Jelenleg 644 vendég és 13 tag online

A magyar elitek csata közbeni megnyilvánulásai (18+)

3 éve 11 hónapja #95409 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01

Hunyadi_Loveszdandar beküldte: Azért álljunk meg egy pillanatra!

A rubiktól függetlenül, már volt példa más klánnal is, hogy van egy rakás nyomi aki tök béna a játékhoz és mellé még irigy is, aztán ahol lehet provokálja a jobbakat és ha véletlenül sikerül 10000000 csatából kifognia egyet, ahol valami hasznosat is tudott csinálni és az általa "preferált" klán egyik tagja van, na akkor elkezdi provokálni + a fórumokon is jól odaszól milliószor addig amíg azoknak el nem durran az agya aztán meg árulkodik és képeket tölt fel, hogy "nézzétek, én megmondta, hogy ezek bunkók".

Ezzel nem a rubikos nyomikat akarom védeni, akik valószínűleg fiatalok és olyat írnak be, amit más max inkább csak elmond a monitor előtt.
Ezzel azt akarom mondani, hogy az is legalább annyira nyomi, aki kiprovokálja ezeket.

Szóval van a suttyó, aki csúnyákat ír és jól WOT-ozik.
Meg van a másik suttyó, aki csúnyákat provokál és qrva xarul WOT-ozik.

Olvastam a Rub1k bemutató kommentjeit. K6000-re gondolsz, aki KV-1 - KV-85 kombóval tolja legtöbbet? Aki átlagban 40% WR fölé alig bír menni T10-es vasakkal? Egy ilyen játékos provokációinak felülni a legnagyobb balgaság. Gondolom bántja a szemét, hogy neki elérhetetlenek a komolyabb klánok. Lejárató kampányt folytat, de ehhez sajnos asszisztált neki néhány RUB1K-os is.
A provokációnak nem szabad felülni, elég ránézni az ilyenre, mosolyogni egyet, majd irány a következő csata. Nagyobbat ütsz rajtra, ha nem válaszolsz, mert így nem éri el a célját.
Téma zárolva.
3 éve 11 hónapja #95410 Írta: Mars
Megválaszolva: Mars
Én is ezt mondtam, nekik! Többségünk így is gondolja és nem szoktunk rajta felülni,de vannak páran akiknek ez nem jött össze és innentől a story ismert.

Ha egy ember nem használja az agyát, az biológiai értelemben anyag pazarlás!
Youtube csatornám:
www.youtube.com...WEI0xQ
Téma zárolva.
3 éve 11 hónapja #95412 Írta: Jackal_hun
Megválaszolva: Jackal_hun
Hunyadi mond valamit ezzel a provokáció dologgal, mert azért ez érdekes, hogy ezek pont most kerültek elő. Ki tudja...

Tudod mi az a Dunning-Krueger effektus? Ja tudom hogy nem, csak úgy kérdeztem: en.wikipedia.or...effect
Téma zárolva.
3 éve 11 hónapja - 3 éve 11 hónapja #95413 Írta: dozer00
Megválaszolva: dozer00
Jackal.... no már megint én? be se lépek egész nap a játékba , mégis előkerülök itt ott amott...

Én nem oldom meg máshogy,ha kilőnek ha nem lőnek ki, mindenki Polak , karvajzs***, és ugyan úgy kilövöm vagy megfelezem a játékidejét egy jól manőverezett kiékeléssel.

Mint a mai nap is, ezt 1-1 napokkal megtorolja a WG. De az élmény, megfizethetetlen.

Provokálsz olyan dologgal ami totál természetes és a játék része. :lol: Jó hogy nem írsz egy emailt a WG-nek h rosszul van Magyarra fordítva néhány dolog. :whistle:

"dozertálás miatt a törvényszék figyelmeztetésben részesít" > dezertálás utáni ablak.

