Jelenleg 337 vendég és 4 tag online

Sandbox 2.0.2 [Szavazás]

Szavazás:Lecserélnéd-e azonnal a jelenlegi SPG mechanizmust a Sandbox szerveren tesztelt megoldással (1.hsz)?

Igen, már most jobbnak tűnik mint a jelenlegi rendszer
120 62.8%
Nem, jó így ahogy van
55 28.8%
Tartózkodom, nem különösebben érdekel a téma
16 8.4%
Szavazók száma: 191
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
3 éve 5 hónapja #230146 Írta: Hooshee
Megválaszolva: Hooshee
Ja igen, és nincs táras arty. A tizes BC kapjon egy kurva rövid reloadot (19-20 körül), de nincs tár.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 5 hónapja #230148 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel

F3rmi beküldte: Aham...
Tegyük fel, hogy csupa prém javítócucc van a tankodon (javító, tűzoltó, gyógyító). T10 BC arty belédver, elsőre viszi a gunt és a tornyot, valamint átlag 1-2 tagot a legénységből. Ellövöd a javítót és a gyógyítót hogy elhúzhass onnan, de az a nyomorult már küldi is a következőt - újabb gun, és még 2-3 tagnak annyi. Mondjuk harmadikra egy motor még befigyelhet... Már nincsenek csomagjaid, utána így kell végigjátszanod a csatád, megnyomorítva, haszontalanul - ezt akarod?
Jó legénységgel csökkenthető lesz a stun, a dmg csökkentett, és a javítók visszatöltődnek.
Nem jó ez sem, de ahogy fentebb már írták, még mindig a kisebbik rossz.

Lacx beküldte: Én inkább elviselem azt,, hogy néha-néha kapjak egy one-shotot az artyktól mint hogy fokozatosan kábulva legyek... szóval én a nem-re szavazok.

Modnjuk abban teljesen igazad van - abba nem gondoltam bele - hogy általában egy artys találhat msot visz sok minden mást is... Így annyival módosítanám ez előző hsz-emet, hogy így jók ahogy vannak, de ne lehetetlenítség el így a játékot, hogy kaptál egy lövést, és utána legénységed és/vagy modulod nincs...

3 éve 5 hónapja #230190 Írta: Bence0721
Megválaszolva: Bence0721

GunnersHun beküldte: Kár, hogy nincs ,olyan hogy még javítsanak rajta, ha már ki nem veszik őket.
Még egy dolgot piszkálhatnának rajtuk. A röppályát a lövedékeknek laposabbra állíthatnák.

Miért lenne jobb, ha laposabb lenne? Akkor nem belepottyantod a tetejébe (ahol nem túl páncélozott) , hanem a páncél fölfoghatja...

"My body is like a temple, baby... so get on your knees and pray!"

3 éve 5 hónapja - 3 éve 5 hónapja #230195 Írta: TivadarToth
Megválaszolva: TivadarToth
Ez a választás kicsit arra emlékeztet, mikor a matróz f@xa beszorul a mentőcsónak csörlőbe a süllyedő hajón..
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Jacktor, uuee, Tomat

3 éve 5 hónapja #230198 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
Halkan jegyzem meg, bárki tud szavazót témát nyitni :talking2: :)

3 éve 5 hónapja #230220 Írta: pontyjo
Megválaszolva: pontyjo
Arra szeretném ha válaszolnátok, mi van akkor ha én artyban ülök és beszalad egy gyors tank és szétszed a csata első percébe? Ugyan úgy el van szúrva az artyban ülő csatája is. Erről nem beszél senki. Mi van akkor ha szemtől szembe marad egy arty és egy másik tank. Az arty veszít legtöbbször mert, ha nem talál vége van. Szerintem minden tank típusnak megvan az erőssége. Az arty egy löveg. A való életben is kábít ?Szerintem tankelhárítóként használták.Ezek után szerintem még mindig valósabb a mostani verzió. Tisztelettel egy játékos! :beer2:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: HUN_Sector

3 éve 5 hónapja #230221 Írta: pontyjo
Megválaszolva: pontyjo
Azzal én is egyet értek táras arty ne legyen. shaking

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.