Jelenleg

101
látogatónk van

Prémium harckocsik

7 éve 1 hete #234616 Írta: HUNknight
Megválaszolva: HUNknight

sziasztok! olyan kérdésem lenne hogy érdemes-e a T25 pilot-ra költeni pénzt? :whistle: nem ugyértem hogy egyből megvenni, hanem pár tokent venni max az 5ös csomagot. vagy csak küldibe érdemes megszerezni,de sajna ugyérzem az nemfog menni :scratch:


Mérlegelni kell,hogy pl tier 9-10-be tudsz-e kezdeni valamit 192 pennel?! 1 tokent megér,talán még 5-öt is. Ha a teljes árát nézed ebben az árkategóriában szerintem vannak jobbak is.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hete #234617 Írta: Allanon44
Megválaszolva: Allanon44
na pont erre gondoltam, hogy a kategoriájában vannak jobbak ha meg ha megakarnám venni,de 5tokent még megér :D meglássuk hogy haladok a küldivel :scratch:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hete #234620 Írta: EnuresisNocturna
Megválaszolva: EnuresisNocturna
112 ajánlott vétel. Heat mellett is pluszt hoz. Páncél remek. Annyit pedig nem találkozik új vasakkal, hogy nagyon pánikolni kellene. Ez a tier limit lényege. Amikor 10-ből 7 csatában veled kezdődik a lista :dancing:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Yukinohana

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hete #234622 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

112 ajánlott vétel. Heat mellett is pluszt hoz. Páncél remek. Annyit pedig nem találkozik új vasakkal, hogy nagyon pánikolni kellene. Ez a tier limit lényege. Amikor 10-ből 7 csatában veled kezdődik a lista :dancing:


Mi?! Ki szerint ajanlott vetel?

Se az IS-6, se a WZ-111, se a 112 nem ajanlott vetel szerintem. Ha valaki penzt akar kiadni premium tankra, akkor sokkal jobb valasztas az uj generacios prem tankok egyike (Skorpion G, Patriot, Liberte, Defender), tier limit ide vagy oda.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: porter, MegaJani

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hete #234625 Írta: gONE_CLICKin
Megválaszolva: gONE_CLICKin

112 ajánlott vétel. Heat mellett is pluszt hoz. Páncél remek. Annyit pedig nem találkozik új vasakkal, hogy nagyon pánikolni kellene. Ez a tier limit lényege. Amikor 10-ből 7 csatában veled kezdődik a lista :dancing:


Mi?! Ki szerint ajanlott vetel?

Se az IS-6, se a WZ-111, se a 112 nem ajanlott vetel szerintem. Ha valaki penzt akar kiadni premium tankra, akkor sokkal jobb valasztas az uj generacios prem tankok egyike (Skorpion G, Patriot, Liberte, Defender), tier limit ide vagy oda.


Bár egyiket sem próbáltam még, de biztosan így van. De akkor pl. mi az ajánlott metódus, ha az ember a kínai nehéz tankos vonalnak is neki szeretne állni és legénységet akar fejleszteni? Csak mert a 113 egyelőre elég vonzónak tűnik és addig is el kéne jutni valahogy. Húzzam a srácokat Type 64-ben, aztán két-három skill után képezzem át őket IS-2-be (skill újraosztással persze)? Mondjuk, onnantól biztos nem lenne gond a skillek számával, ha ugyanazt a legénységet viszem végig a vonalon.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hete #234626 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci
Figyelem: Spoiler!


Ha van eleg legenysegi xp bonuszod, akkor felesleges kulon prem tankban kepezni legenyseget. Mire eljutsz IS-2-tol 113-ig mar lesz rajtuk par skill.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hete #234634 Írta: Balista1
Megválaszolva: Balista1

112 ajánlott vétel. Heat mellett is pluszt hoz. Páncél remek. Annyit pedig nem találkozik új vasakkal, hogy nagyon pánikolni kellene. Ez a tier limit lényege. Amikor 10-ből 7 csatában veled kezdődik a lista :dancing:


A 112-t nem megvenni, hanem eladni ajánlott már akinek van. Csak azért nem teszem, mert vannak szép közös emlékeink és egyszer hátha kap egy tényleg értékelhető buffott.
Mára teljesen kikopott a játékból - alig látni - nem ok nélkül. Az, hogy az új vasakkal milyen sűrűn találkozik, a szerencsén és az MM en múlik. De ahogy szaporodnak az újak, valószínű, hogy egyre gyakrabban jön el ez a szomorú pillanat.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hete #234648 Írta: EnuresisNocturna
Megválaszolva: EnuresisNocturna

112 ajánlott vétel. Heat mellett is pluszt hoz. Páncél remek. Annyit pedig nem találkozik új vasakkal, hogy nagyon pánikolni kellene. Ez a tier limit lényege. Amikor 10-ből 7 csatában veled kezdődik a lista :dancing:


Mi?! Ki szerint ajanlott vetel?

