Jelenleg 468 vendég és 9 tag online

Tankos Apukák Fóruma #2

4 éve 6 hónapja #100148 Írta: KlintIsztvud
Megválaszolva: KlintIsztvud
Lehet, hogy kipróbálom :)

Téma zárolva.
4 éve 6 hónapja #100149 Írta: DrangHun
Megválaszolva: DrangHun

Potrien beküldte: Mert már elfelejtette a társadalom nagyanyáink csodaszerét, a pálinkás kenyeret. Ati azóta sem tudott leszokni róla. :)

Állítólag a kenyérről már lekattant ;) :lol:

Az élet attól szép, hogy bármi megtörténhet... És attól szar, hogy meg is történik...:blink:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Samy70, Apa1972_hu, Zoszili, Katjaton
Téma zárolva.
4 éve 6 hónapja - 4 éve 6 hónapja #100150 Írta: JackassJana
Megválaszolva: JackassJana
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

:cheer:
Még egy pár ilyen...
Petőfi Sándor többek között Budán született.
Az ókori lovagok nem éltek haláluk napjáig, mert már hamarabb meghaltak.
Amíg Madách a börtönben sínylődött, addig felesége romlásnak indult.
Rákóczi Ferenc úgy halt meg, hogy belefulladt a Rodostóba.

:lol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, Caesar_cart, Apa1972_hu, MPeter71, Zoszili, Katjaton, Pocakovics
Téma zárolva.
4 éve 6 hónapja #100156 Írta: Caesar_cart
Megválaszolva: Caesar_cart
A tegnapi század csata margójára! :)

Köszönöm én is a lehetőséget, jó volt! :)
És elsőre még hatékony is. ;)

Emlékszem mikor én az első csapat csatában részt vettem (akkor még 7/42), még a legnagyobb "tankom" a SU-85B volt. Ezért jobb híján a T1 cunikát vittem csak, persze a többiek nagy örömére! :lol:
Mondták, hogy Cézár a B5-be a szpotter bokorba állj, én meg a böhöm nagy tankok között (amiket addig csak képen láttam :) ) szaladtam a megjelölt szektor irányába. Csak ott tűnt fel, hogy itt még én életemben nem jártam, azt sem tudom hova figyeljek, nem hogy melyik bokorba álljak! :lol:

Aztán lett nagyobb tank, meg némi gyakorlás után mikor a parancsnok kiadta az utasítást, hogy :
"A heavyk tartsák a vonalat, ne támadjanak!"
Már így vártuk az ellent:

És később amit Pillusék műveltek a Gőteborgon, na az már TOP SECRET! :)

Szóval tegnap is voltak nagyon szép körök, meg kevésbé szépek is.

Például mikor benéztem az erőviszonyokat a városban, vagy nem tudtam mit kezdeni az ellen Cromwell hadával Westfield-en az nem volt szép! :whistle: :oops:

De többek között EL Halluf-on a csupa zöld csapatot jól elkentük, vagy az utcsó' csatában mikor meglepiként a T-150 áradat bezúdult a Cromwell-ek közé, azok meg mint galambok a Hősök terén röppentek szét, már csak le kellett vadászni őket, :evil: :) azok jó körök voltak! :)

Pici gyakorlás, összeszokottság, és több jó kör lesz mint gyengébb. :)

ui.: Tényleg amit tegnap is mondtam, ha valaki kipróbálná magát parancsnokként, az nyugodtan jelezze. Én csupán azért vezettem mert nem volt jelentkező, illetve szeretem a játék taktikai, stratégiai részét is. :)

Szóljatok, és máris kipróbálhatunk más vezetésével új elképzeléseket, új taktikákat.

Még egyszer köszi a tegnapi játékot! :)

„- Te nem harcoltál tisztességesen !!!
- Én nem, de ő igen.
(Bronn a halott Ser Vardis-ra mutat)”
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, DrangHun, Apa1972_hu, MPeter71, krysss81, Katjaton
Téma zárolva.
4 éve 6 hónapja #100157 Írta: Szete58
Megválaszolva: Szete58

Potrien beküldte: ...7:25 -től nézzétek, odáig csak én szerencsétlenkedek...

