Jelenleg

5
látogatónk van

Fejlesztések

7 éve 11 hónapja #186303 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
Jogos, javítva (visszaállítva).

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 11 hónapja #186345 Írta: Lord_Loga
Megválaszolva: Lord_Loga
Azt nem lehet megoldani a cikk kommenteknél, hogy fordítva legyen a sorrend? Ugyanis egy 'parázsabb' cikknél sokszor kell oda-vissza "artyzni" az oldalak közt, hogy le ne maradjak a hsz-ekről.

Tiszta kényelem lenne, de nem tragikus.

Köszönöm!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 11 hónapja #186368 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
Hogy érted hogy fordítva? Időrendileg? Megoldható, de azt nem igazán buherálnám mert már így szokta meg mindenki, de ha van rá igény és tényleg praktikusabb lenne úgy, kipróbálhatjuk.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 11 hónapja #186474 Írta: Lord_Loga
Megválaszolva: Lord_Loga
Igen, de rájöttem, hogy hülye ötlet. Akik aktívak az adott témában, folyamatosan követik a hsz-eket, így az a jó, ahogy most van, a legfrissebb legelöl. Az, hogy így eltologatja az oldalakat, nem akkora gond, szerintem kevesen vannak úgy mint én, hogy kellően lemaradva olvassák; ugye ilyenkor figyelni kell, hányas hsz-nél van vége az egyik oldalnak és a következőtől folytatni az olvasást.

Köszönöm a válaszod!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja #191540 Írta: Toydolls2
Megválaszolva: Toydolls2
Sziasztok!

Ezúton szeretném elnézését kérni az oldal egyik felhasználójától, hogy tegnap este nem köszöntem, ill. nem válaszoltam Neki játékban!
Behívott szakaszba, amit köszönettel el is fogadtam, de írni sajna nem tudok menet közben, mert annyira nem tudok több felé figyelni. :oops:
Csata után fel kellett állnom a géptől, és sajnos későn vettem észre, hogy írt nekem.
De elég a magyarázkodásból, nem bunkóságból nem válaszoltam, ne haragudj kérlek!

Viszont az itteni nick neved is elfelejtettem, a játékbelit pedig nem szívesen írom ide kedves "nemes medve".
Remélem, így magadra fogsz ismerni, és elnézed nekem a fenti dolgot!

Köszönöm!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 9 hónapja #194245 Írta: Pike
Megválaszolva: Pike
Jactor!

Azt nem tudom mióta működik tableten telón a nagyítás, de jól szuperál. Köszönjük szépen! Igazság szerint most vettem csak észre véletlenül.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 9 hónapja #194299 Írta: Samy70
Megválaszolva: Samy70
Bocs,hogy ide!

A júniusi kampány állását hol lehetne nyomon követni?

Köszi a választ!

Samy

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 9 hónapja #194319 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
A legjobb szerintem ha a FB posztnál figyeled a kommenteket.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 9 hónapja #194320 Írta: gmaster0o0
Megválaszolva: gmaster0o0
azert jo lenne kiirni vmi lathato helyre:D fel orat kell keresni , es tok nem egyertelmu, mert mivan ha vki bekuldte , de nem nyilatkozott rola FB-on.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 9 hónapja #194323 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
NomaxXx be szokta kommentelni itt is, csak gondolom nem nagyon ér mostanában rá.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 9 hónapja #195483 Írta: wirazsime
Megválaszolva: wirazsime
Sziasztok, egy olyan kérdésem illetve kérésem lenne, hogy nem lehetne valamit változtatni ezen a fekete háttéren? Többen is nézzük az oldalt, és sokunknak az a véleménye, hogy jobb lenne valami világos háttér fekete betűkkel, mert ez a dark elég zavaró :) :whistle: :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Totti0727

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 8 hónapja #196878 Írta: Totti0727
Megválaszolva: Totti0727

Sziasztok, egy olyan kérdésem illetve kérésem lenne, hogy nem lehetne valamit változtatni ezen a fekete háttéren? Többen is nézzük az oldalt, és sokunknak az a véleménye, hogy jobb lenne valami világos háttér fekete betűkkel, mert ez a dark elég zavaró :) :whistle: :)


Üdv! Ez egy nagyon jó felvetés, régebben még lehetett világos témát választani, ami nagyon jó volt! Most viszont már sehol nem talállom ezt az opciót. Ez a fekete alapon fehér betűs téma viszont, hogy is mondjam.... borzalmas, mert mire végig olvasom a fejlesztői híreket konkrétan kifolyik a szemem!
Tényleg nagyon jó lenne, ha egy másik skin-t is eléhetővé tennétek! Előre is köszi! :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: wirazsime

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 8 hónapja #196882 Írta: RA106
Megválaszolva: RA106
Jó az ötlet és én is támogatom!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: wirazsime

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 8 hónapja #196956 Írta: Bhalangir
Megválaszolva: Bhalangir
Jelzem Jacktornak, ehhez ő kell. Alapvetően az lenne a jó, ha választható lenne. Nekem speciel ez jön be sokkal jobban.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 8 hónapja #196959 Írta: tibi144
Megválaszolva: tibi144
Anno lehetett fehérszint is választani,de bugos lett..,ha jòl emlékszem.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.