SEGÍTSÉG!

6 hónapja 3 hete #291515 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ

norbi215 beküldte: Sziasztok mindenkinek!

valaki nem tudja, hogy játékban a tank fölött hogyan láthatnám a játékos neveket?
Régen valami editorban kellett, de már nem tudom hogy most mit is kell varálni...

Hol és mit kell átírni, melyik fájlban? Feltételezem ezt minden egyes frissitésnél meg kell majd csinálni....köszönöm!

Szia!
Játékon belül, beállitások, megjelenités menüpontban mindent be tudsz állitani, h mit akrsz látni. Név, tank tipus, hp mennyisége.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 hónapja 3 hete #291517 Írta: Norder steel
Megválaszolva: Norder steel
Sziasztok!
Néhány napja nem tudok belépni a boltba, sem a prémium fiók aktiváló oldalára. Ez miért van így?

6 hónapja 3 hete #291523 Írta: Boleny
Megválaszolva: Boleny

Norder steel beküldte: Sziasztok!
Néhány napja nem tudok belépni a boltba, sem a prémium fiók aktiváló oldalára. Ez miért van így?

Elvileg már javították

6 hónapja 3 hete #291529 Írta: FZRPUPU
Megválaszolva: FZRPUPU

Boleny beküldte:

Elvileg már javították

Gyakorlatilag még nem.

Tier X : Grille 15. Jagdpanzer E100. T62A. IS7. Obj 268 V4. Obj 140. T110E5. T110E4. T57. T92 HMC. AMX 13 105. STRV 103B. FV4005. Obj430U.
3GM: Stug III Ausf.G .

Mellékletek:

6 hónapja 3 hete - 6 hónapja 3 hete #291538 Írta: fotham
Megválaszolva: fotham
Üdv

Nekem is ugyanez van 4 napja...:/

6 hónapja 3 hete #291539 Írta: Boleny
Megválaszolva: Boleny

FZRPUPU beküldte:

Boleny beküldte:

Elvileg már javították

Gyakorlatilag még nem.

Pedig ma egyszer nekem működött, de most megnéztem megint és tényleg ilyen még :(

6 hónapja 3 hete #291540 Írta: fotham
Az a vicces ha rákeresel neten semmit nem írnak róla...

6 hónapja 3 hete #291545 Írta: Dolfer
Megválaszolva: Dolfer
Nekem is ez van de még a TV-n is próbaltam és ott sem engedi:D

6 hónapja 3 hete #291589 Írta: fotham
Javították. Működik.

6 hónapja 2 hete #291649 Írta: LacaEnci
Megválaszolva: LacaEnci
Sziasztok van egy kis problémám! Amikor be szeretnék lépni a csatába, nem enged be. Kb 3 perc múlva kidob, hogy a kapcsolat megszakadt. Majd újra belépek, be is enged nagy nehezen a csatába, de csak az egeret tudom használni(forogni, lőni), a billentyűzetet nem. És a képernyő közepén forog a Felület betöltése. .
Napok óta nem tudok játszani. Előre is köszi a segítséget!
Mellékletek:

6 hónapja 2 hete - 6 hónapja 2 hete #291650 Írta: bhaalhun
Megválaszolva: bhaalhun
- Ha vannak modjaid, próbáld meg nélkülük elindítani a klienst. (Game Centerben a JÁTÉK gomb jobb oldalán kis "nyílra" katt -> "A játék futtatása csökkentett módban")
- Ha így sem jó, vagy mod nélkül játszol, akkor ellenőrizd le a klienst. (Game Centerben bal felső sarok "Játék beállítások" és a listából kiválasztod az "ellenőrzés és javítás"-t)
- Ha még mindig nem jó, akkor a billentyűzeten WINDOWS gomb + R, beírod: "%appdata%\wargaming.net\WorldOfTanks", és innen mindent törölsz. Minden beállításod visszaáll az alapértelmezettre!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, LacaEnci

6 hónapja 2 hete #291661 Írta: LacaEnci
Megválaszolva: LacaEnci
Azt hiszem ezeken már túl vagyok és még mindig nem jó. Nem tudom lehet-e köze hozzá, de mióta elfogyott a prémium napom azóta csinálja. Elég érdekes.

6 hónapja 2 hete #291665 Írta: bhaalhun
Megválaszolva: bhaalhun
Pedig az általad leírt hibajelenségnek nem sok köze van ahhoz, hogy prémfiókkal játszol, vagy nem. Legalábbis arról a wg-feature-ről még nem hallottam, hogy a prémium játokosok bill+egérrel tankozhatnak, a nem prémesek pedig csak egérrel. :woohoo:
Ebből a 3 lépésből, amit fentebb írtam, valamelyiknek 99%-ban meg kellene hogy oldja a problémádat.
Még az jutott eszembe, hogy add hozzá a tűzfalad kivételeihez a játékot, azt ugyanott találod, ahol az "ellenőrzés és javítás"-t. De ez is csak erős tipp, mert akkor akkor a garázsba sem engedne belépni (szerintem). Egy próbát azért megér.
Más online játék fut egyébként zökkenőmentesen a gépeden? Mert nem biztos, hogy a wot a hunyó az esetedben.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: LacaEnci

6 hónapja 2 hete #291677 Írta: bferenc25
Megválaszolva: bferenc25
A gond ott kezdődik, hogy a korábban regisztrált kártyás telefonszám már inaktív. Nem tudom megváltoztatni a telefon számot mert a régire küldi a kódot. Addig a jelszavamat sem tudom megváltoztatni. Kérlek benneteket ha valaki tud segítsen.

6 hónapja 2 hete #291678 Írta: bferenc25
Megválaszolva: bferenc25
A gond ott kezdődik, hogy a korábban regisztrált kártyás telefonszám már inaktív. Nem tudom megváltoztatni a telefon számot mert a régire küldi a kódot. Addig a jelszavamat sem tudom megváltoztatni. Kérlek benneteket ha valaki tud segítsen.

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.