Jelenleg 397 vendég és 5 tag online

Frontline

2 hónapja 4 hete - 2 hónapja 4 hete #288279 Írta: LegoEgo
Megválaszolva: LegoEgo
xd
Ma zsinórban 5x vagyok támadóban artyval, ebből 3x a csodálatos C-nél, véletlenszerű, alap.
szerk.
Vééééégre védő lettem C-n. El is vesztettük mire kettőt lőttem, ki is léptem.
Köszi wg, hogy random stílusban raktok össze esélytelen csapatokat.
szerk2
Kicsi pihenés után ismét tolom. Artyval ismét. C támadó.
Ez egy vicc.
Mi a baj WG, zavar, hogy nem veszek se prémiumot, se prémtankot?
Nem is fogok, nyugi.
szerk3 xD
arty. támadó. A.
szerk4.
no, végre védő. következő csata támadó, megláttam, léptem is kifele ismét. :D
szóval nyolc támadó, két védő a mai mérleg. Ez is kivan egyenlítve természetesen.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 hónapja 4 hete #288288 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti
Kezdeni nem éri meg artyval, az biztos.
Íme egy jó példa arra, hogy habár a prémium tankok valóban erősek, de a "generális" rang eléréséhez messze nem szükségesek. (Támadó: EBR75 - WZ132 - EBR75 )
wotreplays.eu/s..._fl_10
Illetve egy replay védőként, ahol szerencsésen találtam egy szabad arty helyet, és a korai befejezés mellett is generális rangot értem (csodával határos módon). (Védő: EBR75 - G.W.TigerP )
wotreplays.eu/s..._fl_10
És egy másik támadás, az elsőhöz hasonló koncepcióval:
wotreplays.eu/s..._fl_10
(Mindig EBR-al kezdek, de a legtöbbször hamar cserélve van.)
***A replayeket minimum 4*-es gyorsítással ajánlom, bele ne tekerjetek, mert szétcsúszik.

2 hónapja 4 hete #288289 Írta: Laccvacc
Megválaszolva: Laccvacc

LegoEgo beküldte: xd
Ma zsinórban 5x vagyok támadóban artyval, ebből 3x a csodálatos C-nél, véletlenszerű, alap.
szerk.
Vééééégre védő lettem C-n. El is vesztettük mire kettőt lőttem, ki is léptem.
Köszi wg, hogy random stílusban raktok össze esélytelen csapatokat.
szerk2
Kicsi pihenés után ismét tolom. Artyval ismét. C támadó.
Ez egy vicc.
Mi a baj WG, zavar, hogy nem veszek se prémiumot, se prémtankot?
Nem is fogok, nyugi.
szerk3 xD
arty. támadó. A.
szerk4.
no, végre védő. következő csata támadó, megláttam, léptem is kifele ismét. :D
szóval nyolc támadó, két védő a mai mérleg. Ez is kivan egyenlítve természetesen.

4-5 perceket vársz, hogy bekerülhess artyval a csatába, aztán meg kilépsz mert kilőnek? Bravo!

2 hónapja 4 hete - 2 hónapja 4 hete #288290 Írta: LegoEgo
Azért lépek ki, mert olyan oldalt kaptam amelyen semennyire se tudok érvényesülni.
Az előbb fejeztem be egy csatát éppen, támadóként, de ez ma alap, ugye, oké, második bázis is elfoglalva, kilőttek, mondom kimegyek egy cigire, mire visszajöttem ujraéledtem és a rendszer az A bázis kiindulópontjára rakott. Szóval gyakorlatilag befejezte a játékomat, ugyhogy inkább neteztem amíg befejezik a játékot azok akiket nem sz.pat a wg.
Szerk.
Amíg ezt beírtam indul a második menet. Támadóként, továbbra is artyval (nekem nincs más tankom).
Szóval ez nem véletlenszerű, ez egyszerűen be van állítva.

szerk.
Na lássunk akkor egy csatát.
Nahát, c és támadó.
Kilőnek artyval rákattintok az ujraélledésre és berak egy bombázás pontos közepére, szóval kattintás után a másik tanknál csak a roncsot láttam.
Van még lejjebb, ugye WG.
Nem is értem, miért nem a tó aljára rakja inkább?

2 hónapja 3 hete #288349 Írta: Bakkaroo
Megválaszolva: Bakkaroo
LegoEgo: Támadás módban hogy a csudában tudod kilövetni magad? Artyval mindig hátul kell maradni és csak akkor vesznek észre ha valakinek eszébe jut felderítő repülőt küldeni feléd. Amikor meg már elfoglaltátok az A-B-C bázisokat, már csak azok a gyorsjárású könnyű tankok veszélyesek az artyra, akik valahogy átszöknek az előretörő vonalainkon... Én is próbáltam artyval menni és függetlenül a helyzettől (támadás/védekezés) az őrnagyi rang mindig sikerült vele.

