Jelenleg 177 vendég és 2 tag online

Adminok figyelmébe

1 éve 2 hónapja #281560 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
Befejezhetnéd a folyamatos beszólongatást most már mert kurva unalmas. A blokkolóddal együtt.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 2 hónapja - 1 éve 2 hónapja #281565 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

Sics beküldte: Még dolgoznak egy kicsit ezen a fejlesztésen, és az oldal lassan eléri a fejlesztés előtti színvonalat. ( Mondjuk h nem akad össze a reklámblokkolómmal... )

Folyamatosan dolgoznak rajta, ez látszik.
Jactor gyakorlatilag majd azonnal reagál egy hibabejelentésre, csak miattam javított vagy 20-dbot. Amióta elindult a dolog, rengeteg minden változott. Igen, nem a régi oldal, hanem egy jobb lesz belőle. Nem kellene visszasírni a régit, ez sokkal jobb. (a hibái ellenére is, és látva, hogy mi lesz belőle pár hét múlva.)
Legyél egy kicsit türelmesebb, nem hiszem, hogy egy ingyenes oldal működtetőjétől bárki többet várhatna joggal.
Én 2 fajta reklámblokkolót használok, és semmi gondom az oldallal. Javaslom nézz te is egy másikat.:)

Tudom, hogy némelyeknek nehéz a változásokat elfogadni, de jó lesz ez nyugi.
A régi oldal sem 1-2 hét alatt lett olyan amiyen.
Türelem.

Mellékletek:

1 éve 1 hónapja #281748 Írta: Ynnegaf
Megválaszolva: Ynnegaf
De nehéz volt belogolni... Laptopról akartam, erre nem engedi. Azt hittem, rossz jelszót adtam meg. Csináltam jelszó újra kérést, beírtam az újat, logolnék be, nem engedi. Erre veszem észre, hogy a rohadt sütik miatt... Ha nem engedélyezem a sütiket, nem enged belépni. Azért ezt mutathatná egy kicsit látványosabban is.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

1 éve 1 hónapja #281757 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Egy vadiúj null kilométetes mókus már megint fórumot nyitott az aktuális fájásának ... ezúttal "Tank visszaállítás kreditért" címen. ( Straubazsi meg mert ő olyan, egyből meg is válaszolta a mókus kérdését, ráadásul képpel, hátha a szöveget nem érti a mókus ... zseniális volt szokása szerint. )

Épp meg épp jöttem volna ide örjöngeni hogy hát hol vannak a moderátorok stb, miért nem rakják át a "csak egy kérdés"/"segítség hülye vagyok" stb topicok valamelyikébe, amikor feltűnt hogy már a "segíccség" fórumban van a kérdés meg a válasz is !!!!

Hát már arra se hagynak időt a moderátorok, hogy szapulhassa őket kicsit az ember ?!

:trollol:

1 éve 1 hónapja #281761 Írta: JackassJana
Megválaszolva: JackassJana

Sics beküldte: Egy vadiúj null kilométetes mókus már megint fórumot nyitott az aktuális fájásának ... ezúttal "Tank visszaállítás kreditért" címen. ( Straubazsi meg mert ő olyan, egyből meg is válaszolta a mókus kérdését, ráadásul képpel, hátha a szöveget nem érti a mókus ... zseniális volt szokása szerint. )

Épp meg épp jöttem volna ide örjöngeni hogy hát hol vannak a moderátorok stb, miért nem rakják át a "csak egy kérdés"/"segítség hülye vagyok" stb topicok valamelyikébe, amikor feltűnt hogy már a "segíccség" fórumban van a kérdés meg a válasz is !!!!

Hát már arra se hagynak időt a moderátorok, hogy szapulhassa őket kicsit az ember ?!

:trollol:

:whistle:

1 éve 1 hónapja #281768 Írta: Yan-Chi
Megválaszolva: Yan-Chi
"Falkában minden jobb! - Speciális ajánlat és küldetések" Ma már más a cél és a jutalom is.

1 éve 1 hónapja #281771 Írta: nagy_kopasz
Megválaszolva: nagy_kopasz
Sziasztok!

A Pershing vs Panther küldetésnél pár feltétel nem jól szerepel/hiányzik:

A "Nézz szembe a sassal" küldetés napi háromszor teljesíthető
Az "Egy lövés"-nél pedig: győztes csatára adja, akárhányszor teljesíthető, és nem kell a top3-ban lenni hozzá

1 éve 1 hónapja - 1 éve 1 hónapja #281776 Írta: Aur1n
Megválaszolva: Aur1n
Hello,

worldoftanks.eu...rbolt/

M4A3E8 Thunderbolt VII 4,150.40 Ft-ot gondolom megérhet a BIA-s legénységgel.

1 éve 1 hónapja #281777 Írta: Jacktor

1 éve 1 hónapja - 1 éve 1 hónapja #281802 Írta: FZRPUPU
Megválaszolva: FZRPUPU
QB kód most adta ki próbálkozni kell folyamatosan mert a szerver túlterhelt cr boost xp boost és személyes tartalékot ad. Küldetéshez kötött " Légy a csapatodba a top10xp szerző között, 10 alkalommal.
TUEQBP7MQ64

Tier X : Grille 15. Jagdpanzer E100. T62A. IS7. Obj 268 V4. Obj 140. T110E5. T110E4. T57. T92 HMC. AMX 13 105. STRV 103B.
3GM: Stug III Ausf.G .

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Hunter9956

1 éve 1 hónapja #281808 Írta: hunwotan
Megválaszolva: hunwotan
Pershing vs Panther - Speciális küldetések alatt moderálni kellene

nothing is true everything is permitted

1 éve 1 hónapja #281852 Írta: FZRPUPU
Megválaszolva: FZRPUPU
5x szorzó meg minden nagy akció mától
worldoftanks.eu...escom/

Tier X : Grille 15. Jagdpanzer E100. T62A. IS7. Obj 268 V4. Obj 140. T110E5. T110E4. T57. T92 HMC. AMX 13 105. STRV 103B.
3GM: Stug III Ausf.G .

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Jacktor, Patsky

1 éve 1 hónapja #281857 Írta: eagleeyes73
Megválaszolva: eagleeyes73
A https authentikációval valami probléma van, mert firefox csak úgy nyitja meg a wotinfot, ha a kivételekhez hozzáadom.

1 éve 1 hónapja #281858 Írta: eagleeyes73
Megválaszolva: eagleeyes73
Valamiért csak a mobilról tudok bejelentkezni a wotinfoba, a notebookon egyik böngészőből sem sikerült. Valami ötlet, hogy miért nem? Egyébként semmi hibaüzenetet nem ad...

1 éve 1 hónapja #281859 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

eagleeyes73 beküldte: Valamiért csak a mobilról tudok bejelentkezni a wotinfoba, a notebookon egyik böngészőből sem sikerült. Valami ötlet, hogy miért nem? Egyébként semmi hibaüzenetet nem ad...

Sütiket elfogadtad?

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.