Jelenleg 303 vendég és 6 tag online

Nemprém Farm Tank

2 éve 7 hónapja #231286 Írta: lemur_catta
Megválaszolva: lemur_catta

Quentin_KR beküldte: Szia.

Ebben a kategòriàban mindenkinek az ami kèzre àll, tud sebezni vele gold nèlkül rendesen, de gondolom ez eggyèrtelmű. Bàr èn prèm tankkal farmolok, de a Kv-85, Strv 74 ès a Jagdpanzer IV hàrmassal nehèz mìnuszos köröket menni mèg prèm fiòk nèlkül is. Persze van akinek màssal jobbak a tapasztalatai.

Most közepes tanknak T-34-85-öt gondoltam farmra meghagyni, de ha a Strv 74 jobb, akkor kifejlesztem azt, egy próbát megér. Mondjuk az a -15 fokos lövegkitéríthetőség nagyon csábító, az amcsi tankok elbújhatnak mellette ebben az összehasonlításban.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 7 hónapja #231288 Írta: lemur_catta

MKLS21 beküldte: Én Pz.IVH-ra szavazok, prém nélkül, sima átlagos csatákkal hozható vele a 20K+.
Derp ágyúval nagyon mókás cucc.
Gondolkodom egy M4 vásárlásán is hasonló okokból, illetve kiváncsi vagyok, hogy arra is hasonlóan könnyen összejönne-e a 3 Gun Mark mint a Pz-re. :)

Pz. IVH van nekem is, de sajnos, mire becélzok a derp gunnal, addigra általában többen tüzelnek rám, ugyanez van M4-el is, túlságosan sérülékeny a tornyuk, sajnos a lassú célzásidő miatt eddig nem jöttek be ezek. De megvettem a Sherman Jumbö-t alap toronnyal körben 152 mm páncéllal, derp gunnal, ezt viszont 6-os csatában élvezet hallgatni, ahogy patttognak le rólam a lövedékek, ha találok néha egy jó hulldown helyet. Még kevés csatám van vele, de nem tudom, hogy hosszútávon farm célra alkalmas lesz-e, mert ezt nem láttam ajánlani senkitől sem eddig.

2 éve 7 hónapja - 2 éve 7 hónapja #231313 Írta: MKLS21
Megválaszolva: MKLS21

Rohamnyuszi beküldte: Esetemben egyértelműen AMX ELC. B)

Jó pár 8-as tank árát sikerült már összeputtyogtatnom vele.

:blondy:

Én a rá váró MEGA nerf miatt már nem ajánlanám senkinek! Jelen formájában iszonyat jó és pénznyomda ez igaz, de kituja még meddig?! :cry:

tankosmedve beküldte: Pz. IVH van nekem is, de sajnos, mire becélzok a derp gunnal, addigra általában többen tüzelnek rám, ugyanez van M4-el is, túlságosan sérülékeny a tornyuk, sajnos a lassú célzásidő miatt eddig nem jöttek be ezek. De megvettem a Sherman Jumbö-t alap toronnyal körben 152 mm páncéllal, derp gunnal, ezt viszont 6-os csatában élvezet hallgatni, ahogy patttognak le rólam a lövedékek, ha találok néha egy jó hulldown helyet. Még kevés csatám van vele, de nem tudom, hogy hosszútávon farm célra alkalmas lesz-e, mert ezt nem láttam ajánlani senkitől sem eddig.

A célzásidő a PzIV-en teljesen jó, SŐT sokkal jobb mint az M4-é!
Töltés gyorsító, szellőző, peroszkóp felszereléssel használom.
ezek stock adatok, pirossal jelölöm a sajt adataimat.

Átütés (mm) 64/104/53
Sebzés (hp) 350/350/410
Újratöltési idő (mp) 8 -->6.75
Célzásidő (mp) 2,3 --> 2,16
Pontosság (m/100m) 0,55 -->0,52
Csőlehajlás (fok) 10

Ha ennek a célzási ideje sok neked, akkor az AMX Elc-től meg is őrülnél! :troll:

Nekem nagyon kézre állt, imádom, bár amióta megvan a 3. Gun Mark azóta kicsit motivációt vesztettem vele....
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: lemur_catta

2 éve 7 hónapja - 2 éve 7 hónapja #231319 Írta: Sztyepan65
Megválaszolva: Sztyepan65

tankosmedve beküldte:

MKLS21 beküldte: Én Pz.IVH-ra szavazok, prém nélkül, sima átlagos csatákkal hozható vele a 20K+.
Derp ágyúval nagyon mókás cucc.
Gondolkodom egy M4 vásárlásán is hasonló okokból, illetve kiváncsi vagyok, hogy arra is hasonlóan könnyen összejönne-e a 3 Gun Mark mint a Pz-re. :)

Pz. IVH van nekem is, de sajnos, mire becélzok a derp gunnal, addigra általában többen tüzelnek rám, ugyanez van M4-el is, túlságosan sérülékeny a tornyuk, sajnos a lassú célzásidő miatt eddig nem jöttek be ezek. De megvettem a Sherman Jumbö-t alap toronnyal körben 152 mm páncéllal, derp gunnal, ezt viszont 6-os csatában élvezet hallgatni, ahogy patttognak le rólam a lövedékek, ha találok néha egy jó hulldown helyet. Még kevés csatám van vele, de nem tudom, hogy hosszútávon farm célra alkalmas lesz-e, mert ezt nem láttam ajánlani senkitől sem eddig.

