Jelenleg 438 vendég és nincs tag online

A magyar elitek csata közbeni megnyilvánulásai (18+)

4 éve 1 hónapja #95464 Írta: axelfooley
Megválaszolva: axelfooley

GAgyiXyXy beküldte: [-MKH-] Execootive szólt be nekem tegnapi napon, feljelent, mert valami RDR RADIO HACK vagy mi a túrót emlegetett, mindenkit arra buzdítva, hogy jelentsen fel engem. Pedig egy igen felejthető kört mentem cromwell-el.
A gyerek utána is rám írt, perma bann-t meg ilyeneket emlegetett, nagyon ki volt, de nem tudom mitől/miért..
Kerestem ezt a radio hack-et gúglival, de ebben a formájában nem találtam semmit. Tud erről valaki valamit?

Üdv.
"Radar Hack"megmutatja a lehetséges célpontokat a radaron, ez a hack az arty helyzetét is megmutatja. Sok ilyen kering az interneten, de sok benne a kamu.

Nem az a hülye, aki elbassza, hanem az, aki nem tudja megmagyarázni.
Téma zárolva.
4 éve 1 hónapja #95487 Írta: MPeter71
Megválaszolva: MPeter71

Balista1 beküldte: MPeter71! Bevallom, kedvellek téged, mert értékrendünk hasonló. Jó arc vagy , de gyermekien naív. Könyörgöm nézzél szét. Míg te etikai kérdéseket fejtegetsz, elötted és utánad arról értekeznek, hogy lehet hátba lőni a csapattársat.
Az a feltételezés, hogy aki emberi kubatúrában jelenik meg az ember is, téves! Ahhoz még sokminden egyéb is kell. Nem részletezném, de gondolj a soroztgyilkosokra, aberráltakra, pszichopatákra, mély lelki nyomorban szocializálódottakra, - emberi formában, de állati szinetn vegetállókra.

Fórumoztam már életemben eleget autós, utazó, historizáló, és egyébb témákban. Akit nem érdekelt, nem jött oda, ettől a hangvétel - ha nem politizáltunk - mindíg tisztességes, egítőkész, kultúrált volt.
Ilyen katyvaszt, mint ami itt van, még sehol nem láttam.
Talán mert játék, és a gyerektől az aggastyánig, a kőbunkótól a komolyan intelligensig itt mindenki jelen van. É ez jön le a játékan is, és kommentekben is.
A hárítás lehetősége a klánotokon belüli belső kommunikáció, ahol kultúrált, baráti a hangvétel.
Én, klánnon kívűli pedig már ismerem a fórum törzsközönségét annyira, hogy elég a nicknevet meglátni, és lapozunk. Csupán egy meghatározott társaság bejegyzéseit olvasom el.
Itt népnevelni, reménytelen idealizmus.

Szia!
Köszönöm az elismerő szavakat! Hasonló gondolatok vannak bennem is!
Teljesen igazad van, ismerem én is sajnos a játékban lévő kultúra hiányát.
De ha meg sem próbáljuk jobbá tenni, akkor lehet jobb?? :-)
Ez egy szélmalomharc, csak nem egy szélmalom van :-)

A lényeg itt ezen van: wikiszotar.hu/w...r/Elit
Akiknek szólna elsősorban az egész topik, azok nem ismerik a szónak a jelentését?

"Mert a férfi mind gyerek, maradunk VÉN TINÉDZSEREK!" by Ákos
"Kinek fegyvere az igazság erénye, a becsület pajzsa a győzedelembe vetett hit, az meghalhat, de el nem bukhat soha." a Nagyszüleimtől
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Balista1, DrangHun
Téma zárolva.
4 éve 1 hónapja - 4 éve 1 hónapja #95490 Írta: K6000
Megválaszolva: K6000

Black_Sheep_01 beküldte:

Hunyadi_Loveszdandar beküldte: Azért álljunk meg egy pillanatra!

Ezzel nem a rubikos nyomikat akarom védeni, akik valószínűleg fiatalok és olyat írnak be, amit más max inkább csak elmond a monitor előtt.
Ezzel azt akarom mondani, hogy az is legalább annyira nyomi, aki kiprovokálja ezeket.

