Jelenleg 233 vendég és egy tag online

IS-7 - Fisherman's Bay

9 hónapja 1 hete #285895 Írta: Greysword
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Sziasztok!

Az alábbi videóban egy IS-7 csatámat elemzem ki, némi pályabemutatással és mikrofon fújással fűszerezve.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 hónapja 1 hete #285916 Írta: geekt hing
Megválaszolva: geekt hing
Köszönet!!! Nekem nagyon sokat segít, hogy minden szempontra, elgondolásra kitérve kommenteled a videót. Egészen más így nézni egy visszajátszást, mint "vakon" találgatni mi miért történik.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Greysword

9 hónapja 1 hete - 9 hónapja 1 hete #285919 Írta: Balista1
Megválaszolva: Balista1
Bevallom a Wotinfon eddig megjelent replayek - kevés kivételtől eltekintve -számomra teljesen érdektelenek voltak. Nekem ezek inkább hencegőnek, hivalkodónak tűntek / Lám-lám mekkora ász vagyok sebeztem 4 ezret /egyébként mindenki azt olvasott ki belőle amit akart. A haverok ujjongtak, más kritizált, megint más belenézett az 1002. videóba és unottan lapozott. Vagy mint magam, már bele se nézett. Persze örömködőben nincs ezekkel semmi baj.
A Tank Akadémia azonban az eddigi három visszajátszásával máris iskolát teremtett. Igazi értékké a hozzá adott okos, elemző magyarázat teszi ezeket a videókat.
Ebből a visszajátszásból a helyes pozíció megtalálásán túl akár viselkedésmintát is tanulhatunk - egész térképre kiterjedő figyelem, higgadtság, türelem.
Bizony hányszor voltam részese, vagy akár tevékeny közreműködője annak, amire Greysword utalt, a pillanatnyi létszám és HP főlényből adódó elbizakodottságra, melynek a vége az itteni ellenfélhez hasonlóan vesztett meccs lett. Vagy a létszámhátrányból fakadó defetizmusra, hogy úgyis elbuktuk essünk túl minél hamarabb az egészen. Ezek a gyarlóságainkból adódó hibák.
Nem vagyok semmilyen klánnak tagja. Gondolom a klánokon belül - vagy legalább a jobbaknál - zajlik valamilyen csata, pálya, stratégiai elemzés.
Azoknak, akik mindig egyedül játszanak a random világában - és megkockáztatom mi vagyunk többen - ez a videó valószínűleg többet adott mint a csapatjátékosoknak. De ez csak növeli az értékét. Köszönet érte.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Turan_II, bodzy, Bhalangir, McArthur, Aranyhorda, AntTheZ, Greysword, Zaphire23

9 hónapja 1 hete #285930 Írta: McArthur
Megválaszolva: McArthur
Nagyon hálás vagyok Neked,hogy vetted a fáradtságot és megcsináltad kommenttel. Egyetlen gyakorlati problémám van!Nem lehetne a hanggal valamit kezdeni,mert nagyon halk.Néztem a többi videódat is( fel is iratkoztam,hátha a jövőben is lesznek még hasonlóak.;-) ),és azoknál is volt ilyen gondom.. Még egyszer köszönöm!

Virtutis Confido

9 hónapja 1 hete #285932 Írta: Greysword
Megválaszolva: Greysword
Örülök, ha hasznosnak találjátok az elemzést, ez lenne a Tank Akadémia célja. :)

Tudom, hogy a hanggal vannak problémák , kaptam pár tippet a tapasztalt videósoktól, igyekszem kijavítani őket, most kezdtem ezt a műfajt, bele kell tanulnom.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN, McArthur, Zaphire23

9 hónapja 1 hete #285933 Írta: Geri101
Megválaszolva: Geri101
Gratula a csatához az elején elhangzó útmutatással nem egészen értek egyet mert szerintem az is-7 el lehet agresszív lenni az 1-esen már az 1. percben betolni főleg t8-ban ha támogatnak a td-k nagy fölénybe kerülsz
a csatában jól használtad ki az enemy hibáit gg

9 hónapja 1 hete #285936 Írta: Greysword

Geri101 beküldte: Gratula a csatához az elején elhangzó útmutatással nem egészen értek egyet mert szerintem az is-7 el lehet agresszív lenni az 1-esen már az 1. percben betolni főleg t8-ban ha támogatnak a td-k nagy fölénybe kerülsz
a csatában jól használtad ki az enemy hibáit gg

Ez is egy elképzelhető forgatókönyv lett volna, ezzel az MM-mel, ebben igazad van. Viszont három veszély/nehézség áll fenn akkor.
1) A Grille elég gyors, hogy tűzpozícióba érjen, amíg én átvágok az E1-en (-750 hp veszély).
2) Amikor felmész a C1-en keresztül a házakhoz középről keresztbe tudnak lőni rád (középről nem lett volna nyomás rajtuk, így nyugodtan lőhettek volna arra).
3) A csapatnak támogatni kell (Cent. AX az 1-es oszlopra ment ez igaz, de az ellenséges 430U is).
Összességében szerintem ez egy "magas kockázat, magas nyereség" játék, ami be is jöhetett volna, de ez sosem fog kiderülni. Én inkább a biztosabbat preferálom, de játékstílustól függ.