Bannoláskor unfair play esetén" felhasználófiókod zárolva lett indok :dozer-manőver"

...
Szóval nyugi, meg leszel akasztva történjék bármi, csak találkozzunk megint, de most csapattársként :woohoo:

Amúgy bármelyik klán tagjai ugyan így bemondják többször a dolgokat mikor elszakad a cérna. TS-en ennél cifrább dolgokat is mond az ember...

És? attól még lehetnek Jó és sikeres csapat . Anno a klánparancsnokunkat naponta keresték a TK és társai miatt amiket műveltem, vagy a társaim és pont leszarta őket, mert ez nem kulturális fesztivál, itt az számít , hogyan tudod segíteni a klánodat amikor kell. Onnantól kezdve meg nem az iylenek fogják a térképen tartani a csapaatot... Maximum ők is híresek (hírhedtek) lesznek :d
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Jackal_hun
Téma zárolva.
3 éve 11 hónapja #95414 Írta: Jackal_hun
Megválaszolva: Jackal_hun
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Nyugalom, vicceltem...már nem vagyok ellene mint régen, csak kíváncsi voltam, figyelsz-e:D

Tudod mi az a Dunning-Krueger effektus? Ja tudom hogy nem, csak úgy kérdeztem: en.wikipedia.or...effect
Téma zárolva.
3 éve 11 hónapja #95415 Írta: dozer00
Megválaszolva: dozer00
Éber vagyok :cheer: , bármikor megeshet hogy hátba kell lőni egy csapattársat. :whistle:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58
Téma zárolva.
3 éve 11 hónapja #95417 Írta: Mars
Megválaszolva: Mars

dozer00 beküldte: Éber vagyok :cheer: , bármikor megeshet hogy hátba kell lőni egy csapattársat. :whistle:

Na ilyenkor jó az a SafeShot, de hála Istennek ki lehet játszani :cheer:

Ha egy ember nem használja az agyát, az biológiai értelemben anyag pazarlás!
Youtube csatornám:
www.youtube.com...WEI0xQ
Téma zárolva.
3 éve 11 hónapja - 3 éve 11 hónapja #95419 Írta: MPeter71
Megválaszolva: MPeter71
Srácok, én egy kicsivel továbbmennék.
Mint tudjátok a T-F-K és a négyzeten is szórakozás és nem teljesítmény orientált klán.
De ezzel együtt, én azt gondolom, nem csak nekünk a klánnak - és ez így van szerintem minden más klánnál is - árt ha valaki közülünk káromkodik, esetleg fajilag különböztet meg valakit, hanem magának az országnak is. Az XVM jóvoltából mindenki látja/láthatja, hogy ki melyik országból játszik, és a sok kinti magyarnak köszönhetően elég hamar megértik ezeket a megnyilvánulásokat.
Szerintem ez klánfüggetlenül kritikán aluli!!!
Amit tudunk tenni, hogy a saját klánunkban elmondjuk, hogy chatbe semmi olyat nem írunk ami a klánra/országra nézve bármikor szarul üthet ki!

Azoknak akiknek nincs klánjuk ezt nem tudjuk megtenni, max amikor a chatbe beír valamilyen retardált szöveget, akkor ráírunk, hogy ezt nem kellene.

A TS-en, hogy ki mit mond, az azok között marad akik hallgatják. Én pl ott sem szoktam sem káromkodni, sem anyázni, Isten nevét pedig pláne nem veszem a számra.
Ez én vagyok, ilyennek neveltek, ilyen lettem. Ettől nem leszek azonban kevesebb, mint azok akik folyamatosan úgy beszélnek, hogy naponta kellene egy szappan a szájuk kimosásához. DE a csata hevében én is elnézem mindenkinek, hogy ha csúnyán beszél, mert ott mindenkiben pörög az adneralin, más a szituáció.

Őszintén, több lesz valaki attól ha úgy beszél/ít anno mint egy kocsis????

NEM! és ez itt a lényeg!