Szóval van a suttyó, aki csúnyákat ír és jól WOT-ozik.
Meg van a másik suttyó, aki csúnyákat provokál és qrva xarul WOT-ozik.

Olvastam a Rub1k bemutató kommentjeit. K6000-re gondolsz, aki KV-1 - KV-85 kombóval tolja legtöbbet? Aki átlagban 40% WR fölé alig bír menni T10-es vasakkal? Egy ilyen játékos provokációinak felülni a legnagyobb balgaság. Gondolom bántja a szemét, hogy neki elérhetetlenek a komolyabb klánok. Lejárató kampányt folytat, de ehhez sajnos asszisztált neki néhány RUB1K-os is.
A provokációnak nem szabad felülni, elég ránézni az ilyenre, mosolyogni egyet, majd irány a következő csata. Nagyobbat ütsz rajtra, ha nem válaszolsz, mert így nem éri el a célját.

Hmmm valóban rám gondoltok? Közel 26000 csatával sok az a 800 KV-1 csata? És a 15000 csatával az 1150 FCM 50t csata? És T110E5 T10 vassal hogy nem sikerül 50% fölé menni egy Excellent játékosnak?
De tudjátok igazatok van. Szar is az a statisztika, én vagyok a noob, a tomato, meg a béna aki nem tud a wottal játszani. Vállalom. Csak abba nem gondol bele egyikőtök sem, hogy abba a számomra elérhetetlenek mondott klánban sok olyan játékos van akinek közel olyan statisztikája van mint nekem. Sőt olyan is akad (nem is kevesen) aki még az én statisztikámat sem éri el. Nem én mondok véleményt róluk hanem ti. Nem én mondom el őket bénának, nyominak, stb hanem ti.
Egy Excellent játékostól valahogy mást vár el az ember, nem azt hogy lebénázza a zöld szinten játszókat. Még jó hogy ide kerültek ezek a hozzászólások, a címe is ez A magyar elitek csata közbeni megnyilvánulásai bár ezek nem csata közben születtek.

Én nem szólóm le őket, tudom, hogy a zöld szintről 30000-40000 csatával nagyot már nem lehet ugrani, meg nekem sem sikerül. És újra csak Miki1971 tudom idézni Aki sokat játszik, az tisztában van azzal, hogy a random csodás világa mit jelent.

"A statod épített stat, a valósággal köszönőviszonyban sincs. Kb. sárga szinten játszhatsz, ha nem terminátorkodsz light tankokkal, vagy nem a kezdőket lövöd halomra alacsony tierben." Black_Sheep_01

Téma zárolva.
4 éve 1 hónapja #95491 Írta: Hunyadi_Loveszdandar
Megválaszolva: Hunyadi_Loveszdandar

K6000 beküldte: De tudjátok igazatok van. én vagyok a noob, a tomato, meg a béna aki nem tud a wottal játszani. Vállalom.

Én teljes mértékben egyetértek veled! B)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: imi321
Téma zárolva.
4 éve 1 hónapja - 4 éve 1 hónapja #95492 Írta: K6000

Hunyadi_Loveszdandar beküldte:

K6000 beküldte: De tudjátok igazatok van. én vagyok a noob, a tomato, meg a béna aki nem tud a wottal játszani. Vállalom.

Én teljes mértékben egyetértek veled! B)

Idézni csak pontosan ha kérhetem:
Tehát a helyreigazítás

K6000 beküldte: De tudjátok igazatok van. Szar is az a statisztika, én vagyok a noob, a tomato, meg a béna aki nem tud a wottal játszani. Vállalom.

Vagy akkor most mégsem szar? Vagy most akkor nem értem...

"A statod épített stat, a valósággal köszönőviszonyban sincs. Kb. sárga szinten játszhatsz, ha nem terminátorkodsz light tankokkal, vagy nem a kezdőket lövöd halomra alacsony tierben." Black_Sheep_01

Téma zárolva.
4 éve 1 hónapja #95494 Írta: Mars
Megválaszolva: Mars
Benne van ,hogy vannak mentorok. Képzeld nagyon sok olyan játékosunk van, aki csapatban nagyon jók, csak sajnos nemcsak ő játszik az a accon és nem tudja a család többi tagját kompenzálni.

