Jelenleg

33
látogatónk van

Arty használók topic-ja

8 éve 1 hónapja #176648 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32
Ezt esetleg majd ápr. 1-re beadhatnák...egy tárba beleférne egy egész 8-as ellen csapat... :happy:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 1 hónapja #176657 Írta: nemo510
Megválaszolva: nemo510

Na jól van remélem ma már nem jönnek ide TROLLkodni.
Tiszta boldogság van mert megvettem a T92-t :D jo nagyokat csap oda ha betalál mit ne mondjak XD Bár még a legények jo gagyik benne de majd idövel jobb lesz :)


Arra én is kíváncsi lennék hogy szerepelhet mostanában.Megvolt még valamikor a 8.6 környékén,de nagyot csalódtam benne és inkább visszavettem az M53-at.
Valahogy nekem nem feküdt.Talán mert laposabban lő,vagy mert nem lehet vele úgy helyezkedni nem tudom.
Majd véleményezhetnéd a kedvemért.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 1 hónapja - 8 éve 1 hónapja #176659 Írta: Sveryxx
Megválaszolva: Sveryxx

Na jól van remélem ma már nem jönnek ide TROLLkodni.
Tiszta boldogság van mert megvettem a T92-t :D jo nagyokat csap oda ha betalál mit ne mondjak XD Bár még a legények jo gagyik benne de majd idövel jobb lesz :)


Arra én is kíváncsi lennék hogy szerepelhet mostanában.Megvolt még valamikor a 8.6 környékén,de nagyot csalódtam benne és inkább visszavettem az M53-at.
Valahogy nekem nem feküdt.Talán mert laposabban lő,vagy mert nem lehet vele úgy helyezkedni nem tudom.
Majd véleményezhetnéd a kedvemért.


9 csatát mentem vele még csak kell bele a jó legénység sanos nekem az nincs mert a 3 skilels legények az 53/55-ben ülnak meg a 40/43-ban ebbe egy med legénységet képeztem át XD szal kell kicsit huzni öket hogy meglegyen rá a bia nem sokat csak kicst hála égnek :)
Elsóre brutál pontatlan messzire de közelre meglepöen pontos. ezt értsd ugy hogy 3x is rám akartak jönni medek és light-k de kibasztam öket mint a szart XD (RNG)
Én rosszabb mozgékonyságra számítottam egyébként ez kellemes csalódás volt számomra hogy nem olyan vészesen rossz neki a fordulása és a gyorsulása.
Hát a célzás szűkülés borzasztóan lassú bár van időd rá XD
Ami zavaró az 53/55 után az inkább a cső kitéríthetősége oldal irányba hát az szörnyű nagy vissza lépés.
ami tetszik ha teliber ver valamit az vagy egyből pukkan vagy legalább egy olyan 1100 körüli dmg-t ver bele :D 9 csata alatt eddig ennyi a tapasztalat majd ha lesz jó legénység no majd akkor :D

Szerk.: Összeségében bár kicsi a viszonyítási alapom de azért az 53/55 klasszisokkal jobb :)
Én csak azért vettem meg mert nehogy már a 10-es ne legyen a garázsomban illetve van egy célom. mégpedig az hogy az összes amcsi 10-es bent álljon a garázsomban és már csak igy a 48 patton hiányzik a gyüjteményből :3

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 1 hónapja #176665 Írta: nemo510
Megválaszolva: nemo510

Én csak azért vettem meg mert nehogy már a 10-es ne legyen a garázsomban illetve van egy célom. mégpedig az hogy az összes amcsi 10-es bent álljon a garázsomban és már csak igy a 48 patton hiányzik a gyüjteményből :3


Elismerésre méltó cél.Kitartartás!
Nekem a 4. képesség 50% felett volt amikor mentem vele,de egyszerűen nem volt bejövős (BIA + Cola).
Valószínű a technikai paraméterei miatt,mert cw nincs,és randomban az m53 jobban érvényesül.(Bár szerintem cw-re is jobb de ez magánvélemény.)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 1 hónapja #176691 Írta: Tomat
Megválaszolva: Tomat
Szia!

Már több helyen is olvastam utalást itt a fórumon küldetés kiváltására vagy kihagyására. Tényleg van ilyen? Azt gondoltam, hogy ahhoz, hogy megkapjuk a jutalom tankokat, ahhoz minden küldetést meg kell csinálni. Van erre valami trükk?

Én se vagyok nagy kedvelője az artyknak. De a küldetések miatt, be kellett szereznem. Ez van. Ha nem akarom kiváltani mással az artys küldetéseket, kénytelen vagyok használni. ;)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 1 hónapja #176694 Írta: csikidix
Megválaszolva: csikidix

Szia!

Már több helyen is olvastam utalást itt a fórumon küldetés kiváltására vagy kihagyására. Tényleg van ilyen? Azt gondoltam, hogy ahhoz, hogy megkapjuk a jutalom tankokat, ahhoz minden küldetést meg kell csinálni. Van erre valami trükk?

