Jelenleg 437 vendég és 6 tag online

Adminok figyelmébe

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #296919 Írta: Rohamnyuszi
Megválaszolva: Rohamnyuszi

_Szazados_ beküldte: Ha csak nincs valami anyagi vonzata, nem értem ennek a létjogosultságát.

Természetesen van anyagi vonzata, lévén az oldal, fő bevételi forrását az oldalletöltések, katintások, stb befolyásolja. A hirdetők számára annak van relevanciája, hogy úgymond mennyire "él" egy oldal, ezáltal mennyiben tudják elérni a potenciális célközönséget.

A kérdés sokkalta inkább az, hogy az adott célközönség összetételét miként lehet mérvadóan prezentálni, ezért is bízom abban, hogy a tartalmi érték mellett az anyagi megfontolások is azt sugallják, hogy érdemben kellene változtatni a fentiekben vázolt problémán.

Akár tetszik, akár nem, a wotinfo esetében is igaz, hogy a tartalmi értékhez nagyban hozzájárul(hat)nak a felhasználók, lévén a hírektől eltekintve majd minden szekció nagy része általuk kerül(t) megírásra, kialakításra, illetve ők tartják életben a látogatottságot. Dobilaci azért érzékeny pontja ennek a folyamatnak, mivel tartalmi szempontból értéket kreál az oldal számára, mindezt teljesen ingyen, önszántából.

Az adatokat ugyan nem ismerem, de mérget vennék rá, hogy az olyan szekciók mint pl a Bazsi által írt napló, a tankelemzések, stb. magas látogatottságot élveznek az aktuális hírek után, így tényleg egy érzékeny pont az ebben résztvevő fórumozók, felhasználók elengedése, csökkenése.

Meglehet ez anyagi ráfordítással is járna, ugyanakkor szerintem hosszú távon mindenképp kifizetődne az oldal üzemeltetői számára.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #296920 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
Az anyagi vonzat nem különösebben releváns, mármint ami a főállásom mellett a kérdéskörben mutatott periferializációm hatásait illetné.
A moderátorokat ne bántsátok, csak azt az irányvonalat követik amit kértem tőlük. A "lazítást" pedig azért kértem tőlük anno, mert szerettem volna kicsit felpezsdíteni a közösség kommunikációját (ehhez a "bevételnek" semmi köze), amit részben sikerült is ugyan, de már látom hogy órási áron, szóval még kis türelmetek kérem (a Tiéd most külön Laci), újragondolom a dolgot.

Köszi a visszajelzéseket Srácok, ismét.

ui: Az admin reg elbírálást visszaállítottam (de ettől ne várjatok csodát).
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ferrari-fan

1 hónapja 1 hete #296929 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke

dobilaci beküldte: Szeretnem kerni az accountom torleset az oldalrol.

Tudom, hogy már rendeződött a dolog, de nekem személy szerint hiányoznál. Ha ez számít valamit..
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Jacktor

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #296932 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

_Szazados_ beküldte:

dobilaci beküldte:
Megmondom őszintén én azt se értem, hogy egyáltalán miért van megengedve az, hogy valaki megállás nélkül konteózzon, amikor minden normálisabb ember tudja, hogy nettó hülyeség amit ir, de nem, hagyjuk szegény embert hagy irja a marhaságot, majd jönnek a "fórumbiztonságiőrök", akik szembeszállnak vele. Minek? Minek terhelni az oldalt ezzel? Ó, persze értem én, hiszen demokrácia van, mindenki azt ir, amit akar és nem sérti vele az oldal irányelveit. Csakhogy ez felesleges hülyeség. Javasoltam már nem egyszer, hogy nem kell megengedni a konteót meg a hülyeséget. Hozzászólás törlés. Megint. Még mindig csinálod? Bann. Nem kell itt végtelen harcba szállni kisnovellákkal, ahogy Bhalangir teszi. Persze ilyenkor mindig megkapom, de hát százados, de túl agressziv vagy, nem lenne célravezető a módszered. Nem? Oké.