Bocs a hosszúért, és azért amit mondani akartam, de valahol el kell kezdeni a "nevelést", ha mi nem tesszük meg akkor ki fogja?
Egy elit klán szerintem attól is elit, ahogy a tagjai kommunikálnak. Legyen példa egy elit golf/tennis/stb klub.

ui: egy elit klubba/klánba vagy hívnak valakit, vagy valaki ajánlást ad. Oda nem lehet jelentkezni. Ettől elit!

"Mert a férfi mind gyerek, maradunk VÉN TINÉDZSEREK!" by Ákos
"Kinek fegyvere az igazság erénye, a becsület pajzsa a győzedelembe vetett hit, az meghalhat, de el nem bukhat soha." a Nagyszüleimtől
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, bandras32, Szete58, DrangHun, Apa1972_hu, JackassJana
Téma zárolva.
3 éve 11 hónapja #95421 Írta: smok3_hun
Megválaszolva: smok3_hun

Mars beküldte:

dozer00 beküldte: Éber vagyok :cheer: , bármikor megeshet hogy hátba kell lőni egy csapattársat. :whistle:

Na ilyenkor jó az a SafeShot, de hála Istennek ki lehet játszani :cheer:

Szerintem nála ez a mod azt mutatja mikor lehet teljes biztonsággal hátba lőni a csapattársat :D

De mivel, hogy, hogy, mivel, de mostmár aztán végképp hoppá mégse.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, JackassJana
Téma zárolva.
3 éve 11 hónapja - 3 éve 11 hónapja #95431 Írta: Balista1
Megválaszolva: Balista1
MPeter71! Bevallom, kedvellek téged, mert értékrendünk hasonló. Jó arc vagy , de gyermekien naív. Könyörgöm nézzél szét. Míg te etikai kérdéseket fejtegetsz, elötted és utánad arról értekeznek, hogy lehet hátba lőni a csapattársat.
Az a feltételezés, hogy aki emberi kubatúrában jelenik meg az ember is, téves! Ahhoz még sokminden egyéb is kell. Nem részletezném, de gondolj a soroztgyilkosokra, aberráltakra, pszichopatákra, mély lelki nyomorban szocializálódottakra, - emberi formában, de állati szinetn vegetállókra.

Fórumoztam már életemben eleget autós, utazó, historizáló, és egyébb témákban. Akit nem érdekelt, nem jött oda, ettől a hangvétel - ha nem politizáltunk - mindíg tisztességes, egítőkész, kultúrált volt.
Ilyen katyvaszt, mint ami itt van, még sehol nem láttam.
Talán mert játék, és a gyerektől az aggastyánig, a kőbunkótól a komolyan intelligensig itt mindenki jelen van. É ez jön le a játékan is, és kommentekben is.
A hárítás lehetősége a klánotokon belüli belső kommunikáció, ahol kultúrált, baráti a hangvétel.
Én, klánnon kívűli pedig már ismerem a fórum törzsközönségét annyira, hogy elég a nicknevet meglátni, és lapozunk. Csupán egy meghatározott társaság bejegyzéseit olvasom el.
Itt népnevelni, reménytelen idealizmus.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, TRIXXON, Szete58, Apa1972_hu, MPeter71
Téma zárolva.
3 éve 11 hónapja #95432 Írta: gdavid093
Megválaszolva: gdavid093
Hát Mars, szerintem az ilyen emberek nem változnak. Ideig-óráig lehet visszafogják magukat, de utána kezdődik megint... Szóval szerintem ne alapozz rájuk sokat, inkább próbáld a normálisakba fektetni az energiád! Nálam is volt már, hogy kicsúszott egy-két rondább szó (nem ennyire), de utána megbántam. Nem magam miatt, mert rohadtul nem érdekel, hogy rólam mit gondolnak, de a klánra nézve biztos, hogy káros. Szerencsére nálunk csak moderált emberek vannak, nem szidjuk a másikat a chat-en, max. TS-en küldjük el az arty-t, vagy a láthatatlan lövészt melegebb éghajlatra, egymás között:)
A klánotoknak pedig sok szerencsét kívánok, rendeződjenek ezek a dolgok, és remélem találkozunk majd a játékban, egy-két Stronghold erejéig!