Én se vagyok nagy kedvelője az artyknak. De a küldetések miatt, be kellett szereznem. Ez van. Ha nem akarom kiváltani mással az artys küldetéseket, kénytelen vagyok használni. ;)


Ha 4 tankosztállyal megcsinálod a utolsó 15-ös küldit kitüntetéssel akkor is megkapod a tankot és tovább léphetsz a következőre. Ha megcsinálod mind az 5-öt akkor plusz egy csajt kapsz.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PanzerDivisionMarduk

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 1 hónapja #176696 Írta: Tomat
Megválaszolva: Tomat
Jéé, valahogy eddig ezt nem tudtam, nagyon köszi! :)

Szia!

Már több helyen is olvastam utalást itt a fórumon küldetés kiváltására vagy kihagyására. Tényleg van ilyen? Azt gondoltam, hogy ahhoz, hogy megkapjuk a jutalom tankokat, ahhoz minden küldetést meg kell csinálni. Van erre valami trükk?

Én se vagyok nagy kedvelője az artyknak. De a küldetések miatt, be kellett szereznem. Ez van. Ha nem akarom kiváltani mással az artys küldetéseket, kénytelen vagyok használni. ;)


Ha 4 tankosztállyal megcsinálod a utolsó 15-ös küldit kitüntetéssel akkor is megkapod a tankot és tovább léphetsz a következőre. Ha megcsinálod mind az 5-öt akkor plusz egy csajt kapsz.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 1 hónapja #176732 Írta: nemo510
Megválaszolva: nemo510
Érdekes.Ezzel a csatával megvolt a T55 15. küldi,és nem kaptam értesítőt.
Bug lenne vagy mi?Mert azóta is görcsösen nyomom az artykat feleslegesen.F

Figyelem: Spoiler!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 1 hónapja #176760 Írta: csiga73
Megválaszolva: csiga73
Hi! Kattints a 15-ös küldire lenyíló ablak nyeremény igénylése.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 1 hónapja #176823 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01

Black!

Nincs gondom veled! Ezt előre leszögezem!

Ma artyval 1 milla +- kerstem. Kell a kredit. Küldetések. Nem csak a legénység, fogyócikkek, stb. Sokat számít. Bizonyos szempontból ez is egy gazdasági játék.


Semmi gond. Nem mondtam azt, hogy hagyd abba az artyzást, nem buzdítok erre senkit (úgyis hiábavaló lenne).
Már sokszor körül lett írva a problémakör pro és kontra. Talán ez még kimaradt: való igaz, hogy néha az RNG nem enged jó kört futni. 40+ mp töltés, lassú szűkülés, majd mellé. Újra, és újra. Igen, ez benne van a pakliban. De bizony vannak olyan körök, ahol minden beakad, még az is, aminek szinte 0 az esélye. 3-4-5 arty oldalanként sajnos nem ritka, és ha 1-2 arty rossz kört fut, a többi viszont lelövi a legyet a toronyról is. Tök mindegy, hogy melyik arty amortizál le néha lehetetlen lövéssel, a tény tény marad: túl sokan vannak. Szerintem 2 arty oldalanként a jelenlegi sebzéssel és splash-sel untig elég lenne.

Ez játék.
Leszögezem azt is, hogy komolyan veszem ezt a játékot.
Sokat tanultam.
Noob voltam.
De megtanultam játszani.
Szerénytelenség nélkül mondom, hogy a legjobbak közé tartozom.


Érdekes. Játszottam már együtt a WoT top játékosai közül néhánnyal, de egyik sem verte a mellét, hogy a legjobbak közé tartozna. Mondjuk ők reroll nélkül super unicum szinten játszanak, ami rólad valószínűleg még rerollal sem mondható el.

Pár száz óra stream, meg miegymás. Pályaismeret. Tankok ismerete. Nálam ezek a dolgok expert szinten vannak.


Ezt jó hallani, tanulni sohasem szégyen. Bár a fentiek elmondhatóak az aktív játékosok 30%-ról.

Igen, új profilt csináltam.

Igen. Mert nem akartam, hogy úgy ítéljenek meg, amilyen már nem vagyok. Megtanultam játszani, és nem szégyellem. 10 000+ csatáig nem is tudtam, hogy van statisztika. Ma már odafigyelek rá. Nagyon. Nem rossz a statom, a fórumozók 999%-ánál jobb. 1-2 játékos talán...


Tehát neked az a fontos, hogy mások hogyan ítélnek meg. Totális önbizalomhiánytól szenvedsz.
Pedig az első párezer csatát is Te játszottad. Ez mindegyikünknél így van, aki nem kezdte újra. Hunyadi reroll nélkül lett lila, Pointer4 minden tankot kifejlesztett a játékban (tehát nem csak OP tankokkal játszott), mégis lila.
Hunti most zöldült be, de már régóta superunicum szinten játszik. Mégsem szégyenli a színét, mert ő komolyan azt gondolja, amit Te csak hangoztatsz: ez egy játék.
A statisztika nem arra való, hogy mások előtt mutogasd, mennyire jó vagy. A statisztika neked mutatja meg a fejlődésedet, meg tudod nézni, hogy melyik tankkal mit kellene változtatnod, hogy sikeresebb legyél. Nem a statra kell figyelni, hanem a játékra; a statod nő magától, ha jól játszol. Az értelmetlen, hogy light-okkal goldozva tolsz 10 kört, hogy kompenzáld a középszerű játékodat heavykkel vagy medekkel.