Vannak azok a jószándékú barmok, mint magam is, akik ugyan tanulnak és érdeklődnek, néha belecsúsznak egy egy hibába. A te módszered hatásos ugyan, de kicsit arra emlékeztet hogy "hadd hulljon a férgese, isten majd kiválogatja az övéit". Így nem tenne különbséget.
Vajon ez rendben lenne szerinted?
A végtelen harc valóban felesleges ahogy írod. De ezek a papsajt jóskák azért tudják megcsinálni azt amit, mert mindig van valaki aki reagál, és megpróbálja tanítani őket. Ami alapvetően jó szándék, viszont nekem nagyon sokáig tartott elsajátítani azt, hogy belássam mikor nem érdemes energiát szánni rá.. Pedig emlékeztek rá ittlétem első korszakában szinte mindig 100%ban felvállaltam az eszmecserét, ha igazam volt ha nem.
Lehet kicsit zavarosan fogalmaztam, de azt akarom kihozni belőle, hogy nem olyan egyszerű azt eldönteni kinek jár a jogosultság kit lehet bannolni.
De vajon egyenértékű e mondjuk egy Holmes egy Matt Kirbyvel?

Szerintem a konteókból ki lehet, és ki is kell "nőni". Ha nem adsz rá lehetőséget, hogyan tehetnék meg?

Klán: ROTON
A legjobb hely

1 hónapja 1 hete #296942 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01

_Szazados_ beküldte:
... kértük, hogy állitsa vissza az engedéllyel történő regelést... semmi reakció. Ennek egyenesági következménye, hogy az a kis nyomorék naponta beregel a tiltása után és nekimegy mindenkinek, akinek lehet.

Regelni akar Artyhater007, Artylover01, Tankaranka52, KissBéla343. Mi alapján döntöd el, hogy melyikük lesz toxikus a közösségre? Oké, az artysokkal magas labdát adtam, de érted a problémát.

_Szazados_ beküldte: BlackSheep irta nemrég, hogy ő látja hányan regelnek be még mindig és sokan. Mi az a sok? Mennyi az a sok? És hol vannak ezek az emberek?

Nem tudom, hol vannak, sokan nem szólnak hozzá a fórumhoz, én sem értem, hogy miért regelnek.

_Szazados_ beküldte: Pont nemrég beszélgettem arról stream alatt valakivel, hogy a fene nagy demokrácia korát éljük és hogy mennyire nem jó ez. Itt a nagy szólásszabadság átka, lehet olvasni a wotinfót mennyire jó ez.
Megmondom őszintén én azt se értem, hogy egyáltalán miért van megengedve az, hogy valaki megállás nélkül konteózzon, amikor minden normálisabb ember tudja, hogy nettó hülyeség amit ir, de nem, hagyjuk szegény embert hagy irja a marhaságot, majd jönnek a "fórumbiztonságiőrök", akik szembeszállnak vele. Minek? Minek terhelni az oldalt ezzel? Ó, persze értem én, hiszen demokrácia van, mindenki azt ir, amit akar és nem sérti vele az oldal irányelveit. Csakhogy ez felesleges hülyeség. Javasoltam már nem egyszer, hogy nem kell megengedni a konteót meg a hülyeséget. Hozzászólás törlés. Megint. Még mindig csinálod? Bann. Nem kell itt végtelen harcba szállni kisnovellákkal, ahogy Bhalangir teszi. Persze ilyenkor mindig megkapom, de hát százados, de túl agressziv vagy, nem lenne célravezető a módszered. Nem? Oké. Akkor lehet olvasni a sok idézhető egysorost az olyan hirek alatt, hogy "11-ig nincsenek szerverek", hogy kurvaanyjátawgnek éppmostérnék rá, meg rákosodjonmegazösszesorosz énjátszaniaakarok. És ha kisgyerekek? Nem érdekel. Törlés, bann. Mindegyiknek. Mindenkinek. Másképp képtelenség megtisztitani az oldalt.

