Jelenleg 434 vendég és 13 tag online

Frontline

1 hete 2 napja #288753 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti
A mai 2 órás teljesítmény. 3 meccsben 1. tábornok, 1-ben 2. tábornok voltam, amelyikbe nem lettem az, ott senki sem érte el az adott rangot (vonzóbb volt nekik az ágyú sebzés). A játékmód gyorsulása nagyon tetszene nekem, de mindössze védőként lehetne hamarabb lezavarni egy meccset, ha szándékosan nem védekeznék, de inkább farmol a maradék időben kreditet az ember. Támadóként 3-4 foglalás mindig tábornok rang, és ezt csak akkor nem lehet elérni, ha mindhárom front jól játszik. Csak "műszaki segítség", "felderítő repülés", "ösztönzés" használata ebben a sorrendben minden tankkal.
A francia kerekesek viszik a topot, aztán a többi light, utána progetto és pantera, többi táras. Védőként az 'üveg', gyors td-k jók, ha vki tud velük játszani, különben felesleges időpocsékolás, és oda is medek, lightok jobbak lehetnek reset miatt. That's all.
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hete 2 napja #288754 Írta: LegoEgo
Megválaszolva: LegoEgo
Azért nem mindegy, mert a többség nem lövi a szomszéd bázist, sajnos. Pedig kellene.
Meg a távolság se mindegy, szerintem.
Bázisvédésnél meg igenis jó ha minnél közelebb van egy arty, egy jó lövés, bombázással egybefűzve tud alakítani a dolgon időnként.
Persze ha birkák vannak akkor tökmindegy. A játékosoknak kb a 20 százaléka érti ezt a játékot, a többi csak van, de minek, 4 tankkal sebeznek 3500-akat vagy 3 tankkal 1700-at, az mi.

1 hete 2 napja #288755 Írta: Alexis
Megválaszolva: Alexis
na megszivtam.
2 perccel a meccs vége elött elment a net és örnagy helyett egy nagy kibaszott 0-val végeztem.
Ennek is miért kell igy lennie ?

1 hete 2 napja - 1 hete 2 napja #288756 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

LegoEgo beküldte: Azért nem mindegy, mert a többség nem lövi a szomszéd bázist, sajnos. Pedig kellene.
Meg a távolság se mindegy, szerintem.
Bázisvédésnél meg igenis jó ha minnél közelebb van egy arty, egy jó lövés, bombázással egybefűzve tud alakítani a dolgon időnként.
Persze ha birkák vannak akkor tökmindegy. A játékosoknak kb a 20 százaléka érti ezt a játékot, a többi csak van, de minek, 4 tankkal sebeznek 3500-akat vagy 3 tankkal 1700-at, az mi.

Engem most már érdekelne, hogy te egyáltalán játszottál-e valaha artyval, mert amiket írsz, nem ez jön le. Minél messzebb vagy a céltól annál nagyobb a beesési szög (nem kívánok fizikaórát tartani).
A védője átmenekülhet a meccs elején B-re A veresége esetén. A másik lehetősége, hogy elhúzódik a lövegekig leghátra, mert D lövése másképp lehetetlen artyval (E zónából is csak a jobb felső sarokból max.
D-ből akinek van esze, a város fele húzódik, hogy onnan D, (E), esetleg F is lőhető legyen.
B-ből hátrahúzodni a legjobb, mert így 5 (A,B,C,E,F lőhető, habár E,és F ekkor még sosincs elérve az ellenfél által. B-ből A/D-re is lehet menekülni, de aki ezt teszi az hülye.
E-ről tovább lehet húzódni hátra, hogy némileg D-re és F-re rálőhessen, de E előtt domb van, így ha azt kívánja lőni, D, vagy F-ről le kell mondania, D rosszab így E zóna jobb felős része felé, illetve a védők hátsó repair zónája felé húzódhat.
C-ről szintén F felé éri meg hátramenni, így lefogva B,C,E bázisokat.
F-ről C ügyetlenkedése esetén E-re éri meg átmenni, s később onnan a város mögé.
A legjobb hatótávú 8-as arty ha jól tom a GW Tiger P. A város jobb hátsó részén lévő javító zónából lőheti F és E bázist, míg D és E lövéséhez nagyjából az 1. és 2. turret között éri meg lenni. Amig van bázis (ABCDEF) addig az arty logikus módon a legmesszeb húzódik az ellenfeleitől. Mivel a védéshez/támadáshoz is vannak retardált csapatok, így a JÓ arty játékos hasonlóan egy normál csatához, nem üli végig a meccset, hanem mozog a csapattal.

