Jelenleg 404 vendég és 4 tag online

Frontline

7 hónapja 4 hete #287755 Írta: Chaos_42
Megválaszolva: Chaos_42

gabi418 beküldte:

Chaos_42 beküldte:

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

16 Fps??? Mond meg őszintén hogy lehet így élvezni a játékot? Ez azért durván diavetítés szint.
Az artyzást már nem is kommentálom.
Élő példa vagy, hogy mi is a baj a játékkal.....

Nekem is 15-25 fpsem van és semmi bajom a játékélménnyel. Nem laggol, nem szaggat, simán megy a játék és nem érződik diavetítéshez hasonló hatás.

Ha így érzed, akkor valójában fogalmad sincs mi az a játékélmény. Nem mondom hogy 200 Fps-t kell megcélozni, de van egy minimum, és az nem a 15-25 Fps. Wotban kb 35-45 nek kéne a minimumnak lennie, de azzal is baromi nagy hátrányban vagy azokkal szemben akik 60+ fps-el játszanak.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 hónapja 4 hete #287758 Írta: charliefirpo_2018
Megválaszolva: charliefirpo_2018
Nekem is 20 körül volt az fpsem,a pingem meg 150 fogalmam sem volt miért aztán rájöttem hogy meg kell frissíteni a wi-fi illesztőprogramot azóta kifogástalan múlt héten meg a routerem szállt el,akadozott piszkosul, ha kihúztam a kábelt és direktben bedugtam a gépbe na akkor lett jó. Routervásárlás lesz...

7 hónapja 4 hete #287784 Írta: Kriminalis
Megválaszolva: Kriminalis
Mondjuk az is megdöbbentő,hogy 2019-ben valakinek egy WoT 15-20 fps-el megy.
Komolyan! Min játszotok? Abakusz??

Akármilyen low budget office PC-t veszel, viszi normális fps-el.

7 hónapja 4 hete #287785 Írta: simron78
Megválaszolva: simron78
Én egy elég öreg konfigom játszom, korábban az 1.0 előtt az átlag FPS-sem 25 körül volt, megszoktam, ment a játék élvezhetően, nem éreztem igazából rossznak, aztán jött az 1.0 és kb akkor tönkrement a VGA kártyám, gyorsan vettem egy picivel jobbat (persze az is fényévekre elmarad a mostani belépőszinttől), és a játékot (SD kliens, közepes, néhol magas beállítás) 60 FPS körül viszi, akkor döbbentem rá, hogy mennyit is számít az a +kb 30 FPS, sokkal élvezhetőbb és bizony könnyebben kezelhetőbb a játék, néha valamilyen szerver probléma, vagy egyéb ok miatt visszaesik 25-30 FPs-re és a 60 FPS után csak pislogok, hogy hogyan tudtam azzal játszani évekig.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: DarkRaven73

7 hónapja 1 hete #287995 Írta: Bakkaroo
Megválaszolva: Bakkaroo
Sziasztok!

Az áprilisi menet mikor kezdődik?

7 hónapja 1 hete #288004 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Szia, még nincs kint, de mivel az előző két hónapban mindig 11-től 18-ig tartott, jó eséllyel áprilisban is így lesz. Ezen a linken tudod nézni...
worldoftanks.eu...tions/

Bakkaroo beküldte: Sziasztok!

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Bakkaroo

7 hónapja 1 hete #288005 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Egyszer nézd meg 144Hz-en, minden max-on, 150FPS felett. Kb ugyanúgy meglepődnél mint most a 60Hz-ről visszanézve

simron78 beküldte: Én egy elég öreg konfigom játszom, korábban az 1.0 előtt az átlag FPS-sem 25 körül volt, megszoktam, ment a játék élvezhetően, nem éreztem igazából rossznak, aztán jött az 1.0 és kb akkor tönkrement a VGA kártyám, gyorsan vettem egy picivel jobbat (persze az is fényévekre elmarad a mostani belépőszinttől), és a játékot (SD kliens, közepes, néhol magas beállítás) 60 FPS körül viszi, akkor döbbentem rá, hogy mennyit is számít az a +kb 30 FPS, sokkal élvezhetőbb és bizony könnyebben kezelhetőbb a játék, néha valamilyen szerver probléma, vagy egyéb ok miatt visszaesik 25-30 FPs-re és a 60 FPS után csak pislogok, hogy hogyan tudtam azzal játszani évekig.