Véleményem szerint az általad vázolt megoldás sem megfelelő. Azt javaslod, hogy kőkemény szakmai fórummá változtassuk a wotinfo.hu-t, amivel én még azonosulni is tudnék, de valószínűleg nem működne a koncepció. Hiányoznak hozzá az erőforrások. Ki fog tartalmat - MEGFELELŐ TARTALMAT - gyártani napról-napra, hétről-hétre az oldalnak? Anno elkezdtük, elindult a tank akadémia, a toborzói elemzések, stb..., de elhivatott, sok szabadidővel rendelkező és minőségi tartalmat gyártó fórumozókból sajnos hiány van.
Ha kivágunk mindenkit, aki a dühöngőben szidja a WG-t, vagy a cikkek alatt elégedetlenkedik, akkor elfogyhat az aktív közösség. Sajnos az a 20-30 kiemelkedő játékos, akik segítettek/segíthettek volna, lemorzsolódtak az évek során. Semmi garancia nincs arra, hogy a konteóhívők kivagdalása után visszajönnének. Lendület kellene, ehhez pedig a tartalomgyártók aktivitása.

1 hónapja 1 hete #296944 Írta: Slandyke
"Ha változást akarsz a változás légy Te magad" ..talán így van a mondás..

A magam részéről nem hinném, hogy különösebben meg kéne szigorítani a regelést. Az jó lenne persze, ha mindenki saját "ingame" néven írogatna, de szerintem nem nagy cucc létrehozni egy wot -os acc -ot és voila! Annyiban mindenesetre hasznos, hogy a rendszeresen újraregisztráló trollok életét kicsit megnehezítsük. Sokkal fontosabb lenne, hogy a törzsközönség részéről (tisztelet a kivételnek!) mi is kissé konszolidáltabb hangot üssünk meg! Amikor egy-egy nekünk nem tetsző hozzászólásra 2 sor után, vagy ippen az arty-k/kerekesek/"agyhalottak" kapcsán egy liter turha a válasz, akkor nem kell csodálkozni, ha egy idő után mindenki csak hányni jár ide (ismét tisztelet a kivételeknek!)! Szóval, csak türelmesen, szép szavakkal kedves feleim! ..és talán előkerül majd néhány gyöngyszem a közösség hasznára, az újonnan csatlakozottak közül is, nem pedig a "regisztráltak, de hozzá nem szólnak" népes halmazát gyarapítják tovább.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Rohamnyuszi

1 hónapja 1 hete #296945 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01

Slandyke beküldte: "Ha változást akarsz a változás légy Te magad" ..talán így van a mondás..

A magam részéről nem hinném, hogy különösebben meg kéne szigorítani a regelést. Az jó lenne persze, ha mindenki saját "ingame" néven írogatna, de szerintem nem nagy cucc létrehozni egy wot -os acc -ot és voila! Annyiban mindenesetre hasznos, hogy a rendszeresen újraregisztráló trollok életét kicsit megnehezítsük. Sokkal fontosabb lenne, hogy a törzsközönség részéről (tisztelet a kivételnek!) mi is kissé konszolidáltabb hangot üssünk meg! Amikor egy-egy nekünk nem tetsző hozzászólásra 2 sor után, vagy ippen az arty-k/kerekesek/"agyhalottak" kapcsán egy liter turha a válasz, akkor nem kell csodálkozni, ha egy idő után mindenki csak hányni jár ide (ismét tisztelet a kivételeknek!)! Szóval, csak türelmesen, szép szavakkal kedves feleim! ..és talán előkerül majd néhány gyöngyszem a közösség hasznára, az újonnan csatlakozottak közül is, nem pedig a "regisztráltak, de hozzá nem szólnak" népes halmazát gyarapítják tovább.

Ha mindig ugyanazokat a köröket futod le a siker bármiféle esélye nélkül, egy idő után kiégsz, és elveszted a türelmed. Számtalan példát láthatsz, ha végiglapozod a forróbb témákat. Hiába érvelsz, hiába próbálsz vitatkozni, nem használnak az észérvek. A legtöbb ember nem őszinte önmagához, így élből elutasítja a fejlődési lehetőséget.