1 hete 2 napja #288760 Írta: szkzs76
Megválaszolva: szkzs76
Sok szerencsét mindenkinek ehhez a frontline unalomhoz.
Én az első szakasz 25. szintjénél abbahagytam.
Halálra untam magam, sőt már robotmunkának éreztem az egészet és rá sem éreztem igazán, max. az őrnagyig jutottam.
Ennél még a random is ezerszer jobb (szerintem), ott legalább pörögnek a csaták és nem ugyanazt a pályát kell tolni állandóan.
Bocs a negatív hozzászólásért. ;-)

1 hete 2 napja - 1 hete 2 napja #288761 Írta: Alexis
Tényleg unalmas ,de szorzókkal elég jól hozza a kreditet és az xp-t.
De az igazi elönye,hogy nem kell winrate rontástól tartani,mint utóbbi idökben a random meccseken.:)
A jobb játékra meg ott van a cw.

1 hete 1 napja #288765 Írta: Nortonor
Megválaszolva: Nortonor
Ja, halál unalom és nem is éri meg!

Mellékletek:

1 hete 1 napja #288767 Írta: Kherthyomehr
Megválaszolva: Kherthyomehr
De finom is tud lenni az a 400k-s kör :D Én is többször mentem 30M kredit fölé a frontline miatt, most hétvégén szerintem megint ott leszek, pedig azóta vettem jó pár tankot, csak azt sajnálom, hogy a mostani után még mindig nem lehet megvenni az Emil-t, csak a következőben.

1 hete 1 napja #288779 Írta: LegoEgo
Oké, ez hülyén hangzik, de ha oldalra borul a tank, mit lehet tenni?
Mintha egyszer olvastam volna valahol hogy van erre is valami, de lehet, hogy keverem.
Már másodjára szívtam meg így.

1 hete 1 napja #288780 Írta: Nortonor

LegoEgo beküldte: Oké, ez hülyén hangzik, de ha oldalra borul a tank, mit lehet tenni?
Mintha egyszer olvastam volna valahol hogy van erre is valami, de lehet, hogy keverem.
Már másodjára szívtam meg így.

El tudod hagyni a járművet a "J" gombbal. Nyomva tartod és 15 mp után megsemmisül, aztán kérhetsz újat ha van elérhető.

1 hete 1 napja #288781 Írta: LegoEgo
Köszönöm a választ. :thx2:

1 hete 1 napja #288789 Írta: RNiI
Megválaszolva: RNiI
ritkán töltök fel replayt, de ezt érdemes megnézni, leginkább az arty huszárok figyelmébe ajánlanám
wotreplays.eu/s...44-100

1 hete 1 napja #288792 Írta: szkzs76
Megválaszolva: szkzs76

Nortonor beküldte: Ja, halál unalom és nem is éri meg!

Mennyi ideig tartott ez a csata?
Ez neked egy átlagos Frontline csatád volt?
Milyen boostert használtál?
Csak azért kérdezem, mert előfordulhat, ha visszaosztjuk egy átlagos random csata hosszával, akkor akár ott is össze lehet ezt szedni, csak több csata alatt.
Amúgy grat! :-)

1 hete 1 napja #288793 Írta: Nortonor

szkzs76 beküldte: Mennyi ideig tartott ez a csata?
Ez neked egy átlagos Frontline csatád volt?
Milyen boostert használtál?
Csak azért kérdezem, mert előfordulhat, ha visszaosztjuk egy átlagos random csata hosszával, akkor akár ott is össze lehet ezt szedni, csak több csata alatt.
Amúgy grat! :-)

Nem tudom meddig tartott, nem figyeltem.
Kreditben eddig ez volt a top, de általában 3-400k-t ki tudok sajtolni egy győzelemből, vereséggel is bejön olyan 250k körül.
Van egy rakat boosterem és legtöbbször, ha tudom hogy van két szabad órám akkor ezek kíséretében játszom, plusz klánbooster is aktív volt (a személyes a kép készítésekor már lejárt). Két órás 25%-os kreditet, legénységi és free xp boostot szoktam benyomni és nagyrészt prémium tankokat hajtok. Mondjuk van 1-2 olyan normál tank is amit ebben a módban grindelek.
Randomban is össze lehet szedni persze, de:
  1. itt folyamat top tier vagyok, kevesebb prémium lőszer fogy
  2. farmolok, tankokat és legénységet húzok közben
  3. szintenként kredit és direktíva jutalom (ez ugye randomban nincs plusz)
  4. na és a tekintélyszintenkénti gold és kötvény jutalom
Na meg nem mellesleg a randomban nem szeretek farmolni, az nekem unalmas. Ez meg tökéletes arra hogy egy hét alatt megunjam, aztán a 3 hét szünet alatt újra kedvet kapjak hozzá. :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tankpeti

1 hete 1 napja #288794 Írta: Alexis
Ma nagyon adta a gép az ellen artyknak ellenem frontlinenon . 2x minimum kiszedtek 1000 hp-ról 1 lövésssel,de amúgysem voltak képesek nagyon keveset belém durrantani.
Én meg össze vissza durrogtattam teljesen rászükülve az ellenre és 1x,2x a játék is kidobott.
De akkor is meg lesz a 30.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.