Jelenleg 390 vendég és 5 tag online

Frontline

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #288725 Írta: Alexis
Megválaszolva: Alexis
eddig meccset sem nyertem.
erölteti a védekezést retardáltakkal a csapatban,akik mindent csinálnak csak épp semmit sem védenek.
de a támadók is hülyék ,hogy nem húzzák az idöt.
Közben rájöttem,hogy én vagyok az oka,mert mindig abban a csapatban vannak a retardáltak amelyikben én vagyok :)
a támadás sem volt jobb.
szerintem ebben a körben még nem láttam tábornokot a csapatomban.
századossal elöl vagyok....
Asszem igy felejtös lesz ez a mod.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 1 hete #288728 Írta: 3e3f6e9fb7be3ec77ddf67c2c5265ee1
Oké, eddig úgy voltam, hogy a randomnál éppenhogy jobb a frontline.
Ezennel visszavonom.
Ugyanaz a szar, mint a random.
10perc50másodperc alatt lerendeztek minket a támadók.
Egy-egy százados mindkét oldalon, ennyi volt a max.
Egyre nagyobb szégyen ez a játék.
Jajj de látszik, hogy túl gyorsan haladtak előre a játékosok eddig, szemmel láthatóan belenyúltak a játékba.
Tudom, hogy konteó, nem baj.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Alexis

1 hónapja 1 hete #288729 Írta: atilis81
Megválaszolva: atilis81
Eddig élveztem a frontline minden epizódját, de most érezhetően megváltozott valami negatív irányba. Én is kezdem már nagyon unni, mert meglehetősen monotonná tud válni egy idő után, és szerintem más is azzá kezd válni, és ez érezhető az egész játék hangulatán. Jó lenne, ha esetleg hoznának be egy új pályát, az nagyot tudna dobni az eseményeken.

1 hónapja 1 hete #288737 Írta: KamizZa
Megválaszolva: KamizZa

Laccvacc beküldte:

KamizZa beküldte: Ma volt 1 meccsem ahol 10 percnél már 2 tábornok is volt. Elvégre táras tankkal nem nehéz 8.-9 ezret összelőni 10 perc alatt. Ezeket kéne kivetetni a játékból,mert csak a táras tankoknak van előnyük a többiekkel szemben,mire te rá lősz egyet ő rád lő 3-4et. -.- Persze vissza vehetném az emil 1-et de annyit nem ér meg.

Brehehehehehee.......és téged odaenyveztek? :) Miközben lő rád, te fedezék mögé állhatsz, beforgathatod a tankodat, elsuhanhatsz mellette, visszavonulsz, letámadod......szal sok lehetőséged van! :) Ezért szerintem ne vegyék ki őket! :) Nehogy visszavedd az emilkét, még a végén tábornok leszel... :D

Tegnap medekkel össze lőttem 10kt +6k támogatot és tábornok lettem.

A testem egy templom a téglák anyaga akarat
A lélek építette és a hit tartja a falakat
wotlabs.net/sig...re.png

1 hónapja 1 hete #288738 Írta: 3e3f6e9fb7be3ec77ddf67c2c5265ee1
Érdekes.
Artynál általában 1 lehetőséget ajánl fel ujraéledésnél, a többire kiírja, hogy elérte a limitet az adott területen vagy valami ilyesmit.
Namármost a felajánlott területen volt egy arty már, tudom, mert mellé pottyantam. Viszont akárhogy is néztem, 3 arty volt összesen, tehát egy területet arty nélkül hagyott a játék, védők voltunk, szóval nem mindegy.
Aranyosak a wgnél, hogy nem manipulálják a játékot, hát persze xD

1 hónapja 1 hete #288740 Írta: Kherthyomehr
Megválaszolva: Kherthyomehr
Agy. Ott található a nyakadon található tokban, remélhetőleg nem káposztalé kíséretében. Amint ez megtörténik lehet, hogy nem jön tőled napi 5 hülyeség. Arty fogja magát, átmászik A-ról B-re, de attól meg A-hoz tartozik, ennyi az egész, semmi manipuláció. Tábornokot elérni meg rohadt egyszerű, ha tud játszani az ember, ritkán nem érem el, de akkor is őrnagy a vége. Semmi bonyolult nincs benne, támadóként sokat ér a foglalás, de ha az nem megy, akkor is tracket lőni, és assisst dmg-ből sokat fogsz kapni. Védőként bedobod az engineeringet (műszaki tudjatököm micsoda) és lövöd a foglalókat, meg mindenkit akit látsz úgy végeredményben, csak ne lövesd szarrá magad, semmi több. Támadóként is jó a műszaki biszbasz, gyorsabban foglalsz/javíthatsz. Mellé Felderítő repülő, sok spot dmg jöhet ki belőle, megint egy rakat pont. Mellé repülő/arty és máris van egy kis extra sebzés. Semmi ördöngősség nincs benne, csak egy kis taktika.