Tipikus konteó az "engem szívat a WG, személyre szabott szopórolleren ülök, nem hagy nyerni a játék". Ezek a játékosok nem ismerik az alapokat, fogalmuk sincs a spotrendszerről, nem tudják, hol vannak a gyenge pontok, nem ismerik megfelelően a mapokat. Ezzel nem is lenne baj, ha hajlandóak lennének tanulni, elolvasnák az oktatóanyagokat, de ehelyett hőbörögnek, és a jó játékosokat csalózzák le. Mentséget keresnek a saját tudatlanságuknak, a körülményeket okolják önmaguk helyett.

Kék szinten játszani nem nehéz, semmi más nem kell hozzá, mint az alapvető dolgok ismerete és a gyakorlatba való átültetése. Semmi több. Mégis a teljes játékosbázis 6%-a kék, a lilák az 1%-ot sem teszik ki. Pedig erőfeszítés nélkül lehetne hozni legalább egy 1800-as szintet.

Feljön egy kezdő vagy egy fejlődni akaró játékos az oldalra, amivel már meg is tette az első lépést a fejlődés útján. Viszont a hozzászólásokban többnyire azt olvassa, hogy szemét WG, csaló lilák, csaló játék, rohadt medek/kerekesek/artyk/TD-k, stb..., így magáévá teheti a konteókat a tanulás helyett, ergo megmarad gyenge játékosnak.

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #296947 Írta: Slandyke

Black_Sheep_01 beküldte: Feljön egy kezdő vagy egy fejlődni akaró játékos az oldalra, amivel már meg is tette az első lépést a fejlődés útján. Viszont a hozzászólásokban többnyire azt olvassa, hogy szemét WG, csaló lilák, csaló játék, rohadt medek/kerekesek/artyk/TD-k, stb..., így magáévá teheti a konteókat a tanulás helyett, ergo megmarad gyenge játékosnak.

Ez sajnos így van! Ilyen az emberi természet. Mindig mást kell hibáztatni.

Számos esetben persze léteznek objektív külső körülmények. Sőt! Ha az ember olvasgat kicsit, láthatja, hogy például a történelem összeesküvések és titkos paktumok sorozata. Talán abban is megegyezhetünk, hogy a nagy cégek azért jócskán manipulálják az embereket. Merthát ilyen az emberi természet. Szóval valahol egészséges is egy-egy csepp gyanakvás azért.

Azt kötve hiszem, hogy a WG belenyúlna bizonyos játékosok előnyére vagy hátrányára. Én például pont olyan gyatrán játszom, ha prémium a fiókom, vagy ippen free -ben tolom. Nem hiszem, hogy a legtutibb tank vagy bármilyen csaló mod segítségével lila lehetnék. Az emberek döntő többsége egyszerűen nem hajlandó szembesülni a saját hibáival.

Viszont! Láttam rá példákat, hogy egyébként segítőkész "normális" emberek léptek hátra egy lépést, egy-egy személyeskedő megjegyzés miatt. Sőt! Eléggé biztos vagyok benne, hogy az idetévedő ábrándos szemű kezdők egy részének is elveszi a kedvét, ha az "idiótázás" -al kell itt szembesülnie bármi kapcsán is.

Ismételve magam: azon nem tudunk változtatni, hogy az emberek többsége képtelen a helyes önértékelésre, viszont azon igen, hogy nem riasztunk el senkit a fórumozástól.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Jacktor

1 hónapja 1 hete #296949 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

Slandyke beküldte: Viszont! Láttam rá példákat, hogy egyébként segítőkész "normális" emberek léptek hátra egy lépést, egy-egy személyeskedő megjegyzés miatt. Sőt! Eléggé biztos vagyok benne, hogy az idetévedő ábrándos szemű kezdők egy részének is elveszi a kedvét, ha az "idiótázás" -al kell itt szembesülnie bármi kapcsán is.

