Jelenleg

14
látogatónk van

Frontline

5 éve 1 hónapja #287193 Írta: Black_Sheep_01
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Sziasztok,

készítettem egy videót a frontline-ról, ami talán segítséget és ötleteket nyújt azoknak, akik hamar el akarják érni a tábornoki rangot. A videó alatti köhögésért és a bénázásért elnézést, influenzával küzdök. Ami kimaradt a felvételből: a műszaki segítséget, a felderítő repülést és a füstöt ajánlom kifejleszteni ebben a sorrendben.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mistadabolina, Turan_II, chigisch, Laccvacc, ivcsi, DarkRaven73, RedFox69, bhaalhun, gyusziboy, Frankenstein Bourne, WolFox92, 719934f3039e2692ab066880e20e01bf, Zaphire23, Tökfilkó2017, Ovics, Lucky man

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 1 hónapja #287197 Írta: DarkRaven73
Megválaszolva: DarkRaven73
Köszönet a tanácsokért!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 1 hónapja #287222 Írta: lila1977
Megválaszolva: lila1977
Maximálisan kihasználtad a lehetőséget, de én még nem voltam olyan csatában, hogy az A szektor szélén, a kis templomdombon ne lett volna 1-2 támadó. Akkor viszont nem lehet így oldalba támadni a foglalókat, mert mind az első, mind a második pozícióban megszórnak. De mint mondtad, minden csata más.
Grat!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 1 hónapja #287223 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01

Maximálisan kihasználtad a lehetőséget, de én még nem voltam olyan csatában, hogy az A szektor szélén, a kis templomdombon ne lett volna 1-2 támadó. Akkor viszont nem lehet így oldalba támadni a foglalókat, mert mind az első, mind a második pozícióban megszórnak. De mint mondtad, minden csata más.
Grat!


Valóban, de kezdésként nem a támadás volt a célom, hanem a spot. Menet közben kellett alkalmazkodnom a kialakult helyzethez. Ha a templom mellett lett volna ellenfél, akkor nekem is a templomdomb oldala lett volna csak opció, onnan is lőhető a capkör. Más kérdés, hogy támogatás nélkül az a pozíció sem életbiztosítás.
De ezt el is mondtam a videó elején. Minden helyzetben a legjobb megoldást kell keresni, és alkalmazkodni a helyzethez.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Turan_II

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 1 hónapja #287233 Írta: DarkRaven73
Megválaszolva: DarkRaven73
Ha volna rá mód, akkor (és játszol esetleg) nehéz tankokkal, valamint medekkel hogyan lehetne elérni a Tábornoki rangot. Szívesen megnézném. Köszönöm!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 1 hónapja #287237 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01

Ha volna rá mód, akkor (és játszol esetleg) nehéz tankokkal, valamint medekkel hogyan lehetne elérni a Tábornoki rangot. Szívesen megnézném. Köszönöm!


Persze, szívesen segítek. Bár heavykkel nem ennyire egyszerű a dolog a sebességük miatt.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: DarkRaven73

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 3 hete #287482 Írta: andiam
Megválaszolva: andiam
Imádom a CDC-t, de nekem frontlineon nem feküdt.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: ticsungg

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 3 hete - 5 éve 3 hete #287486 Írta: simron78
Megválaszolva: simron78

Sziasztok,segítsen már valaki abban hogy az AMX CDC-t megérné e kipróbálni a Frontlineon, megvettem,szerintem jó tank, csak a páncélja miatt aggódom kicsit hogy oda gyenge lesz, viszont a sebessége meg az ágyúja miatt szeretném vinni,úgyhogy kérném tanácsaitokat ha lehet.Köszi


Szerintem Frontline-ban nagyon jól lehet boldogulni páncél nélkül is, ebből következően a CDC akár jó is lehet oda. A Progetto és a Lorr 40T nagyon jól működnek, igaz azoknak a táras mechanizmusa sokat számít a használhatóság tekintetében, de a páncéljuk érdemben nem sokkal jobb, mint a CDC páncélja. Ha megvan a gép, akkor mindenképpen ki kell próbálnod Frontline-ban.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hete - 5 éve 2 hete #287584 Írta: Tommybear
Megválaszolva: Tommybear
Aki arty-val kezd annak sokat kell várni mire beenged a játékba, (1-1,5 perc) de megéri .
Győztes csata és százados vagy őrnagyi rang elérésénél már rendesen pörög a számláló.
Főleg ha a frontline módban is sikerül szintet lépni. Akkor hozzáadódik a jutalom / +60.000 kredit és 5-5 nagy javító, eü. és poroltó amit megint el lehet adni + 150.000 kreditért.

Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hete #287595 Írta: Titi70
Megválaszolva: Titi70
12 csatából 2 lett nyerő, ilyen rossz szériám még ezzel a móddal nem volt. Volt olyan hogy a
Defenderrel semmit nem sikerült pattintani, még a világ végéről a light is úgy bevágott szebből hogy csak lestem.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hete - 5 éve 2 hete #287597 Írta: RedFox69
Megválaszolva: RedFox69
Szia!
Nekem 8/0 a mai termés, de lexarom, mert itt nem ez számít, hanem a rang és a kredit. :)
1,5 k kredit a zsebben, plusz fejlesztem a legényeket.
Aztán holnap meglesz az első kiválóságom, vagy mim... :)
Most így második körben mintha jobban támogatnák a védekező csapatot.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hete - 5 éve 2 hete #287630 Írta: Vandoren
Megválaszolva: Vandoren
Figyelem: Spoiler!

Ja...pont 1-1,5 perc a várakozási idő. Nekem még 3:22 alatt egyszer sem adta be, de vannak extra hosszú várakozási idők is



De tény hogy lazán hozható az 5000 feletti sebzés...



Az meg pont elég ahhoz hogy őrnagyként sokat fejlődjünk csatánként



Nem is beszélve arról, hogy ha valami okból kifolyólag 2 tankodat aránylag hamar kicsapják , akkor már több mint 3 perc a várakozási idő mire új tankot enged a játékba. Arta-val ez a veszély még 1x sem fenyegetett. Végig nyomtam vele az összes csatát csere tank használata nélkül.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hete #287631 Írta: atilis81
Megválaszolva: atilis81
Próbáld ki Light tankkal, ahogy rákattintok a csata gombra, már bent is vagyok a játékban.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hete #287632 Írta: Vandoren
Megválaszolva: Vandoren

Próbáld ki Light tankkal, ahogy rákattintok a csata gombra, már bent is vagyok a játékban.


Nem az a lényeg , hogy mennyit kell várni , hanem hogy minden egyes csatában őrnagyként végzek.
De köszi a tanácsot. Próbáltam már minden tank típussal és tudom melyikkel mennyit kell várakozni. Egyfajta helyre igazításként tettem fel a várakozási idős képet.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hete #287636 Írta: Nortonor
Megválaszolva: Nortonor
Én általában a következő módszert alkalmazom. A csatába kezdésként light-tal vagy meddel lépek be. Ilyenkor szoktam bevinni a T95E2-t mert az ellenfelek nem ismerik és így a meglepetés erejével élhetek. Heavyket csak a városban használok védéskor, a TD-k közül csak mobilis roham TD-ket viszek támadásra és védésre egyaránt. Az ultimate még mindig a táras medek és a T-44-100.
Támadóként a C-t kapásból ignorálom, ha oda rak megyek át a B-re. Amint a B megvan, lehet a C hátába menni felülről. Védőként ha a támadók csapata nem kezd el kimozdulni, hanem kempfesztet tart, akkor egyszerűen otthagyom azt az oldalt. Az E oldal jól fedezhető a D és E közti hegy E felére eső oldaláról. A D bázis teljesen balról a dombokról, az F pedig hátulról. Védőként ha látom hogy már csak pár perc van vissza, otthagyom azt az oldalt amit addig védtem, hadd foglaljanak hogy további időt nyerjünk. Ebben a játékmódban ugyanis még mindig nem a győzelem számít, hanem a játékidő kimaxolása. Támadóként legtöbbször az E befoglalásában segédkezem, hiszen innen be lehet hatolni a városba a 3-as és 4-es tonyokra, de először ha az E megvan a szélek felé nyitok és segítem a D és az F foglalását. Tornyot csak akkor kezdek el lőni ha kevesebb mint 1 perc van hátra és hosszabbításra már nincs lehetőség. Sajnos a legtöbb támadó csapat amint lehetősége van rá lelövi a 3 tornyot és bent marad a csatában 4-5 kihasználatlan perc, ez idő alatt pedig további rang előrelépéstől fosszák meg magukat és az ellenfelet. Ha low hp-s a tankom, vagy épp lassabb, esetleg nem segíti az előrenyomulást vagy a védést, akkor egyszerűen előremegyek és kilövetem, mert többet érek újraspawnolva a városban az IS-3A-mal védekezve, minthogy kint a város előtt próbáljak elevickélni a javítózónáig és ezzel veszítsek időt. Tudom, újat lehet kérni a J gombbal, de akkor már legyek hasznos és spotoljak valamit vagy lőjek bele még valakibe 1-2-t.

Hosszútávon ez a játékmód azért valljuk be monoton és unalmas lesz egy idő után, ilyenkor próbálok valamiféle kihívást kitalálni magamnak egy-egy csatára. Például egyetlen tankkal eljutni tábornokig halál nélkül. Vagy csak táras medekkel tábornokig, esetleg csak TD-kkel. Lightokkal sosem voltam jó és most is csak egy WZ-132-m van, a heavykkel meg sokszor úgy érzem lemaradok a csata érdemi részéről. Azt hogy mit gondolok az artykról ebben a játékmódban... na azt szerintem a békesség kedvéért jobb ha megtartom magamnak. :lol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: taki791, Tommybear

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.