...odáig? No meg onnantól... pláne... na meg -em, merth. ikes ige... :whistle:

„Engem nem a probléma érdekel, hanem a megoldás!”
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, Katjaton
Téma zárolva.
4 éve 6 hónapja #100158 Írta: balioking
Megválaszolva: balioking

Első gyermeknél mi is elég sokat aggodalmaskodtunk, szegénynek a köldökcsonkja legalább egy héttel tovább maradt fenn, mint kellett volna, ugyanis a NAGYKÖNYVBEN azt olvastam, hogy ennyi meg annyi idő a normális a köldökcsonk leválására...Én meg nem győztem visszaigazgatni, hogy nono, még nincs itt az ideje a leesésnek öt nap után! A másodiknál már ment minden rutinból. Egyszer a K-vitamin beadása közben félrenyelt, anyósom, meg feleségem megkövülten nézték a fuldokló gyereket, én meg odamentem, megfogtam a lábait, felemeltem, kissé megráztam és minden ment tovább...Feleségem majd frászt kapott. Az elsőnél vízhőfok beállítva 34.3 celsius, se több se kevesebb, rohangáltam hol a hideg, hol a forróvizes köcsögökkel...Másodiknál könyökkel vizsgáltam, a harmadik meg már szinte magától fürdött az elejétől...Na jó inkább csak nem néztem sehogyan a hőfokot...Szóval a 3., a fiú már magától nő, mostanra rájöttünk, hogy nem kell annyira betojni mindentől. A hajunk is megnő, akár akarjuk, akár nem, befolyásolni kevésbé tudjuk(már akinek még van ugyebár)...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, tibi144, DrangHun, Apa1972_hu, Zoszili, Pocakovics
Téma zárolva.
4 éve 6 hónapja #100159 Írta: Szete58

Gabengocia beküldte: ...Mondjuk TOGII, vagy KV-2?...

Épelméjű ember nem megy egyikkel sem, pláne nem csapatban... ergo engem mindig megtalálsz bennük... :)

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, Potrien, Gyilokzóna, MPeter71, krysss81, Gabengocia, Pocakovics
Téma zárolva.
4 éve 6 hónapja #100160 Írta: balioking
Megválaszolva: balioking

Szete58 beküldte:

Szete bátyám!

Rosszabb vagy, mint Grétsy László professzorom és Adamikné Jászó Anna prof. univ. doktorasszony együttvéve. Mindkettőhöz volt szerencsém anno dazumal.

MUSZÁLYBÓL, vagy MUSZÁJBÓL :P ? :whistle: :evil: :whistle:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, Szete58, Apa1972_hu, MPeter71, Katjaton
Téma zárolva.
4 éve 6 hónapja #100162 Írta: Katjaton
Megválaszolva: Katjaton

Szete58 beküldte:

Szeténk! Túlórázol?! :) :whistle:

Potrien! Tudhatnád, hogy Szete az ikes igékre nagyon allergiás. :dry:
Én is hónapok óta nem főzök-hetek csak főzöm-hetek és még nem is hőzönghetek. :)
Azóta inkább rendelek... :oops:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, Samy70, Szete58, Caesar_cart, Apa1972_hu, MPeter71, lucha_nDall
Téma zárolva.
4 éve 6 hónapja #100165 Írta: grisa74
Megválaszolva: grisa74
Sziasztok!

Olvasom ezeket a jópofa gyerekes sztorikat és jókat mosolygok. Nekünk három van és pont ilyen stációkat jártunk végig mint ti is itt sokan.
Első gyerek: minden tiszta para. A fürdetés egy túlélési gyakorlat. Vízhőfok méréssel laboratóriumi pontossággal beállítva. Vigantol percre pontosan adagolva. Kicsi láz futás dokihoz. Elvás közben egy kis nyöszörgés és mér kézben ringatjuk újra álomba. (volt olyan éjszaka amikor fogzásnál cca 3 kilométert gyalogoltam le a konyhában kézben Petivel.
Második gyerek: Már csak egy szülőre egy gyerek az arány, de még így is simább minden. Nincs minden piszre dokihoz rohangálás. Aludni tudnak az ágyukban is nem csak a hasamon stb.
Harmadik gyerek: Megy ez már magától is. Kb legyen tiszta mindegyik és egyen lehetőleg normálisan.
És ez így jó.
Persze ahány gyerek annyi féle gond. A legkisebb most múlt 4 és még mindig felsír elég sűrűn álmából (ami egy afk grisa74-et jelent) és ilyenkor csak apa mellett lehet újra megnyugodni :-)

