Jelenleg 309 vendég és 5 tag online

Himmelsdorf

7 éve 9 hónapja #30 Írta: Jacamar
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hónapja #11025 Írta: akkoska
Megválaszolva: akkoska
Ez a kedvenc pályám,mert a házak a TD-imnek jó fedezéket nyújt,és szépen lehet szedni az ellenséges tankokat. :evil:

7 éve 1 hónapja #11027 Írta: Staudegger_hun
Megválaszolva: Staudegger_hun
Ahogy Hamlet mondta: "to hill, or not to hill....." :evil:

7 éve 1 hónapja #11030 Írta: rejkov
Megválaszolva: rejkov
Tipikus heavy, és Td map. Gyűlölöm. És engem mindig scouttal, meg artyval rak ide. Kb hetente 1x ülök artyba, az is majdnem mindig himmelsdorf, vagy valami hasonló városi hulladék map. Ha tehetném, kikapcsolnám.

7 éve 3 hete #14884 Írta: Csaba_Honved
Megválaszolva: Csaba_Honved
Hol vannak a jó TD pontok ezen a pályán? Mert eddig nem tudtam kitapasztalni. Minidg kilőttek az elején:(

7 éve 3 hete #14887 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Csaba_Honved beküldte: Hol vannak a jó TD pontok ezen a pályán? Mert eddig nem tudtam kitapasztalni. Minidg kilőttek az elején:(

Ha TD-vel megyek és föntre rak akkor én általában C1-2-3-ra szoktam beállni, ha lentre rak akkor F1, J1. De ha jól páncélozott TD-d van akkor a halálút két végét is választhatod, E7, G7. De a hegy sem rossz, ha nem egyedül mész.

7 éve 3 hete #14888 Írta: dozer00
Megválaszolva: dozer00
ahogy most áll a térkép úgy mondom.

Balra kimész a sínekhez végig a házak mentén és támadsz. Ennyi.

A túloldalról is.
Ha borzasztó TD-d van akkor halálút.

3 éve 1 hete #251647 Írta: Morphus101
Megválaszolva: Morphus101
ha nem megyunk fell a hillre akkor az enemy b...ja hogy 0ve a hill,igazabol a var alatti utca a kulcs........tudom a hegyrol lohetnek de csak bizonzos szog felett es az joval nyugatabbra van attol az utcatol

3 éve 1 hete #251655 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Nem értek egyet.
A vár alatti "banán-út, vagy halál-út" nem szükségeszerű a győzelemhez - elég csak tartani, de még az sem mindig fontos attól függően hogy alakul a pálya két széle.
A hill megnyerése szerintem fontosabb, főleg ha gyorsan át lehet tolni, akkor a banán-úton éppen feltartottak hátában lehet kerülni és villámgyorsan megrépázni az ott tartózkódó ellent.
Erős könnyű-, vagy med tankkal leosztás és ellenfél függvényében megontolandó a síneket megtolni - onnan is az ellen hátába lehet kerül bár ez nehezebb mert ha ott kempel pár kemény TD akkor bukhat a mutatvány.

Morphus101 beküldte: ha nem megyunk fell a hillre akkor az enemy b...ja hogy 0ve a hill,igazabol a var alatti utca a kulcs........tudom a hegyrol lohetnek de csak bizonzos szog felett es az joval nyugatabbra van attol az utcatol

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

3 éve 1 hete #251676 Írta: MegaJani
Megválaszolva: MegaJani

F3rmi beküldte: Nem értek egyet.
A vár alatti "banán-út, vagy halál-út"

HALÁLBANÁN :troll: :izmena:

~MJ
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tiger, BiO_rOo_BOT, bfreshfishb

3 éve 1 hete #251748 Írta: Morphus101
ha eleve nem megy fel a csapatunk az ellenfel kenytelen lejonni :trollol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MegaJani

3 éve 1 hete #251750 Írta: MegaJani
Megválaszolva: MegaJani

Morphus101 beküldte: ha eleve nem megy fel a csapatunk az ellenfel kenytelen lejonni :trollol:

Nana! Nincs olyan siemka, aki ne menne ösztönből a dombra :troll: :spaz:

~MJ
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: efihunter

3 éve 1 hete #251753 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby
Igazából szerintem tökmindegy melyik oldalt toljátok.
Szerintem az a lényeg, hogy kihasználd az ellenség gyengeségeit. Pl. ha a "banánt" védi egy JGPZ E100 akkor nem szívesen mennék arra. De ez is attól függ, ki van mellettem. Én nem szívesen megyek a hillre, mert minden játékos legtöbbször oda tódul. Szívesen kerülök be a vonalak mögé, és csapok le váratlanul. Persze ha jók a spottereik, akkor ez elég nehéz. Mostanában sűrűn megesett, hogy a "banánt" nem, vagy csak gyengén védték, mind a mi és az ellenség részéről is. Bár az is igaz, hogy himmelt artyval, vagy Helcattal kapok a legtöbbször, ami valljuk be nem igazán nekik való (szerintem)
Ha elfoglalják a Hillt, akkor sincs semmi, csak nem szabad célpontot adni a fentről való sniperkedéshez.
Úgyis lejönnek valamerre. Ha szétesett az összhang, és szétdarabolódnak, akkor lehet "alkotni"
:):):)

Klán: ROTON
A legjobb hely
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Morphus101

2 éve 7 hónapja #265732 Írta: Morphus101
A hilles csatarozasrol mindig a napoleoni csatak ugranak be,loveszek folsorakoznak aztan hajra :troll:

2 éve 7 hónapja - 2 éve 7 hónapja #265842 Írta: efihunter
Megválaszolva: efihunter
Soha nem értettem,hogy milyen megfontolásból kell a leglasssabb tankokkal megmászni egy hegyet,majd a tetején nekiállni rángatózni..

Ne személyeskedjünk. Soli
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.