Jelenleg

38
látogatónk van

Vidám Percek Méreg Ellen !

5 éve 8 hónapja #280186 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32


A filmbe ő Harald Norvég király, saját magát rohanja le? Mert vissza nem kellett foglalnia. Mert ha az lenne, hogy lerohanni Dániát lenne értelme a képnek. :troll: :troll: :troll:


Egyrészt nem az a lényeg ebben itt fent, másrészt - bár már eltelt pár hónap, amióta az utolsó részt láttam -, DE nekem mintha úgy rémlene, hogy akkoriban nem volt külön (mai értelemben vett) Dánia, vagy Norvégia...bár nekem sem teljesen tiszta (mert ugye nem a történelem óráért nézi az ember :whistle: ), de kb. az jött le, hogy van egy 'viking fő király', pl. Ragnar egy ideig, meg vannak ilyen kis 'wannabe' királyocskák, mint Harald...akik egy darabig "szolgálják" a főnököt, aztán mikor kellően erősnek meg befolyásosnak érzik magukat, cseréért kiáltanak... :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 8 hónapja #280238 Írta: PanzerGrey
Megválaszolva: PanzerGrey
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tiger, Ankhiszesz, 19287d58816f35754c4393db64367f89, natkompf

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 8 hónapja #280239 Írta: Sat Okh
Megválaszolva: Sat Okh
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tiger, Szete58, Rallyefan81, jaffa, JackassJana, Sztyepan65, 19287d58816f35754c4393db64367f89, Olajozott_menku

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 8 hónapja - 5 éve 8 hónapja #280256 Írta: Gspzoli
Megválaszolva: Gspzoli

:cheer:



:nono:



:ohmy:


(Bár szerintem mindenhol meg is nézik a tétel sorszámát, de azért necces helyzetben egy próbát megérne...)


Én úgy érettségiztem fizikából – a suliból egyedül – négyesre, hogy előző nap kétségbeesetten lapozgattam otthon a "zöld könyvet", és találtam valami nagyon elvetemült tételt, aminek a megoldását elolvastam. Másnap a vizsgán az volt a legnehezebb feladat, és emiatt simán megoldottam. Még a tanárom is azt mondta utólag, hogy külön rákészülés nélkül nem tudta volna megoldani. Néha kell egy kis szerencse... Több, mint húsz éve volt...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics, 19287d58816f35754c4393db64367f89

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 8 hónapja #280262 Írta: bodzy
Megválaszolva: bodzy
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Lawrence66, tiger, pap32, Sztyepan65, 19287d58816f35754c4393db64367f89

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 8 hónapja #280263 Írta: Mustang4244
Megválaszolva: Mustang4244
:awesome:


Talán már ez is volt de na :)