Se az IS-6, se a WZ-111, se a 112 nem ajanlott vetel szerintem. Ha valaki penzt akar kiadni premium tankra, akkor sokkal jobb valasztas az uj generacios prem tankok egyike (Skorpion G, Patriot, Liberte, Defender), tier limit ide vagy oda.


Én szerintem az :talking2:

De szerencsére nem vagyunk egyformák :d2:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hete #234687 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Alá tudnád támasztani bármivel ezen ajánlásod?
MIvel sokan olvassák a postokat itt a wotinfo-n, olyan ajánlásokat érdemes megfogalmazni amiknek értelme is van nehogy félrevezessék a népet. Én személy szerint kíváncsian várok egy részletesebb leírást, mert jelen helyzetben, és még a buff után is, egy kifejezetten gyenge és idejétmúlt tanknak tartom a 112-t.

112 ajánlott vétel. Heat mellett is pluszt hoz. Páncél remek. Annyit pedig nem találkozik új vasakkal, hogy nagyon pánikolni kellene. Ez a tier limit lényege. Amikor 10-ből 7 csatában veled kezdődik a lista :dancing:


Mi?! Ki szerint ajanlott vetel?

Se az IS-6, se a WZ-111, se a 112 nem ajanlott vetel szerintem. Ha valaki penzt akar kiadni premium tankra, akkor sokkal jobb valasztas az uj generacios prem tankok egyike (Skorpion G, Patriot, Liberte, Defender), tier limit ide vagy oda.


Én szerintem az :talking2:

De szerencsére nem vagyunk egyformák :d2:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hete - 7 éve 1 hete #234738 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee

Alá tudnád támasztani bármivel ezen ajánlásod?
MIvel sokan olvassák a postokat itt a wotinfo-n, olyan ajánlásokat érdemes megfogalmazni amiknek értelme is van nehogy félrevezessék a népet. Én személy szerint kíváncsian várok egy részletesebb leírást, mert jelen helyzetben, és még a buff után is, egy kifejezetten gyenge és idejétmúlt tanknak tartom a 112-t.

112 ajánlott vétel. Heat mellett is pluszt hoz. Páncél remek. Annyit pedig nem találkozik új vasakkal, hogy nagyon pánikolni kellene. Ez a tier limit lényege. Amikor 10-ből 7 csatában veled kezdődik a lista :dancing:


Mi?! Ki szerint ajanlott vetel?

Se az IS-6, se a WZ-111, se a 112 nem ajanlott vetel szerintem. Ha valaki penzt akar kiadni premium tankra, akkor sokkal jobb valasztas az uj generacios prem tankok egyike (Skorpion G, Patriot, Liberte, Defender), tier limit ide vagy oda.


Én szerintem az :talking2:

De szerencsére nem vagyunk egyformák :d2:


Szerintem lehet, hogy a "nem vagyunk egyformák" dzsolidzsóker már az érv is volt ;).

Egyébként, egy délutánra viszonylag komolyan elgondolkoztam rajta én is. Még a karácsonyi időszakban felgyűlt egy kevés gold, egyetlen preffmm tankom sincs, ilyesmi ökölharcos se, legénységnek is lenne helye. Belenéztem még régebbi orzanel 3gm sessionbe is.

Aztán pik-pak realizáltam magamban, hogy a gyakorlatban annyira nem kiugró a preffmm játékélmény, ha a ringben forduló forduló után Patriottal, Libertével és Defenderrel találkoznék. Márpedig ez lenne. Részben logikus és szükségszerű, hogy ezekkel a tankokkal nincs egy szinten, illetve, ezekkel a tankokkal sincs egy szinten, viszont... ha T8 csatákban is folyton úgy érezném, hogy egy tierrel le vagyok maradva, akkor nem sok értelme van a dolognak.