Mégsem cserélném el az elmúlt (kialvatlan) éveimet semmiért.

Jesszusom ez most rém szentimentális lett.
Téma zárolva.
4 éve 6 hónapja #100166 Írta: Szete58

sandorati beküldte: ...így általunk ott lenne 2 szabad hely, aki minden este tudna menni lövöldözni, rajtam, és Biuson tuti ez a 2 hely nem múlik...

Három, mert én is nyugodtan tudok lövöldözni majd a TFK a Négyzetenben akár, ha megint aktív leszek, zerót megtalálom amúgy is, az Őrmester Urat meg tudom szekálni bárhonnan... :P

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, sandorati, Apa1972_hu, MPeter71, lucha_nDall, Katjaton
Téma zárolva.
4 éve 6 hónapja #100167 Írta: Szete58

Pocakovics beküldte: ...Egyébként hirtelen felindulásból kifejlesztettem a KV2-t.

A hirtelen felindulást-fellángolást az örök szerelemtől mi választja el vajh?

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, sandorati
Téma zárolva.
4 éve 6 hónapja #100169 Írta: grisa74
Megválaszolva: grisa74
Ezt most találtam a twitchen:

Serious_threat: az összes stronkholdját be kéne támadni
Serious_threat: Kezdve a tankos faterokéval
Realritter: ámen
Serious_threat: még vevő is lennék rá
Realritter: Úgy gondoltam én is, hogy most akkor menjünk végig az összes magyar klánon.

Milyen barátságosak a fiúk...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, Szete58, Apa1972_hu
Téma zárolva.
4 éve 6 hónapja #100170 Írta: Pocakovics
Megválaszolva: Pocakovics

Szete58 beküldte:

Pocakovics beküldte: ...Egyébként hirtelen felindulásból kifejlesztettem a KV2-t.

A hirtelen felindulást-fellángolást az örök szerelemtől mi választja el vajh?

A hirtelen felindulás hormonális, az örök szerelem inkább mentális.
Vágyam a vihogó trollkodásra oly mélyen gyökerezik a bennem lakó örök gyermek lelkében, hogy félretolt minden racionális megfontolást ami a T150 felé vezethette volna enyhén tántorgó lépteim. Mentségemre szolgáljon, hogy mind a KV2 mind a meglévő (megmaradó?) KV1 irányából vezet még verejtékkel csillogóra festett ösvény a valóság talaján szilárdan álló harcjárművek felé.

Ami jó, azt ne javítsd!

A wot ablaka az Elm utcára nyílik
ahol esőben énekel és farkasokkal táncol, a keresztapám...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Apa1972_hu, Katjaton
Téma zárolva.
4 éve 6 hónapja #100172 Írta: Pocakovics
Megválaszolva: Pocakovics

grisa74 beküldte: Ezt most találtam a twitchen:

Serious_threat: az összes stronkholdját be kéne támadni
Serious_threat: Kezdve a tankos faterokéval
Realritter: ámen
Serious_threat: még vevő is lennék rá
Realritter: Úgy gondoltam én is, hogy most akkor menjünk végig az összes magyar klánon.

Milyen barátságosak a fiúk...

A fellelés helyére szíveskedj gyöngybetűkkel felróni: Ekkora pofával góréstól ehetnétek a kukoricát!

Ami jó, azt ne javítsd!

A wot ablaka az Elm utcára nyílik
ahol esőben énekel és farkasokkal táncol, a keresztapám...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, Szete58, Apa1972_hu, krysss81, lucha_nDall, Zoszili
Téma zárolva.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.