Jelenleg 349 vendég és 2 tag online

Frontline

6 hónapja 3 órája #287193 Írta: Black_Sheep_01
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Sziasztok,

készítettem egy videót a frontline-ról, ami talán segítséget és ötleteket nyújt azoknak, akik hamar el akarják érni a tábornoki rangot. A videó alatti köhögésért és a bénázásért elnézést, influenzával küzdök. Ami kimaradt a felvételből: a műszaki segítséget, a felderítő repülést és a füstöt ajánlom kifejleszteni ebben a sorrendben.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 hónapja 36 perce #287197 Írta: DarkRaven73
Megválaszolva: DarkRaven73
Köszönet a tanácsokért!

"A siker nem döntő, a kudarc nem végzetes: a bátorság, hogy folytasd, ez az, ami számít."

Winston Churchill

5 hónapja 4 hete #287222 Írta: lila1977
Megválaszolva: lila1977
Maximálisan kihasználtad a lehetőséget, de én még nem voltam olyan csatában, hogy az A szektor szélén, a kis templomdombon ne lett volna 1-2 támadó. Akkor viszont nem lehet így oldalba támadni a foglalókat, mert mind az első, mind a második pozícióban megszórnak. De mint mondtad, minden csata más.
Grat!

5 hónapja 4 hete #287223 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01

lila1977 beküldte: Maximálisan kihasználtad a lehetőséget, de én még nem voltam olyan csatában, hogy az A szektor szélén, a kis templomdombon ne lett volna 1-2 támadó. Akkor viszont nem lehet így oldalba támadni a foglalókat, mert mind az első, mind a második pozícióban megszórnak. De mint mondtad, minden csata más.
Grat!

Valóban, de kezdésként nem a támadás volt a célom, hanem a spot. Menet közben kellett alkalmazkodnom a kialakult helyzethez. Ha a templom mellett lett volna ellenfél, akkor nekem is a templomdomb oldala lett volna csak opció, onnan is lőhető a capkör. Más kérdés, hogy támogatás nélkül az a pozíció sem életbiztosítás.
De ezt el is mondtam a videó elején. Minden helyzetben a legjobb megoldást kell keresni, és alkalmazkodni a helyzethez.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Turan_II

5 hónapja 4 hete #287233 Írta: DarkRaven73
Megválaszolva: DarkRaven73
Ha volna rá mód, akkor (és játszol esetleg) nehéz tankokkal, valamint medekkel hogyan lehetne elérni a Tábornoki rangot. Szívesen megnézném. Köszönöm!

"A siker nem döntő, a kudarc nem végzetes: a bátorság, hogy folytasd, ez az, ami számít."

Winston Churchill

5 hónapja 4 hete #287237 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01

DarkRaven73 beküldte: Ha volna rá mód, akkor (és játszol esetleg) nehéz tankokkal, valamint medekkel hogyan lehetne elérni a Tábornoki rangot. Szívesen megnézném. Köszönöm!

Persze, szívesen segítek. Bár heavykkel nem ennyire egyszerű a dolog a sebességük miatt.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: DarkRaven73

5 hónapja 1 hete #287479 Írta: charliefirpo_2018
Megválaszolva: charliefirpo_2018
Sziasztok,segítsen már valaki abban hogy az AMX CDC-t megérné e kipróbálni a Frontlineon, megvettem,szerintem jó tank, csak a páncélja miatt aggódom kicsit hogy oda gyenge lesz, viszont a sebessége meg az ágyúja miatt szeretném vinni,úgyhogy kérném tanácsaitokat ha lehet.Köszi

5 hónapja 1 hete #287482 Írta: andiam
Megválaszolva: andiam
Imádom a CDC-t, de nekem frontlineon nem feküdt.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: ticsungg

5 hónapja 1 hete - 5 hónapja 1 hete #287486 Írta: simron78
Megválaszolva: simron78

charliefirpo_2018 beküldte: Sziasztok,segítsen már valaki abban hogy az AMX CDC-t megérné e kipróbálni a Frontlineon, megvettem,szerintem jó tank, csak a páncélja miatt aggódom kicsit hogy oda gyenge lesz, viszont a sebessége meg az ágyúja miatt szeretném vinni,úgyhogy kérném tanácsaitokat ha lehet.Köszi

Szerintem Frontline-ban nagyon jól lehet boldogulni páncél nélkül is, ebből következően a CDC akár jó is lehet oda. A Progetto és a Lorr 40T nagyon jól működnek, igaz azoknak a táras mechanizmusa sokat számít a használhatóság tekintetében, de a páncéljuk érdemben nem sokkal jobb, mint a CDC páncélja. Ha megvan a gép, akkor mindenképpen ki kell próbálnod Frontline-ban.

5 hónapja 1 hete - 5 hónapja 1 hete #287584 Írta: Tommybear
Megválaszolva: Tommybear
Aki arty-val kezd annak sokat kell várni mire beenged a játékba, (1-1,5 perc) de megéri .
Győztes csata és százados vagy őrnagyi rang elérésénél már rendesen pörög a számláló.
Főleg ha a frontline módban is sikerül szintet lépni. Akkor hozzáadódik a jutalom / +60.000 kredit és 5-5 nagy javító, eü. és poroltó amit megint el lehet adni + 150.000 kreditért.

Mellékletek:

5 hónapja 1 hete #287593 Írta: charliefirpo_2018
Na lesz annyi Progetto mint a nyű,a shopban 40 euróért árulják...

5 hónapja 1 hete #287595 Írta: Titi70
Megválaszolva: Titi70
12 csatából 2 lett nyerő, ilyen rossz szériám még ezzel a móddal nem volt. Volt olyan hogy a
Defenderrel semmit nem sikerült pattintani, még a világ végéről a light is úgy bevágott szebből hogy csak lestem.

5 hónapja 1 hete - 5 hónapja 1 hete #287597 Írta: RedFox69
Megválaszolva: RedFox69
Szia!
Nekem 8/0 a mai termés, de lexarom, mert itt nem ez számít, hanem a rang és a kredit. :)
1,5 k kredit a zsebben, plusz fejlesztem a legényeket.
Aztán holnap meglesz az első kiválóságom, vagy mim... :)
Most így második körben mintha jobban támogatnák a védekező csapatot.

5 hónapja 1 hete #287601 Írta: charliefirpo_2018
Tegnap este nagyon szar volt nekem, akárhogy igyekeztem alig tudtam valamit elérni, ezek a nyomorult progettók folyton elintéztek meg nem beszélve ezekről a kerekes szarokról,lenne neki egy két javaslatom hogy mit csináljon az őseivel..

5 hónapja 1 hete #287602 Írta: charliefirpo_2018
Mármint ahhoz aki berakták őket a játékba

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.