Jelenleg 484 vendég és 4 tag online

Frontline

4 hónapja 1 hete - 4 hónapja 6 napja #287630 Írta: Vandoren
Megválaszolva: Vandoren
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Ja...pont 1-1,5 perc a várakozási idő. Nekem még 3:22 alatt egyszer sem adta be, de vannak extra hosszú várakozási idők is

De tény hogy lazán hozható az 5000 feletti sebzés...

Az meg pont elég ahhoz hogy őrnagyként sokat fejlődjünk csatánként

Nem is beszélve arról, hogy ha valami okból kifolyólag 2 tankodat aránylag hamar kicsapják , akkor már több mint 3 perc a várakozási idő mire új tankot enged a játékba. Arta-val ez a veszély még 1x sem fenyegetett. Végig nyomtam vele az összes csatát csere tank használata nélkül.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 hónapja 1 hete #287631 Írta: atilis81
Megválaszolva: atilis81
Próbáld ki Light tankkal, ahogy rákattintok a csata gombra, már bent is vagyok a játékban.

4 hónapja 1 hete #287632 Írta: Vandoren
Megválaszolva: Vandoren

atilis81 beküldte: Próbáld ki Light tankkal, ahogy rákattintok a csata gombra, már bent is vagyok a játékban.

Nem az a lényeg , hogy mennyit kell várni , hanem hogy minden egyes csatában őrnagyként végzek.
De köszi a tanácsot. Próbáltam már minden tank típussal és tudom melyikkel mennyit kell várakozni. Egyfajta helyre igazításként tettem fel a várakozási idős képet.

4 hónapja 6 napja #287636 Írta: Nortonor
Megválaszolva: Nortonor
Én általában a következő módszert alkalmazom. A csatába kezdésként light-tal vagy meddel lépek be. Ilyenkor szoktam bevinni a T95E2-t mert az ellenfelek nem ismerik és így a meglepetés erejével élhetek. Heavyket csak a városban használok védéskor, a TD-k közül csak mobilis roham TD-ket viszek támadásra és védésre egyaránt. Az ultimate még mindig a táras medek és a T-44-100.
Támadóként a C-t kapásból ignorálom, ha oda rak megyek át a B-re. Amint a B megvan, lehet a C hátába menni felülről. Védőként ha a támadók csapata nem kezd el kimozdulni, hanem kempfesztet tart, akkor egyszerűen otthagyom azt az oldalt. Az E oldal jól fedezhető a D és E közti hegy E felére eső oldaláról. A D bázis teljesen balról a dombokról, az F pedig hátulról. Védőként ha látom hogy már csak pár perc van vissza, otthagyom azt az oldalt amit addig védtem, hadd foglaljanak hogy további időt nyerjünk. Ebben a játékmódban ugyanis még mindig nem a győzelem számít, hanem a játékidő kimaxolása. Támadóként legtöbbször az E befoglalásában segédkezem, hiszen innen be lehet hatolni a városba a 3-as és 4-es tonyokra, de először ha az E megvan a szélek felé nyitok és segítem a D és az F foglalását. Tornyot csak akkor kezdek el lőni ha kevesebb mint 1 perc van hátra és hosszabbításra már nincs lehetőség. Sajnos a legtöbb támadó csapat amint lehetősége van rá lelövi a 3 tornyot és bent marad a csatában 4-5 kihasználatlan perc, ez idő alatt pedig további rang előrelépéstől fosszák meg magukat és az ellenfelet. Ha low hp-s a tankom, vagy épp lassabb, esetleg nem segíti az előrenyomulást vagy a védést, akkor egyszerűen előremegyek és kilövetem, mert többet érek újraspawnolva a városban az IS-3A-mal védekezve, minthogy kint a város előtt próbáljak elevickélni a javítózónáig és ezzel veszítsek időt. Tudom, újat lehet kérni a J gombbal, de akkor már legyek hasznos és spotoljak valamit vagy lőjek bele még valakibe 1-2-t.

Hosszútávon ez a játékmód azért valljuk be monoton és unalmas lesz egy idő után, ilyenkor próbálok valamiféle kihívást kitalálni magamnak egy-egy csatára. Például egyetlen tankkal eljutni tábornokig halál nélkül. Vagy csak táras medekkel tábornokig, esetleg csak TD-kkel. Lightokkal sosem voltam jó és most is csak egy WZ-132-m van, a heavykkel meg sokszor úgy érzem lemaradok a csata érdemi részéről. Azt hogy mit gondolok az artykról ebben a játékmódban... na azt szerintem a békesség kedvéért jobb ha megtartom magamnak. :lol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: taki791, Tommybear

4 hónapja 6 napja - 4 hónapja 6 napja #287639 Írta: Tommybear
Megválaszolva: Tommybear
Kezdés mindig artyval utána ha kilövik mehetnek a heavy-k a darálóba .
A legutóbbi csatában a vége felé .az élen álló játékosok meghívtak szakaszba és mivel 20 tankot kilőttünk kaptunk egy "Kis sereg" jelvényt.
A csata kb. 5 mp.-el a nagy lövegtornyok szétlövése előtt véget ért. úgyhogy nagy szerencsére nyertünk, pedig az elején 2 játékos is végleg "kiszállt a tankból".

