Jelenleg

88
látogatónk van

Arty használók topic-ja

7 éve 8 hónapja - 7 éve 8 hónapja #198209 Írta: AzertsemJo
Megválaszolva: AzertsemJo
E-100 a legjobb arty-m :lol: !
Pályaválasztás még csak béta , erősen bugzik :(
De az az az érzés amikor túloldalt 15 T1 futkosott a repeszre töltött Maus-om elől :banana:
Pedig szépen leírtam nekik hogy Tier 1-ben 15 T1 ellen egy aprócska egérke nem csalás , ráadásul többen is voltak :P
Egyértelműen ők voltak a bénák amiért nem hozták le a mecset ellenem :P
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 8 hónapja #198220 Írta: Axekiller01
Megválaszolva: Axekiller01
Annyira nem jó hogy nagyon tank közepére céloz dombos területen,épületeknél semmi haszna főleg ha kis rész látszik a tankból szóval szerintem inkább hátrány :D
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 8 hónapja #198275 Írta: Szete58
Megválaszolva: Szete58
Axe, nem köll magyaráznod a bizonyítványt. Mi ismerünk, ő nem.

Amúgy meg feltépem hószámra le nem vett hófehér ingemet: „Ide lőjetek!”

Használtam AutoAimot. Nem tanknál ugyan, hanem WoWS-ban, és segített megtanulnom lőni. Jó móka volt, hogy a delikvens bement a sziget mögé, gondolta, végre biztonságban van, én meg tudtam, hogy hol fog kijönni... csak egy idő után zavart, hogy van egy remek játék, gyönyörű hajókkal, a kéményekből füst száll föl (vö. WoT fák-virágok-madarak feeling) és a többi, míg én közben kigúvadt szemmel lesek egy karikát.. Jóval azelőtt abbahagytam, mielőtt fizetős lett volna: megtanultam, hogy a romboló sokkal gyorsabb, mint amit a leírások alapján gondolna az ember, rászoktam, hogy nézzem az ellen hajójának kéményéből kitóduló füstöt, próbálom a kormánymozgatását figyelni és az alapján kiszámolni-megtippelni-megérezni, hogy mikor és hol jön ki a sziget takarásából... s ha eltalálom, s jönnek a cheeter megjegyzések, elégedetten dőlök hátra...

Bocsánatot kérek, ha pár tankost untattam volna, de hát a nagy cső az nagy cső, Atis is megmondta! :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 8 hónapja #198416 Írta: nedi
Megválaszolva: nedi
Artistáknak szeretettel! :great:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32, gyros0

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 8 hónapja #198436 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
2 meglátás:
- 1- szűkülés nélkül közeli és távoli célotokat szed ki a lila bobby, nem hibázik. Namármost akinek van ilyen artyja, az tudja, hogy meddig szűkül egy kb 50%-os találati esélyhez. Főleg amikor az fv arty tetejét lövi be 150 méterről kapásból, aki épp fedezékben van..
- Ráadásul egy ilyen arty mit ad isten, 370 méterről 350-es látótávval bespottolja az egy helyben álló, emiatt camo bónuszt is kapó gw panthert.

Szóval itt valószínűleg lila csítert látni.
Nézd csak meg minden értékét a tankokkal: hu.wot-life.com...648674
Ennek az ukrán gyereknek valószínűleg orrba-szájba auto aim és döntésjelző modokkal van tele a gépe.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Axekiller01

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 8 hónapja #198562 Írta: Sveryxx
Megválaszolva: Sveryxx
Hát nem találok szavakat egyszerüen......... :izmena: :izmena: :izmena:
Gusztustalan. KB ez a lehetetlen kategória. Ez nem autoaim ez valami más valami olyan mod ami garantálja a telitalálatokat 95%-ban. Autoaimmal ilyet nem csinálsz. Ez valami sokkal durvább cucc lehet.
Vagy megkapta a wot isten erejét egy körre és olyan 1200+ RNG- t vagy baromi nagy csaló.
Egy lövése ment mellé összesen. ilyen a világon nincs. No meg az hogy egy hát mögött álló G.W. Panthert igy felspottolt ez kb lehetetlen esetleg ha van rajta távcsó mert mondjuk az lehet. de akkor is. hagyjuk már hogy láttatlanban igy kilövi és nem akad meg a ház sarkában a lövés. Pfejjjjjjjjjjjjjjjjjjj :nono: :nono: :nono:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 8 hónapja #198634 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
9.15.1
Az fv304 közel e100 méretű lesz! 14mm körbepáncéllal.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sveryxx

