Jelenleg 556 vendég és 13 tag online

Indokolatlan BAN

1 éve 8 hónapja #234244 Írta: Syddal
Megválaszolva: Syddal

Filler1 beküldte:

Syddal beküldte:

Thothem beküldte:

PanzerGrey beküldte: Együtt érzek veled.Én modok nélkül kaptam 1 hetet :blink: .Ami érdekes nekem csapattárs megölése volt a szöveg kezdő a képernyőn :idea: ,viszont a ban listán szerepeltem :angry: De ha olvastad anno,"nincs helye a felebezésnek"! :nono: Véleményem szerint az ötlet kifogástalan,de a rendszer hibás! :wb:

Ha a levélben teamkill volt, akkor azért kaptad!

A WG nem ad ki hivatalos listát a FairPlay-be ütköző cselekedetek miatti kitiltottakról.
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Mint ahogy már feljebb is irtam nem az volt a levélben, hogy teamkill akkor értebém a bant. Valami harmadik féltől való kliens módosítást irtak, hogy azért kapom a bannt.

És mi van akkor, ha a protokol-droid elrontotta? Összecserélte az űrlapokat. :pacifier: :whistle:

Semmi lesz@rják, ezt a választ kaptam rohadjanak meg!!!
Greetings Syddal,

Thank you for contacting Wargaming Support regarding your account suspension.

Since our implementation of the new fair play policy, we have been closely monitoring our game and have been tracking the use of unfair modifications as described in said policy. Sadly some of the mods you have been using fall within the category of unfairness and cheating and are, therefore, not permitted in our game. We have informed in the article above, our players, that they should be careful when using any mods and to avoid using them, if they have any doubts regarding their functionality. Therefore the message was very clear and now there is no excuse to still use mods, which offer an unfair advantage. As a warning and final chance to remove these modifications, you have been blocked from our game for 7 days.

Please note, that another violation of this policy will be followed by a permanent game suspension. We are aware that the penalty might appear harsh, however, we have no doubt regarding the validity of the outcome and an appeal of the penalty is not possible.

Should you still consider using mods, we recommend that you familiarise yourself once again with our fair play policy and guidelines regarding forbidden modifications.

If you have any further questions, feel free to contact us.

„Hitvány tudásod nem vetekedhet a sötét oldal hatalmával!”
Palpatine

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 8 hónapja #234261 Írta: gwr
Megválaszolva: gwr
Syddal!
-Esetleg nem volna -e egy képernyőmentésed az utolsó hét játékáról, hogy láthassuk a módjaid?
-Jacktor-al értekeztél már?
-Véletlenül a töltés visszaszámláló mód nem volt -e bekapcsolva?
-Esetleg az enemy közelség jelző( zöld-lila nyíl távolság adattal)?

Pont ezért töröltem az Aslain-t és csak az xwm.exe van fent.

Buta vók ehezz a játkho, ezért nem jáccom artyk-val
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Syddal

1 éve 8 hónapja #234380 Írta: Syddal
Megválaszolva: Syddal

gwr beküldte: Syddal!
-Esetleg nem volna -e egy képernyőmentésed az utolsó hét játékáról, hogy láthassuk a módjaid?

Sajna képernyőmentésem nincs, de már mindegy is. ki várom az egy hetet és annyi. Már csak az idegesít, hogy legközelebb végleg bannol ha nem használok semmi illegális modot mert most is indokolatlanul kaptam egy hetet :wb:

„Hitvány tudásod nem vetekedhet a sötét oldal hatalmával!”
Palpatine

1 éve 8 hónapja - 1 éve 8 hónapja #234382 Írta: straubbazsi
Megválaszolva: straubbazsi

gwr beküldte: Syddal!

Aslainban legközelebbire van nyíl meg 100 méteren belüli figyelmeztetés. Ami ott kitiltásokkal kapcsolatban előkerült a fórumon ötletként, hogy esetleg legalizált verziójú modok (pl autoaim+) fennakadhatnak a szűrőn (nem tudni, hogy működik), hiába változtatták már azokon és egyeztette őket.

De akárhogy is, arról volt szó, hogy Jacktor modpack , abban meg maximum a zoom modok voltak valaha kérdésesek. Esetleg az óra. :)
Szóval passz.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Syddal

1 éve 8 hónapja #234404 Írta: gwr
Megválaszolva: gwr
Ha nincs bizonyíték akkor nehéz nem elhinni, hogy volt ott más is. Heti egy screan az pillanat műve...
Ha Aslain a telepítőben... lásd aslain topic...
xwm aláírt telepítő
Célkereszt megváltoztatása is lehet ban?

Buta vók ehezz a játkho, ezért nem jáccom artyk-val

1 hete 5 napja #284122 Írta: Bence_Weinkroist
Megválaszolva: Bence_Weinkroist
Sziasztok! Engem tegnap bannoltak ki a játékból, mert leszedtem az aslains XWM mod-ot a hivatalos oldalról a wgmods.net oldalról, és rá egy órával később kaptam 1 hetes bannolást, annyit írtak oknak hogy szabály megszegés miatt, és így random csata alatt kidobattak. Hiába írtam a support-nak mit mondtak?! Hogy a gépemen a játék mappájában ahova az XWM fel lett telepítve elfogadhatatlan volt nekik, és magasról szartak arra hogy XWM kibannoltak, nem kérdeznek se semmi. Sőt azt se adják meg válaszba hogy mivel volt a baj... A másik dolog meg azért eléggé zavaró hogyha látják milyen mod, és nem sérti a szabályzatot, akkor miért kaptam?! Vagy az aslain mod már tartalmaz olyant ami sérti a szabályzatot?!

1 hete 5 napja - 1 hete 5 napja #284123 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem
Dobnál egy képernyőmentést a ticketről? Természetesen a személyes adataid kitörlésével. Csak annyit hagyj bent, amiből kiderül, hogy tényleg a te accodról van szó. Meg az emailről is egy képet, amit akkor kaptál, amikor bannoltak.

Enélkül nem tudunk semmit mondani, csak a levegőbe lövöldözünk...

Trollz be flippin' out, Mon!

1 hete 5 napja #284124 Írta: Chaos_42
Megválaszolva: Chaos_42

Bence_Weinkroist beküldte: Sziasztok! Engem tegnap bannoltak ki a játékból, mert leszedtem az aslains XWM mod-ot a hivatalos oldalról a wgmods.net oldalról, és rá egy órával később kaptam 1 hetes bannolást, annyit írtak oknak hogy szabály megszegés miatt, és így random csata alatt kidobattak. Hiába írtam a support-nak mit mondtak?! Hogy a gépemen a játék mappájában ahova az XWM fel lett telepítve elfogadhatatlan volt nekik, és magasról szartak arra hogy XWM kibannoltak, nem kérdeznek se semmi. Sőt azt se adják meg válaszba hogy mivel volt a baj... A másik dolog meg azért eléggé zavaró hogyha látják milyen mod, és nem sérti a szabályzatot, akkor miért kaptam?! Vagy az aslain mod már tartalmaz olyant ami sérti a szabályzatot?!

Én aslains modpackot használok, soha nem volt vele gondom. De HA olvasol miközben nyomkodsz a next, Tovább és Ok Gombokra akkor a következő is le van írva a telepítőbe ékes magyar nyelven:
"Legalitás:
Úgy készítettem ezt a mod csomagok, hogy kompatibilis legyen a WG Fair Játékszabályokkal worldoftanks.eu...olicy/ Azonban légy figyelmes, mert bizonyos modok megváltoztathatják legalitási státuszukat, ez nincs kőbe vésve."

KERES
© 2018 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.