Ja, a "nekem csak artym van" meg nem jó kifogás, hiszen lehet bérelni tankokat a játékmódhoz... :troll:

2 hónapja 3 hete #288357 Írta: LegoEgo
Ó, nem nehéz.
Nem minden támadó csapat áll a helyzet magaslatán, főleg C a kemény dió, olyan is volt, hogy úgy lett vége a csatának, hogy se a C se az A nem lett elfoglalva, csak a B és kész, senki nem jutott előre. Plusz ugye változnak a dolgok játék közben, egyik pillanatban pl 10-10 másik pillanatban 4-12, többnyire a kerekesek száguldoznak hátra, 1x tudtam közelről kilőne egy ilyen törpef.szú kis k.cs.göt, ami nem sok. Plusz foglalásnál mindenki rohan előre, az arty meg döcög utánuk, ha bír és ugye akadnak kóbor lelkek az ellenfélnél akik a hátsó részeken vadásznak, és az igazsághoz hozzá tartozik, hogy ilyenkor mégha akad is körülöttem aki segíthetne, az esetek 80 százalékában le se sz.r, hébe-hóba akad ellenpélda, olyan is volt, hogy chat-en mérgelődött a játékos, hogy senki nem segít neki csak én az arty-val, de ez elenyésző, védem a csapattársam, hogy védjem magam, ennyi.
Olvasgatom chat-en, hogy így clicker meg úgy clicker, aztán zöld wn8al századosig se jut el pár ember, na igen, ez nem a random 15:3, bár időnként annak tünik.
A kifogásról meg annyit, hogy nem kifogás, nem vagyok jó játékos, jobban szeretek artyzni, sikerélményt ad, jobb szeretem ha belátom az egész pályát és főképpen jobb szeretem látni az ellenfelet, ebben vagyok jobb, ami nem megy azt nem erőltetem.

2 hónapja 2 hete - 2 hónapja 2 hete #288465 Írta: JackassJana
Megválaszolva: JackassJana
Ez is meglett! B)
Mellékletek:

2 hónapja 1 hete #288587 Írta: KamizZa
Megválaszolva: KamizZa
Hétfőn ismét kezdődik a kredit farm,:dancing: remélem kezdenek valamit ezekkel a kerekes izékkel,és nem lesz bent 5 db -.-

A testem egy templom a téglák anyaga akarat
A lélek építette és a hit tartja a falakat
wotlabs.net/sig...re.png
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RedFox69

2 hónapja 1 hete #288615 Írta: Kherthyomehr
Megválaszolva: Kherthyomehr
Azt kell kezdeni velük, hogy kilövöd azt kész. Két lövésnyi HPja van, max 3, nem okozhat problémát.

2 hónapja 1 hete #288631 Írta: atilis81
Megválaszolva: atilis81
Frontline....Esport1-en cikk.
Nem sokáig bírta a wg, hogy a frontline-t is szét ne (b****) cincálja. A frontline miatt játszok még ezzel a játékkal, még néhány módosítás, aztán ezt is hazavágják, csak gratulálni tudok. Így tovább.

2 hónapja 1 hete #288637 Írta: KamizZa
Megválaszolva: KamizZa
Kredit farmra jó másra nem.

A testem egy templom a téglák anyaga akarat
A lélek építette és a hit tartja a falakat
wotlabs.net/sig...re.png

2 hónapja 1 hete #288665 Írta: LegoEgo
Háhá, frontline!!!
Ugyanaz a szar már első csatára.
C és támadó, hát mimás, és 3 a 11 ellen.
Nincs itt semmi komoly változás, nyugi.

2 hónapja 1 hete #288669 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN
Az első epizódot végig toltam,elég volt.Hányás az egész.Hard kemp,mindegy hogy támadó vagy.Híg fos lett a game az elmúlt 2 évben.

Betanított magfizikus

2 hónapja 6 napja #288672 Írta: MDavid1995
Megválaszolva: MDavid1995

KamizZa beküldte: Kredit farmra jó másra nem.

Arra se nagyon mert annyira dögunalom, hogy 4-5 csatánál többet nem bír az ember idegileg. Énis csak azért csinálom, mert kell a 9-es meg az Emil a tankok közül. Ha azok nem lennének nyereménynek én el nem indítanám.

6 MoE: leopard, AMX 1390, Tiger II, Cromwell, M18 Hellcat, IS-3
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: KamizZa

2 hónapja 6 napja - 2 hónapja 6 napja #288674 Írta: lila1977
Megválaszolva: lila1977
Sziasztok!
Ma mentem FL-t és szellem tankot láttam. A jelölője olyan volt, mintha kilőtték volna, de volt életereje mozgott, sebzett, nekem jött, tovább ment. Volt árnyéka is,csak maga a tank nem látszott. Az én csapatomban volt.
Találkozott más is ilyen jelenséggel?
Új mod vagy csak a játék szórakozik?
Replayt ne kérjetek, nincs bekapcsolva.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.