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 8 hónapja #198657 Írta: Sveryxx
Megválaszolva: Sveryxx
Hmmmmm...... akkor nagyon dagadt .lesz XD és kb értelmetlen XD

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 8 hónapja #198659 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
Sajnos. Így akkor marad az egyetlen szerelmem, a wz132...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 8 hónapja #198730 Írta: gmaster0o0
Megválaszolva: gmaster0o0
egy vilag omlott ossze bennem. Ramegyek egy protora meg egy centre, Oke kicsit bator voltam de cent kisagyu a prot korul meg szaladgalok cdcvel... Hat mar 2 kort mentem a proto korul egesz jol haladok amikor 800 hprol sajat arty kilo. A legszomorubb benne h. vesztesre alltunk, top tank voltam. Oke megesik a retard tomatoknak tenyleg nincs annyi eszik h. mikor hova nem szabad loni.... De 2.3k wn8al bazdmeg.... Azt mondja belementem a celzo zonaba... Hat bakker miutan megkerultem a protot 2x eleg nyulvanvalo volt mit csinalok. 2.3k wn8al bassza meg... komolyan.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 8 hónapja #198758 Írta: Tiberius_88
Megválaszolva: Tiberius_88

Hát nem találok szavakat egyszerüen......... :izmena: :izmena: :izmena:
Gusztustalan. KB ez a lehetetlen kategória. Ez nem autoaim ez valami más valami olyan mod ami garantálja a telitalálatokat 95%-ban. Autoaimmal ilyet nem csinálsz. Ez valami sokkal durvább cucc lehet.
Vagy megkapta a wot isten erejét egy körre és olyan 1200+ RNG- t vagy baromi nagy csaló.
Egy lövése ment mellé összesen. ilyen a világon nincs. No meg az hogy egy hát mögött álló G.W. Panthert igy felspottolt ez kb lehetetlen esetleg ha van rajta távcsó mert mondjuk az lehet. de akkor is. hagyjuk már hogy láttatlanban igy kilövi és nem akad meg a ház sarkában a lövés. Pfejjjjjjjjjjjjjjjjjjj :nono: :nono: :nono:


valóban érdekes DE! artys pályafutásom során 1x összejött hogy midnen telitalálat volt, asszem 9/9 gw pantherrel, a szakasztársam 9/6 ot lőtt be és egy spotterrünk volt márcsak és 5v3at megfordítottuk. szóval nem lehetetlen, egyyszer kétszer előfordulhat :D szóval ha a gyereknek van több ilyen köre is akkor tuti h csít, ha meg bejött neki is a mázlifaktor akkor miért ne. amúgyis op az az arty =) de mindenesetre érdekes.... (
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sveryxx

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 8 hónapja #198778 Írta: Axekiller01
Megválaszolva: Axekiller01
Totál csaló kör volt rengeteg illegális moddal...nekem megvan és ilyen lövések nincsenek főleg nem pl a t37 megölése!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 8 hónapja #198782 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10
105 LEFH18B2 egy napig a shopban:

eu.wargaming.ne.../1053/
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32, Sveryxx

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 8 hónapja #198829 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
Kár, hogy megint golddal és prém napokkal akarnak valamit eladni, ellentétben az amcsi szerverrel.
Más kérdés, hogy 2000 ft-ért sem venném meg.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 8 hónapja #198834 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
ritastatusrepor...rison/

GWE100-nak lejjebb került az ágyúja, így majd meg tudja magát védeni egyenes lövésekkel.
(más kérdés, hogy eztán is szar lesz)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.