Jelenleg

15
látogatónk van

Prémium harckocsik

7 éve 11 hónapja #185545 Írta: PanzerGunter
Megválaszolva: PanzerGunter

Nekem is megvan, de valahogy eljárt felette az idő, és azt is úgy, hogy igazán jó sosem volt. Egyszerűen vannak és voltak sokkal jobbak. Nem véletlen, hogy újra buff került szóba vele kapcsolatban.

A nyolcasok közül szerintem most a legjobb az M41 90, aztán a KR patton és a mutz.


Ezt te komolyan gondolod ? :trollol:

Az M41 egy scout, konstans 10-be megy 182 pennel. Most az rendben van, hogy a spotra kapsz kreditet, de javarészt free kill vagy. A Mutz egy CDC copy, mindenki átlövi frontból is már. A Patton Kr enyhén szólva tűrhető. Ezek egyike sem limites. A régiek a legjobbak még ma is.

A Type 59 meg az SP a legjobb farmtank most. A legjobban keresők a T 34, aminek a penje 10-esek közt is megállja a helyét, meg a JgT 8.8 amik nem annyira funfaktor, mint az első két csodamasina, de kreditmfarmban a legjobbak ma is,

A kredithozamról meg annyit, hogy a WG kijeletette, hogy nem nyúlt a keresethez. Az a grafikon nem éppen releváns, mert az adott játékosállomány függvényében méri, ami meg változik. Ha jó egy farmtank, annak híre megy és a gyengék is megveszik, akik evidens hogy nem keresnek körönként annyit és így lemegy a függvény átlagértéke is. Nekem pl még ma is ugyanolyan jól fizet a Type meg a T 34-es is ! :nono:

Type, meg SP mint legjobb farmtankok? Te jól vagy? :lol:
SP úgy értelmetlen a páncél nerf óta ahogy van, a type meg 6*10^23-on alkalommal lett már nerfelve.
Jelenleg ezek jó (talán még ebben a sorrendben is):
FCM, Mutz, Patton KR, Bulldog, CDC.
Kisebb tierekben berlini trió, type 64.

Az, hogy free kill a Bulldog, az nem a tank hibájából ered szerintem. A mutz-ot sem lövi be mindenki ha te nem akarod.

Régi prém tankok felett már nagyon régen eljárt az idő.


Szerintem ezt te sem gondolod komolyan ! A Type 59 a nerfek ellenére még ma is a legOP-bb farmtank. Mindenki ezt szeretné :trollol:

Ma is a legjobban használható és az egyik legjobban kereső prém, ami még limites is. Ezt a Zwackosok ismerték el streamen. Szerintem te sem tolod jobban náluk. Az SP meg kapott nemrég egy komoly buffot és így ma is OP. Tájékozódni kéne barátom ! Kaszás meg egy csomó Zwackos azzal szokott streamen farmolni. Csak nézni kéne

Az FCM, CDC klónjai meg egy papír hulladékok. Ráadásul nem is limitesek 10-ben meg freefragek. Az FCM egyedül limites, de az egy vicc az a tank. Papír, mindenki átlövi egy 6-os is, megvédeni nem tudja magát, csatákat nem képes eldönteni. Most, ha te jól tudsz élősködni második sorban valamennyi dmg-t lecsippenthetsz és ennyi. De hamar ellövik az ágyút, ammorack konstans és onnantól az a tank semmit sem ér.

