Jelenleg

11
látogatónk van

Adminok figyelmébe

3 hónapja 5 napja #308217 Írta: Wot_Tokfilko
Megválaszolva: Wot_Tokfilko
Skill4ltu parancsnok kódja: XQ9JSKILL4LTU23

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 hónapja 4 napja #308229 Írta: Wot_Tokfilko

3 hónapja 4 napja #308230 Írta: Mikroby
Megválaszolva: Mikroby
Nov 28 ig fogyócikk és felszerelés leárazás van meg tankbecserélés, csak szólok.

3 hónapja 14 órája #308316 Írta: HUNterRichie
Megválaszolva: HUNterRichie
A Királytigris 80 év után is visszatér :)

Érdekes cikk, mire használtak egy Tiger 2 modellt.

2 hónapja 4 hete #308363 Írta: Wot_Tokfilko
Lesz lehetőség ingyen nagy ládát szerezni. Naponta be kell lépni kis ajándékért, és 12 sikeres begyűjtés után lehet 1 db nagy dobozt kapni. Forrás:
thearmoredpatro...-gift/

2 hónapja 4 hete #308367 Írta: Wot_Tokfilko
Reggel átvehető a jól megérdemelt jutalom: 
worldoftanks.eu...IGaPto

2 hónapja 4 hete #308376 Írta: Wot_Tokfilko
Ingyen láda a videóban: az advent calendar  jutalma 12 nap után

2 hónapja 4 hete #308378 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli
Adventi kalendárium-os cikk:

worldoftanks.eu...-2023/

2 hónapja 4 hete - 2 hónapja 4 hete #308379 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti
Ez egy olyan tartalom, ami bőséggel kifér főoldali hírnek is. (Már csak a kommentszekcióra is kíváncsi lennék/leszek alatta a magyar oldalakon )

Játékbeli név: Tankpeti
Discord név / tag: Tankpeti / tankpeti
Akinek segítségre van szüksége a játékkal kapcsolatban, szívesen segítek, keress privátban!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tank_szemelyzete, Mikroby

2 hónapja 3 hete #308383 Írta: Mikroby
Megválaszolva: Mikroby
Szerintem nagyon érdekes videó, még egy magyar feliratot is megérdemelne, csak hogy nehogy félreértés legyen.

2 hónapja 1 hete - 2 hónapja 1 hete #308511 Írta: Tankpeti
5 napig elérhető 4 box 87% kedvezménnyel Egységár: 95 Forint
(Nem érhető el minden fiókon, elméletileg csak azoknál látható akik nem vásároltak még ládát az event alatt az elmúlt időszakban pénzért tartalmat)
eu.wargaming.ne...x1each

Akinek segítségre van szüksége a játékkal kapcsolatban, szívesen segítek, keress privátban!
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tank_szemelyzete, Tas_Lee

2 hónapja 1 hete - 2 hónapja 1 hete #308514 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

5 napig elérhető 4 box 87% kedvezménnyel Egységár: 95 Forint
(Nem érhető el minden fiókon, elméletileg csak azoknál látható akik nem vásároltak még ládát az event alatt)
eu.wargaming.ne...x1each

Az elméletet cáfolnám azzal, hogy én már 3 éve nem vettem dobozokat, de erre az ajánlatra azt írja, hogy: "TERMÉK NEM ELÉRHETŐ  Ez a termék nem elérhető a lakóhelyeden. További érdekes ajánlatokért nézd meg a bolt weboldalát."

ui.: nem lehetséges, hogy kupont kaptál? Hisz azt írja, hogy "neked" elérhető.

2 hónapja 1 hete - 2 hónapja 1 hete #308515 Írta: Tankpeti

Nem tudom a pontos szabályokat, de klántársaknak és teljesen random játékosoknak is elérhető, akik nem költöttek a játékra jó ideje. Nem kupon volt, közvetlen a premium shop nyitóoldalán volt megtalálható.

Az egyedüli biztos, hogy aki az event alatt (és akár nem sokkal előtte) költött a játékra (nem goldot, hanem valós pénzt), az biztos nem kapja meg ezt az ajánlatot. Nem lennék meglepődve, ha ebbe beletartozna a WoT+ megújítása is.
Szintén ha valaki ajándékba kapott ládát mástól (a kalendárium 1 ládája nem számít bele), az sem kapja meg ezt az ajánlatot.
Az, hogy ezen felül hogy szelektálnak, számomra teljesen ismeretlen (én utoljára 2020 decemberében vettem wotos tartalmat, az ajándékokat meg rendre elutasítgattam).

2 hónapja 1 hete #308516 Írta: PZoli

Nem tudom a pontos szabályokat, de klántársaknak és teljesen random játékosoknak is elérhető, akik nem költöttek a játékra jó ideje. Nem kupon volt, közvetlen a premium shop nyitóoldalán volt megtalálható.

Az egyedüli biztos, hogy aki az event alatt (és akár nem sokkal előtte) költött a játékra (nem goldot, hanem valós pénzt), az biztos nem kapja meg ezt az ajánlatot. Nem lennék meglepődve, ha ebbe beletartozna a WoT+ megújítása is.
Szintén ha valaki ajándékba kapott ládát mástól (a kalendárium 1 ládája nem számít bele), az sem kapja meg ezt az ajánlatot.
Az, hogy ezen felül hogy szelektálnak, számomra teljesen ismeretlen (én utoljára 2020 decemberében vettem wotos tartalmat, az ajándékokat meg rendre elutasítgattam).

"ha valaki ajándékba kapott ládát mástól (a kalendárium 1 ládája nem számít bele), az sem kapja meg ezt az ajánlatot."
Helyesbítenék:
Aki nem költött jó ideje, de ajándékba kapott, az kaphat ilyen ajánlatot (én és klántársam is így van vele és kapott. Én például 3 alkalommal is kaptam ládát ajándékba).
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tankpeti

2 hónapja 1 hete #308523 Írta: PZoli

"ha valaki ajándékba kapott ládát mástól (a kalendárium 1 ládája nem számít bele), az sem kapja meg ezt az ajánlatot."
Helyesbítenék:
Aki nem költött jó ideje, de ajándékba kapott, az kaphat ilyen ajánlatot (én és klántársam is így van vele és kapott. Én például 3 alkalommal is kaptam ládát ajándékba).

Úgy tűnik, hogy passzív felhasználók azért nem kapják meg a semmittevésért. Van egy kisacc, ami egész múlt héten játszott, de a héten csak ma először és 11 csata után kapta meg ezt az ajánlatot. Ez a meccs éppen egy tankász volt, de nem hiszem, hogy teljesítményfüggő lenne.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tankpeti

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.