Jelenleg

8
látogatónk van

Prémium harckocsik

6 éve 10 hónapja #238931 Írta: Jadro
Megválaszolva: Jadro
Én REV.-re cseréltem tegnap a JT 8.8-at. CDC és REV is papír, nekem a nagyobbat pukkantó ágyú jobban bejön. :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: brenyo22

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 10 hónapja #238989 Írta: zetike02
Megválaszolva: zetike02
Sziasztok!
Én is szeretnék cserélni, a T25 Pilotot gondoltam egy T-34-3-mal helyettesíteni. Tudnátok írni személyes tapasztalatokat vele? Főként a jövőbeli WZ-120-amra szeretnék legénységet húzni.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 10 hónapja #239005 Írta: Szmertyij
Megválaszolva: Szmertyij
Az új MM miatt a Type 64 egy kicsit OP lett a többi hatos light között. Elgondolkodtam, hogy megveszem, de félek nem marad sokáig így.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 10 hónapja #239013 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector

Az új MM miatt a Type 64 egy kicsit OP lett a többi hatos light között. Elgondolkodtam, hogy megveszem, de félek nem marad sokáig így.

Prémbundához nem nyúlnak. Ld. az 5-ös prém francia arty.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 10 hónapja - 6 éve 10 hónapja #239015 Írta: Okynawa
Megválaszolva: Okynawa

Én az akciós részét nem vetném el, mivel Május 16-ig van ez a lehetőség, és közben lesz egy "Military Parade" remélhetőleg.

És a hírben is ez van: "active premium tank discounts may affect the value of the vehicle you are attempting to trade in, if that vehicle is eligible for the discount. Discounted vehicles will be marked accordingly in the trade-in window."

Ha nem is lesz, én nem kapkodom el, de az IS-6,T28 Conc., TOG II, Dicker Max mehet a levesbe. Talán Revo lesz helyette v. SP.


arra azért számítsál, hogy ha akciósan veszel valamit, akkor az eladási/ cserélési ára is akcósan van számolva! magyarul ha 8ast akarsz akciósan cserélni akciós 8assal, akkor buksz az eladott/becserél vason.

én ezt az egész csereberét kihagyom, főleg hogy csak 1et lehet 1be. ha lehetne 2-3, akkor simán bezúznék párat 1 újért. de így, jelen formában inkább hagyom a garázsban, és megveszem ami kell.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 10 hónapja #239022 Írta: nagy_vasalo
Megválaszolva: nagy_vasalo
Sziasztok . Vélemény és tapasztalatot kérnék , hogy SU-122-44 vagy SU-100Y ? Alsó orosz td ágat kezdtem húzni , melyik a jobban játszható véleményetek szerint ? Előre is köszi a segítséget .

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 10 hónapja - 6 éve 10 hónapja #239024 Írta: D00M
Megválaszolva: D00M

Sziasztok!
Én is szeretnék cserélni, a T25 Pilotot gondoltam egy T-34-3-mal helyettesíteni. Tudnátok írni személyes tapasztalatokat vele? Főként a jövőbeli WZ-120-amra szeretnék legénységet húzni.

Nekem volt, nem ajánlom. Lassan gyorsul, bár kellemes a végsebessége. Sokáig tölt, sokáig céloz, nem valami pontos, ammorack érzékeny, plusz úgy alapból drága egy prém.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 10 hónapja #239025 Írta: Okynawa
Megválaszolva: Okynawa

Sziasztok . Vélemény és tapasztalatot kérnék , hogy SU-122-44 vagy SU-100Y ? Alsó orosz td ágat kezdtem húzni , melyik a jobban játszható véleményetek szerint ? Előre is köszi a segítséget .


100y om van, arról vegyesek az érzelme. HA talál, akkor jól sebez. a hangsúly a HA ! nekem régen jól ment vele, de pár hónapja csak T8 és rengeteg lövés megy mellé ill. kritikus...nagy és papír. most tervezem (elveim ellenére) hogy bezúzatom egy 6os svéd medre ezt vagy a Dickert amit nyertem. de a dicker használhatóbbnak érzem mint ennek a su nak a szeszélyes ágyúját
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: nagy_vasalo

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 10 hónapja #239040 Írta: csikidix
Megválaszolva: csikidix
Én a wz111 szeretném becserélni 50t-re. Szeretnék véleményeket kérni.2000sebzésre mennyit ad. Kíváncsi vagyok a véleményére, akinek megvan milyen a tank most
Előre is köszi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 10 hónapja #239041 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

Én a wz111 szeretném becserélni 50t-re. Szeretnék véleményeket kérni.2000sebzésre mennyit ad. Kíváncsi vagyok a véleményére, akinek megvan milyen a tank most
Előre is köszi


Most jelenleg a 8-9-es lightok miatt meg van borulva a meta, igy a 8-as premeknek nincs konnyu dolga. Az FCM 50t az egy medkent jatszhato heavy tank, eleg papir es serulekeny. Az agyuja az "francias"-an szor de nem veszes, az atutese pedig mindenre eleg a tier limit miatt.