Megtanultam játszani.

A tanuláson van a lényeg.


Örülök. Esetleg dobsz egy usernevet is, hogy ne csak rege/mendemonda legyen?

Veled, és Hunyadival is voltam egy csatában, egy oldalon voltunk. Köszöntem. Többször. NEM. Akkor még nem volt cset tiltás lehetőség.


Nem köszöntünk vissza? Akkor valószínűleg nem vettük észre. Innen a fórumról sokakkal összefutottam már, és ha/amikor észrevettem őket, köszönni szoktam. Előre.

Nem emléxem mivel voltál.
Hunyadi egy T 35-85-tel volt. Stalingrád. Kiállt egy VK ellen. Szóltam neki. Semmi. Én csak egy féreg vagyok. A VK kiszedte, mint macskát szarni, utána egylövéseztem su 152-vel a VK-t....


Erre a körre nem emlékszem, Hunyadival általában T8-T9-T10-ben mentünk.
Azt ugye tudod, hogy a jó játékosok is futnak gyenge köröket? Néha beesik egy-egy 8k-10k WN8-as kör, néha egy-egy 500-1000 WN8-as. Az átlag azonban a kettő közt van. Nem tudsz olyan epic játékost mondani, aki folyamatosan, minden körben 3k felett tud teljesíteni sokféle tankkal.

Jó játékos, tudom, hogy az.
Tartom magam - mostmár - olyan játékosnak. Sőt, jobbnak.


Valóban? Írd le a usered, hadd nézzem meg. Ugye nem fogok WN8 húzó tankokat találni az accodon? Ugye 3k alatt nincs T10-es vasad? Ugye a magas sebzések mellett magas lesz a spot értéke is?

Továbbmegyek: ha tényleg annyira jó vagy, gyere, játszunk le 5 kör 1v1-et IS-3-mal Himmelsdorfon. Jobb vagy, mint Hunyadi, jobb vagy, mint én, nosza, mutasd meg! :izmena:

Ne írjon már olyasmiket, hogy a gyenge játékosok artyznak, mert agyfaszt kapok...
Nem kedvelem az artyt, viszont most már elfogadom. Csak ennyi.

A jó játékosok általában nem artyznak, mert unalmas, és nagyon az RNG-re utaltak. Néhány pályán nem használhatóak. A jó játékosoknak nagyjából mindegy, milyen pályán vannak, ha nem artyban ülnek. Ennyi. Mondom mindezt úgy, hogy én is artyzom, és nem is vagyok vele ügyetlen.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci, Szete58, sweet85

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 1 hónapja - 8 éve 1 hónapja #176828 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956
Figyelem: Spoiler!

Nagyon jól összefoglaltál mindent.Amúgy ha valaki ennyire meg akar felelni másoknak a teljesítményével,ennyire nagyra tartja magát a rerollja után,nem értem miért nem vállalja fel a játékos nevét.Igazából senkit se értek aki "rejtőzködve" posztol a fórumra képet,videót stb. ha már közzé teszi a sikerét,akkor a nevét is adhatná hozzá.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Black_Sheep_01, Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 1 hónapja #176842 Írta: nemo510
Megválaszolva: nemo510

Hi! Kattints a 15-ös küldire lenyíló ablak nyeremény igénylése.


Csata után nem rakta ki az értesítőt.
És csak véletlen vettem észre hogy ott vicsorog a "vedd át a jutalmad" duma.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 1 hónapja - 8 éve 1 hónapja #176860 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector

A jó játékosok általában nem artyznak, mert unalmas, és nagyon az RNG-re utaltak.


Én artyzok és nem mondanám magam piroskának.
Pedig az arty pont hogy nem egy statpadder tank, hiszen még több ezres sebzéssel is sárga/világos zöld lehet az ember.
(De ha beledöglök is, ki fogom húzni a bc 155 58-at, már csak 180.000 xp...)

Egyébként artyzni fun és élvezet. Főleg ha végre lehet 1 vs 1-ezni egy tankkal.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 1 hónapja #176904 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32
HAH....mióta is van ez az új arty-s topic? Majdnem 1 teljes hónapja? És egész idáig kibírta nagyobb shit storm-ok nélkül...ÚJ REKORD? :happy:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 1 hónapja #176919 Írta: nemo510
Megválaszolva: nemo510

HAH....mióta is van ez az új arty-s topic? Majdnem 1 teljes hónapja? És egész idáig kibírta nagyobb shit storm-ok nélkül...ÚJ REKORD? :happy:


Ezt muszály volt beírni gondolom.Hogy a sok értelmes telefossa a topikot baromságokkal megint.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.