Jelenleg

37
látogatónk van

Soha ne add fel! Hogyan gondolkodjunk a játékban?

5 éve 2 hónapja #285964 Írta: enchicken
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Sziasztok, enchicken vagyok.

Ez az első ide szánt komolyabb hangvételű videóm. A tank akadémia keretein belül szeretnék foglalkozni azzal, hogy hogyan is kellene gondolkodni a játékon belül.

A videóban általános jelleggel foglalkozok a WOT-ot érintő mindennapos mentalitással, dolgokkal.

Az én véleményemet tükrözi a mostani helyzetről.

Kérlek fogadjátok szeretettel!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Thothem, bandras32, attuci, Tiborg33, tiger730, kisocsi, hege666, grisa74, Silence666, gezapapa, bhaalhun, gyusziboy, Kaoszh, Joe555, BsReiki, sziszifuszi, Cpt_Sheperd, Rathagol27, paripa21, 19287d58816f35754c4393db64367f89, be.ga1004, Pamacsi1, kocka69, Vadkakasok /ROTON/, SovietJosie, kukko78, MasterRoshi, ttaamm74, Weizen_Bier, perretz, Rylian_Shina, TTomi76, Vasty, f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14, Zaphire23, Bianconeri80, Morpheus1123, geekt hing, Peter1918, Biter73, Puma_81, Laczy81, Vojno, MikeRem72, neWBoy74

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja #286005 Írta: gyusziboy
Megválaszolva: gyusziboy
Köszönjük! Nekem elég inspiráló volt! :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: enchicken

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja #286045 Írta: Cpt_Sheperd
Megválaszolva: Cpt_Sheperd
Szia!
Köszi hogy ezt a videót megalkottad! Hasznosnak tartom és ajánlom mindenkinek!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: enchicken

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja #286060 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Köszi a videót. Hasonlót próbálok én is erősíteni a mieink között.
De persze van, hogy én is negatív vagyok ilyenkor jól jön egy ilyen videó.:angel2: shaking
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: enchicken

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja #286086 Írta: sziszifuszi
Megválaszolva: sziszifuszi
az oldalon volt régebben unicum játokosokkal való párbeszéd azt hiszem Scheff készítette.mindig a kedvenc harckocsival játssz amivel szeretsz és tudsz is teljesen mind1 milyen szintű a tank.nálam a -t29 amcsi.soha ne add fel igyekszem én is,de mikor látod a csata eredményt 1:14,2:13,0:15 és úgy gondolod,hogy nem vagy totál béna a játékhoz akkor miért ne adjam fel erre válaszolj?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja #286087 Írta: sziszifuszi
Megválaszolva: sziszifuszi
a videó különben tetszett.úgyis az lesz rá a válasz TD bot campers ahogy említetted a videóban is :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja #286088 Írta: Mortein
Megválaszolva: Mortein
Mondjuk 1-2 ellent még lehet magaddal tudsz vinni a sírba legalábbis én ezért nem adom fel soha... :cheer:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: enchicken

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja #286207 Írta: simron78
Megválaszolva: simron78
Nem célszerű feladni (kilépni, megfulladni, lezuhanni valami magas helyről, persze nem mondom, hogy néha nem csinálok ilyet) mert ahogy többen is írták az utolsó másodpercig is lehet sebzést kiosztani, sok olyan csatám volt, ahol rossz oldalra mentem, az ellen máshol jött és 3-4 perc alatt lemosták szinte a teljes csapatot, ilyenkor tanktól függően kerestem egy jól védhető pontot, ahonnan még több lövést is le tudtam adni, mielőtt odaért és legyőzött a túlerő, tanktól függően akár több ezer sebzés is összeszedhető ilyenkor, a mi a bevételt és a teljesítményt is szépen javítja.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Greysword, enchicken

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja #286209 Írta: Silence666
Megválaszolva: Silence666
Köszönöm a videót. Sokat tapasztalom mostanság én is sajnálatos módon, hogy feladják a csatát, és igazából volt amiből én is inkább kiléptem volna, de mégsem tettem.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: enchicken

