SEGÍTSÉG! [régi]

4 éve 5 hónapja #291517 Írta: Norder steel
Megválaszolva: Norder steel
Sziasztok!
Néhány napja nem tudok belépni a boltba, sem a prémium fiók aktiváló oldalára. Ez miért van így?
Téma zárolva.
4 éve 5 hónapja #291523 Írta: Boleny
Megválaszolva: Boleny

Sziasztok!
Néhány napja nem tudok belépni a boltba, sem a prémium fiók aktiváló oldalára. Ez miért van így?


Elvileg már javították
Téma zárolva.
4 éve 5 hónapja #291529 Írta: FZRPUPU
Megválaszolva: FZRPUPU

Sziasztok!
Néhány napja nem tudok belépni a boltba, sem a prémium fiók aktiváló oldalára. Ez miért van így?


Elvileg már javították


Gyakorlatilag még nem.
Mellékletek:
Téma zárolva.
4 éve 5 hónapja - 4 éve 5 hónapja #291538 Írta: fotham
Megválaszolva: fotham
Üdv

Nekem is ugyanez van 4 napja...:/
Téma zárolva.
4 éve 5 hónapja #291539 Írta: Boleny
Megválaszolva: Boleny

Sziasztok!
Néhány napja nem tudok belépni a boltba, sem a prémium fiók aktiváló oldalára. Ez miért van így?


Elvileg már javították


Gyakorlatilag még nem.


Pedig ma egyszer nekem működött, de most megnéztem megint és tényleg ilyen még :(
Téma zárolva.
4 éve 5 hónapja #291540 Írta: fotham
Megválaszolva: fotham
Az a vicces ha rákeresel neten semmit nem írnak róla...
Téma zárolva.
4 éve 5 hónapja #291545 Írta: Dolfer
Megválaszolva: Dolfer
Nekem is ez van de még a TV-n is próbaltam és ott sem engedi:D
Téma zárolva.
4 éve 4 hónapja #291589 Írta: fotham
Megválaszolva: fotham
Javították. Működik.
Téma zárolva.
4 éve 4 hónapja #291649 Írta: LacaEnci
Megválaszolva: LacaEnci
Sziasztok van egy kis problémám! Amikor be szeretnék lépni a csatába, nem enged be. Kb 3 perc múlva kidob, hogy a kapcsolat megszakadt. Majd újra belépek, be is enged nagy nehezen a csatába, de csak az egeret tudom használni(forogni, lőni), a billentyűzetet nem. És a képernyő közepén forog a Felület betöltése. .
Napok óta nem tudok játszani. Előre is köszi a segítséget!
Mellékletek:
Téma zárolva.
4 éve 4 hónapja - 4 éve 4 hónapja #291650 Írta: bhaalhun
Megválaszolva: bhaalhun
- Ha vannak modjaid, próbáld meg nélkülük elindítani a klienst. (Game Centerben a JÁTÉK gomb jobb oldalán kis "nyílra" katt -> "A játék futtatása csökkentett módban")
- Ha így sem jó, vagy mod nélkül játszol, akkor ellenőrizd le a klienst. (Game Centerben bal felső sarok "Játék beállítások" és a listából kiválasztod az "ellenőrzés és javítás"-t)
- Ha még mindig nem jó, akkor a billentyűzeten WINDOWS gomb + R, beírod: "%appdata%\wargaming.net\WorldOfTanks", és innen mindent törölsz. Minden beállításod visszaáll az alapértelmezettre!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, LacaEnci
Téma zárolva.
4 éve 4 hónapja #291661 Írta: LacaEnci
Megválaszolva: LacaEnci
Azt hiszem ezeken már túl vagyok és még mindig nem jó. Nem tudom lehet-e köze hozzá, de mióta elfogyott a prémium napom azóta csinálja. Elég érdekes.
Téma zárolva.
4 éve 4 hónapja #291665 Írta: bhaalhun
Megválaszolva: bhaalhun
Pedig az általad leírt hibajelenségnek nem sok köze van ahhoz, hogy prémfiókkal játszol, vagy nem. Legalábbis arról a wg-feature-ről még nem hallottam, hogy a prémium játokosok bill+egérrel tankozhatnak, a nem prémesek pedig csak egérrel. :woohoo:
Ebből a 3 lépésből, amit fentebb írtam, valamelyiknek 99%-ban meg kellene hogy oldja a problémádat.
Még az jutott eszembe, hogy add hozzá a tűzfalad kivételeihez a játékot, azt ugyanott találod, ahol az "ellenőrzés és javítás"-t. De ez is csak erős tipp, mert akkor akkor a garázsba sem engedne belépni (szerintem). Egy próbát azért megér.
Más online játék fut egyébként zökkenőmentesen a gépeden? Mert nem biztos, hogy a wot a hunyó az esetedben.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: LacaEnci
Téma zárolva.
4 éve 4 hónapja #291677 Írta: bferenc25
Megválaszolva: bferenc25
A gond ott kezdődik, hogy a korábban regisztrált kártyás telefonszám már inaktív. Nem tudom megváltoztatni a telefon számot mert a régire küldi a kódot. Addig a jelszavamat sem tudom megváltoztatni. Kérlek benneteket ha valaki tud segítsen.
Téma zárolva.
4 éve 4 hónapja #291678 Írta: bferenc25
Megválaszolva: bferenc25
A gond ott kezdődik, hogy a korábban regisztrált kártyás telefonszám már inaktív. Nem tudom megváltoztatni a telefon számot mert a régire küldi a kódot. Addig a jelszavamat sem tudom megváltoztatni. Kérlek benneteket ha valaki tud segítsen.
Téma zárolva.
4 éve 4 hónapja - 4 éve 4 hónapja #291680 Írta: 48d8ecb985ac4f88b1151b5be817af5a
Megválaszolva: 48d8ecb985ac4f88b1151b5be817af5a
Szia!
Nekem ugyan ez volt a gondom!
Írtam a supportnak, pár nap alatt rendezték.
Az a lényeg hogy tudd a régi számodat, az új számodról vegyél a shopból valamit, pl. egy kis arany, hogy tudd igazolni és egy pár kérdésre kell válaszolnod.
- Mikor regisztráltál?
-Melyik városból?
- Amikor regisztráltál melyik szolgáltatónál voltál? pl. DIGI

... bővebb infót a WG oldalán találsz az ügymenetről.
Ha nem beszélsz jól angolul, elküldheted az én levelem szövegét is ...
-
Dear customer service!
I have a problem with the safety of my WoT account. The phone number I registered with is no longer active. I didn’t mind it because I didn’t feel that my accounts safety is in danger. But now I’d do anything for the safety of my account. That’s why l’d like to change the old phone number to my current one that I use now. I don’t remember the old number. I do have the e-mail certfifications of the bank transactions that I made with my current number. I’d like to know who should I contact to accomplish this action.

... hamar megjön a válasz! :)
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.