Windows 11

1 éve 3 hónapja #302957 Írta: kálmán.bene
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Sziasztok! valaki játszik már win 11 alatt? nekem a csata közben nem mükszik a billentyűzet

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 3 hónapja #302961 Írta: Vadkakasok /ROTON/
Megválaszolva: Vadkakasok /ROTON/
Gondolom, már megoldódott, de ha nem, húzd ki-be az USB portból, nekem is ez volt.

2 hónapja 3 napja #306332 Írta: lemur_catta
Megválaszolva: lemur_catta
Sziasztok!
Windows 10-et használok és most dobta fel a win update hogy frissíthetem a gépem win 11-re. Az a kérdésem, hogy érdemes-e a játék miatt váltanom rá, mert ha csak kis különbségek vannak, még maradnék a win 10-en, mert más miatt amúgy nem látom értelmét a váltásnak.
Intel i5-8300H 2,3 GHz, 8 GB RAM, Geforce GTX 1050 videokártya, 1 TB winchester

2 hónapja 3 napja #306333 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Sziasztok!
Windows 10-et használok és most dobta fel a win update hogy frissíthetem a gépem win 11-re. Az a kérdésem, hogy érdemes-e a játék miatt váltanom rá, mert ha csak kis különbségek vannak, még maradnék a win 10-en, mert más miatt amúgy nem látom értelmét a váltásnak.

Amíg működik minden és még kap frissítéseket a win10, addig nem érdemes váltani. Új gépnél már lehet, hogy érdemes eleve a win11-et felrakni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: lemur_catta, Leopardusz

1 hónapja 3 hete - 1 hónapja 3 hete #306369 Írta: f94b839040157c821c4ec570c9f677a6
Megválaszolva: f94b839040157c821c4ec570c9f677a6

Sziasztok!

Amíg működik minden és még kap frissítéseket a win10, addig nem érdemes váltani. Új gépnél már lehet, hogy érdemes eleve a win11-et felrakni.

Sziasztok!
Én most teszteltem a Win10 vs. Win11 előnyeit, hátrányait!
Mindamellett hogy a Win11 egy "tolakodó" és idegesítő jószág, jobban teljesít a WoT viszonylatában! Nem szándékom minősíteni egyik op. rendszert sem de Win 10 alatt max. 160-170 FPS, Win 11 használatakor 200+ FPS!
WoT egyéni beállítás, majdnem Ultra.
Config:
- Gigabyte B550 AORUS ELITE
- AMD Ryzen 5 5600X 3,7GHz
-  500 GB M.2 2280 NVMe
-  2x 8GB DDR4 3200MHz
- GeForce GTX 1660 6GB

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: lemur_catta

1 hónapja 2 hete #306402 Írta: ticsungg
Megválaszolva: ticsungg

Sziasztok! valaki játszik már win 11 alatt? nekem a csata közben nem mükszik a billentyűzet

Jelentem én fél éve használom a Windows 11-et, eddig semmi gondom nincs vele.
A munkahelyen 1 éve van Win 11, de ott értelemszerűen nem WOTozok.

1 hónapja 2 hete - 1 hónapja 2 hete #306409 Írta: pori7585@gmail.com
Megválaszolva: pori7585@gmail.com
Vagy még jobb teljesen ingyen Linux! Nyilván nem kezdőknek de aki betud configolni egy Windowst teljesítménycentrikusra és érti pl az NVIDIA panelen mi ad több fps t annak nem lesz nagy akadály.

Ryzen 7 2700X 64GB Ramal, szóval nem a kenyérpirító az indok a Linux mellett!
A Windowst alapból rommá configolom és ugyan ilyen öröm lesz linuxban is állítgatni a rendszert!

A Linux mellett az az érvem hogy pl nem kell biost frissítenem, 30 000 ért vettem WIN 10 et és tudom hogy ingyenes a Windows 11 de több potenciált látok a Linuxban. Pont azért mert pl nem fogja annyira a gépet és azt teszel fel rá amit akarsz, természetesen minden ingyenes.

A Windowsban rengeteg haszontalan program fut a háttérben ami fogja a gépet és csak külön regeditbe kell hozzá állítgatni hogy menjen. Lásd pl Spectre és társai processzor lassító patechek, előtöltés kikapcsolása a rendszerben vagy a teljesítménycentrikus energiagazdálkodási beállítás amit külön kell előhívni mert elvan rejtve a Windowsban.

Egy kis ízelítő miről beszélek!

© 2022 WOTINFO. Minden jog fenntartva.