Jelenleg

29
látogatónk van

Kerekes harckocsik

5 éve 1 hónapja #286829 Írta: gabi418
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Üdv mindenkinek!

Ezt a témát azért hoztam létre hogy elmondjátok a véleményeteket az 1.4-es frissítéssel behozott kerekes tankokról.

Az én véleményem:

1. Lenne még rajtuk mit fejleszteni, szerintem a WG elkapkodta a járművek behozatalát a játékba.
2. A játék fizikája nem alkalmas a járművek behozatalára (pl.: nem hinném hogy ezek a tankok a való életben ilyen könnyen felborulnak)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 1 hónapja #286831 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN
Westfield,su-130pm.Az ellennél egy zwackos gyerek egy 9-es kerekes szarral.3 perc körül középen átrobogott,3 lövésből nem találtam el,meg még vagy 5-en lőtték,semmi.Kibelezte az artynkat,elindult vissza,ekkor eltaláltam.Megjelent a lánc ikon,ugyan akkora sebességgel robogott tovább.Átment a hevy oldalra,ott kicsinált 2 tizes heavyt,visszaszaladt,object430unkat kivégezte.Kb 10-et lőttem rá,tök fölöslegesen.Itt meguntam ezt a szart,és ESC.Remélem a következő patchban jön az MLRS,vagy felderítő drónok.Megy a WG a süllyesztőbe.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 1 hónapja #286866 Írta: maniasol
Megválaszolva: maniasol
Szerintem elég gyengék lettek igaz 7-es felett még nem láttam a játékban. Kicsi pen pontatlan és egy sima light ellen esélye sincs nyílt terepen sokkal hamarabb észre veszed őket de még pár hét kell míg kialakul a meta

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 1 hónapja #286870 Írta: Kállai84
Megválaszolva: Kállai84
Nem nevezném gyengének inkább idegesítőnek tegnap találkoztam egy 9 essel m103 al oldalba lőttem aranyal 4 szer és gurult tovább sebzés nulla :wb:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 1 hónapja - 5 éve 1 hónapja #286873 Írta: Exami
Megválaszolva: Exami
A tier6-ossal mentem pár kört már.
A T50-2-vel azonos a mobilitása, kivéve hogy megfordulni vele állóhelyből csak kifutópályányi szélességben lehet, de nagyobb sebességnél egész jól fordul. A torony nem tudja követni a fordulását....
Az álcája nem jobb, mint a lánctalpas társának (AMX 12t).
Kb. ugyanakkora eséllyel lő mellé menetben, mint az AMX 12t (stabilizátorral, skillekkel).
Mókás, mikor havas pályán "csikorog" a gumi kanyarban.
Type 64-el utol lehet érni, és le lehet ütközni.....
Golyómágnes (legalábbis a tier6, ahogy írtam).
Vagy 4-4db-al találkozol, vagy 6-6 ELC Bis-el (akik csak most kezdték el húzni), vagy van 1-1 7-8-9-es, amivel az átlagnál jobb játékos (ők tudják kihúzni, vagy szabad XP-zni ilyen gyorsan) szétcincálja az ellenséget.
Fun vele játszani, de sok nullás csatát hozott (meg jó pár lilát is).
Két kerék sebződése esetén kb 20-al tud haladni, és szinte egyáltalán nem kanyarodik. Ha akkor nincs fedezék pont irányban 10m-re, egy IS-3 is újratölt és kiszed, mire bevánszorogsz valami mögé.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 1 hónapja #286875 Írta: GregorMann
Megválaszolva: GregorMann
Szaisztok,
Tier 6 Fra kerekes járművet lőttem meg cc 80m -ről AMX ELC vel. Célpont páncél vastagsága 20mm. ELC lövege 90 mm-es és 120mm lemezt átüt a PCT lövedék.
Miért pattan le a lövedék a kerekes járműről?
Hol van a 3× kaliberszabály?
Semmi extra "lapos" lövedékpálya, szinte merőleges találat.
Kezd kisebb gyüjteményem lenni a fals, nemsebző, átmenő lövésekből.
Thx

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 1 hónapja #286876 Írta: GregorMann
Megválaszolva: GregorMann
ha 29 km/h cammogó heavynek nekimegyek hatulról 30 km/h val egy lighttal- sebződöm.
Ha 80km/h val nekimegyek egy sziklának -nem sebződöm. (minimum, hogy vérzik mindenki orra, nem lát, nem lő, nem sebez, - kábul.
Ezzel is lehetne valamit kezdeni.
Uff