Most nem tudom neked megmondani mennyit keres pontosan de nezz meg par replay-t:

wotreplays.com/....desc/
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: csikidix

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 10 hónapja #239043 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector

Sziasztok . Vélemény és tapasztalatot kérnék , hogy SU-122-44 vagy SU-100Y ? Alsó orosz td ágat kezdtem húzni , melyik a jobban játszható véleményetek szerint ? Előre is köszi a segítséget .


100y om van, arról vegyesek az érzelme. HA talál, akkor jól sebez. a hangsúly a HA ! nekem régen jól ment vele, de pár hónapja csak T8 és rengeteg lövés megy mellé ill. kritikus...nagy és papír. most tervezem (elveim ellenére) hogy bezúzatom egy 6os svéd medre ezt vagy a Dickert amit nyertem. de a dicker használhatóbbnak érzem mint ennek a su nak a szeszélyes ágyúját


Jól látod. A su100y használhatatlanná lett téve. Most hogy rejtett nerf, vagy csak minden másik tank lett erősebb, az rejtély.
De a lövések pontatlanok, sokáig szűkül, minden átüti, lassú. Az új tankok (ld. kínai td-k) és a régebbiek (su-100) alacsonyabb profillal, közel megegyező átütéssel és sebzéssel, nagyobb roffal hozzák ugyanezt. Imádja a kritikus 0dmg találatokat bevinni, pl. láncra.

Régen jó volt, de ma már elég rossz tank.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: nagy_vasalo

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 10 hónapja - 6 éve 10 hónapja #239056 Írta: setelekot 1
Megválaszolva: setelekot 1

Én a wz111 szeretném becserélni 50t-re. Szeretnék véleményeket kérni.2000sebzésre mennyit ad. Kíváncsi vagyok a véleményére, akinek megvan milyen a tank most
Előre is köszi


Nem rossz tank, mentem vele néhány kört az új verzió óta. Különösebb gond nincs vele. Érdekes, de a kapáslövések működnek nálam; azt hiszem erre szükség is van, hiszen a páncélja nem az igazi, de képes troll módon pattintani. Néha. A mozgékonysága, a tier limit, az elméleti páncél (ami néha működik), és az alap átütése még életképessé teszi a játékban. Legalábbis nálam.

Szerk.: meglátásom szerint az FCM nem keres túl jól, mert a vele szemben támasztott elvárások elég magasak. 2000-re (sebzés) kb. 40-50 ezer kredit, viszont 4-5 ezer sebzésre 90-100. Ahhoz, hogy több legyen, kell a sebzés közreműködés is. De ezt csak úgy fejből mondom.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: csikidix

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 10 hónapja #239057 Írta: santhab
Megválaszolva: santhab
Olvasgattam és látom többeknek felmerült az sta-2 illetve a rev.
Én is tétováztam, de végül a rev.-re cseréltem be a t34-emet. Nekem pozitív élményeim vannak vele. Van egy szerintem elég korrekt ágyúja, ami elég jó ágyúkezeléssel és pontossággal van megáldva, ezt megfejeli egy 8as tierben elég ritka apcr lőszer. Összeségében kellemes ágyú, talán kicsit kevésnek érzem a 200 pen-t. Az egész tank papír és magas, nincs nagyon álcája, végsebessége sem nagy, de érzésre nem olyan lassú (mondjuk mivel masszívan támogató játékot igényel, így nem is igényli szerintem) Hulldown-ban előnyös,hogy magas, viszonylag kis felületet kell mutatni ha kinézünk.
Összeségében kellemes kis tank, de nem merném ajánlani kevésbé tapasztalt játékosoknak.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Rohamnyuszi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 10 hónapja #239058 Írta: slogan_2014
Megválaszolva: slogan_2014
Sziasztok !

Hogy/hol lehet csereberélni ?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 10 hónapja #239061 Írta: EnuresisNocturna
Megválaszolva: EnuresisNocturna

Sziasztok !

Hogy/hol lehet csereberélni ?


Játékba belépsz és az ott található fejlesztési fán szereplő prémium tankokat (amik nincsenek meg) veheted meg így. Csak azokat.

Pl rámész a megvásárolandó T54mod1-re. Ott jobb klikk és a felugró ablakon az elad opció előtt ott lesz a becserél.

Az új felugró ablakban pedig kiválaszthatod melyik meglévő prémium tankodat áldozod be féláron + ráfizetéssel. :whistle:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.