Jelenleg

19
látogatónk van

Toborzó Program 2.0

4 éve 1 hónapja #293895 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Üdvözletem. Csatlakozom az előttem írókhoz :) Újonnan meghosszabbított toborzó programhoz keresek a feltételeknek megfelelő 2 Kezdő vagy visszatérő játékost. Könnyebbség kedvéért megírom az újoncnak/visszatérőnek elérhető jutalom Tank listát, melyből választhat: Dicker max, Tiger 131, Su-122-44, Sherman VC firefly, Panther/M10, Pz IV Schmalturm, Kv-122.

Ha érdekel a dolog, az alábbi linken tudsz csatlakozni: :)

worldoftanks.eu...dae83f

Sok sikert jó játékot. :)


Szia. A jelenlegi toborzó által választható tankokat hol lehet megnézni? Előre is köszönöm.


Hali.
Itt a videóban megtalálod a tankokat + azóta bekerült toborzott oldalon : Pz IV Schmalturm, SU-122-44
Parancsnok oldalon: T26E5, 112

worldoftanks.eu...tions/

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 1 hónapja #293897 Írta: Bianconeri80
Megválaszolva: Bianconeri80

Üdvözletem. Csatlakozom az előttem írókhoz :) Újonnan meghosszabbított toborzó programhoz keresek a feltételeknek megfelelő 2 Kezdő vagy visszatérő játékost. Könnyebbség kedvéért megírom az újoncnak/visszatérőnek elérhető jutalom Tank listát, melyből választhat: Dicker max, Tiger 131, Su-122-44, Sherman VC firefly, Panther/M10, Pz IV Schmalturm, Kv-122.

Ha érdekel a dolog, az alábbi linken tudsz csatlakozni: :)

worldoftanks.eu...dae83f

Sok sikert jó játékot. :)


Szia. A jelenlegi toborzó által választható tankokat hol lehet megnézni? Előre is köszönöm.


Hali.
Itt a videóban megtalálod a tankokat + azóta bekerült toborzott oldalon : Pz IV Schmalturm, SU-122-44
Parancsnok oldalon: T26E5, 112

worldoftanks.eu...tions/


Köszönöm. Akkor ez azt jelenti hogy most 4 napja nem került be új? Szomorú vagyok, így nem tudok választani.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 1 hónapja #293899 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Üdvözletem. Csatlakozom az előttem írókhoz :) Újonnan meghosszabbított toborzó programhoz keresek a feltételeknek megfelelő 2 Kezdő vagy visszatérő játékost. Könnyebbség kedvéért megírom az újoncnak/visszatérőnek elérhető jutalom Tank listát, melyből választhat: Dicker max, Tiger 131, Su-122-44, Sherman VC firefly, Panther/M10, Pz IV Schmalturm, Kv-122.

Ha érdekel a dolog, az alábbi linken tudsz csatlakozni: :)

worldoftanks.eu...dae83f

Sok sikert jó játékot. :)


Szia. A jelenlegi toborzó által választható tankokat hol lehet megnézni? Előre is köszönöm.


Hali.
Itt a videóban megtalálod a tankokat + azóta bekerült toborzott oldalon : Pz IV Schmalturm, SU-122-44
Parancsnok oldalon: T26E5, 112

worldoftanks.eu...tions/


Köszönöm. Akkor ez azt jelenti hogy most 4 napja nem került be új? Szomorú vagyok, így nem tudok választani.


4 napja került be a Pz IV és a T26E5, ha letelik a 120 nap (most már csak 116), akkor fog jönni 2 újabb tank. Elvileg.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Bianconeri80

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 2 hete - 4 éve 2 hete #294693 Írta: LESIPUSK4S
Megválaszolva: LESIPUSK4S
Szia. Akkor már meg is kaptad a választ :)

World of Tanks - A játék, ahol azért játszol, hogy másnak jó legyen....

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 8 hónapja #297761 Írta: Lordi999_Hun
Megválaszolva: Lordi999_Hun
Hello! Hello!

Még mindig él a lehetőség 2 újonc / vagy visszatérő parancsnok, számára!

worldoftanks.eu...11b217

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 8 hónapja #297775 Írta: sziszifuszi
Megválaszolva: sziszifuszi

Én vidéki gyerök vagyok,de gyümölcsöt még nem öttem,mert mindig mögvertek,ha öszöm a cefrét:)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 8 hónapja #297833 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Van egy helyem, ha valakit érdekel. :)

worldoftanks.eu...675893

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.