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 1 hónapja - 5 éve 1 hónapja #286883 Írta: sanyi982
Megválaszolva: sanyi982
peticiot kellene gyujteni hogy vegyek ki. Vagy legalabb az eu 1 -en legyen az eu2-on pedig ne igy mindenki el tudja donteni hogy akar e veluk jatszani vagy nem.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 1 hónapja #286886 Írta: szekkernyak
Megválaszolva: szekkernyak
nem értem mi bajotok van velük,most azért mert kereke van nem lánctalpa attól még ugyan olyan mint egy sima light tank,max kicsit gyorsabb.én nem érzem erősnek őket egyáltalán,sőt az összes lightot gyengének érzem pedig nem nagyon játszom velük.oké néha nyílt mapon be tudnak szivatni de egy csomó csőpálya van ahol nem sok mindent lehet velük csinálni.ráadásul ezeknek nagyon alacsony átütése van szóval ha nem hagyod pozicióba kerülni akkor nem sok vizet zavarnak.persze aki nagyon penge játékos az gyalul velük,de ők bármiben ülnek azzal általában ezt csinálják.végre nem valami agybeteg bolondbiztos szart raktak be amivel ödönkének is lehet sikerélménye mert csak a w-t kell nyomni meg kattingatni.ha nem tetszik nem játszol vele aztán ennyi.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ba_nshee

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 1 hónapja #286887 Írta: Bianconeri80
Megválaszolva: Bianconeri80

nem értem mi bajotok van velük,most azért mert kereke van nem lánctalpa attól még ugyan olyan mint egy sima light tank,max kicsit gyorsabb.én nem érzem erősnek őket egyáltalán,sőt az összes lightot gyengének érzem pedig nem nagyon játszom velük.oké néha nyílt mapon be tudnak szivatni de egy csomó csőpálya van ahol nem sok mindent lehet velük csinálni.ráadásul ezeknek nagyon alacsony átütése van szóval ha nem hagyod pozicióba kerülni akkor nem sok vizet zavarnak.persze aki nagyon penge játékos az gyalul velük,de ők bármiben ülnek azzal általában ezt csinálják.végre nem valami agybeteg bolondbiztos szart raktak be amivel ödönkének is lehet sikerélménye mert csak a w-t kell nyomni meg kattingatni.ha nem tetszik nem játszol vele aztán ennyi.


Pont rosszul látod. Legalábbis én mást tapasztalok. Ezekkel egy közepes játékos is nagyot teljesít. Folyamat azt látom hogy eltalálni nem lehet, és nagyon sokszor tapasztalom azt hogy 4-5 killel rendelkeznek csata végén. S ha ránézek, 5000-6000 személyes értékeléssel rendelkezők, tehát egy sima, átlagos játékos is aprít ezzel az automata mágneses vagy milyen célzásmechanikával és hatalmas végsebességgel....

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 1 hónapja #286888 Írta: szekkernyak
Megválaszolva: szekkernyak

nem értem mi bajotok van velük,most azért mert kereke van nem lánctalpa attól még ugyan olyan mint egy sima light tank,max kicsit gyorsabb.én nem érzem erősnek őket egyáltalán,sőt az összes lightot gyengének érzem pedig nem nagyon játszom velük.oké néha nyílt mapon be tudnak szivatni de egy csomó csőpálya van ahol nem sok mindent lehet velük csinálni.ráadásul ezeknek nagyon alacsony átütése van szóval ha nem hagyod pozicióba kerülni akkor nem sok vizet zavarnak.persze aki nagyon penge játékos az gyalul velük,de ők bármiben ülnek azzal általában ezt csinálják.végre nem valami agybeteg bolondbiztos szart raktak be amivel ödönkének is lehet sikerélménye mert csak a w-t kell nyomni meg kattingatni.ha nem tetszik nem játszol vele aztán ennyi.


Pont rosszul látod. Legalábbis én mást tapasztalok. Ezekkel egy közepes játékos is nagyot teljesít. Folyamat azt látom hogy eltalálni nem lehet, és nagyon sokszor tapasztalom azt hogy 4-5 killel rendelkeznek csata végén. S ha ránézek, 5000-6000 személyes értékeléssel rendelkezők, tehát egy sima, átlagos játékos is aprít ezzel az automata mágneses vagy milyen célzásmechanikával és hatalmas végsebességgel....

a célzásmechanika csak segít könnyebben rárakni az automata célzást,ami szerintem nem olyan rohadt nagy előny.ugyan úgy tank középre rakja mint minden más tanknál.én érdekes el tudom találni őket,nyilván valami kasu ágyus tankkal messziről nem is lövök rájuk,de a többi lightra se nagyon szoktam.oké hamar spotot tud adni de olyankor még senki nincs lövéspozicióban szóval szintén nem érzem akkora problémának.közelharcban bármelyik sima light társa legyalázza szerintem.pl a tier 10-es se gondolnám hogy ellenfele mondjuk egy t-100-nak.nem lehet láncolni,de ha kicsapsz alóla pár kereket nagyon belassul.repeszre meg rammolásra egyaránt rohadt érzékeny.tényleg nem értem hogy mitől érzitek olyan rohadt erősnek.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 1 hónapja #286889 Írta: Bianconeri80
Megválaszolva: Bianconeri80

nem értem mi bajotok van velük,most azért mert kereke van nem lánctalpa attól még ugyan olyan mint egy sima light tank,max kicsit gyorsabb.én nem érzem erősnek őket egyáltalán,sőt az összes lightot gyengének érzem pedig nem nagyon játszom velük.oké néha nyílt mapon be tudnak szivatni de egy csomó csőpálya van ahol nem sok mindent lehet velük csinálni.ráadásul ezeknek nagyon alacsony átütése van szóval ha nem hagyod pozicióba kerülni akkor nem sok vizet zavarnak.persze aki nagyon penge játékos az gyalul velük,de ők bármiben ülnek azzal általában ezt csinálják.végre nem valami agybeteg bolondbiztos szart raktak be amivel ödönkének is lehet sikerélménye mert csak a w-t kell nyomni meg kattingatni.ha nem tetszik nem játszol vele aztán ennyi.


