Jelenleg

14
látogatónk van

Közepes tankok

8 éve 10 hónapja #119004 Írta: Kovacs
Megválaszolva: Kovacs

Nemigazán tudom hol lehetne megosztani, de talán itt jó:
Az érkező csehszlovák közepes tank ág tier 10-es képviselője, a T 50/51, lemodellezve a WG által:

3 töltényes, 100mm-es autoloader löveggel, és kb 100mm-es frontpáncéllal, 60km/h-s végsebességgel


Úgyse lesz csehszlovák ág, már vagy 2 éve beszélnek EU ágról és semmi. Ezt max berakják orosz prémnek, mert 'ők is tervezték a rendszerbe állítását'.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 10 hónapja #119054 Írta: Karika
Megválaszolva: Karika

Úgyse lesz csehszlovák ág, már vagy 2 éve beszélnek EU ágról és semmi. Ezt max berakják orosz prémnek, mert 'ők is tervezték a rendszerbe állítását'.


Pedig minden jel arra mutat, hogy lesz.
- Storm confirms the appearance of the Czehoslovak branch in World of Tanks. It was already decided whether it will appear as a separate tree or as a part of the EU tree but Storm states he is not allowed to say because it's too early
ritastatusrepor...q.html

Más, meg nem erősített források szerint a beharangozó prémium tank, a T 40 kb 2 hónap múlva érkezik

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 10 hónapja #119102 Írta: Dodge94HUN
Megválaszolva: Dodge94HUN
Ilyen ágak egyáltalán nem érdekelnek, de baszki ez a tervrajzon baromi szexi :D Muszáj leszek kihúzni :(

Svéd ág érdekel valakit rajtam kívül? :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 10 hónapja - 8 éve 10 hónapja #119136 Írta: Theo
Megválaszolva: Theo

Nem azt mondom hogy játszhatatlan, mint a Churcill Gun Carrier, de azért egyik másik T8 helyett se választanám (talán Centurion 1)

Annak ellenére, hogy élveztem a Cent 1-et mikor húztam, eléggé fájt visszamenni rá a T-44 kielitelése után :(
Viszont statok alapján egyik T8-as med sem tűnik sokkal jobbnak mint a T-44.
Nem lehet, hogy csak azért van negatív véleményed, mert a T9-es oroszok annyival kiemelkedőbbek a saját tierjükben?
BTW, Comet jobb T7-ben mint T-20 :P

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 9 hónapja #129308 Írta: GregoryEgo
Megválaszolva: GregoryEgo
Valaki megosztaná velem, h melyik med tank melyik szerepre való, meg egyáltalán milyen szerepeket különböztetünk meg medeknél? Link is megteszi, köszi.

kb eddig olyanok fogalmazódtak meg bennem, h
-közelharci pofozkodós: orosz, kínai medek
-közelharci lerohanós, elrohanós, "magyar lovasíjász jelleg": francia bat .
-sniper/rammer med/heavy hybrid: E 50M
-sniper: brit med
-buckalakó sniper: patton, leo, stb, amx 30

Egyszer kérdeztem vkit közösben az amx 30-ról, és az volt a válasz, h tök más a szerepe, mint amikhez most besoroltam.

Szóval nagyon szívesen fogadnék valamilyen letisztázó írást ebben a témában.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja #238666 Írta: Artyom1986
Megválaszolva: Artyom1986
Sziasztok!

Szeretné még egy tier 10es közepes tankot (E50M van),de nem tudom eldönteni,hogy melyiket válasszam.
T62A,TVP T 50/51 és a Bat Chat. 25 melyik a "legjobb",igen tudom,hogy olyan nincs és iővel mindegyiket szeretném a garázsomban tudni de jelenleg nem sok időm van.
Ki melyiket ajánlja? :oops:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 7 hónapja #247533 Írta: Turan11
Megválaszolva: Turan11
Üdv.
Azon gondolkodom hogy veszek egy Tier VI közepes tankot de még nem tudom melyiket. Ezekben gondolkodom ezek vannak kifejlesztve VK 30.02M, VK 30.01D, T-34-85, M4A3E8, M4A3E2, Firefly! Nézegetem az összehasonlításokban őket de nem tudok dönteni! Melyiket javasoljátok?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 7 hónapja #247556 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
A T34-85 kellemes multifunkciós tank.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Turan11

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 7 hónapja #247570 Írta: Jocek89
Megválaszolva: Jocek89

Üdv.
Azon gondolkodom hogy veszek egy Tier VI közepes tankot de még nem tudom melyiket. Ezekben gondolkodom ezek vannak kifejlesztve VK 30.02M, VK 30.01D, T-34-85, M4A3E8, M4A3E2, Firefly! Nézegetem az összehasonlításokban őket de nem tudok dönteni! Melyiket javasoljátok?

Attól függ mit szeretnél. Mobilitást, rapid lövöldözést, jó átütést, vagy páncélzatot. Meg hát legényt mibe tudsz tenni, nevelőtankod mihez van. Ha megvan a 85m a múlt hónapból, akkor én ezek közül egyiket sem választanám. Sajnos a játék jelenlegi állása szerint ha van/szerzel a legjobb hatos prémiumokból, akkor az ingame tankok már nem fognak hűde nagy élvezetet nyújtani, csak érdekességnek jók. Én szeretem a hatos közepes szintet, de sorban adom el a tankokat, mióta a 85m beparkolt. Crommy B még nincs, de Type 64 már van és nem érzem úgy hogy mással akkora ingerem volna játszani tier 6-ban. De csak 1 vélemény.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Turan11, Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 7 hónapja #247575 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel

Üdv.
Azon gondolkodom hogy veszek egy Tier VI közepes tankot de még nem tudom melyiket. Ezekben gondolkodom ezek vannak kifejlesztve VK 30.02M, VK 30.01D, T-34-85, M4A3E8, M4A3E2, Firefly! Nézegetem az összehasonlításokban őket de nem tudok dönteni! Melyiket javasoljátok?