A Jumbó, 6-os tier-ben nagyon jó, de ha kifejleszted, úgy a tankot és a legénységet, felejtsd el a 6-os tiert. Kifejlesztve én mindig az alsó 1 - 3. helyet szoktam kapni a listán és olyan gépek ellen, ahol elég karcsú a 152 mm vas. (persze ez személyes vélemény)

2 éve 7 hónapja #231330 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi
Nekem KV-1. Néha kellemes köröket futok Crusaderrel is :)

2 éve 7 hónapja #231350 Írta: lemur_catta

MKLS21 beküldte:

Én a rá váró MEGA nerf miatt már nem ajánlanám senkinek! Jelen formájában iszonyat jó és pénznyomda ez igaz, de kituja még meddig?! :cry:

tankosmedve beküldte: Pz. IVH van nekem is, de sajnos, mire becélzok a derp gunnal, addigra általában többen tüzelnek rám, ugyanez van M4-el is, túlságosan sérülékeny a tornyuk, sajnos a lassú célzásidő miatt eddig nem jöttek be ezek. De megvettem a Sherman Jumbö-t alap toronnyal körben 152 mm páncéllal, derp gunnal, ezt viszont 6-os csatában élvezet hallgatni, ahogy patttognak le rólam a lövedékek, ha találok néha egy jó hulldown helyet. Még kevés csatám van vele, de nem tudom, hogy hosszútávon farm célra alkalmas lesz-e, mert ezt nem láttam ajánlani senkitől sem eddig.

A célzásidő a PzIV-en teljesen jó, SŐT sokkal jobb mint az M4-é!
Töltés gyorsító, szellőző, peroszkóp felszereléssel használom.
ezek stock adatok, pirossal jelölöm a sajt adataimat.

Átütés (mm) 64/104/53
Sebzés (hp) 350/350/410
Újratöltési idő (mp) 8 -->6.75
Célzásidő (mp) 2,3 --> 2,16
Pontosság (m/100m) 0,55 -->0,52
Csőlehajlás (fok) 10

Ha ennek a célzási ideje sok neked, akkor az AMX Elc-től meg is őrülnél! :troll:

Nekem nagyon kézre állt, imádom, bár amióta megvan a 3. Gun Mark azóta kicsit motivációt vesztettem vele....

Azt hiszem, megpróbálom ezekkel a felszerelésekkel használni, lehet nem voltam vele elég türelmes, de így már biztos jó lesz :thx2:

2 éve 7 hónapja #231460 Írta: Rohamnyuszi
Megválaszolva: Rohamnyuszi

tankosmedve beküldte:

Milyen stílusban nyomod vele? Az elején TD üzemmód, aztán a végén levadászni a bujkálókat? Vagy először passzív spot, aztán végül aktív vadászat? Melyik jövedelmez jobban? Mondjuk passzív spot talán 3-4 pályán működik csak sajnos. Ha meg TD-zel vele, nem löködnek, lőnek fenékbe a csapattársak, hogy menj aktív spotra gyorsan megmurdelni? Amúgy én is megvettem light küldetések miatt, csak keresem a jó stílust hozzá, hogy jóbarátok legyünk a jövőben.

Elsősorban a spot küldik miatt fejlesztettem ki, illetve tökéletes párosítása (volt) a light és td játékstílusnak. Pályafüggő, de elsőként minden esetben a spotolásra törekszem, illetve amennyiben a csapat is megfelelő (értsd. képes eltalálni a pirosakat) akkor annak van prioritása. Amiért szeretem az ELC-t az a magas átütés és a mozgékonyság. A végjátékban kimondottan hasznos a magas álca és a nagy alfasebzéz, lévén nem egyszer tudod úgy levadászni a megmaradt tankokat, hogy azt sem tudják honnan lőttél. Viszont ma láttam a tier 5 light tankokat ért terveket, szóval a továbbiakban már nem ajánlanám jó szívvel. Mint az összes osztályban, itt is teljesen tönkrevágták a light tankok jelentette játékélményt számomra. Szóval ennek fényében a javaslatom irreveláns.

"Everybody Be Cool This Is a Robbery"

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

2 éve 7 hónapja #231467 Írta: CrawlingChaos
Megválaszolva: CrawlingChaos
Szerintem, ha valaki elfogadhatóan tud játszani a könnyű tankokkal, akkor credit farmra ötös szinten is azok a legjobbak, elvégre is a spot damage-ért megvámolod az ellenfelet sebző játékos credit farmját is.
Hasonló alapon aggresszív pozicióból játszva jó spot-credit kiegészítést tud kapni egy M7, egy Sherman III, de végsősoron a medek többsége is.

Általánosságban azonban azt nem szabad elfelejteni, hogy a győztes csatáknak van egy +85% Credithozama, azaz alapvetően mindenkinek azt kell eldöntenie, hogy az adott szinten mivel hozza a legtöbb győzelmet. Hasonló győzelmi arány mellett, pedig az a döntő, hogy melyikkel tud csatánként átlagban több sebzést+support sebzést kiosztani, lehetőleg minél kevesebb prémium lőszer illetve fogyóeszköz nélkül.

propterea accipite armaturam Dei ut possitis resistere in die malo et omnibus perfectis stare
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: lemur_catta, Grande__Reagel

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.