Jelenleg 768 vendég és 11 tag online

Frontline

8 hónapja 4 hete - 8 hónapja 4 hete #287718 Írta: Kenway_HUN
Megválaszolva: Kenway_HUN
Frontline ra szerintem a spotter ek a legjobbak.
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 hónapja 4 hete #287720 Írta: Kenway_HUN
Megválaszolva: Kenway_HUN

BooK90 beküldte: Sziasztok, Aki vett FL tankot. Pl a T-44 az megmarad a következő "szezonra"is? Vagy kikerül a szezon végén a garázsból?
Mert a következő szezonra megvenném, és feldobnám rá a felszereléseket.

Illetve amiket aranyért vesznek meg az csak arra az egy szezonra szól, vagy az összes többi hátralévőre?

Köszi, nem tudom ezt kérdezte e már valaki.

Igen ott marad a garázsodban a frontline végéig amíg ki nem veszed csak minden új epizódra ki kell bérelni ki véve ha nem veszed meg aranyért ami az egész szezon ra szol.
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: BooK90

8 hónapja 4 hete #287723 Írta: charliefirpo_2018
Megválaszolva: charliefirpo_2018
Csak ezt sokan nem tudják,pont most volt egy ilyen csata a C-n,amúgy a támadóknak szerintem könnyebb dolga van már a pálya kialakítása miatt a lövegtornyok felé,megfigyeltem ha védő vagyok akkor folyamatosan menekülni kell visszafelé,de ha támadó akkor viszont haladhatunk előre majdnem folyamatosan,viszont egyedül ezekkel a táras szarokkal nem vagyok kibékülve nem lehetne valahogy limitálni a számukat egy csatában mert volt hogy nálunk volt 4-5 darab ilyen olyan de az ellenségnél akármerre néztem mindenfelé volt egy Progetto vagy lorraine vagy pantera

8 hónapja 4 hete #287724 Írta: Alexis
Megválaszolva: Alexis
Ezzel a moddal csak az a bajom ,hogy olyan érzésem van amikor ezt tolom mintha valami húzná vissza a tankjaimat az elörehaladásban.
Alacsonyabb az fps 80 körülire is leesik ,de nem hiszem,hogy csak ez lehet az oka.

8 hónapja 4 hete #287725 Írta: Alexis

Kenway_HUN beküldte: Frontline ra szerintem a spotter ek a legjobbak.

elönyben is vannak ,hogy tuidnak spottolni is és 3 kiegészitö modot kapnak.
én ebben a verzióban sokkal inkább adnám a 3-as packot a heavyknek.

8 hónapja 4 hete - 8 hónapja 4 hete #287726 Írta: Alexis
Nekem jobban tetszene ez a mod ,ha egy párcharcban fele védekezés és fele támadás lenne talán mindenki motiváltabban játszana akkor is amikor védekezni kell.
Azt meg nem is értem ,hogy az artykat miért kellett ebbe is beletenni.

8 hónapja 4 hete - 8 hónapja 4 hete #287732 Írta: gabi418
Megválaszolva: gabi418

Chaos_42 beküldte:

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

16 Fps??? Mond meg őszintén hogy lehet így élvezni a játékot? Ez azért durván diavetítés szint.
Az artyzást már nem is kommentálom.
Élő példa vagy, hogy mi is a baj a játékkal.....

Nekem is 15-25 fpsem van és semmi bajom a játékélménnyel. Nem laggol, nem szaggat, simán megy a játék és nem érződik diavetítéshez hasonló hatás.

Wot játékosnevem: gabi418
Klánom:Csiga-Biga csapat [CSGA]
WoT klánfelvétel: www.gabi-wot.hupont.hu/

8 hónapja 4 hete #287739 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01

gabi418 beküldte:

Chaos_42 beküldte:

16 Fps??? Mond meg őszintén hogy lehet így élvezni a játékot? Ez azért durván diavetítés szint.

Nekem is 15-25 fpsem van és semmi bajom a játékélménnyel. Nem laggol, nem szaggat, simán megy a játék és nem érződik diavetítéshez hasonló hatás.

Lehet, hogy tévedek, de az emberi szem 30 fps felett lát folyamatos mozgást. 15-25 fps-sel nem lehet kompetitíven játszani. Tudom, mert 25 fps környékén toltam le 2 évet... :)

8 hónapja 4 hete #287744 Írta: Alexis
Lehet, hogy tévedek, de az emberi szem 30 fps felett lát folyamatos mozgást. 15-25 fps-sel nem lehet kompetitíven játszani. Tudom, mert 25 fps környékén toltam le 2 évet... :)[/quote]

Az jó iskola lehetett :)

8 hónapja 4 hete #287746 Írta: charliefirpo_2018
Megválaszolva: charliefirpo_2018
Ne búsulj nekem az fpsem rendben volt,a pingem 150 körül szaladgált namármost ez volt a diavetités, akadoztam rendesen,viszont randóba nem volt ilyen

8 hónapja 4 hete #287747 Írta: Alexis
tényleg jól mennek az artyk.
spot nélkül 750 dmg-el is kiüt a tábornokuk a foglalóból.

8 hónapja 3 hete #287751 Írta: HUNterRichie
Megválaszolva: HUNterRichie

Alexis beküldte: tényleg jól mennek az artyk.
spot nélkül 750 dmg-el is kiüt a tábornokuk a foglalóból.

MM-képernyő hétvégén:

arty: 245
többi tank összesen: 82, de ennek minimum a fele (gondolom) futrinka.

A játékélmény kritikán aluli, ha nem ezekkel vagy.

8 hónapja 3 hete #287752 Írta: Alexis
Nem artyztam, de gondolom az is akkor lehet jó,ha a védekezö csapatban vagy és a foglalókörben gyilkolászhatod a bepróbálkozokat.
A nehezeknek nagyon gyors ez a játék.

8 hónapja 3 hete #287753 Írta: lila1977
Megválaszolva: lila1977
Hali!
Megcsináltam a 3. szintet.
Gyakran volt rövid csata, épp hogy hadnagyig eljutottam. A kerekes járművek (egyre több lett belőlük) nagyon el tudják rontani a játékot, főleg, ha több is van belőle a másik oldalon + 1-2 orosz light, akkor szinte lehetetlen normálisan játszani, folyamatos menekülés védésnél, nincs is idő visszavonulni, mert hamarabb elérik a zóna szélét, mint egy hagyományos tank és szétlövik a segged, 3-4 simán végigvisz egy oldalt, gyorsak, mindenhonnan eltalálnak és sebeznek. Nem leküzdhetetlenek, én is lőttem ki párat, de elvonják a figyelmet másról.
Az artyk nem annyira zavartak, volt, hogy visszamentem az elvesztett szektorba és kiszedtem őket.
Az elején érdemes spórolni az élettel, míg nincs meg a két respawn, mindenről le lehet maradni míg várakozol.
Hogy a védés vagy támadás nehezebb, az csapatfüggő. Volt, hogy egyedül maradtam egy bázisnál, gyors halál lett a vége. Védésben nehezebb tábornokig jutni, nagyobb szerencse kell, hogy a fő foglalót tudd kilőni, az adja a legtöbb pontot.

8 hónapja 3 hete #287754 Írta: Kriminalis
Megválaszolva: Kriminalis

gabi418 beküldte:

Chaos_42 beküldte:

Az emberi szem 30 fps felett lát csak folyamatosan.
Tehát vagy nem 15-25 FPS-ed van, vagy pedid annyi van, de akkor képtelen vagy rá, hogy folyamatosan lásd.

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.