7 hónapja 1 hete #288006 Írta: Mortein
Megválaszolva: Mortein
Nem tudom, én karácsonykor váltottam monitort a régi ugye 60hz volt a mostani 165hz,a játék bőven megy maxon 120-180+ fps-el és azt kell, hogy mondjam nem igazán érzek semmi valtozast a 60fps-hez képest , persze lehet az én szememmel van baj, bár úgy gondolom ennél a játéknál elég a 60fps simán, egy FPS játéknál vagy egy versenyzősnél vagy olyannál aminél gyorsan történnek az események ott érezni a különbséget szemmel láthatóan, de ennél, ha van is változás én esküszöm nem láttam 60 vs 144+ fps között a javulást.. :whistle:

Garazsban:
T10 : IS7, IS4, OBJ 277, T57 Heavy, 50B, S.Conqueror, OBJ 140, T62A, BC 25T, AMX 13 105, Grille 15, OBJ 268 V4, OBJ 261
T9 :T55A, Standard B, Type4
T8 :IS-3A, OBJ. 252U, KV5, Somua SM, Caernarvon AX, M6A2E1, WZ 120FT, Type 59, T54 first prot., Progetto 46, Lorraine 40t, Centurion MK 5/1, T92, ELC 90
T7 : T71 DA, AMX 13 57, ISU-122S, S51
T6 : HT No. VI, Cromwell B,
T5 : 105 leFH18B2

7 hónapja 1 hete - 7 hónapja 1 hete #288018 Írta: Weizen_Bier
Megválaszolva: Weizen_Bier

BiO_rOo_BOT beküldte: Szia, még nincs kint, de mivel az előző két hónapban mindig 11-től 18-ig tartott, jó eséllyel áprilisban is így lesz. Ezen a linken tudod nézni...
worldoftanks.eu...tions/

Bakkaroo beküldte: Sziasztok!

Április 15-22.

Már régóta ki lett hírdetve. Azt hiszem a kettes közben/után. Legegyszerűbb a kliensben átklikkelni a frontline módra és egyből írja hogy a 3. epizódig hátra van tíz nap.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Bakkaroo

7 hónapja 1 napja - 7 hónapja 1 napja #288200 Írta: Vandoren
Megválaszolva: Vandoren
Hány órakor indul a Frontline? Még nem igazán akar beengedni. 09:00-kor?
Király...nekem azt írja a Frontline 27 nap múlva kezdődik.

6 hónapja 4 hete #288235 Írta: atilis81
Megválaszolva: atilis81
Sziasztok! A tankok felett a kis zászló mit jelent? Mert sokszor olyan tankok felett is ott van, amik nincsenek a foglalási zónában. Sőt az ellenfél tankjai felett is szokott lenni? És ha én felettem lenne ilyen zászló, azt miért nem jelzi ki a játék?

6 hónapja 4 hete #288241 Írta: Usul
Megválaszolva: Usul
Ösztönzés van rajta (azt hiszem az a neve).

6 hónapja 4 hete #288260 Írta: Alexis
Megválaszolva: Alexis
várakozik

12 nehéz tank
6 közepes
12 könnyü
20 td
260 arty ......:banana:

6 hónapja 4 hete #288263 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1

Alexis beküldte: várakozik

12 nehéz tank
6 közepes
12 könnyü
20 td
260 arty ......:banana:

Játékonként 10% arty, 90% egyéb. Azé csak többet köll várni...:banana:

Tedd, vagy ne tedd. De ne próbáld! Live for nothing, or die for something.

6 hónapja 4 hete #288264 Írta: Alexis
Megválaszolva: Alexis
Én is kiakartam próbálni ezek után ,de 3x is foglaló csapatba tett be vele.
Egyébként minden másra meg csak a védekezést tolja nekem .
Az már baromira unalmas.
Arty gondolom meg inkább védésnél lenne jó,amikor le lehet löni a foglalást...

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.