"Ma nagyon szép nap volt. Reggel 7-kor! felhívott Ica, hogy ugye a te apád karosszériás, mert itt vagyok a BAH csomóponton és gyakorlatilag 12 irányból karamboloztam..., hívok egy trélert és felmennénk hozzátok.
Mondtam neki, hogy vártenzibitte és felkeltettem fatert, hogy méjdéj méjdéj, ez a szitu, jönne egy kedves hölgy ismerősöm, összetörte a kocsiját.
Mondta fater, hogy húzzak a picsába, korán van!
Mondtam neki, hogy a kuncsaft szőke és nagy mellű.
Mondta, hogy hozzam be a kávét, a cigit, a melósruhát és ne keltsem fel anyámat.
Ica be is futott egy fél óra múlva, tréler lebaszta a verdát a házunk elé, fater csipás szemmel pislogott, én szintúgy. Namármost a járgány úgy festett, mintha egy idegből összegyűrt papírdarabot kibasztál volna a kukába.
Kérdeztük Icát, hogyan úszta meg, azt felelte, hogy pont lehajolt a rúzsáért, namármost a rúzs az PONT a BAH csomópont kellős kibaszott közepén kellett neki és lehajolt és közben levette a lábát ugye a gázról és a szélrózsa minden irányából belerohantak - mily meglepő. Ica meg kotorászott alul valahol, majd érezte, hogy ezer oldalról csattannak belé a gépjárművek.
Fateron látszott, hogy keresi a rövid, sötétkék Multifiltert a bal felső zsebében, kezdi megnyújtani az arcbőrét az ideg, vett egy nagy levegőt majd azt mondta.
- Idefigyeljen drága hölgyem...
De Ica közbevágott, miközben a törött, 29 centis magas sarkújában bicebócázott és a derékig érő thai lányok hajából összevarrt műsérójában matatott.
- Őőőőőő, azt akarom kérdezni őőőőő magát hogy is hívják?
- Öcsi vagyok - mondta fater.
- Szóval, kedves Öcsi úr....vagy mi... mond nekem egy árat?
(Fater, ha írna blogot, tuti azzal kezdené, hogy amitől feláll a szőr a hátán az az, mikor megérkezik a kuncsaft és már azonnal tudni akarja az árat. Fingod nincs mi baja a kocsinak, mi sérült, mi nem, de mondd meg mennyire lesz olcsó és mennyire lesz kész mondjuk délután kettőre most azonnal.)
- Drága hölgyem - folytatta fater, nem kicsit színlelt nyugalommal.
- Ránézésre, mondom ránézésre több százezer forint a kár. Nincs egy ép elem!
- Milyen elem? - kérdezte Ica tágra nyílt, buta szemekkel. - Ja az aksi?
- Nem drága hölgyem. Nincs egy ép rész az autón és én csak a külsejét látom! Belül gondolom... á, faszom, ez totálkár, vigye el innen a búspicsába, nem érdemes ezzel...
- Jaj istenem nem lehet!!!! Nekem nagyon kell ez az autó! Ez az én - szipog - az én... kis szerelmem! A kis Fordkám. (Ford Ká). Édes pici pöttye anyának (és átöleli az összegyúrt roncsot, sírva fakad), látod ez a bácsi...ez...meggyógyít téged édes kis mazsolakukacom, kis kückücharcosom, édes arany túrórudija anyának, igeeeeeeen...
- Hölgyem - gyújt rá fater - ez egy roncs!
- Jaj Istenem!- visít fel Ica - jaj ne mondjon neki ilyet hát megsérül!
- Hova a faszba sérül ez már? - kérdi fater értetlenül.
- Megsérül neki a lelke na! - mondja hisztispicsásan félig sírva Ica.
- Nézze. 40 éve foglalkozom autókkal. Garantálom önnek, hogy nincs lelkük. Nagyrészt fém, kis rész textil, kábel, olaj...
- Nincs magának szive? Hát nézzen rá erre a kis cuncibogárra! Nézze milyen szomorúak a kis szemei.
- Azok a fényszórók!
- De nézze milyen szomorú!
- Naná, mivel lefelé lógnak!... Értse meg,nincs az a lakatos, aki ebbe életet lehel.
- De..(hüppög Ica)... én már elterveztem, hogy ha...már ez történt.... akkor lehetne más színe is... Mondjuk itt elöl, itt lehetne rajta egy pillangó...ott oldalt meg egy törökszegfű...a tükrökön egy édes csivava, masnival... ott hátul...látja? Ott lehetne ilyen nonfiguratív rajz érti? És sötétített rózsaszín üvegek. Nem nem is. Erős pink lehetne érti? És...és...lehetne rajta középen egy ICA felirat, körülötte fehér liliomok meg hóvirág, tudja, nagyon szeretem a hóvirágot és... és... itt oldalt... ide szeretnék egy Dolcsegábbáná jelet, mert az irtó szexuális érti?
- Nézze. Engem a fényezés pont hogy nem érdekel, azon kívül nincs az a fényező és nincs az a karosszéria laka...
- De nekem ez minden pénzt megér, ez az én punciporsém, a védjegyem, a mindenem, a szívem szotyolája!
- Ez egy totálkáros roncs. Lefőtt neki a zöldkártya. Vigye el innen a ház elől, vontassa el a picsába, hajtogassa ki és rajzoljon rá, csináljon belőle transzformert, űrsiklót, bádogembert,csináljon vele amit akar...- legyintett fater lemondóan és indult is befelé a házba.
Ica csalódottan állt a járdán, majd minden erejét összeszedve fater után ordított:
- 5 millióból kijön?
Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal:
- Mit is mondott azokról a pillangókról...?
Úgyhogy most faternak van munkája, a fényező Sanyi sokkot kapott, hogy hóvirágot meg faszom kis pillangókat kell sablonra vágni a fújáshoz, én meg nem szállok be idén a rezsibe az is kurvahétszentség"
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN, bandras32, tiger, Szete58, jaffa, DarkRaven73, pap32, PanzerGrey, Leopardusz, Sics, Sztyepan65, 19287d58816f35754c4393db64367f89, Exami, natkompf

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 8 hónapja - 5 éve 8 hónapja #280283 Írta: 366f12646b7e69f0bcd4d8c55717ed2c
Megválaszolva: 366f12646b7e69f0bcd4d8c55717ed2c
:banana:
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 8 hónapja #280295 Írta: 366f12646b7e69f0bcd4d8c55717ed2c
Megválaszolva: 366f12646b7e69f0bcd4d8c55717ed2c
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 8 hónapja #280300 Írta: Mustang4244
Megválaszolva: Mustang4244
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN, tiger, Szete58, sandorati, jaffa, pap32, Leopardusz, Ankhiszesz, Sics, Sztyepan65

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 8 hónapja #280387 Írta: Frankenstein Bourne
Megválaszolva: Frankenstein Bourne
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 8 hónapja #280404 Írta: PanzerGrey
Megválaszolva: PanzerGrey
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Mustang4244, tiger, jaffa, JackassJana, Sics, Sztyepan65

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 8 hónapja - 5 éve 8 hónapja #280457 Írta: 366f12646b7e69f0bcd4d8c55717ed2c
Megválaszolva: 366f12646b7e69f0bcd4d8c55717ed2c
:banana:
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 8 hónapja - 5 éve 8 hónapja #280517 Írta: 366f12646b7e69f0bcd4d8c55717ed2c
Megválaszolva: 366f12646b7e69f0bcd4d8c55717ed2c
:banana:
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 8 hónapja - 5 éve 8 hónapja #280633 Írta: 366f12646b7e69f0bcd4d8c55717ed2c
Megválaszolva: 366f12646b7e69f0bcd4d8c55717ed2c
:banana:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 8 hónapja - 5 éve 8 hónapja #280659 Írta: FKZ3
Megválaszolva: FKZ3
@tamas49 ...szerintem, enged el a Matulás "poénokat"!... :wb:



Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN, tiger, pap32, PanzerGrey, Leopardusz, Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.