A t34-85 szeintem a legjobb ezek közül. Illetve tudnám ajánlani hbegyszer ugorj neki a svéd Strv 74-nek. Szuper tank.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 7 hónapja #247577 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Főleg meddel játszom. Az utóbbi hónapokban azt érzékelem, hogy Tier 8-ban egyre nagyobb hátrányba kerülök, mert nem tudok mit kezdeni a tier 8-as nehéz áradattal, gondolok itt főleg az újgenerációs prémiumokra (defender, liberte, patriot), amik nagyon népszerűek farmolásra. Szerintem a tier 8 az a tier, ahol a med-ek gyengébbek, mint a nehezek, kivéve talán a Lorraine (Saját vélemény). Nem véletlen, hogy a tier 8 csapat csatákban is nehezek vagy a super gyors lightok dominálnak/domináltak. Amíg csak néhány ilyen páncélozott tank volt a játékban, addig még hagyján, de most már nagyon sok van belőlük, főleg full tier8-as csatában. Egyszerűen nem tudok érvényesülni medekkel, mert még nem elég mobilisak/nincs elég jó ágyújuk, miközben a tier 8-as prémi nehezeknek, meg elég jól működik a páncéljuk. Az MM még mindig nem foglalkozik a med-nehéz tankok arányával, így gyakran előfordul, hogy az egyik oldalt 3-4-el is több a nehéz tank és az esetek 80+ százalékában az az oldal nyer.
Régebben egyáltalán nem éreztem ezt.

Egyre kevésbé merészkedem a tier8-ba meddel és azon gondolkodom, hogy lehet veszek egy panther M10-et és akkor legrosszabb esetben is csak 5 ilyen nehézzel találkozhatom, de lehet, hogy csak 3-al vagy 0-val, még ha kevesebb lóvé is jön így, de legalább van esélyem valamit csinálni a csatában.

Nektek mi a véleményetek? Mit kéne máshogy csinálni (ha van ilyen), hogy ne legyen ilyen flusztráló ez a tier. A többi tierrel nincs gondom. Lentebb, még nem ennyire páncélozottak a nehezek, feljebb pedig jobb ágyúkat és mobilitást kapnak a med-ek.


Nem tudom, hogy milyen med-ekkel játszol, de pl. egy pershing apcr átütése 268mm, panther II 261mm. Azért ezekkel az értékekkel már lehet mit kezdeni akár még tier10-ben is. Ne sajnáld a gold-ot, ha muszáj!
Az M10-en meg ne gondolkodj, hanem vedd meg! Nem fogod megbánni! ;)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Kulung69

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 7 hónapja - 6 éve 7 hónapja #247657 Írta: uuee
Megválaszolva: uuee

Üdv.
Azon gondolkodom hogy veszek egy Tier VI közepes tankot de még nem tudom melyiket. Ezekben gondolkodom ezek vannak kifejlesztve VK 30.02M, VK 30.01D, T-34-85, M4A3E8, M4A3E2, Firefly! Nézegetem az összehasonlításokban őket de nem tudok dönteni! Melyiket javasoljátok?


A VK 30.01D elég jó lett a buffokkal. A cromwell után a második legmobilisabb med, attól kicsit jobb páncéllal, kicsit gyengébb dpm-el (több hp-val, jobb látótávval). Én azt választanám.

A 3485-el pont az a baj, h semmi értelme játszani vele, ha van 3485m-ed is:P. A vk egy más stílus, azzal lehet rusholni a kulcspozíciókba amolyan cromwellesen.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 7 hónapja #247659 Írta: Turan11
Megválaszolva: Turan11

Üdv.
Azon gondolkodom hogy veszek egy Tier VI közepes tankot de még nem tudom melyiket. Ezekben gondolkodom ezek vannak kifejlesztve VK 30.02M, VK 30.01D, T-34-85, M4A3E8, M4A3E2, Firefly! Nézegetem az összehasonlításokban őket de nem tudok dönteni! Melyiket javasoljátok?


A VK 30.01D elég jó lett a buffokkal. A cromwell után a második legmobilisabb med, attól kicsit jobb páncéllal, kicsit gyengébb dpm-el (több hp-val, jobb látótávval). Én azt választanám.

A 3485-el pont az a baj, h semmi értelme játszani vele, ha van 3485m-ed is:P. A vk egy más stílus, azzal lehet rusholni a kulcspozíciókba amolyan cromwellesen.


Nincsen T-34-85 M!Arról le marattam!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #263490 Írta: Baxy29
Megválaszolva: Baxy29
en azt javaslom h a ruszkik oldalan keresgelj , meghozza object 140 , amivel 5mpenkent atlagosan 320akat losz szinte mindenre , gyors nagyon , es nagyon jo torony pancelja van , csolehajlas is megfelelo.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #266605 Írta: Matyi8888
Megválaszolva: Matyi8888
Sziasztok! Nemsokára meglessz a 10-es skoda,első 10-es tankom :cheer: . Az lenne a kérdésem hogy a szellőzésen kívül még milyen felszereléseket ajánlanátok bele? Köszi a válaszokat előre is.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.