacsavarták minden tank kreditszorzóját.


Igen,valszeg ez igy volt PZoli.
Tenyleg "no offens" reszemrol ismet,de ezek a "fossa a creditet" velemenyek csak felre vezetnek egyes gamert,mert eppensegel nem a jelenlegi helyzetre reagal.
Sok premtankom van,es mindegyikel tudtam-tudok csinalni szep koroket, amivel 80-100k is osszejott-osszejon.(prem fiok).De ritkan.
Atlagban premfiokal 50k-t nyomatok nettoban.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, gomes

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 7 hónapja - 3 éve 7 hónapja #298612 Írta: gomes
Megválaszolva: gomes
kreditszorzót is visszavették.
több lett a nagyon gyors lefolyású csata és a javitó,gyógyitó cuccok is újratöltödnek és nehéz a kisértésnek ellenállni,hogy ne többet használjon fel ezekböl a játékos egy csata folyamán.
fejleszteni most ész nélkül lehet .ezért sem értem miért kellett a kreditet visszafogni a játékban.
Szerintem most igy szarabb lehet új játékosnak lenni.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 7 hónapja #298613 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

kreditszorzót is visszavették.
több lett a nagyon gyors lefolyású csata és a javitó,gyógyitó cuccok is újratöltödnek és nehéz a kisértésnek ellenállni,hogy ne többet használjon fel ezekböl a játékos egy csata folyamán.

Ha többször használod fel a kis javítókészletet egy csatában, annak árát nem kell minden alkalommal kifizetni, csak egyszer.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: gomes

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 7 hónapja - 3 éve 7 hónapja #298614 Írta: gomes
Megválaszolva: gomes

kreditszorzót is visszavették.
több lett a nagyon gyors lefolyású csata és a javitó,gyógyitó cuccok is újratöltödnek és nehéz a kisértésnek ellenállni,hogy ne többet használjon fel ezekböl a játékos egy csata folyamán.

Ha többször használod fel a kis javítókészletet egy csatában, annak árát nem kell minden alkalommal kifizetni, csak egyszer.


ezt mondjuk nem figyeltem az igaz.
akkor az inkább elöny.
ettöl függetlenül gyorsabban megy és nehezebben jön a kredit :)
végeredményben a többet is eldurrogtatná az ember.
a prémtank farmolással is az van,hogy a gyözelem érdekében jóval többet váltok goldra ,mint pár éve.Wn8 alapján jobban játszom a legtöbb tankkal ,de a winrate igy is folyamatosan leépülöben van. ha teljesen visszafognám a goldot ,akkor még több csatát buknék a prémekkel...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 7 hónapja - 3 éve 7 hónapja #298628 Írta: Tank_szemelyzete
Megválaszolva: Tank_szemelyzete
Tudom, hogy eléggé késve reagálok erre a topikra, de mostanában könyvfejezetet kellene írni és kicsit döcögősen halad... Szóval gyorsan a tárgyra térek. Saját tapasztalataim (nagyrészt 1.9, játékbeli nevem ittenivel azonos) a kreditfarmolással a következőek:

WZ-111 és/vagy Liberté 50% kreditbónusszal, prémium nappal eléggé jól tartja a 700 ezer kredit/óra teljesítményt (ez 1.10-ben is igaz). Borrasque is ezen környéken van. Progetto 46 talán egy picit kevésbé produktív. ELC EVEN még kevésbé farmol kreditet. IS-3A pedig éppencsak alkalmas kreditfarmra. Caernarvon AX-el még nincs olyan sok tapasztalatom, T25 Pilot 1-et meg utálom.