Ha meg mégis összemérhető lenne a populáris hármassal (+IS3), akkor meg csak simán rossz matchupok neki. Ami azt kell jelentse, hogy nagyon nem meta a 112. (Legyünk bármilyenek is.)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: porter, Tekagi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hete #234748 Írta: panzerpeter
Megválaszolva: panzerpeter
A Mutzról tudna valaki egy kis leírást adni hogy milyen tank? Mellyire éri meg megvenni?

Előre is köszönöm szépen a segítséget.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hete #234767 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Nna, ez már szabatos megfogalmazása annak, miért is ne vegyünk 112-t ;-)

Alá tudnád támasztani bármivel ezen ajánlásod?
MIvel sokan olvassák a postokat itt a wotinfo-n, olyan ajánlásokat érdemes megfogalmazni amiknek értelme is van nehogy félrevezessék a népet. Én személy szerint kíváncsian várok egy részletesebb leírást, mert jelen helyzetben, és még a buff után is, egy kifejezetten gyenge és idejétmúlt tanknak tartom a 112-t.

112 ajánlott vétel. Heat mellett is pluszt hoz. Páncél remek. Annyit pedig nem találkozik új vasakkal, hogy nagyon pánikolni kellene. Ez a tier limit lényege. Amikor 10-ből 7 csatában veled kezdődik a lista :dancing:


Mi?! Ki szerint ajanlott vetel?

Se az IS-6, se a WZ-111, se a 112 nem ajanlott vetel szerintem. Ha valaki penzt akar kiadni premium tankra, akkor sokkal jobb valasztas az uj generacios prem tankok egyike (Skorpion G, Patriot, Liberte, Defender), tier limit ide vagy oda.


Én szerintem az :talking2:

De szerencsére nem vagyunk egyformák :d2:


Szerintem lehet, hogy a "nem vagyunk egyformák" dzsolidzsóker már az érv is volt ;).

Egyébként, egy délutánra viszonylag komolyan elgondolkoztam rajta én is. Még a karácsonyi időszakban felgyűlt egy kevés gold, egyetlen preffmm tankom sincs, ilyesmi ökölharcos se, legénységnek is lenne helye. Belenéztem még régebbi orzanel 3gm sessionbe is.

Aztán pik-pak realizáltam magamban, hogy a gyakorlatban annyira nem kiugró a preffmm játékélmény, ha a ringben forduló forduló után Patriottal, Libertével és Defenderrel találkoznék. Márpedig ez lenne. Részben logikus és szükségszerű, hogy ezekkel a tankokkal nincs egy szinten, illetve, ezekkel a tankokkal sincs egy szinten, viszont... ha T8 csatákban is folyton úgy érezném, hogy egy tierrel le vagyok maradva, akkor nem sok értelme van a dolognak.

Ha meg mégis összemérhető lenne populáris hármassal, akkor meg csak simán rossz matchupok neki. Ami azt kell jelentse, hogy nagyon nem meta a 112. (Legyünk bármilyenek is.)

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ba_nshee

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hete #234849 Írta: csokiscsiga
Megválaszolva: csokiscsiga
Kérnék egy kis segítséget, mi a véleményetek STRV S1 svéd 8 prémium tankról? Érdemes lenne megvenni? csak random csatába vinnétek, vagy cw-re is?

eu.wargaming.ne.../5838/

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hete #234852 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

Kérnék egy kis segítséget, mi a véleményetek STRV S1 svéd 8 prémium tankról? Érdemes lenne megvenni? csak random csatába vinnétek, vagy cw-re is?

eu.wargaming.ne.../5838/


UDES 3-al osszehasonlitva eleg jonak tunik. 8-as CW-re ugy tudom nem szoktak TD-t vinni, esetleg Skorpion G-t.

Varj meg a vasarlassal, este Scheff eloben teszteli majd youtube csatornajan.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: csokiscsiga

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hete - 7 éve 1 hete #234853 Írta: csokiscsiga
Megválaszolva: csokiscsiga
Figyelem: Spoiler!


Mert én azt néztem, hogy ha csomagban veszem meg, akkor az egész jól megérné, mert a 7100 gold is jár hozzá, amiből meg tudnék venni egy STA-2-t vagy AMX CDC-t.
Eddig nem vettem még sose prém tankot, de cw-re akarnék venni egyet és amivel még farmolni is tudnék. De ha van más ajánlatod akkor szívesen meghallgatom.
De este akkor megnézem mit tud az a tank :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.