Jelenleg 402 vendég és 4 tag online

Milyen filmet nézel most?

1 éve 3 hete #277158 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN

Betanított magfizikus

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 9 órája #278587 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli
Nem tudom, hogy megosztotta-e már valaki. :trollol:

11 hónapja 4 hete #278612 Írta: Ergil
Megválaszolva: Ergil
És a hogyan készült :)

Wings of Turul [WOT]

11 hónapja 4 hete #278796 Írta: dies
Megválaszolva: dies
Mindig kiderül valami. Meglestem a Legenda vagyok c. filmet. A meglepetés az utolsó negyed órában ért. Nem tudtam,hogy van más végkifejlet is.

Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is.

10 hónapja 1 hete #281703 Írta: Marcus
Megválaszolva: Marcus
Sziasztok!
Segítség kellene nekem,sajnos a film címét nem tudom,csak részleteket hátha ez által valakinek beugrik a fim címe.Űrlények lepik el a föld bolygót,elkapják az embereket,és gép segítségével kivonják az emberekből az agyukat,és az idegrendszerüket,aminek kék színe van,és bele építik az idegenekbe.Majd mi általunk fognak működni.A filmben van egy férfi és egy nő,akik párok a nő az terhes,a férfi megszokta simogatni a nő hasát,méghozzá úgy,hogy a mutató,a középső,és a gyűrűs ujját végig húzza a nő hasán,végül is ez az ő jelük.Elkapják mind a kettőjüket,a férfit elkapja az a gép ami kivonja az agy részt,és vele együtt az idegrendszert is,bele ültetik az idegenekbe mert csak az által működnek.Amikor megkapja a férfi,agy,és idegrendszerét a férfié piros színe van,minden más embernek kék.Az idegen nagy nehezen tudja befogadni,de nem is tudja irányítani,a férfi saját maga irányítja az idegen testet,és az emberek oldalán fog állni.Meghallja,hogy a gép bántani akarja a feleségét,mert sikoltozik,megvédi a nőt de a nő az megijed,mert azt hiszi a szörny,vagy idegen bántani akarja.De a mancsát végigsimítja a nő hasán,úgy mikor ember volt,és ez feltűnik a nőnek is.Ha jól emlékszek utána vigyáz rá,és nem engedi senkinek,hogy bántsa a nőt,majd így tud vagy tudnak kiszabadulni a fogságból.Ha valakinek beugrik a film maga,meg a címe,de nem pont így van minden azt nézze el nekem,de már nagyon régen láttam.Ha valaki segít azt megköszönöm.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

10 hónapja 1 hete #281705 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby
Supernatural Season 01.

A Bűnvadászok tagfelvételt hirdet. Részletek PM-ben
Toborzói videó:

www.twitch.tv/v...303643
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Patsky

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.