Pont rosszul látod. Legalábbis én mást tapasztalok. Ezekkel egy közepes játékos is nagyot teljesít. Folyamat azt látom hogy eltalálni nem lehet, és nagyon sokszor tapasztalom azt hogy 4-5 killel rendelkeznek csata végén. S ha ránézek, 5000-6000 személyes értékeléssel rendelkezők, tehát egy sima, átlagos játékos is aprít ezzel az automata mágneses vagy milyen célzásmechanikával és hatalmas végsebességgel....

a célzásmechanika csak segít könnyebben rárakni az automata célzást,ami szerintem nem olyan rohadt nagy előny.ugyan úgy tank középre rakja mint minden más tanknál.én érdekes el tudom találni őket,nyilván valami kasu ágyus tankkal messziről nem is lövök rájuk,de a többi lightra se nagyon szoktam.oké hamar spotot tud adni de olyankor még senki nincs lövéspozicióban szóval szintén nem érzem akkora problémának.közelharcban bármelyik sima light társa legyalázza szerintem.pl a tier 10-es se gondolnám hogy ellenfele mondjuk egy t-100-nak.nem lehet láncolni,de ha kicsapsz alóla pár kereket nagyon belassul.repeszre meg rammolásra egyaránt rohadt érzékeny.tényleg nem értem hogy mitől érzitek olyan rohadt erősnek.


Értem amit mondasz, nem csak a saját véleményemet látom :-) Viszont a célzásmechanikával az a baj hogy míg egy másik light tankkal ha automatán célzol, max minden 2.-3. lövés talál 50 méternél távolabbról, addig ez messzebbről, 80 km/h-val haladva is eltalál mindig. Max, nem mindig üt át...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 1 hónapja #286891 Írta: szekkernyak
Megválaszolva: szekkernyak
ezzel nem értek egyet,de ha egyet értenék akkor ugyan ott lennének kb szóval nem értem még mindig a problémát :D.egy jó legénységgel és megfelelő felszereléssel ellátot light rohadt pontos menet közben is.plussz neki könnyebb dolga van kerekes kollégával szemben mert lassab is tehát könnyebb célozni.ehhez még hozzájön hogy ha eltalál könnyebben átüt.de ha ez mind nem lenne igaz akkor is kb egál lenne mert míg ő eltalál egyszer a háromból és átüt addig kerekes kolléga eltalál állításod szerint háromból háromszor de csak egyszer üt át szóval ugyan ott vagyunk.de ezt ne vedd kötekedésnek vagy ilyesmi csak nekem így logikus

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 1 hónapja - 5 éve 1 hónapja #286975 Írta: K6000
Megválaszolva: K6000

Szaisztok,
Tier 6 Fra kerekes járművet lőttem meg cc 80m -ről AMX ELC vel. Célpont páncél vastagsága 20mm. ELC lövege 90 mm-es és 120mm lemezt átüt a PCT lövedék.
Miért pattan le a lövedék a kerekes járműről?
Hol van a 3× kaliberszabály?
Semmi extra "lapos" lövedékpálya, szinte merőleges találat.
Kezd kisebb gyüjteményem lenni a fals, nemsebző, átmenő lövésekből.
Thx


Miféle 3x kaliber szabály? (Overmatch Changes) Amit az itteni wot wiki-ben olvasol az hülyeség! Már régen nincs 3x kaliber szabály! 9.17 verzióban szűnt meg (lassan 2 éve).

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 1 hónapja #286976 Írta: K6000
Megválaszolva: K6000
A kérdéseim:

1. Ha el akarom forgatni a kereket jobbra vagy balra, akkor miért megy előre a tank? És ha már mindenképpen mozognia kell a kerék elforgatásakor a tanknak akkor miért éppen előre?
2. A 6-os tank esetében miért nincs túlpörgetés?
3. Ha a kerekes tank esetében nem kell pontosan rámutatni az ellenséges tankra az automatikus célzás aktiválásához, akkor a többi light tanknak miért kell? A 70 km/h száguldó lánctalpassal könnyebb befogni az ellenséges tankot mint a 65 km/h mozgó kerekessel?
4. Lassú menetben miért nagyobb a fordulókör mint teljes sebességgel?
5. Miért nincs kézifékes forduló? (miért nincs kézifék?)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.