Mivel írásban történik minden, így az emberi kommunikáció egy fontos oldalát, érzelmi reakciót sosem kapunk majd bejegyzésekre, de fórum lévén ez így helyes. Ugyanakkor a vérmérsékletünk mind különböző. Én elbeszélgetek szívesen egy profival (tanulok tőle), csalóval (megpróbálom lebeszélni, megérteni a gondolkodását), mod-használóval, kezdővel (próbálok tanítani valamit), és akár a trollokkal is (viccesek).
Az ábrándos szemű kezdők sajnos nem érnek el idáig, nagyrészt megakadnak a facebookon, vagy ami rosszabb, az első klánjukban (akik esetleg ködben élnek). Itt az ember láthat hideget-meleget, kialakíthatjuk a saját látásmódunkat, és egy kicsit moderáltabb rétegben (a többi platformhoz képest) megoszthatjuk a gondolatainkat (remélve, hogy kommentjeinkkel senkit sem vezetünk tévútra).

Játékbeli név: Tankpeti
Akinek segítségre van szüksége a játékkal kapcsolatban, szívesen segítek! (wotinfon privátban keress)

1 hónapja 1 hete #296950 Írta: Omnipadmebumm
Megválaszolva: Omnipadmebumm
Bocsi, hogy ismét bele szólok, de még sok időm van a karantén miatt :). Jó magam sokáig sportoltam, elég jó eredményekkel. Ebből kifolyólag a probléma gyökerét én ott látom, hogy össze van engedve a profi, az amatőrrel. A profinak teljesen más a tudása, az edzése, az étkezése, az életvitele, az alázata. Az amatőr pedig csak önmaga szórakoztatása miatt, munka után hobby-ból teszi. Az amatőrt meg kell dicsérni akkor is, ha 10 guggolást megcsinál. A profinál, a nem ritkán egész napos edzés végén kielemzés jön, hogy mit kell még erősíteni. Ezen a fórumon a profi, profiként próbál beszélni az amatőrrel. Az amatőr pedig, mivel olvasott, és látott mindent, úgy gondolja, hogy profi, és profiként is próbál kommunikálni, nem azért mert rosszindulatú, hanem azért mert tudásában ott tart. Van akinek hosszú idő amíg elkezd átlátni az egészet, és amikor elkezdi kapisgálni, hogy mennyire messze van attól amit tudni vélt, akkor befejezi. Ez a legrosszabb ami történhet, mert onnantól lenne értelme foglalkozni vele, meg van az alap tudás, már nem bántódik meg mindenen, és jobbá szeretne válni úgy, hogy tudja, magától már nem megy. Szerintem az oldalon a követelmény a normál hangnem legyen, a profiktól több türelmet kérünk, nem vagyunk egy szinten ez nyilvánvaló. Az amatőröktől(én is)pedig szintén több türelem, alázat kéretik, de a legfontosabb, hogy be kell tudni ismerni, hogy amatőr, és ne kezdjen el vitázni Tyson-nal a pofonról. Nincs abban semmi rossz, nem tudom miért alakult a nyelvünkben így, hogy ennek negatív érzete van.
A legtöbben egész nap dolgozunk, családozunk, iszunk:) . Ha marad idő leülünk puffogtatni, kikapcsol, megnyugtat (vagy felcsesz, de akkor is másképpen, mint a napi gondok) ennyi. Ez az amatőr szint. Van aki csal, van aki doppingol, van aki iszik (én), van aki dohányzik(én), ez legy az Ő bajuk. És valóban ahogy Slandyke írta Gandhi idézetet, ha "változást akarsz, változtass magadon",
a világot nehezebb. Több türelmet, ha valaki hülye hagyni kell a fenébe, ha nem foglakozik vele senki, elunja magát, ha foglalkozol vele egyre erősebb lesz , nem kell átmenni a térfelére, legyen az övé. Lehet a profiknak kellene egy külön fórum, és az amatőröknek is :). Remélem most már hamar véget ér ez karantén, és mehetek motorozni, nem osztanám az észt ami nincs peace.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Rohamnyuszi

