Jelenleg 370 vendég és 8 tag online

Ünnepi dühöngő! Csak pátosszal teli hangnemben!

4 éve 9 hónapja #88946 Írta: balioking
Megválaszolva: balioking
Ezt elmagyarázná valaki? Ez mi a szar? 130 sebzés? Ezzel az ágyúval? És a sebzés stimmel...Összeadtam...Repesz nincs a tankban...Érdekes mindenesetre...Meg a láthatatlan t34 is, aki lerammolás UTÁN spotolódott fel!!!!!!!!!!
kepfeltoltes.hu...u_.jpg
kepfeltoltes.hu...u_.jpg
Téma zárolva.
4 éve 9 hónapja #88948 Írta: gdavid093
Megválaszolva: gdavid093
Nem vagyok képben a magas tierekkel, de nem lehet, hogy olyan ponton találtad el, ahol viszonylag vastag a páncélja, vagy olyan szögből lőtted, ahol bár átüti, de nem sebez akkorát? Ilyen már nálam is volt, hogy 180-as sebzés írtak rá, és ha úgy találtam el, mondjuk csak 100-at sebzett...
Téma zárolva.
4 éve 9 hónapja #88949 Írta: Dodge94HUN
Megválaszolva: Dodge94HUN

balioking beküldte: Ezt elmagyarázná valaki? Ez mi a szar? 130 sebzés? Ezzel az ágyúval? És a sebzés stimmel...Összeadtam...Repesz nincs a tankban...Érdekes mindenesetre...Meg a láthatatlan t34 is, aki lerammolás UTÁN spotolódott fel!!!!!!!!!!
kepfeltoltes.hu...u_.jpg
kepfeltoltes.hu...u_.jpg

Nem is volt páncélátütés... nem csak rammelted?
Az pedig tuti nem igaz, hogy lerammolás után spotolódott fel.
Téma zárolva.
4 éve 9 hónapja #88951 Írta: balioking
Nem rammoltam le! Ennyi volt a sebzés.12k meccs után még tud újat mutatni a játék...
Nem először fordul elő ez a spotolódás téma...Másik alkalommal nyílt terepen egy Is jött így nekem. Na következő érdekesség: Is7 17 lövés 17 találat 2 páncélátütés...Meglőtt tankok t57 Heavy, Is8 és WTpzIV....Ki is léptem mára a pi**ába... Ilyen csak a mesében létezik....Másik meccsen meg Wtpz IV két lepattanó, M46 Patton szintén 2 lepattanó...Mi a fas* van itt? E100 ok, hogy csak láncoltam a tornyát oldalról meglőve :-), de a másik kettő?????

Téma zárolva.
4 éve 9 hónapja #88953 Írta: balioking

gdavid093 beküldte: Nem vagyok képben a magas tierekkel, de nem lehet, hogy olyan ponton találtad el, ahol viszonylag vastag a páncélja, vagy olyan szögből lőtted, ahol bár átüti, de nem sebez akkorát? Ilyen már nálam is volt, hogy 180-as sebzés írtak rá, és ha úgy találtam el, mondjuk csak 100-at sebzett...

Az átlagsebzéshez képest az RNG miatt +-25% -ot adhat a játék ez a Panther II esetében 240 átlagsebzés mellett 180 és 300 lehet ap és apcr lőszer esetében...De tettem ide fel képet Panther I-gyel is, ahol 278-at sebeztem sima lőszerrel egy t29-en, az is lehetetlen lenne elvileg...Túl sok...
Téma zárolva.
4 éve 9 hónapja #88958 Írta: rejkov
Megválaszolva: rejkov
Hát játszottam pár kört a saját meghívott accountommal. Akartam rá egy ELC-t, amig olcsósítva van. Amx 40. A meccsek fele tier 6. Én meg ilyenkor alapból mentem a vízbe. Nem volt kedvem időt pazarolni feleslegesen. Kb. az összes amx40-es meccsem 1/3-ada úzsás volt. És 59%-os lett vele a winráta negyvenvalahány csata után. Ez most hogy?

A fő accounton meg az utóbbi időkben, ha megyek 3000 wn8-at, akkor 40% a winráta...

Kicsit érdekes. Ezt már valahogy nem tudom a véletlenre fogni.
Téma zárolva.
4 éve 9 hónapja #88964 Írta: Skjenngard
Megválaszolva: Skjenngard

Dodge94HUN beküldte:

Skjenngard beküldte:

öcsifej beküldte: -

Ebben a klánban ez valami felvételi kritérium lehet... :D

Nagyon megbánthatott, ha egymás után két topikban is linkeled a képet.

Jaj, dehogy is, előbb oda posztoltam, aztán vettem észre a klán hasonlóságot, gondoltam reagálok rá. :)
Az ilyen játékosok aranyosak, megnevettetnek. Főleg miután meccs végén még rámírnak (ha trollkodom velük, és ez gyakori), utána természetesen azonnal le is tiltanak, nehogy válaszolni tudjak. És gondolom gonoszul kacagnak, hogy most aztán jól megmutattam a noobnak. :)
Téma zárolva.
4 éve 9 hónapja #88980 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
Zárom, eredeti kinyitva.
Téma zárolva.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.