Jelenleg

11
látogatónk van

Laggok és válaszidők

2 éve 11 hónapja #301979 Írta: jozefgucci
Megválaszolva: jozefgucci
Ma azaz most tesztelgetem és azt kel mondanom nálam nem lett jobb sajna. Igen látszatra a ping max 80-as lett a 120 helyett ,de a lahok megmaradtak és a lagométer , folyamatosan pirosan pislákol.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 11 hónapja #301980 Írta: D4mn3d
Megválaszolva: D4mn3d
Sejtettem én, hogy csak kígyóolaj ez a program. A szerver tesztnél mindig szépen mutatja a 35 ms-ot pinget meg a 0%-os csomagveszteséget, még a login képernyőn is csak 40 ms-os pinget írt, de ahogy bementem a játékba egyből 80-120 ms között ugrált a ping és extrában kaptam a programtól egy laza 20%-os packet losst is.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 11 hónapja #302027 Írta: D4mn3d
Megválaszolva: D4mn3d
A telekomos fórumon csoportos bejelentést szerveznek az érintett játékosok. Esetleg ha szeretne valaki csatlakozni innen, az az alábbi linken megtalálja a teendőket a 9. válaszban:

kozosseg.teleko...apban/
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 9 hónapja #302495 Írta: imre.molnar
Megválaszolva: imre.molnar
Hello,

az unokám játszana PC-n a WoT Blitz-el de az utóbbi két hétben annyira megnőtt a várakozási idő a játékba lépéshez hogy lassan kezd elmenni a kedve tőle. Mennyire jellemző ez a közel félórás várakozás? Eleinte szinte semmit sem kellett várnunk a küldetések között.
 

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 9 hónapja #302496 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Hello,

az unokám játszana PC-n a WoT Blitz-el de az utóbbi két hétben annyira megnőtt a várakozási idő a játékba lépéshez hogy lassan kezd elmenni a kedve tőle. Mennyire jellemző ez a közel félórás várakozás? Eleinte szinte semmit sem kellett várnunk a küldetések között.

 

Üdv,
A fél órás várakozá egyáltalán nem normális. A pontosság kedvéért. A várakozási idő alatt azt érted, hogy:
1. Játékon belül kiválasztja a tankját, rányom a csata gombra...és után tart nagyon sokáig, amíg elkezdődik egy csata?
2. Már a játék elindításával gond van, azza rányom a windowsban a játék indító ikonjára és nagyon lassan indul a játék?
Én ugyan a sima WoT-tal játszom, nem a Blitz-zel, szóval ott nem tudom pontosan, hogyan mennek a dolgok, de monduk az EU (európai) szerveren játszik? Illetve esetleg tüzérrel (arty) játszik vagy normál tankkal? (amikor jelentkezik a probléma)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: imre.molnar

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 9 hónapja - 2 éve 9 hónapja #302497 Írta: imre.molnar
Megválaszolva: imre.molnar
  Szia, köszönöm a válaszod. A "csata" gomb megnyomása után nem tesz játékba. Látni ahogy változik a várakozók száma, néha rövid időre kimerevedik a kép aztán újra csak várunk. A képernyő kimerevedés azért érdekes mert általában utána szoktunk játékba kerülni de most úgy tűnik mintha csak "átsiklana" felettünk.
A játékot normál tankkal, EU-szerveren játsszuk. A jelenség napszaktól/hétköznap-hétvégétől teljesen függetlenül mindig ugyanaz. Az utóbbi két hétben összesen háromszor-négyszer sikerült játékba kerülni.
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 9 hónapja #302502 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

  Szia, köszönöm a válaszod. A "csata" gomb megnyomása után nem tesz játékba. Látni ahogy változik a várakozók száma, néha rövid időre kimerevedik a kép aztán újra csak várunk. A képernyő kimerevedés azért érdekes mert általában utána szoktunk játékba kerülni de most úgy tűnik mintha csak "átsiklana" felettünk.
A játékot normál tankkal, EU-szerveren játsszuk. A jelenség napszaktól/hétköznap-hétvégétől teljesen függetlenül mindig ugyanaz. Az utóbbi két hétben összesen háromszor-négyszer sikerült játékba kerülni.

Azt látom, hogy nincs sok tier 4-es tank (mint a Hetzer) a várakozó listában. Nem ismerem a Blitzet, de gondolom ott is találkozhatnak különböző tierű tankok, azaz például a Tier 4-es Tier 5-össel lehet egy csatában. Ha ez így van, akkor a 20 db tier 5-ös tankkal mixelve az MM-nek tudni kéne összesorsolni 2 csapatot, hogy menjen a játék. Nincs tapasztalatom a Blitzzel, de gondolom normál esetben ott is másodpercek, de legfeljebb 1-2 percen belül indul a játék, ezért a képen látott 22 perc valami hihetetetlen. Gondolom mindegy, hogy melyik tankot választja ki, ugyanez az eredmény.
Esetleg meg lehet próbálni, hogy unistalláljátok a játékot és utána újra feltelepítitek. Fogalmam sincs, hogy ez megoldhatja-e, de hátha.
Talán olvassa majd a hozzászólást egy Blitz-es is, aki találkozott már ilyesmivel és tud valami okosat. Ha nem javul meg, akkor pedig lehet írni a hivatalos support-nak.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: imre.molnar

