Jelenleg 389 vendég és 10 tag online

Light tankok

5 hónapja 4 hete - 5 hónapja 4 hete #285366 Írta: Black_Sheep_01
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Sziasztok,

készítettem egy rövid szituációs elemzést 13 90-nel.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 hónapja 1 hete #285858 Írta: bodzy
Megválaszolva: bodzy
Jo lett ( az intro meg f....a)!! :fetreng:

Egy baráti vállveregetésre mindig jó vagy nálam !! :)

www.youtube.com...tfthsg
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Black_Sheep_01

5 hónapja 1 hete #285862 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01

bodzy beküldte: Jo lett ( az intro meg f....a)!! :fetreng:

Bizony, az intrón rengeteget kellett dolgoznom...:trollol: :trollol: :trollol:
Köszi még egyszer Bodzy! :thx:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bodzy

5 hónapja 1 hete #285864 Írta: Ferrari-fan
Megválaszolva: Ferrari-fan
Egy kis hozzáfűzni való ha lehet:
1) A híd alatt sokkal jobb felmenni a "platzra". Teljes mértékben lecsökken annak az esélye, hogy már út közben valaki elkapjon
2) A gerincre ennyire nem jó felmenni magas lightal: LT-432 / T-100 / LTG / BC-12T / és méretbeli társaival oké, de magasabbakat manapság már előszeretettel lövik el.
3) Ha már egyszer a platzon vagy, addig nem ajánlott átmenni a folyón, míg a fent álló tankokat spoton tartod.
4) Erről az oldalról az is bejátszható, ha a HT sorról mész a videóban látott helyre és ezáltal meggátolod az ellenséges HT-k felmászását a léghajóhoz. Ezzel csak az a baj, hogy nagyon saját és ellen csapat függő, mert ha sok a camper vagy épp gyorsabb HT-k jönnek, akkor elkaphatnak út közben.

"A mindent látó szem" vagy a "vak vezet világtalant"--nem tudom melyik illik rám :/
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: n3k3m8

5 hónapja 1 hete #285877 Írta: perretz
Megválaszolva: perretz
OFF: A Tank Akademia menure ramenve, nem latszanak a cikkek. Csak oldalt, az utolso x drb. En rontok el valamit?

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Black_Sheep_01

5 hónapja 1 hete - 5 hónapja 1 hete #285879 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01

Ferrari-fan beküldte: Egy kis hozzáfűzni való ha lehet:
1) A híd alatt sokkal jobb felmenni a "platzra". Teljes mértékben lecsökken annak az esélye, hogy már út közben valaki elkapjon
2) A gerincre ennyire nem jó felmenni magas lightal: LT-432 / T-100 / LTG / BC-12T / és méretbeli társaival oké, de magasabbakat manapság már előszeretettel lövik el.
3) Ha már egyszer a platzon vagy, addig nem ajánlott átmenni a folyón, míg a fent álló tankokat spoton tartod.
4) Erről az oldalról az is bejátszható, ha a HT sorról mész a videóban látott helyre és ezáltal meggátolod az ellenséges HT-k felmászását a léghajóhoz. Ezzel csak az a baj, hogy nagyon saját és ellen csapat függő, mert ha sok a camper vagy épp gyorsabb HT-k jönnek, akkor elkaphatnak út közben.

Miért ne lehetne? :D
Az akadémia lényege pont a tudás összegyűjtése és publikálása. Ha bárki használható infóval kiegészítené bármelyik videót, az nyugodtan megteheti, ha nem ért egyet a videóban elhangzottakkal, akkor nyugodtan megírhatja, a konstruktív vita csak előremutató lehet.
A kiegészítéseidre válasz:
1. a híd alatt a vízben nagyon lelassul a tank, utána pedig még dombot is kell mászni, ezért nem mentem le, de valóban biztonságosabb.
2. ha nem megyek fel ennyire, akkor a sövény alsó részén esetlegesen kempelő lightot nem biztos, hogy felderítem.
3. mivel jobbról várható a heavyk átvonulása, ezért nem életbiztosítás a domb alatt maradni, oldalba lőhetnek. Ezért futottam át a folyón, majd vissza.
4. nekem nem célom, hogy visszatartsam a heavyket, hiszen őket is felvillantom, így szedhetőek lesznek a dombunkról. Ezen kívül ha a heavy úton jövök, akkor spoton leszek, mielőtt kiérnék a dühöngőből, így a domb alá kikanyarodáskor az ellenfél dombján kempelők meglőhetnek.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: JhonRambo76, n3k3m8, dzsimboboj, Zaphire23

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.