Jelenleg 207 vendég és nincs tag online

Kínai harckocsik

11 hónapja 2 hete #283122 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1

bandras32 beküldte: A 110-ről írna valaki egy gyors valamit? Az elemzést olvastam, de az már 3 éves. Érdekelne, hogy foglalkozzak vele, vagy inkább felejtős?

Átkozott 8-as. Kell az ág kihúzásához....
Gyorsabb 100-as pukkantója, mint az is-3-é. 1 fokkal jobb lógással. És gyorsabb szűküléssel.
Egy kicsit medes, t10-ben sepregető. shaking

Tedd, vagy ne tedd. De ne próbáld! Live for nothing, or die for something.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 hónapja 4 órája #283565 Írta: Balista1
Megválaszolva: Balista1
A TYP 4 Heavy-hez melyik az ajánlott ágyú? A 15 cm-es repeszes, vagy a 14 cm-es páncéltörős?

7 hónapja 2 hete #286754 Írta: varsa
Megválaszolva: varsa
Sziasztok,
Az Alpine Tiger-ről valaki írna valami kis elemzést?

7 hónapja 2 hete #286764 Írta: Hecienda
Megválaszolva: Hecienda
ugyan az mint a wz 111, arról talán többet találsz

7 hónapja 2 hete #286776 Írta: Tank_szemelyzete
Megválaszolva: Tank_szemelyzete
Sziasztok! Az idei Holiday Ops keretében sikerült a tavalyi gyűjteményeket kifullozni, és megvan a tier 6-os és 8-10-es tankra tehető kínai álca. Mivel a T-34-1 tier 7-es, a WZ-111-5A pedig már aranyért be lett festve, így melyik, szintben megfelelő kínai tank kihúzását javasoljátok, aminek van praktikussága vagy fun faktora? Kb. a következőekben gondolkozok:
WZ-132 (elvileg egész jól működik, LTTB-nek sincs több csőlehajlása; 59-16 megvolt korábban)
WZ-132-1 (első 10-es lightom lenne, szimpatikus a 390-es sebzés)
113 (megvan a WZ-111-5A, de a 113 talán tudna sidescrape-et is)
8-as vagy 10-es kínai TD

Vidám Percek Méreg Ellen: RanZar FV304 elemzése
Az evolúció jele: immár 7 tankon is megvan a 3 GM. És a WoT 1.0-át immár halvány, de azért kék WN8-cal köszöntöm.

7 hónapja 2 hete #286780 Írta: Ger0p
Megválaszolva: Ger0p

Tank_szemelyzete beküldte: Sziasztok! Az idei Holiday Ops keretében sikerült a tavalyi gyűjteményeket kifullozni, és megvan a tier 6-os és 8-10-es tankra tehető kínai álca. Mivel a T-34-1 tier 7-es, a WZ-111-5A pedig már aranyért be lett festve, így melyik, szintben megfelelő kínai tank kihúzását javasoljátok, aminek van praktikussága vagy fun faktora? Kb. a következőekben gondolkozok:
WZ-132 (elvileg egész jól működik, LTTB-nek sincs több csőlehajlása; 59-16 megvolt korábban)
WZ-132-1 (első 10-es lightom lenne, szimpatikus a 390-es sebzés)
113 (megvan a WZ-111-5A, de a 113 talán tudna sidescrape-et is)
8-as vagy 10-es kínai TD

Vedd le a WZ-111-5A-ról a festést, és tedd át a T-34-1-re, és minden meg van oldva.

7 hónapja 2 napja #287219 Írta: M8csavar
Megválaszolva: M8csavar
Sziasztok, Type 58-at befejeztem. A mai viszonyoknál melyik az a T10 kínai tank, amelyik abszolúte out of date?

Megfordítva a kérdést, merre induljak fejleszteni? A 121, 113 vagy a WZ 111 5A? (mindennel közepesen szar vagyok :-))
Esetleg a light?

Előre is köszönöm a segítséget.

7 hónapja 2 napja #287220 Írta: straubbazsi
Megválaszolva: straubbazsi

M8csavar beküldte: Sziasztok, Type 58-at befejeztem. A mai viszonyoknál melyik az a T10 kínai tank, amelyik abszolúte out of date?

Megfordítva a kérdést, merre induljak fejleszteni? A 121, 113 vagy a WZ 111 5A? (mindennel közepesen szar vagyok :-))
Esetleg a light?

Előre is köszönöm a segítséget.

Az 5A továbbra is az egyik legjobb tízes. A med és light trash, a 113 out of date.

7 hónapja 2 napja #287221 Írta: charliefirpo_2018
Megválaszolva: charliefirpo_2018
Valamelyik nap volt róla szó,keresd vissza, hátha megleled vannak kommentek ott el tudod dönteni

7 hónapja 2 napja #287224 Írta: M8csavar
Megválaszolva: M8csavar
Köszönöm a segítséget

6 hónapja 3 hete #287388 Írta: SamanApo
Megválaszolva: SamanApo
A WZ-111-1 FT tankot fejlesztgettem februárban a kínai újév alkalmából. Kegyetlen a grind free nélkül. Az alap motorral kegyetlen lassú. Az alap ágyú gyenge, a középső pontatlan. Általában vesztettem sokáig 30% alatt volt a győzelmi arány. A győzelmekben sem volt sok köszönet egyszerűen nem értem utol a frontot és kicsúsztam a 10-ből (a küldetés miatt lett volna fontos). Volt hogy 4000-felett sebeztem akkor meg vesztettünk. A X-es ágyú viszont mindent megváltoztatott igazi gyilkológép lett, odalő ahova célzok és sebez is méghozzá alap lőszerrel. Az egyik legjobb TD amivel játszottam eddig. Szerintem látszik mikor raktam fel a x-es ágyút.
www.wotinfo.net...ver=EU

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.