@Leopardusz: azt írtad, hogy neked is van WZ-111-ed. Pár tipp, ami nálam kedvenc kreditfarmolóim egyikévé tette a tankot:
1) Töltésgyorsítót felejtsd el. Venti-vertstab-célzásgyorsító mert a löveg szórási statjait kompenzálni kell valamivel (az új felszerelések közül lehet, hogy a fejlesztett célzás vagy a fejlesztett fordulási mechanizmus jobb mint valamelyik fenti felszerelés; ezt majd egy unikum megmondja). Hiába lősz 1,5-2 mp-el gyorsabban, ha nem talál...
2) WZ-111-5A eleinte harmadik, most már negyedik skilles legénysége.
3) Tier 9 heavy = bújócska. Ha van melletted saját tier 9 HT csapattárs, akkor óvatosan lehet támogató szerepet játszani (HEAT, HE, láncon tartás stb.). Szembejövő T95 = PÁNIK!!!!
4) Tier 8-ban ha szembejön VK100.01P, Defender, IS-6, 112 vagy O-Ho akkor helyzetfüggően HEAT, HE vagy flankelés (oldalról már a 186 penes AP is viszi őket, ha elég nagy a beesési szög). 703 II alsó lemezét AP-val is beütöd, de ezt csak óvatosan (ha nem a "kibújunk, lövéscsere, visszabújunk" taktika megy, hanem lerohanjátok egymást, akkor a WZ-111 jön ki rosszabbul).
5) A 3-4 pontokban leírtaknak megfelelően 9-10 HE is jól jöhet. Sidescrape-elő Defender (HEAT-tel is nehezen ütöd be, mert nem mesterlövész az ágyú) és hasonlók idegesítésére, modulgyilkolására és kismértékű HP-csökkentésére (9-10 HE, 50-80 sebzés per lövés -> 450-800 damage) tökéletesen alkalmas. Na meg a csapattársaknak könnyebb leláncolt tankot eltalálni.
6) Ha van rá lehetőség, tarthatsz a medekkel is. Sebességed megvan hozzá...

Alacsonyabb tierben a Panther/M10 elég jó kreditszerző. Az RBFM-et is célszerű megemlíteni: tier 5 prémtankok (de nem magasabb szintűek!) közül szerintem ez az egyik jó farmolós tank, játékélmény is jó vele ha tolerálod a bokorban álldogállást (optika, álcaskill stb.) és talán 1500 kötvényért szerezhető.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Leopardusz, PZoli

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 7 hónapja #298630 Írta: Omnipadmebumm
Megválaszolva: Omnipadmebumm
Nem így emlékszem. Nem lehetett ész nélkül (ahogy te írtad) fejleszteni, és nem nagyon volt olyan kör hatos tankkal, hogy ötvenezer (nem hogy 100.000) nettót hozzon, és közben még stock tankokat fejlesztettünk, nem ,nem volt könnyebb, sőt. Jelenleg azért nincs értéke semminek, mert semmiért nem kell megszenvedni. Ezekhez mérten számomra igen is fossák az ezüstöt a nyolcas prémek.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 7 hónapja #298633 Írta: gomes
Megválaszolva: gomes
régen fosták az ezüstöt még átlagos teljesitménnyel is a 8-as prémek.
manapság ez nem igy van.
frontline viszont nagyon feküdt ezeknek.
egy etapban rendszeresen meglehetett zsirosodni velük és nem kellett randomban farmolni.
de idén már az sem lesz.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Omnipadmebumm

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 1 hónapja #301403 Írta: Omnipadmebumm
Megválaszolva: Omnipadmebumm
Sziasztok.
Vissza olvastam miket írtam a prémtankok bevételéről, és ismét tévedtem. Bocsi mindenkitől, tényleg nagyon vissza vették a hozamot. Lenne egy kérdésem is, köszönöm, ha valaki válaszol. A toborzó programnak lassan a végére érünk a kisfiammal, milyen tankot érdemes választani? Böngésztem a fórumot, de nem találtam a topicot. Ami érdekelne az a bevétel, főleg frontline on, bár ahogy hallom abba is belenyúlnak, ne legyen már olyan népszerű:)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 1 hónapja #301416 Írta: FleiszG
Megválaszolva: FleiszG
Szia!

Kinek? A fő accra vagy a kicsire?

Ha a főre szerintem T26E5 (USA HT) vagy a T54 mod1 (RU MED).
A FLra nem feküdnék annyira rá mert ha megint csak 4x lesz akkor 1 évben 4 hétről beszélünk.Kétlem hogy csak azon a 4 héten farmolnál:)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Omnipadmebumm

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 1 hónapja #301419 Írta: Omnipadmebumm
Megválaszolva: Omnipadmebumm
Szia.
Én hívtam meg. A Patriot megvan már kötvényből, azt szeretem is. Kisfiam is azt mondja, hogy az orosz közepest, igazság szerint már annyi tankom van, hogy sokszor nem tudom mivel játszak. Lehet, onnan kellene megközelítenem, melyik a legdrágább, egy esetleges becsérélésnél. Mondjuk közepes prémem nyolcasban csak a mutz van, én nagyon szeretem, bár mindenki ekézi. Akkor az orosz lesz, hátha (biztos) ebben is igazuk van a tapasztaltabbaknak, ki tudja, lehet lelöki a farm trónról a mutzit. Egyébként a kannonenen vagy min filóztam.
Köszi a választ.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.