9 hónapja 1 hete #285939 Írta: Geri101
azt elismerem, h elég agresszíven szeretek játszani és ez a tax is az :) nem feltétlen erre a körre gondoltam, hanem általánosságban az mm ismerete nélkül írtad le az 1-est
igen a grille kb a legveszélyesebb ami itt szembejöhet a 430u sem a legjobb ellenfél a heatjével de nyert volna az 1 es
c1-en keresztül nem mész fel a házak közé hanem a házak előtt fel tudsz nézni középre kb tökéltes hull downból + ha marad kint még b2 ben td azt is spottold
azért szeretem mert izgalmas játékmenetet hoz és még nem is hülyeség mert a többi oldal bárhogy alakul csak az 1-esről is lehet védekezni

9 hónapja 1 hete #285940 Írta: Greysword

Geri101 beküldte: azt elismerem, h elég agresszíven szeretek játszani és ez a tax is az :) nem feltétlen erre a körre gondoltam, hanem általánosságban az mm ismerete nélkül írtad le az 1-est
igen a grille kb a legveszélyesebb ami itt szembejöhet a 430u sem a legjobb ellenfél a heatjével de nyert volna az 1 es
c1-en keresztül nem mész fel a házak közé hanem a házak előtt fel tudsz nézni középre kb tökéltes hull downból + ha marad kint még b2 ben td azt is spottold
azért szeretem mert izgalmas játékmenetet hoz és még nem is hülyeség mert a többi oldal bárhogy alakul csak az 1-esről is lehet védekezni

Csak ha nem mész fel, akkor nem biztos, hogy az összes td-t kispottolod, mivel van pár bokor, aminek az álcájából tudnak dolgozni. Illetve, ha van arty a meccsben szinte biztos, hogy rád fog szállni nyílt terepen. Szerintem időnként bejöhet egy ilyen agresszív és gyors push, de inkább az ilyen MM-ben, egy tier 10-es meccsben 3-4 td jó eséllyel szétszed. Valamint szembe találkozhatsz egy ugyanilyen push-al az ez ellenfél részéről is.
Szerintem túl sok a veszélyes tényező ahhoz, hogy az 1-es oszlopon egy gyors támadás rendszeresen kifizetődjön, inkább csak jó MM-ben érdemes ezt játszani.

9 hónapja 1 hete #285946 Írta: Geri101
ha nem mész be a házak közé teljesen akkor valóban előfordulhat, h nem spottolsz fel minden td-t, de mindenképpen nagy nyomásod lesz ill az is kénytelen lesz passzív legyen
közepet a házak előtti hull downból "artysafeből" (amennyiben ilyen létezik a játékban...) tutod lőni

ha az ellenfél is itt jön akkor azt vagy spottolja a spottered vagy nem, ha nem akkor megteheted, hogy g1-ben jobbról kerülöd az épütet ahol bokor is van innen szinte biztosan spottolod az ellenséges pusht és mérlegelsz, hogy mész vagy fékezel, ha valóban nagy push érkezik akkor itt maradva vagy 1 pozíciót visszalépve elég hasznos tudsz lenni
ha 2 vagy több gyors td van pl grille esetleg fv td ami ellen nincs armorod akkor nagyobb a kockázat illetve akkor is ha nincs túl nagy támogatásod + az ellenfélnél van valami táras szörnyeteg ami kiszedhet az előlretolt poziból

persze mm függő, de én a saját stílusommal ezt prefelálom

9 hónapja 1 hete #285950 Írta: Kaldi2018
Megválaszolva: Kaldi2018
Sziasztok!
Gratulálok a feltöltött elemző videóhoz!
Nekem rendkívül hasznos volt (a másik is).
Sokat lehet belőle tanulni a kezdő játékosoknak, amilyen és is vagyok.

Csak így tovább! Szívesen várnám a többit is...

K.Zoltán

9 hónapja 1 hete #286000 Írta: RedFox69
Megválaszolva: RedFox69
Szia Greysword!
Csatlakozom az előttem szólókhoz.
Ebből a videóból sokat lehet tanulni! Tetszett a csata, tetszett a magyarázat, csak így tovább! :)
Dr. Bubó után szabadon: "Kérem a következőt!" shaking

9 hónapja 1 hete #286054 Írta: totalnoob
Megválaszolva: totalnoob
A video a magyarazatokkal egyutt kivalo.
Egyetlen kerdesem lenne csak. 11.31 nel hogy ment be az a loves?

9 hónapja 1 hete #286055 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

totalnoob beküldte: A video a magyarazatokkal egyutt kivalo.

Sehogy, mert mellélőtt.AZ IS-M sebezte akkor a Protot, és nem az IS-7.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: totalnoob

9 hónapja 1 hete #286057 Írta: Greysword

totalnoob beküldte: A video a magyarazatokkal egyutt kivalo.

Ahogy Hunti mondta, mellélőttem, pontosabban bele a földbe, látszódik.
A külső célzópöttyel dolgoztam, ugyanúgy kirajzolja a tank körvonalát, mintha a "rendes" célzókört vinném rá, csak az ágyú nem biztos, hogy rálát a célpontra. Akkor szokás alkalmazni, amikor lerombolható tárgyak vannak az útban, rárakod a célzópöttyöt és akkor az ágyú oda fog célozni. Azon részen van egy kisebb lerombolható kőkerítés, amiatt csináltam ezt, sejtettem, hogy nem látok rá, de gondoltam adok neki esélyt.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: totalnoob

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.