Ha egy ember nem használja az agyát, az biológiai értelemben anyag pazarlás!
Youtube csatornám:
www.youtube.com...WEI0xQ
Téma zárolva.
4 éve 1 hónapja #95497 Írta: SgtBradly
Megválaszolva: SgtBradly

GAgyiXyXy beküldte: [-MKH-] Execootive szólt be nekem tegnapi napon, feljelent, mert valami RDR RADIO HACK vagy mi a túrót emlegetett, mindenkit arra buzdítva, hogy jelentsen fel engem. Pedig egy igen felejthető kört mentem cromwell-el.
A gyerek utána is rám írt, perma bann-t meg ilyeneket emlegetett, nagyon ki volt, de nem tudom mitől/miért..
Kerestem ezt a radio hack-et gúglival, de ebben a formájában nem találtam semmit. Tud erről valaki valamit?

Nekem a minap WARPACK-et írtak hogy azt használok mert ki mertem lőni a t43-at JT-vel, a másik 5-6 mellett . :) Fogalmam sincs , hogy mi az.
Téma zárolva.
4 éve 1 hónapja #95498 Írta: singes
Megválaszolva: singes

SgtBradly beküldte:

Nekem a minap WARPACK-et írtak hogy azt használok mert ki mertem lőni a t43-at JT-vel, a másik 5-6 mellett . :) Fogalmam sincs , hogy mi az.

Egy fizetős mod, ami legális (ha fizetsz érte :) ). Látod pl, hogy merre dőlnek a fák/épületek, így tudod, merre vonulnak. De sok más is van benne. Én nem használom, randomban nem megyek előre ész nélkül, így tudom, merre vannak, osztagban meg másnak mindig van. :)

Állítólag egy ember csak akkor hal meg, ha már senki nem gondol rá. Ha ez igaz, Morphelo addig biztosan él, amíg én lélegzem.

Tha Force is strong in my family. My father has it. I have it. My sister has it. Morpehlo had that power, too.

Do. Or do not. There is no try.

3GM: T-34, Chi-nu, KV-1, KV-1S, A-43, T-34-85, amx 12t, amx 13 75, obj. 416, obj. 257
Téma zárolva.
4 éve 1 hónapja #95499 Írta: Mars
Nem legális,akkor sem ha fizetsz érte. Nem véletlenül van betiltva az orosz és amerikai szerveren, ez EU-én még nincs. De ESL tilos használni, nem véletlenül kell ESl-en egy külön programmal indítani a játékot, ami figyeli, hogy csalsz-e?

Youtube csatornám:
www.youtube.com...WEI0xQ
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: CrawlingChaos
Téma zárolva.
4 éve 1 hónapja - 4 éve 1 hónapja #95500 Írta: CrawlingChaos
Megválaszolva: CrawlingChaos

singes beküldte: Egy fizetős mod, ami legális (ha fizetsz érte :) ). Látod pl, hogy merre dőlnek a fák/épületek, így tudod, merre vonulnak. De sok más is van benne. Én nem használom, randomban nem megyek előre ész nélkül, így tudom, merre vannak, osztagban meg másnak mindig van. :)

Ebben tévedsz, a Warpack nem legális, tiltott, akit rajtakapnak permaban.
Jelenleg nem tudom elérhető-e ingyenesen, egy időben fizetős volt maga a Warpack is, a prémium WoT fiókot pedig azért írták elő, mert az orosz törvények alapján, ha az eredeti progiért is fizetett a felhasználó, akkor a kalóz "kiegészítés" megvásárlásával nem érte kárt az eredeti fejlesztőt, és így jogi uton nem lehetett eljárást indítani ellenük.
Csak azért jegyzem meg, mert amire te utalsz, az egy conteo, aminek nem néztél utána kellőképpen.

propterea accipite armaturam Dei ut possitis resistere in die malo et omnibus perfectis stare
Téma zárolva.
4 éve 1 hónapja #95501 Írta: singes
Megválaszolva: singes