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja #286211 Írta: enchicken
Megválaszolva: enchicken
Szia, mert mindig lesz jobb! :) Elmondok egy titkot, ha hiszel önmagadban és nem azon aggódsz hogy milyen fos meccsed van, menni fog a játék. A hiány miatt játszanak sokan szarul, jól akarnak játszani, de pont emiatt stresszelik magukat mert nem megfelelően gondolkoznak. Láttam egyszer egy videót, ahol arról beszélt egy hölgy, hogy ha valamiről azt képzeled, hogy megvan, akkor sokkal biztosabban haladsz a cél felé és eléred, végül ott lesz nálad. Ennyi a titok, szép napot! :) (nem mellesleg az ellenfélnél is játékosok vannak, ha mindig nyernénk, az nem lenne fair, valakinek néha veszítenie is kell).

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja #286213 Írta: _Szazados_
Megválaszolva: _Szazados_

egy hölgy, hogy ha valamiről azt képzeled, hogy megvan, akkor sokkal biztosabban haladsz a cél felé és eléred, végül ott lesz nálad.


Mert pont a női bölcsességeket érdemes megfogadni :awesome:

Ha valamiről azt képzeli az ember, hogy már megszerezte, akkor minek küzdeni érte, amikor élhetünk álomvilágban is nem?
Én inkább úgy mondanám, hogy ha hajlandó az ember alázattal és szorgalommal tenni valamiért, akkor elérheti a kitűzött célt. A gond általában azzal van, hogy sokan azonnal akarják az eredményt és ez az, ami nem megy (a tenni akarást meg sem említem...).

Maradjunk csak a wotnál.
Megnéz az ember pár videót, kajálás közben egy kis SirFocht szív magába, a kádban skill4ltu a barátja, alvás közben meg a párna alatt Quickybaby megy a telefonon és máris unicum lesz valaki? Nem. Tetszik vagy sem, ha jobb akarsz lenni valamiben, ahhoz energiát kell belefektetni. Hobbi? Játék? Nem számít. Botlábú srácokat sem az elsők közt válogatnak be a grundon a focicsapatba. Csak ha utána apu mutat neki pár cselt, meg kicsit rúgják a bőrt, lehet, hogy előrébb kerül a listán.
Figyelem: Spoiler!


Visszatérve a csajra, hányan hiszik itt egyébként, hogy unicumok lennének amúgy, csak a csapat meg a WG meg az adidas cipő. Nem hogy a cél felé nem haladnak, de lejtő nélkül is csak küzdenek a visszacsúszás ellen. Affinitás kérdése, de valamennyit mindenkinek bele kell fektetni ha jobb akar lenni. Nah, jól eldumáltam megint...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Lord_Loga

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja #286215 Írta: Silence666
Megválaszolva: Silence666
Hát nem tudom itt mi az az unicum én jobbára inni szoktam azt. Abban viszont igazat adok, hogy ha valamit el akarsz érni tenned kell érte, mert ugyebár a sült galamb se repül a szánkba magától. Voltam klánba régen ott jó volt, sokat tanultam a srácoktól, együtt csapattuk. Most kb 2 év kihagyás után annyi változás van a játékban, hogy majdnem mindent újra tanulhatok :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja - 5 éve 2 hónapja #286220 Írta: Weizen_Bier
Megválaszolva: Weizen_Bier
Meg néztem a videót majd utána mentem ezt. Közel voltam párszor hogy vízbe fojtsam magam(joke, nem csinálok ilyet, de volt hogy eldobtam egeret, billentyűt azt vártam a halált), de aztán mindig eszembe jutott hogy soha ne adjam fel. Pedig a meccs majdnem végig szarul nézett ki.

Köszönöm.

Standard B 7,5K kombinált.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja #286253 Írta: Stringwalker
Megválaszolva: Stringwalker
Köszi az inspirációt. A folyamatos tanulás valóban fontos. Azt gondolom, hogy ebben a játékban is, -mint az élet bármely sportjában- győzni indulj, ha belépsz.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja #286273 Írta: neWBoy74
Megválaszolva: neWBoy74
köszi a videot,korrekt alkotás,inspirálo....

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.