Az 5559 sebzésből kb. 4800-at pont az artyval értem el. (A hozzá rendelt bombázók és tüzérségi csapás segítségével.) A képen is látható angol tankkal a csata vége előtti utolsó 5 percben játszottam.

Mellékletek:

4 hónapja 5 napja #287655 Írta: Usul
Megválaszolva: Usul
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy ha egy turnusban (hét alatt) eljut az ember a 30. szintre és folytatja azt ismét az első szintről akkor ha nem tudja befejezni a hét végéig a második 30. szintig akkor a következő turnusban folytathatja onnan vagy stornó és első szinttől kezd megint?

4 hónapja 5 napja #287663 Írta: gabi418
Megválaszolva: gabi418

Usul beküldte: Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy ha egy turnusban (hét alatt) eljut az ember a 30. szintre és folytatja azt ismét az első szintről akkor ha nem tudja befejezni a hét végéig a második 30. szintig akkor a következő turnusban folytathatja onnan vagy stornó és első szinttől kezd megint?

Onnan folytathatod a következő szezonban ahol abbahagytad, nem nullázódnak a szintjeid.

Wot játékosnevem: gabi418
Klánom:Csiga-Biga csapat [CSGA]
WoT klánfelvétel: www.gabi-wot.hupont.hu/

4 hónapja 5 napja #287669 Írta: apacuka
Megválaszolva: apacuka
Támadóként a C-t kapásból ignorálom, ha oda rak megyek át a B-re.
Csodás!! Az ilyen pöcsök basszák el ezt a játékmódot is!! Köszi.

4 hónapja 4 napja #287670 Írta: Nortonor
Megválaszolva: Nortonor

apacuka beküldte: Támadóként a C-t kapásból ignorálom, ha oda rak megyek át a B-re.

Ok, ha két sornál tovább látnál akkor azt is olvashattad, hogy B felől hátbakapni a védőket C-n kevésbé időpocsékolás mint 5 percet állóháborúzni a C-n.
Amúgy szívesen!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: taki791, Tommybear

4 hónapja 4 napja #287673 Írta: Alexis
Megválaszolva: Alexis
Bázis védésnél honorálja a rendszer az ellen apritását.
Úgy tünik a löveg védésénél ez már nem igy müködik.
Jól látom ?
pl. egyik játékban teljesen kilátástalan volt az adott csapattal a védekezés és a csapat negyede köztük én is az egyetlen megmaradt bázison löttük a felbukkanó létszámban mindig könnyen leküzdhetö ellenfelet lehetöleg bázis foglalás közben.
Közben persze az ellenfél mindent szarrá lött minden más fronton.
A végén nekem úgy tünt ,hogy ez sokkal jobban lett nekem honorálva ,mint amikor a lövegtornyokat védem sok esetben a túlerövel szemben.

4 hónapja 4 napja - 4 hónapja 4 napja #287677 Írta: Tommybear
Megválaszolva: Tommybear
Lorraine 155 mle 51

Egy járművel végigharcolva a csatát folyamatosan aprítva a foglalókat a löveggel ,tüzérségi csapással és bombázóval. sikerült elérni a tábornoki rangot.
Kilőtt lövedékek : 32
Közvetlen találat : 9/2
Elkábított járműveken sebzés 5237

Mellékletek:

4 hónapja 4 napja #287681 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01

apacuka beküldte: Támadóként a C-t kapásból ignorálom, ha oda rak megyek át a B-re.

Áruld el, hogy miért? A C-t a legnehezebb elfoglalni, ha az ellenfél nem agyatlan. Mi értelme van elpazarolni az időt és kilövetni magam, ha a B elfoglalása után hátba tudom támadni a C védőit?

Már megbocsáss, de hülye az, aki lekorlátozza magát oda, ahová a játék rakta. Oldalváltásokkal sikeresebb és hasznosabb lehetsz, mint ha "hősként" elhullasz újra és újra.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: taki791

4 hónapja 4 napja #287683 Írta: Kriminalis
Megválaszolva: Kriminalis

Tommybear beküldte: Lorraine 155 mle 51

Egy járművel végigharcolva a csatát folyamatosan aprítva a foglalókat a löveggel ,tüzérségi csapással és bombázóval. sikerült elérni a tábornoki rangot.
Kilőtt lövedékek : 32
Közvetlen találat : 9/2
Elkábított járműveken sebzés 5237

Mit reklámozod azt, hogy még a frontlibe is artyval mész be? (és amúgy lófaszt nem csinálsz ott sem)?

Komolyan az ilyen 16 fps-es artys nyomorékok miatt egy vicc a magyar community
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: DarkRaven73

4 hónapja 4 napja #287685 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby
Hát izé. Ha artyval ennyire siralmas, én inkább meddel mennék vagy TD-vel. A legrosszabb csatáimban volt kb ilyen eredményem, mind kreditben mind sebzésileg.

A Bűnvadászok tagfelvételt hirdet. Részletek PM-ben
Toborzói videó:

www.twitch.tv/v...303643

4 hónapja 4 napja #287688 Írta: Laccvacc
Megválaszolva: Laccvacc
Lehet hogy keveset sebzett, de tábornoki rangot ért el.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tommybear, gabi418

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.