CrawlingChaos beküldte:

singes beküldte: Egy fizetős mod, ami legális (ha fizetsz érte :) ). Látod pl, hogy merre dőlnek a fák/épületek, így tudod, merre vonulnak. De sok más is van benne. Én nem használom, randomban nem megyek előre ész nélkül, így tudom, merre vannak, osztagban meg másnak mindig van. :)

Ebben tévedsz, a Warpack nem legális, tiltott, akit rajtakapnak permaban.
Jelenleg nem tudom elérhető-e ingyenesen, egy időben fizetős volt maga a Warpack is, a prémium WoT fiókot pedig azért írták elő, mert az orosz törvények alapján, ha az eredeti progiért is fizetett a felhasználó, akkor a kalóz "kiegészítés" megvásárlásával nem érte kárt az eredeti fejlesztőt, és így jogi uton nem lehetett eljárást indítani ellenük.
Csak azért jegyzem meg, mert amire te utalsz, az egy conteo, aminek nem néztél utána kellőképpen.

Ez tuti??? Csak mert nagyon sok embertől hallottam már a warpackről, és mindenki ugyanazt mondta. De mivel nekem nincs, úgy vagyok mint a szűz lány: mindent elhiszek. :)

Állítólag egy ember csak akkor hal meg, ha már senki nem gondol rá. Ha ez igaz, Morphelo addig biztosan él, amíg én lélegzem.

Tha Force is strong in my family. My father has it. I have it. My sister has it. Morpehlo had that power, too.

Do. Or do not. There is no try.

3GM: T-34, Chi-nu, KV-1, KV-1S, A-43, T-34-85, amx 12t, amx 13 75, obj. 416, obj. 257
Téma zárolva.
4 éve 1 hónapja #95502 Írta: Mars
tuti

Youtube csatornám:
www.youtube.com...WEI0xQ
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: CrawlingChaos
Téma zárolva.
4 éve 1 hónapja - 4 éve 1 hónapja #95503 Írta: GAgyiXyXy
Megválaszolva: GAgyiXyXy
Crawling Te az NA-n is játszol? Játszható (ping, pl)? Azért kérdezem, mert elkezdenék ott is egy acc-ot, de nem tudom érdemes-e. Van valami bónuszkód oda.
Téma zárolva.
4 éve 1 hónapja - 4 éve 1 hónapja #95504 Írta: K6000

Mars beküldte: Benne van ,hogy vannak mentorok. Képzeld nagyon sok olyan játékosunk van, aki csapatban nagyon jók, csak sajnos nemcsak ő játszik az a accon és nem tudja a család többi tagját kompenzálni.

Ahogy a következő is: Ha a jelentkező nem üti meg ezt a szintet, de az utolsó 1000 csatája 1800+ WN8 felett van, akkor a mentorok kipróbálják, mire vagy képes.
Ez alapján tehát csak akkor jutsz a mentorokhoz ha az utolsó 1000 csata 1800+ WN8 felett van. Ami ugye nem jön össze mivel a hétvégén család többi tagja teszi tönkre a hét közbeni csaták eredményeit ;)
Azóta már kiderült, hogy a cikkben írt feltétel nem felel meg a valóságnak így ez lényegében már lényegtelen is. Igen ahogy írtad mindenki kap lehetőséget, és a szakaszozás után a mentorok / vezetőség eldönti, hogy megfelel-e az elvárásoknak vagy nem.
Nincs kétségem afelől, hogy sok jó játékossal bővül a RUB1K.

Sőt ahogy a klán bemutató hozzászólásaiból is látod, nem attól lesz „Lose again” érzése az ellenfélnek, mert 15 zöld játékos van szemben a pályán. Attól lesz, hogy már a harmadik VTEPS területet veszi el az a 15 zöld RUB1K játékos, pedig szemben kékek meg lilák vannak :)

Téma zárolva.
4 éve 1 hónapja #95509 Írta: eldegor
Megválaszolva: eldegor
komolyan...

olyan apró csontocskákon el tudtok rágódni több napokon keresztül, hogy hihetetlen...

Ha a kacsa nem tud úszni nem a víz a hülye...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: 99lufi, DrangHun
Téma zárolva.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.