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #288744 Írta: 3e3f6e9fb7be3ec77ddf67c2c5265ee1
Ez így hülyeség.
Szóval A-ből átmegy B-be, a B-n lévő eredeti arty-t kilövik, A átveszi a helyét, így lehet ujraszületni B-ben, mert így lesz meg a területenkénti mennyiség arty-ból, hogy az egyiken nincs, a másikon meg kettő lesz egymás mellett. Aha. Az A-n lévő tökmindegy merre kóborol, A-ban nem éled újra artyban senki, mert neki alanyi jogon van az A pozíció, ami ezek szerint ki is tart.

Ahhoz tartozol, amelyiket kiírja, hogy védd meg. Ha B-t, akkor azt.
Sose rakott még másik arty mellé eddig újrázásnál, kóborlás ide vagy oda.
De ha igaz is, akkor ez mi, ha nem manipuláció? Elérte a limitet, miközben az ottani egy másik szektorban van és ott is marad, ugyan már...

1 hónapja 1 hete #288745 Írta: Kherthyomehr
És ha úgy működne, ahogy írod mi lenne? A-ról átmegy B-re, A-n lesz új arty, az is átmegy, eljátszod négyszer, a B-n ül 5 arty a-c 1-1. Sokkal logikusabb, tényleg. Hidd el, nem idióták tervezik meg ezeket.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tankpeti

1 hónapja 1 hete #288746 Írta: Alexis
Megválaszolva: Alexis
Eddig sokkal nehezebbnek tünik a szinteken az elörelépés a sok ratyi csata miatt.
kb. 10 meccsböl volt 2 hosszú kiélezettebb csatám és a rangok is igy alacsonyabbak mint korábban.
Ez a játék is az összcsapat képességein bukik el.
Nem tudom hogyan lehetne kiélezettebb csatákat kreálni ,de ez igy valóban unalmas és nem tud eredményes számomra a korábbiakhoz képest.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: KamizZa

1 hónapja 1 hete #288747 Írta: 3e3f6e9fb7be3ec77ddf67c2c5265ee1
Jobban hangzik, hogy mindenki a b-n vagy a c-n születik ujra artysként, csak mert az A baszik kipusztulni? :)
De ha már mi lenne ha.
Ha C is átmegy akkor minden artys a B-n lesz újrázva?
Nemnemnem...

1 hónapja 1 hete #288748 Írta: Kherthyomehr
Egyáltalán nem. Ahh pedig igen egyszerű, de komolyan. A átmegy B-re. Eddig laza? Lesz ott 2 arty legyen az a nevük, hogy A és B. stimm? Szerintem még mindig nem nehéz. B meghal hol éled a tank? B-n = 2 arty ott. A meghal hol éled a tank? A-n = 1-1 arty mindenhol. Szerintem igazán nem bonyolult, ha valaki nem csak azt keresi, hogy hol lehet a WG-t hülyézni.

1 hónapja 1 hete #288749 Írta: 3e3f6e9fb7be3ec77ddf67c2c5265ee1
Én ezt vágom, de ha A nem hal meg, hanem ott csücsül B-n, most erről beszélünk.
És megeshet, nem egy olyan csatát toltam végig, hogy 1 db arty és szevasz.
Akkor? A-n sose lesz ill a D-n se.

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #288750 Írta: Kherthyomehr
Akkor nem lesz. Egyetlen darab arty nem fogja megváltani a világot neked. 3 sem ekkora pályán. 1-1 lövés fél percenként semmit nem fog érni 4 foglaló ellen, többet ér bármi más, ami annyi idő alatt 4-et is beléjük tud lőni ennyi idő alatt és fogja a foglalást, azon kívül attól még mindkettő ugyan úgy lőhet A-ra, mintha ott lenne, szóval megint nem értem mi a probléma. Én is minden elérhető bázist figyelek ha éppen azzal megyek be, van, hogy 3-at is egyszerre. De visszatérve az első hozzászólásomra: miért is zavar ez téged? Nyerned nem kell, csak teljesíteni. Ahhoz meg nem kell, hogy legyen a hátad mögött arty.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tankpeti

1 hónapja 1 hete #288751 Írta: 3e3f6e9fb7be3ec77ddf67c2c5265ee1
Megváltani nem fogja, de egy zónának azért nem mindegy, hogy kettő van vagy egy sem. És csupán csak arról van szó, hogy ez így unfair a csapatokkal szemben.

1 hónapja 1 hete #288752 Írta: Kherthyomehr
Mitől unfair? Fejtsd már ki, komolyan nem értem, hogy hol a probléma, mikor a B-n ülő arty átlátja az egész A vagy C zónát. Mitől unfair? Hogy nem látja a játékostáblán tabot megnyomva?

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.