Üdv.: Dávid
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: TRIXXON, Szete58
Téma zárolva.
3 éve 11 hónapja #95450 Írta: Get200
Megválaszolva: Get200
"Talán mert játék, és a gyerektől az aggastyánig, a kőbunkótól a komolyan intelligensig itt mindenki jelen van"
Ámen - lapozzunk tovább..
Nem figyelem megszállottan de a játékban mi vezetünk torony magasan a káromkodásban, sajnos.. Utánunk kb a franciák jöhetnek.. De legalább régi barátainkat hirhedtebbek :D

"Ezért sírni kezd, hogy őt elnyomják, mert nem akarja a saját - egyébként hamisan felállított - önképét és szobrát lerombolni, mert akkor kiderülne, milyen pocsék játékos. Helyette inkább jön a rinya, meg a kifogástenger." - Canes Hungaricus I.sz.: MMXV
Téma zárolva.
3 éve 11 hónapja #95453 Írta: öcsifej
Megválaszolva: öcsifej
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Azért elég provokatív a hangnem, hogy ezt is lehoztam srácok köszi a segítséget stb... Erre én is haraptam volna (én faszagyerek vagyok ti meg csicskák, ezt így is lehet értelmezni), főleg így hogy látom a 3 killt meg a 3k sebzést TX-ben.... Ez nem a lehoztam kategória azért.
Téma zárolva.
3 éve 11 hónapja #95460 Írta: GAgyiXyXy
Megválaszolva: GAgyiXyXy
[-MKH-] Execootive szólt be nekem tegnapi napon, feljelent, mert valami RDR RADIO HACK vagy mi a túrót emlegetett, mindenkit arra buzdítva, hogy jelentsen fel engem. Pedig egy igen felejthető kört mentem cromwell-el.
A gyerek utána is rám írt, perma bann-t meg ilyeneket emlegetett, nagyon ki volt, de nem tudom mitől/miért..
Kerestem ezt a radio hack-et gúglival, de ebben a formájában nem találtam semmit. Tud erről valaki valamit?
Téma zárolva.
3 éve 11 hónapja - 3 éve 11 hónapja #95462 Írta: Zedetu
Megválaszolva: Zedetu

bandras32 beküldte: "Hány embert látsz randomban counter artyzni?"

Ha hiszed ha nem, én minden artys csatámat azzal kezde, hogy figyelem azokat a helyeket ahol az arty lehet és próbálom levadászni.

De legyen nektek igazatok, az artyhoz nem kell skill.
Amikor dupla bokor mögött full álcával ücsörög az FV215b (183) és várja hogy valamelyik szerencsétlen csapattársa spotoljon neki, ő meg odaverhessen 1600-ot, ahhoz kell a skill! Vagy ugyanez waffentrager auf E100 4*750-et, ahhoz is kell skill! És ugye még csak nem is spotolódik. Ez igen! A TD-t ne utáljuk csak az artyt? Mert megzavar minket miközben beforgatva, hulldownozva átlőhetetlenűl harcolunk! Mi vagyunk a királyok! És egyszer csak az arty a fejünkre szarik! ROHADÉK ARTY!!!

Én még mindig azt mondom, ha valakit folyton kilő az arty, az a saját hibája!Tessék tanulni a hibákból.

sztem: SKILL?? SZART SEM ÉR AZ A TUDÁS AMIT NEM MUTAT Az XVM!!!!

Olyan ez mint az élet... Nem az számit mekkora skilled van, hanem, hogy mennyire vagy hatékony. Persze mindenki végezze el a feladatát, azt amire a járműve predesztinálja. Könnyű menjen spottolni, heavy vegye fel a harcot, arty-, TD várjon a lövésére,stb......
Téma zárolva.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.