Jelenleg

24
látogatónk van

Adminok figyelmébe

6 éve 4 hónapja #255150 Írta: kistom111
Megválaszolva: kistom111
sziasztok! játékost hogyan tudok jelenteni ?? lementettem a csatát..

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja #255151 Írta: bodzy
Megválaszolva: bodzy

sziasztok! játékost hogyan tudok jelenteni ?? lementettem a csatát..


Felesleges nem foglalkoznak vele egyébként azt fogják válaszolni használd a játékon belüli reportolási lehetőséget. Ha ettől függetlenül rászánod magadat a WG oldalon írj egy ticketet a supportnak, de garantálom nem fognak foglalkozni vele! ;)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja #255152 Írta: bittus
Megválaszolva: bittus

sziasztok! játékost hogyan tudok jelenteni ?? lementettem a csatát..


Felesleges nem foglalkoznak vele egyébként azt fogják válaszolni használd a játékon belüli reportolási lehetőséget. Ha ettől függetlenül rászánod magadat a WG oldalon írj egy ticketet a supportnak, de garantálom nem fognak foglalkozni vele! ;)


Azért nem 100%, hogy nem foglalkoznak vele. Csak megfelelő indok kell. ;)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja #255177 Írta: FishTank
Megválaszolva: FishTank
Holnap azaz 2-án megint uj micropatch. És irják is hogy modok nem fognak müködni megfelelően.

thearmoredpatro...patch/
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bittus

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja #255178 Írta: Scanmen
Megválaszolva: Scanmen

Holnap azaz 2-án megint uj micropatch. És irják is hogy modok nem fognak müködni megfelelően.

thearmoredpatro...patch/


Majdnem... :P Ha pontosan szeretnénk fogalmazni/fordítani, azt írják hogy valószínűleg nem fognak működni a módok, illetve változnak a verziófüggő mappák nevei. :beer2:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja #255187 Írta: Hunyadi_Loveszdandar
Megválaszolva: Hunyadi_Loveszdandar

sziasztok! játékost hogyan tudok jelenteni ?? lementettem a csatát..


Felesleges nem foglalkoznak vele egyébként azt fogják válaszolni használd a játékon belüli reportolási lehetőséget. Ha ettől függetlenül rászánod magadat a WG oldalon írj egy ticketet a supportnak, de garantálom nem fognak foglalkozni vele! ;)


Azért nem 100%, hogy nem foglalkoznak vele. Csak megfelelő indok kell. ;)


Ha kilőtt, csúnyát írt vagy lökdösött, akkor arra az általános válasz, hogy használd az ingame reporting rendszert. Utólag már nem fognak foglalkozni vele.

Ha mondjuk riggelésen kapsz játékosokat, ebben az esetben már utólag is utána tudnak nyúlni a játékosoknak az ismétlés alapján.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja #255193 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem
Nem tudom, hogy a hiba az én készülékemben van-e vagy máshol, de a Fórum keresőjében adja találatnak a "Gamer PC vásárlása" topikot, viszont nem találom sehol. Ha rányomok, akkor hozzáférés megtagadva.
Sh_tstorm volt és azért lett törölve, vagy véletlen?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja #255199 Írta: bittus
Megválaszolva: bittus

sziasztok! játékost hogyan tudok jelenteni ?? lementettem a csatát..


Felesleges nem foglalkoznak vele egyébként azt fogják válaszolni használd a játékon belüli reportolási lehetőséget. Ha ettől függetlenül rászánod magadat a WG oldalon írj egy ticketet a supportnak, de garantálom nem fognak foglalkozni vele! ;)


Azért nem 100%, hogy nem foglalkoznak vele. Csak megfelelő indok kell. ;)


Ha kilőtt, csúnyát írt vagy lökdösött, akkor arra az általános válasz, hogy használd az ingame reporting rendszert. Utólag már nem fognak foglalkozni vele.

Ha mondjuk riggelésen kapsz játékosokat, ebben az esetben már utólag is utána tudnak nyúlni a játékosoknak az ismétlés alapján.