Ok. Én, megértem, hogy mindíg az újat szeretik az emberek, meg kaptak spéci festést, de ezen túlmenően semmire sem jók ! Ha megy egy prém 10-be, ott semmit sem ér, mivel az egy 8-as stock verzió és valamiben rosszabb, mint a tiertársai, így a legjobban egy limites tankkal tudsz érvényesülni. Most amik akciózva vannak és limitesek nagy része, ezek a jók : Type 59, T 34, JgT8, SP, IS 6, WZ111. Ezek most is a legjobbak. Én is ezekkel tolom és van 60 milla kreditem alap fiókkal ! B)

Épp pár volt ZWACK-ostól hallottam épp stream közben, hogy ők sem tartják olyan jónak a type-ot, mint amilyen az régen volt. (Tök fura egyébként, hogy jelen időben beszélsz a ZWACK-ról)
SP jó tank? Fedezéknek esetleg.
Az, hogy papír tank számodra automatikusan hulladékot jelent nem azt jelzi, hogy a tank szar, hanem azt, hogy a játékos ;)
Jt8.8 a jelenlegi metában gyakorlatilag használhatatlan. WZ ingyen meglett szerencsére, mert egy fillért nem adnék érte. Közel használhatatlan. IS6 meg egy bot tank.

Amúgy látszik, hogy sok rálátásod nem éppen van erre az egészre.
Figyelem: Spoiler!


A mindenki troll aki nem fúj velem egyet hozzáállással sokra nem viszed vagy vitted az életben barátom :trollol:


Mit kell megfújni? Csoki mindent megfúj, de ezt gondolom tudod :trollol: :trollol:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 11 hónapja - 7 éve 11 hónapja #185547 Írta: Christofia
Megválaszolva: Christofia
Figyelem: Spoiler!

Ne vegyél T5 tankot. Azért kell a prémtank, hogy kreditet farmolj, azzal meg nem lehet. T8-at kell venned. Ha nem tudod, hogy milyet akkor vagy vársz vagy mivel most ultimate akcióban van sok ilyen tank vedd meg azt, ami a legjobban keres, hisz te keresni akarsz vele. A wotaddicton ott a lista.

T5-ös prémmel úgysem érsz semmit. Ugyanolyan tank, mint egy sima kb sok limites, csak annyi hogy kredit meg XP szorzót kap.

T8-ast vegyél úgy, hogy ahhoz tanuljál meg játszani, kb ennyi tanácsólhatok. Mindenképpen limiteseket érdemes választani, mert t10-ben felejtős szinte mind.


Én kb. 10000 csata alatt ha kreditre volt szükségem, T-25-össel farmoltam, még viszonylag kezdőként is. Teljesen rendben van ez első prémtanknak.
Miért "kell", hogy 8-asat vegyen egyébként??? Igazából prémium tank nélkül is simán el lehet lenni, de már egy 5-ös is fix bevételt termel. Tehát igen is ér valamit, legalábbis a T-25 pl. egy teljesen szórakoztató kis járgány, emellett legénységhúzásra és kreditfarmra is alkalmas, és nem kell hozzá nagy tudás, hogy jó eredményt hozz vele.
Tökéletes első prémium tank.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: INFARKTUS, Tomat

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 11 hónapja #185549 Írta: moody1899
Megválaszolva: moody1899
Egy elég jó kör,bár a nagy izaglom miatt túl sok heatet spammaltem az OH-ra,és emiatt "csak" ennyi a bevétel!





Ha valakit érdekelne,akkor van replayem is!

Utolsó utáni pillanatban sikerült a reset :D :trollol:

Ez a tank tier 10-ben sem free frag,egy unicum simán veri vele az 1500-1700-as átlagot,egy átlag játékos is mint én is tud vele 1200-1300 körüli átlagot ami egy kis spottal kombinálva már elég jó kereset lesz!
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 11 hónapja - 7 éve 11 hónapja #185550 Írta: Hun_Mercenary
Megválaszolva: Hun_Mercenary
Figyelem: Spoiler!

"Én tudok játszani az FCM-el, 1.4k az átlagom vele"
Ne röhögtess már :lol:
Majd 2k körüli átlaggal mond légyszíves azt, hogy tudsz az FCM-el játszani. És ha akkor is szarnak tartod, akkor lehet, hogy még el is gondolkodom azon, hogy szar e.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 11 hónapja #185551 Írta: Medden_EU
Megválaszolva: Medden_EU

Ez a tank tier 10-ben sem free frag,egy unicum simán veri vele az 1500-1700-as átlagot,egy átlag játékos is mint én is tud vele 1200-1300 körüli átlagot ami egy kis spottal kombinálva már elég jó kereset lesz!

