ping

3 éve 8 hónapja - 3 éve 8 hónapja #297857 Írta: Kobaltum
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Sziasztok,

nálam korábban az volt a normális, hogy 30 körüli a pingem, most ez nagyon ritka sőt esténként 80-100 ami már a játszhatatlan kategória. Ti is tapasztaljátok? Nem értem, hogy WG miért nem költ performanicára, tudjátok ezt hol lehetne érdemben jelezni nekik? Esetleg nem lehetne indítani egy aláírásgyújtést ez ügyben? Tudnátok ennek megszervezésében segíteni?

Üdv,
Kobaltum

u.i.: EU1-2 is érintett, szinte mindegy. Az én kapcsolatom ok, természetesen mindenféle szoftverrel teszteltem és többi játéknál minden ok.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Buzz Lightyear

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 8 hónapja #297859 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01

Sziasztok,

nálam korábban az volt a normális, hogy 30 körüli a pingem, most ez nagyon ritka sőt esténként 80-100 ami már a játszhatatlan kategória. Ti is tapasztaljátok? Nem értem, hogy WG miért nem költ performanicára, tudjátok ezt hol lehetne érdemben jelezni nekik? Esetleg nem lehetne indítani egy aláírásgyújtést ez ügyben? Tudnátok ennek megszervezésében segíteni?

Üdv,
Kobaltum

u.i.: EU1-2 is érintett, szinte mindegy. Az én kapcsolatom ok, természetesen mindenféle szoftverrel teszteltem és többi játéknál minden ok.


Dettó:


Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Buzz Lightyear

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 8 hónapja #297866 Írta: Bulcsu
Megválaszolva: Bulcsu
Tegnap este nekem is olyan tüneteket produkált a játék, amit akkor szokott, ha a háttérben frissül a winfos, csak most nem frissült. Pont azután persze, hogy nyertem egy nap prémiumot. (Betudom Murphynek, nincs konteóriám.)
Főleg felderítőkkel volt szörnyű így játszani. Gondolom mire lemegy az 1 nap prémium megoldódik.:trollol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Buzz Lightyear

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 8 hónapja - 3 éve 8 hónapja #297873 Írta: Buzz Lightyear
Megválaszolva: Buzz Lightyear
Az utóbbi 3 napban nekem is vacak a pingem, EU1 és EU2 szerveren egyaránt. Mondjuk 3 napja volt a legrosszabb, közel játszhatatlan volt a játék, microlag hegyek, teleportálgatások tömkelege.
Az átlag 20-50 körüli ping nekem is 70-120 között reszelt, nagyritkán beesett 50 közelébe, de csak pillanatokra.
Nem net nálam sem, gigás netem van és azzal kezdtem hogy speed tesztet csináltam. Többi online játék okés volt.
A gép sem lehet, 2 hatmagos Xeon (24 thread) van a gépben egy geforce gtx 970-el.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 2 hónapja #301063 Írta: Henrik8511
Megválaszolva: Henrik8511
Pingel kapcsolatban leírom a saját tapasztalataim aki akarja tesztelheti.

Nálunk pl csak éjjel lehet wotozni ill. olyankor mikor más nincs neten. 3 gép és 3 mobil is van a háztartásban. A lényeg ha én wotozok pl. és mondjuk 1 gépen filmet néznek youtubon akkor ok lehet de ha a többi eszközön több lapon böngésznek vagy percenként indítanak pl zenét olyan lesz a ping mint az EKG. Ami még lényeges lehet rádió hullámos Tanyasi net és wifis modem van a háztartásban. És elég durván belassul ha pl hd felbontásban indítanak filmet a másik gépen vagy ha telefon csatlakozik rá. Gondolom lesz pár ember akinek ez segít.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.