Teamkillért is érdemes, de csak speciális esetekben. Engem egyszer úgy nyírt ki full hpról csapattárs, hogy felborított (miután nem bírt kitolni ellenfél elé), és ott hagyott, még vissza is jött, mielőtt lejárt a 30 sec, de nem fordított vissza. Ticket supportnak, és a sablon szövegen kívül (ingame rendszer, etc) írták, hogy nagyon sajnálják, intézkedni fognak. Bannolták az illetőt, mert ránéztem, de arra már nem emlékszem, mennyi időre. Ezt ugyebár az ingame rendszer nem érzékeli teamkillnek (legalábbis akkor nem érzékelte annak).
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja #255214 Írta: kicsitrash
Megválaszolva: kicsitrash
wotinfo.hu/inde...mments

Szerkezd - > Szerkeszd
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Jacktor

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja #255237 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly
Ugyanaz a téma kétszer lett létrehozva, ez törölhető:
www.wotinfo.hu/...255232
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Jacktor

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja #255238 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14

sziasztok! játékost hogyan tudok jelenteni ?? lementettem a csatát..


Felesleges nem foglalkoznak vele egyébként azt fogják válaszolni használd a játékon belüli reportolási lehetőséget. Ha ettől függetlenül rászánod magadat a WG oldalon írj egy ticketet a supportnak, de garantálom nem fognak foglalkozni vele! ;)


Azért nem 100%, hogy nem foglalkoznak vele. Csak megfelelő indok kell. ;)


Ha kilőtt, csúnyát írt vagy lökdösött, akkor arra az általános válasz, hogy használd az ingame reporting rendszert. Utólag már nem fognak foglalkozni vele.

Ha mondjuk riggelésen kapsz játékosokat, ebben az esetben már utólag is utána tudnak nyúlni a játékosoknak az ismétlés alapján.


Teamkillért is érdemes, de csak speciális esetekben. Engem egyszer úgy nyírt ki full hpról csapattárs, hogy felborított (miután nem bírt kitolni ellenfél elé), és ott hagyott, még vissza is jött, mielőtt lejárt a 30 sec, de nem fordított vissza. Ticket supportnak, és a sablon szövegen kívül (ingame rendszer, etc) írták, hogy nagyon sajnálják, intézkedni fognak. Bannolták az illetőt, mert ránéztem, de arra már nem emlékszem, mennyi időre. Ezt ugyebár az ingame rendszer nem érzékeli teamkillnek (legalábbis akkor nem érzékelte annak).


Ez velem is megesett, és ez volt az első alkalom hogy ticketet írtam. Bannolták a srácot.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja #255256 Írta: bittus
Megválaszolva: bittus
March of Nations:

worldoftanks.eu...-2017/
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ba_nshee

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja - 6 éve 4 hónapja #255282 Írta: FishTank
Megválaszolva: FishTank
November 3 án este 11 kor az egyik legnagyobb illegális modokal foglalkozó oldalt lekapcsolják a WG nyomására. Végre !

03.11.17. 23:00 CET [-] will go offline due to the "Fraudulent Resource" claim by WG lawyers.

a többit el tudjátok olvasni az oldalon.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bittus, DonGattoHUN

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja #255305 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Pont ideje volt - jöhet a többi is.
WG, jár a :beer2:

November 3 án este 11 kor az egyik legnagyobb illegális modokal foglalkozó oldalt lekapcsolják a WG nyomására. Végre !

03.11.17. 23:00 CET [-] will go offline due to the "Fraudulent Resource" claim by WG lawyers.

a többit el tudjátok olvasni az oldalon.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja - 6 éve 4 hónapja #255313 Írta: bfreshfishb
Megválaszolva: bfreshfishb

Pont ideje volt - jöhet a többi is.
WG, jár a :beer2:

November 3 án este 11 kor az egyik legnagyobb illegális modokal foglalkozó oldalt lekapcsolják a WG nyomására. Végre !

03.11.17. 23:00 CET [-] will go offline due to the "Fraudulent Resource" claim by WG lawyers.

a többit el tudjátok olvasni az oldalon.

1.: végremár!!!
2.: nem szeretnék az lenni, akinek semmi nem elég, meg félig üres a korsója folyamatosan, de ennek a következő peccsig érdemi haszna nem nagyon van... A régi módok mennek az új könyvtárban is... A kövi peccsig meg "alkotódik" másik 3-4-5 új oldal, ahonnan össze lehet bányászni mindent...
Ezt ugye ki lehetne védeni a res_mods törlésével, de hát a WG szereti a modokat... Faka

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.