Még1x, mivel egyértelműen túl jó, addig használd, amíg nem nerfelik, mert ezt biztos fogják, mind kredit szorzóban, mind statban túl erős prémiumnak. Persze ezt a hónapot megvárják, amíg mindenki megveszi.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 11 hónapja #185553 Írta: Hun_Mercenary
Megválaszolva: Hun_Mercenary

Figyelem: Spoiler!

A mindenki troll aki nem fúj velem egyet hozzáállással sokra nem viszed vagy vitted az életben barátom :trollol:

Annyira jó, hogy elárultad a neved a játékban, és így osztod az észt minden kezdőnek a sok okosságról.
IP BANNT, IP BANNT! :evil: :izmena: :izmena: :izmena:

Támogatom! :izmena:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 11 hónapja - 7 éve 11 hónapja #185557 Írta: moody1899
Megválaszolva: moody1899
Nem gondolom,hogy nerfelnék!Itt a balansz az lesz hogy,light tank!Ami problémát okozhat gyengébb játékosoknak,ugyanis nem lesznek vele képesek kimagaslót sebezni vele.Semmivel nem jobb mint bármelyik másik light.

1v1 szituációkban mindegyik light leverné!
A Ru-nak jobb a Dpm-je
T54ltwt-nek a páncélzata valamit a rammolási potenciál
13 90....szerintem ez eggyértelmű!

De ha így is lesz,akkor sem fogok háborogni ;)

Az elvárt sebzés értéket természetesen emelni fogják,kb egy Ru szintjére.De szerintem a kredit szorzót nem fogják piszkálni,mivel sokan így sem fogják vele a 800-at sem megsebezni,ezáltal a bevétel sem lesz kirívóan magas!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 11 hónapja #185558 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1

Figyelem: Spoiler!

A mindenki troll aki nem fúj velem egyet hozzáállással sokra nem viszed vagy vitted az életben barátom :trollol:

Annyira jó, hogy elárultad a neved a játékban, és így osztod az észt minden kezdőnek a sok okosságról.
IP BANNT, IP BANNT! :evil: :izmena: :izmena: :izmena:

Támogatom! :izmena:


Ez már megint a vadász és a medve esete? Csak mintha több medve lenne és a vadásznak többet kellene "dolgoznia"? :oops: :whistle:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 11 hónapja - 7 éve 11 hónapja #185561 Írta: stefanitsr
Megválaszolva: stefanitsr

,mivel sokan így sem fogják vele a 800-at sem megsebezni,ezáltal a bevétel sem lesz kirívóan magas!


Ha csak feljebb görgetve megnézel pár endgame screenshotot magad is láthatod, hogy minimális saját sebzéssel is lehet vele 80-120k-kat is keresni. Aki kicsit is tud spotolni már jól ellehet vele, ha még sebezni is tud vele emellé annak ez igazi aranybánya ez a cucc.

Nekem egyszerűen kellett, a RU-t is szeretem, a bulldogot is, ez meg egy prémium ru-bulldog mix, kredit és xp szorzóval amibe belemegy a ru legénysége, ami negyedik skillnél tart.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 11 hónapja #185563 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10
Egyre biztosabbnak látszik, hogy a cseh med ág lesz a ToT a következő hónapban.
Ha hétvégén olyan akció lesz mint tavaly, akkor lesz A Skoda T 40-re is 30% kedvezmény, így 2590 arany lenne. Mennyire használható ez a gép? Kínlódás vagy megéri ennyiért megvenni? Lehet, hogy egy normálisabb legénységgel kellene kezdeni a ToT-ot, mert eddig még nem indultam el a cseh ágon.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 11 hónapja #185564 Írta: stefanitsr
Megválaszolva: stefanitsr
Szerintem nem olyan borzasztó, de tény, hogy nem annyira durva cucc mint a cromwell B.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 11 hónapja - 7 éve 11 hónapja #185567 Írta: moody1899
Megválaszolva: moody1899
Minden tankra igaz,ha párosul mellé spot dmg a sebzéshez,akkor jól keresnek!Van type62-m is,nyilván csak 7-es így nem keres annyit,de arányaiban ugyanott van!


