Jelenleg 201 vendég és egy tag online

Frontline

4 hónapja 4 hete #288845 Írta: HUNterRichie
Megválaszolva: HUNterRichie

Bobbykah beküldte: Én is azok közé tartozok akik valamiért unalmasnak tartják a frontline-t pár hónap után, és erről leginkább (sztem) az egyetlen pálya tehet, legalább 5 kellene hogy fenntartsa az érdeklődést, és az egész játékmód lényegét, a rangok elérését, bár ennyi hónap után sem esett le a játékosok nagy részének. A tankok kellenek, ingyen, szóval 10 prestiget megcsinálgatom, kredit jól jön, ha nem lenne az se, akkor hagynám az egészet.

Első csata 11:53, második 11:38, harmadik 10:48. Negyedik nem volt, mondván ez förtelem, pedig mindhármat nyertük, mint támadó.
Szóval ez az unalmas, nem az egy pálya. Talán ha a páncélautók ki lennének tiltva, vagy korlátozva pár fokkal jobb lenne.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 hónapja 4 hete #288846 Írta: simron78
Megválaszolva: simron78

Bobbykah beküldte: Én is azok közé tartozok akik valamiért unalmasnak tartják a frontline-t pár hónap után, és erről leginkább (sztem) az egyetlen pálya tehet, legalább 5 kellene hogy fenntartsa az érdeklődést, és az egész játékmód lényegét, a rangok elérését, bár ennyi hónap után sem esett le a játékosok nagy részének. A tankok kellenek, ingyen, szóval 10 prestiget megcsinálgatom, kredit jól jön, ha nem lenne az se, akkor hagynám az egészet.

Annyira azért nem unhatod, ha a 10. prestige szintig megcsinálod, ha igazán unnád akkor a 4. legfeljebb az 5. szinten hagynád az egészet a francba, mert már rá sem bírnál nézni erre a játékmódra. Én tegnap este voltam úgy, hogy már el sem bírtam indítani, 11 körül kb 1 óra játék után kikapcsoltam a gépet, pedig nem voltam fáradt és még legalább 2 csata belefért volna, de nem akartam már folytatni, annyira telitődtem a hét folyamán ezzel az egysíkú játékmóddal.

4 hónapja 4 hete - 4 hónapja 4 hete #288848 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme
Nekem ez az első Frontline-os szezonom, kimaradtam az előzőekből. Így elsőre jó dolgok ebben a módban:
1. Nagyjából 5 játék alatt megtanulod a pályát.
2. ha vannak értelmes tankjaid, csak párat foglalni, védeni sokat assistolni meg klikkelni kell és elég simán megvan az őrnagyi rang, még amőba szintű társak esetén is.
3. Soha nem érte meg ennyire még láncot lőni, azt pedig minden tankkal lehet.
4. Prémium 8-asokkal brutális kredit farm, még vereség esetén is.
5. Hatalmas mennyiségű jutalom ha összeadod a szintlépéskor kapottakat.
6. (Szerk. a legfontasbb kimaradt:) Végre nem az RNG az úr!

Ehhez képest a negatívumok:

1. 5 játék alatt megtanulod, a 20. környékén már rettentően unalmas: ugyanaz a pálya, ugyanazok a tankok amik használhatók, ugyanúgy és ugyanott flankelsz, foglalsz és ugyanoda nyomod a felderítést/füstöt/légicsapást.
2. Unfair pontozás csatában a rangok emeléséhez, a leghaszontalanabb dolgokat agyonpontozza a játék, az igazi teljesítményért pedig alig kapsz valamit. Pl.: 5-en lőnek egy nehéz tankot amit te láncolsz, 1 mp alatt kapsz akár 1500 assistot. Maga a láncolás teljesen felesleges lett volna, mivel amúgy is 5-en lövitek. Miért nem kapsz pontot a cappelés közbeni lepattanókért, amikor az a leghasznosabb dolog foglaláskor: egy lövés az ellenféltől elment a kukába, az ellenfél felfedte magt ha téged tudott lőni, a cappelés nem szakad meg. Vagy: foglalsz 1,5 percig egyedül, ezzel minden tüzet magadra vonsz, a csapattársak közben sebeznek ingyen a rád figyelők/lövöldözők közül, majd amikor már téged kiszedtek, a 4 foglaló kap ugyanannyit a foglalásért mint te a menüben várakozva a másfél perces gyötrődésért. Ahogy a randomban: nem éri meg egyszerűen kezdeményezni, csak hiénáskodni.
3. értelmesen elhelyezett fák/bokrok hiányában bújós TD-zés és passzív spotolás kilőve. Az összevissza futkorászós spottolásért bezzeg dől az assist.
4. Korlátozás nélküli kerekesek. Ahogy egy értelmes random gamet el tud kúrni 3 kerekes csapatonként ->itt is működik. Ha a támadó csapatnak van elég prém kerekes EBR-ja (füsttel, műszaki segítséggel) akik agyilag fejlettebbek egy húsevő virágnál, esélyetek sincs védekezni. ugyanúgy korlátozni kellene a számukat mint az artykét frontonként. Tovább megyek: az arty csak fél percenként jelent veszélyt, egy EBR folyamatosan. Ami ezeket randomban OP-vá teszi attól itt MEGAOP-k lesznek. Ismét egy remek példa arra, hogy a WG elfelejtett valamit tesztelni, mielőtt a pofánkba dobta.
5. nincs bónusz csapatjutalom (pl. rangokhoz, kredithez, bármihez) , ha sok idő marad a feladat teljesítésekor. Ha már a MM ebben a játékban az őskorban ragadt, ezzel lehetne kompenzálni ha a túl OP csapatod agyonveri az ellenfelet 10 perc alatt és ilyenkor ugye sebezni (grindolni) nincs időd. Érdekes, hogy az idő-kredit bónuszt már arcade játékok ismerték a 80-as években, a WG erre a szintre még nem ért fel (randomban ugyanúgy lehetne alkalmazni, talán kevesebb camp lenne X-X csatában).
6. Borzalmas mennyiségű játék szükséges a (egyébként szürke) jutalomtankokért. Már az első (6. pretsige) szinten elérhető tankért is rengeteget kell játszani. Úgy, hogy az első 10 csatámat nem számolom, szinte kizárólag csak őrnagy/tábornokot mentem, ha idő előtt nyert a csapat 1-2 százados becsúszott. Így is játszottam 5-6 napot egy héten és 3 órát minden nap, ez 55 szintlépéshez volt elég, de itt már undorom volt az egésztől. Ez borzalmason sok idő egy modban töltve olyan jutalomtankokért, amiknél a shopban csak jobbak vannak/lesznek minden héten. A tankokért és goldért játszott időben pedig a 3 tank bolti árát (sőt szerintem inkább 10 árát) simán megkeres bárki szórólapozással, tehát elképzelni nem tudom kinek éri meg ezekért a tankokért ennyit gamelni (főleg felnőtt fejjel).

Ez egy jó játékmód amit lehet élvezni egy darabig, de hosszútávon a belem kilóg tőle, pedig én még azok közé tartozom, akinek rögtön ment a játék, tetszett a mod, szép rangokat mentem. Összesen 17-20 M kreditet kaszáltam az egy hét alatt (ha a felszerelések értékét hozzászámolom, akkor simán húsz felett vagyok.). Látszik, hogy elővett a WG a szekrényből egy modot, és az aktuális metához - szokás szerint - tesztelés nélkül idedobta cuppogós csontnak. Csak sajnos hamar lerágtam a csontot.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RedFox69, bhaalhun

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.