1 hónapja 1 hete #296964 Írta: Bhalangir
Megválaszolva: Bhalangir
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Pár gyors reakció:
- Engedéllyel regelés, mint BS is írta, egy e-mailből hogyan döntesz? Mellékesen mennyi idő lesz rájönni és kijátszani?
- Minőségi oldalhoz kell tartalom is. Ott a tankakadémia, ahol elfogadottan szigorúbb moderálás lenne, ha lennének tartalomgyártók. De nincsenek. Igény lenne a felmérés alapján.
- Sajnos wot acc alapú reg nem fog menni, biztonsági okok miatt. Nem tudom a fórum motor milyen lehetőségeket ad, beszélni fogok Jacktorral. Abban egyetértek, hogy a jelenlegi rendszer kezelhetetlenné vált a szándékosan rombolók miatt.
- A véleményszabadságról jogilag annyit, hogy az oldal Jacktor tulajdona. Neki joga van az oldalán annak teret adni, aminek akar. Nem kötelező a korlátlan véleményszabadságot biztosítania, de a moderálási elveket ő határozza meg.
- A te módszereddel az a baj, hogy a történelem már igazolta párszor, hogy ahol a "cél szentesíti az eszközt", ott diktatúra és elnyomás lesz. Egy idő után el fogod veszíteni a kontrollt, és sokkal többet fogsz alaptalanul és igazságtalanul kitenni, mint akinek tényleg jogos lenne.
- A jelen állapot tarthatatlan, és változtatás kell, ebben egyetértek, de a légyre akkor se gépágyúval kellene menni. Remélem a fórummotor ad más mozgásteret is erre.

"Tükörbe nézünk
De önmagunkba soha
Mindig más a hibás
Mindig más ostoba"

1 hónapja 1 hete #296965 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel
Omni, ezzel amit momdasz az a baj, h az amatőrnek el kénenfogadnia amit a profi mondd. Nem az a baj, h össze vannak engedve, mert ez nem esport, nincs tét. Teljesen rendben van az, h valaki a napi szopás után leül játszani. Ha őt az szórkaztatja, 10 csatánkét lesebzi a saját HP-ját, 50 csatánként esetleg fut egy jobb kört, de amúgy leadja a csatánkénti 1-2-3 lövését, áldja az ég, játszon, az online multijátékokban nagyon kell a létszám.

De tudod én fociztam, amatőr szinten. Ugyan fotelszakérthetek, meg elmodhatom a másik semmilyen profi sportmúlttal nem rendelkező ismerősömnek, h ez a Messi nem csinál szart se, csak tologatja jobbra-balra a labdát, vagy Salah-n több támadás hal el, mint amennyi gólt szerez. Csak tudod ha magával a sportszakma krémjével, de minimum a felsőbb kategóriával kell vitatkoznom, inkább kussolnék és csak innám, amit elémöntenek.

Ez itt nincs, itt a lila játékos doppingol (csal). Vagy ha nem csal, akkor csak egy ragyás nyomorult lehet, pinát is csak akkor látott, amikor megszületett. Vagy csal a FIFA, mert egy egyeneset nem tudok a labdába rúgni, mert hát miért az ellenfél fülelte le a passzt, amikor nem h ő, én se tudtam h arra fogom rúgni. Meg egyébként is a szabály is rossz, mert kézzel ügyesebb vagyok, vagy lehetne nagyobb a kapu, mert a 2,5x7 méter olyan kicsi, hát ki az, aki azt el tudja találni? Nyilván a csaló Ronaldo, de ő csal.