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 9 hónapja #302503 Írta: imre.molnar
Megválaszolva: imre.molnar
Szia, köszi a választ. Nyilván a kép egy pillanatnyi állapotot rögzített de a Tier IV is random változik percenként 5-20 várakozóval... és igen, tök mindegy, hogy milyen tankot választunk, ugyanez a helyzet. Már arra is gondoltam, hogy bannoltak minket valamiért de erről nem kaptunk semmiféle értesítést illetve ahogy írtam nagyritkán azért beenged egy-egy menetre. A legrövidebb várakozási időnk is több volt öt percnél pl. tegnap délután. Rossz látni egy kis hatéves csalódottságát és nehéz megmagyarázni neki...
Megpróbáljuk az újratelepítést, kösz a tippet.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 9 hónapja - 2 éve 9 hónapja #302504 Írta: RockyRuciano
Megválaszolva: RockyRuciano
Probléma-megkerülő javaslat: a WoT Blitz mellett/helyett a szimpla WoT-ra beregisztrálni. WoT-on 30-40 mp várakozás elég hosszúnak számít (éjfél után nő meg, de gondolom, nem ez számít).
Invite-kódot használva kisunoka kapna pár nap prémiumnapot és egy TierIV vagy TierV prémiumtankot és ezekkel pár óra játékkal fel lehet érni arra a szintre, ahol a WoT Blitz-ben most vannak. Kerestem frissen használható invite-kódot, ám olyat nem találtam, mire bizton/100%-al merném állítani, hogy friss/használható - talán más talál és közöl egyet.

Update:
Invite-kód: TANKBOOTCAMP
Tartalma:
  •  7 days of World of Tanks Premium Account
  • 250,000 
  • Melléklet:
    V
    Melléklet:
    Excelsior
    – a Tier V Premium British heavy tank with a 100% trained crew and a Garage slot
  • A special "Moon Viewing" 2D style

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 9 hónapja - 2 éve 9 hónapja #302506 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme

Szia, köszi a választ. Nyilván a kép egy pillanatnyi állapotot rögzített de a Tier IV is random változik percenként 5-20 várakozóval... és igen, tök mindegy, hogy milyen tankot választunk, ugyanez a helyzet. Már arra is gondoltam, hogy bannoltak minket valamiért de erről nem kaptunk semmiféle értesítést illetve ahogy írtam nagyritkán azért beenged egy-egy menetre. A legrövidebb várakozási időnk is több volt öt percnél pl. tegnap délután. Rossz látni egy kis hatéves csalódottságát és nehéz megmagyarázni neki...
Megpróbáljuk az újratelepítést, kösz a tippet.




 

Megvártam mit hoznak össze neked kedvenc komment botjaim, nem csalódtam ismét. Próbálok javasolni valamit ami nem az lesz, hogy telepíts fel egy másik játékot és ismerem (inkább ismertem) a Blitzet is tehát megpróbálom nem csak a számat szellőztetni és szétoffolni témát.

Problémád forrása, hogy a crossplatform nem megoldott a Blitz esetében (sem) és kevesen játszák. Viszont a Blitz a WG állítása szerint régóta ugyanúgy működik Tier 5-ig, mint ami WoT-nál cél jelenleg, tehát az MM 100 csata alatti játékszámnál illetve amíg Tier V feletti tankot nem fejlesztesz ki, botokkal fog összerakni. Ha az unoka szórakozni szeretne csinálj neki egy új profilt száz csatánként. Főként botok ellen fog játszani, így meg lesz neki a játékélmény is és nem kell órákat várnia csatázni. Aztán amikor letelik a száz csata újracsinálsz egy profilt. Más megoldás nincs Blitzre ha gyorsan csatába kíván lépni jelenleg. Mobileszközön nincs ez a probléma, ha van otthon telepítsd fel oda és pár mp alatt csatába kerülhetsz.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 9 hónapja #302517 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Szia, köszi a választ. Nyilván a kép egy pillanatnyi állapotot rögzített de a Tier IV is random változik percenként 5-20 várakozóval... és igen, tök mindegy, hogy milyen tankot választunk, ugyanez a helyzet. Már arra is gondoltam, hogy bannoltak minket valamiért de erről nem kaptunk semmiféle értesítést illetve ahogy írtam nagyritkán azért beenged egy-egy menetre. A legrövidebb várakozási időnk is több volt öt percnél pl. tegnap délután. Rossz látni egy kis hatéves csalódottságát és nehéz megmagyarázni neki...
Megpróbáljuk az újratelepítést, kösz a tippet.

Írtad, hogy más tankkal is ez a helyzet, ezt ugyanazon tier más tankjára érted, vagy esetleg magasabb tier-re? A belinkelt várószoba képe alapján nagyon kevés a játékos, ezt még befolyásolhatja az is, hogy adott osztályból várakoznak a tankok.
Sezamme sem írt hülyeséget, csak kevés játékossal ne várjunk csodát.
Ahogy  RockyRuciano  is írta, jobban jártok, ha a "valódi" wot-tal próbálkoztok, ott még egy darabig lesz elég játékosszám.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.