Egyébként meg van kb 3 map ahol lehet normálisan spotolni!Én csak spotra sosem használnék egy lightot,de ez már ízlések és pofonok!

Láttam a screensotokat,de azt nekem senki ne mondja,hogy 3k spotdmg átlaga van vele.Nyilván vannak ilyen csaták is,akárcsak az olyan amikor 5k-t sebzel!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Quentin_KR

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 11 hónapja #185568 Írta: Quentin_KR
Megválaszolva: Quentin_KR

Egyre biztosabbnak látszik, hogy a cseh med ág lesz a ToT a következő hónapban.
Ha hétvégén olyan akció lesz mint tavaly, akkor lesz A Skoda T 40-re is 30% kedvezmény, így 2590 arany lenne. Mennyire használható ez a gép? Kínlódás vagy megéri ennyiért megvenni? Lehet, hogy egy normálisabb legénységgel kellene kezdeni a ToT-ot, mert eddig még nem indultam el a cseh ágon.


Biztosan lesznek más vélemények is, de szerintem max. akkor éri meg ha tervezel Cseh legénységet húzni benne. Én nem vagyok pro játékos,megvettem. Hát... papír páncél,pontatlanság és egy átlag 6-osmed nél a töltésidő kb. 2x hosszabb. De mondom,biztosan lesznek más véleményen lévő kis...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: treffhetes10

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 11 hónapja #185569 Írta: Hun_Mercenary
Megválaszolva: Hun_Mercenary

Egyre biztosabbnak látszik, hogy a cseh med ág lesz a ToT a következő hónapban.
Ha hétvégén olyan akció lesz mint tavaly, akkor lesz A Skoda T 40-re is 30% kedvezmény, így 2590 arany lenne. Mennyire használható ez a gép? Kínlódás vagy megéri ennyiért megvenni? Lehet, hogy egy normálisabb legénységgel kellene kezdeni a ToT-ot, mert eddig még nem indultam el a cseh ágon.

Randomban nem annyira jó a többség szerint.
SH-n nagy alfa, még nagyobb HE alfa, rammolási potenciál miatt nem olyan rossz.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: treffhetes10

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 11 hónapja #185574 Írta: NightShadow
Megválaszolva: NightShadow

Egyre biztosabbnak látszik, hogy a cseh med ág lesz a ToT a következő hónapban.
Ha hétvégén olyan akció lesz mint tavaly, akkor lesz A Skoda T 40-re is 30% kedvezmény, így 2590 arany lenne. Mennyire használható ez a gép? Kínlódás vagy megéri ennyiért megvenni? Lehet, hogy egy normálisabb legénységgel kellene kezdeni a ToT-ot, mert eddig még nem indultam el a cseh ágon.


Szerintem megéri megvenni :)
Én megszerettem és nem egy nagy összeg plusz 2 skillel már SH-ra is bedobható, randomba pedig még nem fakadtam sírva tőle hogy sz@r lenne, annyi hogy tier 8ban campelősre kell venni vele legalábbis szerintem és a goldot is elő kell venni (aminek a hátránya hogy HEAT lőszer) de egyébként szerintem jó kis tank megéri megvenni legénység húzásra én is azért vettem lassan 2 skilles lesz azzal már majd neki lehet ugrani a ToT-nak :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: treffhetes10

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.