És az a baj, h ezt hagyták h elfajuljon. Jactor elismerte, h talán túl nagy volt az ár a fórum pezsgéséért az, h a tartalomgyártók már nincsenek itt. De kérdem én, olyan nagy lenne a pezsgés? Amikor kezdtem a wotot majdnem vele együtt a wotinfozást, volt tartalomgyártás, de volt pezsgés is. Akik vagy tartalmat gyártottak vagy hozzászólás formájában tettek hozzá az oldal minőségéhez: Százados, dobilaci, singes_hun, phurges, straubbazsi, Bud_Spencer, StahanoW, rosszpénz, bodzy, Bhalangir, seriuos_threat, Goldmalac, silean2, akik így hirtelen szembe jutnak, de van még sok, tőlük elnézést h nem vettem bele a felsorolásba, de szét lehet nézni az elemzések közt, h kiket nem említettem meg. Vagy ott vannak az akadémiások, akiknek a nickjei nekem ismeretlenek, de az elején aktívak voltak, ma már? Hol vannak? Pezsgés is volt, volt rengeteg topic ami futott. Szerintem legalább 2-3x annyi hozzál szólás volt 2 éve a wotinfon, mint mostanában. És miért? Mert nincs tartalomgyártás, csak ahogy mondták mások, az idiótázás, a konteózás, csalózás. Nem tudom a nemzetközi közösségek mennyire mások, de abban biztos vagyok, h a magyarokon múlna, a wot elsüllyedne pikk-pakk. Szerencsére mi elwg pici szelete vagyunk a communitynek. De persze rohadjanak meg, mert nincs magyar tech tree! Mert xenofóbok! Hát amikor ezt is megláttam már itt valakitől, azt hittem magamhoz nyúlok. Olyan buták és sötétek az emberek h csoda.

Még annyi sok gondolat van a fejemben, h csak összekuszálódnánal a dolgok, át kéne gondolnom, h írjam le, h érthető legyen, egyelőre ennyit szeretnék megosztani a gondolataimból (meg már a fasz kivan a telefonba való pötyögéssel :D )
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Omnipadmebumm

1 hónapja 1 hete #296970 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
Csak egy gyors megjegyzés, nem akarok belevaú :)
A kommunikáció visszaesését ne feltétlen tulajdonítsd az oldal ars poeticájának. A játék közben már túl van a 8 éves koron (az oldal is már 6,5 éves), természetes hogy a kezdetekbeli években jelentősen nagyobb volt a pörgés. Ez tök természetes dolog, mint ahogy pl. a nyári pangás is.

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #296971 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby
Sokáig gondolkodtam, megírjam e amit gondolok. Nem célom semmi feszkót kelteni csak beszélgetni.
Alapvetően - meglepetésemre - tökéletesen egyetértek veled Grande egy kisebb kitételel.
Azért az sem mindegy, hogy az általad említett nagyobb tudású profik hogyan reagálnak helyzetekre. Ugyanis ha valakinek az arcába vágják, "hogy mert bot vagy" abból a legkevésbé, és a legkevesebbet lehet tanulni. És talán a szándék is elvész.
Értem én, hogy a 657. alkalommal kivan bárkinek is a töke, amikor nem tudják felfogni amit mond.
Szóval összegezve a jobb játékos nem okvetlen jobb tanár is, vagy jobb ember is.
Van egy két játékos, akikkel örömmel játszom, (sokkal de sokkal jobbak nálam) és valahogy úgy tanítanak, hogy nem lesz belőle sértődés. Talán mindkét oldalnak van ebben felelőssége.

Külön kiemelném Dobilacit, aki nagyon sokszor úgy írt bizonyos kérdésekre (nem nekem), hogy értelmes, összeszedett és fellengzésmentes, kivagyiságtól mentes volt.
Továbbá Nagyon sokat köszönhetek Silean kollégának is. (Arigato) :)
Talán ezeket kellene erőltetni.

Szerkesztés:
Nagyon sajnálom, hogy a tankakadémiás dolgok "pihennek".
Nagyon szívesen olvastam ott bármit is, sokkal több értelme van mint akármelyik hírnek, cikknek.

Pl. Bhalangir nagyon jó statisztikákban, lehetne egy ilyen statisztikai vetülete is.

Szerkesztés 2:
Nortonornak baszott jó videói vannak csak fel kellene tenni ide hogy többen lássák.

Klán: ROTON
A legjobb hely
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Omnipadmebumm, Ferrari-fan

1 hónapja 1 hete #296986 Írta: Yan-Chi
Megválaszolva: Yan-Chi
Ez valami újdonságnak tűnik az eddigi "Reward"-okhoz képest.
shootinggallery....eu/en
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Patsky

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.