Jelenleg 284 vendég és egy tag online

Tankos Apukák Fóruma #2

4 éve 11 hónapja - 4 éve 11 hónapja #101751 Írta: Katjaton
Megválaszolva: Katjaton

Caesar_cart beküldte:
:)
Ezeken is gondolkodtam, de az a baj, hogy Cápa sem gyakorlóban oktatott minket, hanem élesben! És így jobb volt, mert azért egy stronghold csata más, mint egy gyakorlós. Mondjuk úgy, hogy nagyobb a nyomás. :)

A 2. acc.-nál meg kihúzni egy 6-os tankot tényleg nem olyan nagy dolog, de jelenleg a garázsomban van:
- AMX 12-t (1 1/2 skill-es legénységgel),
- T-150 (1 1/2),
- M6 (1),
- Jackson (1 1/2),
- T34-85 (2)
ha esetleg a parancsnok úgy kívánja FV304 (1), SU-100 (3).
Sokall nagyobb a választék, és a skilles legénységek megfizethetetlenek...

A döntés a tiéd! Úgy hiszem a TFK2 szívesen veszi a kezdeményezést! :)
A segítséget akár egy tankkal is meg tudod tenni. A leglényegibb érdemi része úgyis annak lesz ebben, hogy jelen vagy a csatában az ötleteiddel és a véleményeddel. Hogy milyen géppel, az már szerintem nem akkora súllyal esik latba... de ha a saját ismert bevált gépeiddel otthonosabb akkor legyen így... csak nem akartam, hogy megszakítsd ezt a szép hosszú tagságot - még ha a papírformától függetlenül is tag maradsz is. :) (fúú ez most vagy valami vagy megy valahova de hogy így kellett-e írni majd Szete megmondja! :) Innen is puszilom! :))))))))) )
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, Szete58, sandorati, Caesar_cart, MPeter71
Téma zárolva.
4 éve 11 hónapja #101753 Írta: DrangHun
Megválaszolva: DrangHun

KlintIsztvud beküldte: Peti! A Dicker szerintem alkalmatlan strongra :) (lényegében egy statikus ágyú, ami maga alá tud lőni)

Hmm..hmm..minden látszólagos idétlensége ellenére egy egész pöpec kis gép :angry: , de tényleg nem való strongra :dry: ;)

Az élet attól szép, hogy bármi megtörténhet... És attól szar, hogy meg is történik...:blink:
Téma zárolva.
4 éve 11 hónapja #101754 Írta: Toydolls2
Megválaszolva: Toydolls2

Caesar_cart beküldte:

Katjaton beküldte:

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Ezeken is gondolkodtam, de az a baj, hogy Cápa sem gyakorlóban oktatott minket, hanem élesben! És így jobb volt, mert azért egy stronghold csata más, mint egy gyakorlós. Mondjuk úgy, hogy nagyobb a nyomás. :)

A 2. acc.-nál meg kihúzni egy 6-os tankot tényleg nem olyan nagy dolog, de jelenleg a garázsomban van:
- T-150 (1 1/2),
- M6 (1),
- Jackson (1 1/2),
- T34-85 (2)

Fiamnak is ott az acc-ja, nem sok minden van benne, typeT34 ami Téged érdekelhet, meg 700 gold biztos van, TigerI-re is emlékszek, meg Stug III-ra.
Felajánlom én is, a köz érdekében! :) Ő úgyis éjt-nappallá téve minesz@rozik...

TROLLdoys

play4stats.com/...olls2/
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Caesar_cart, MPeter71, Katjaton
Téma zárolva.
4 éve 11 hónapja #101755 Írta: KlintIsztvud
Megválaszolva: KlintIsztvud

DrangHun beküldte:

KlintIsztvud beküldte: Peti! A Dicker szerintem alkalmatlan strongra :) (lényegében egy statikus ágyú, ami maga alá tud lőni)

Hmm..hmm..minden látszólagos idétlensége ellenére egy egész pöpec kis gép :angry: , de tényleg nem való strongra :dry: ;)

Bizony nem az ágyúja illetve a látótávja a probléma, hanem hogy tényleg kövér ... és úgy is mozog, illetve nem mozog :)

Esetleg TOG II? :blink: :silly:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: sandorati, DrangHun, Katjaton
Téma zárolva.
4 éve 11 hónapja - 4 éve 11 hónapja #101758 Írta: HighExplosive
Megválaszolva: HighExplosive

Katjaton beküldte:
Gekko, maga hova tűnt?! :)

Kiléptem a klánbó!Azt hiszem eljutottam arra a pontra,hogy "többet" lássak!Nem rossz szándékból ,de ugye ezt mindenki tudja,hogy elég nehéz úgy szervezni dolgokat,hogy mindenkinek megfelelö legyen!Ez több okból is nehéz volt!Vagy nem volt megfelelö szintü tankja sokaknak,vagy nem volt ideje ,ami persze soha nem volt vita tárgya ha valaki nem ért rá,hiszen a család az 1.,vagy csak egyszerüen nem volt kedve,ami szintén érthetö egy 10 órás müszak után!Vagy amit még tapasztaltam sajnos ,az az volt hogy nem érezték magukat páran elég jónak annak ellenére ,hogy volt megfelelö járgányuk és esetleg idejük ahhoz, hogy valamivel nagyobb volumenü dolgot is csináljanak közösen a klántagokkal mint egy szakaszozás!Remélem nem bántottam meg senkit sem!Nem volt soha szándékomban!
Szivesen kipróbálnék egy CW-t,egy század csatát,kipróbálnám milyen az amikor Strongholdban egy teszem azt 10-es szintü épület bónusza aktiválva van(rengeteg munka ez is)...stb, stb hajt a kiváncsiság,hiszen nagyon sok más lehetöség van ebben a játékban ,mint a random csaták!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, zozo1982, sandorati, DrangHun, Caesar_cart, Potrien, MPeter71, Katjaton
Téma zárolva.
4 éve 11 hónapja #101760 Írta: Katjaton

KlicsK0 beküldte:

Katjaton beküldte:

Kiléptem a klánbó!

Értem! Mondjuk amíg nincs más asszony maradhattál volna a réginél is, legalább néha megfőz! ;)
Tény, hogy T-F-K -nak egyik hátránya, ami a legnagyobb előnye, a családközpontúság és kötetlenség! :)
Ha jól értem, akkor légiósként te is hadra fogható vagy?! :) :whistle: ;)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, Potrien
Téma zárolva.
4 éve 11 hónapja #101761 Írta: DrangHun
Megválaszolva: DrangHun

KlintIsztvud beküldte: Bizony nem az ágyúja illetve a látótávja a probléma, hanem hogy tényleg kövér ... és úgy is mozog, illetve nem mozog :)

Esetleg TOG II? :blink: :silly:

Hát az mindenképpen komikus, mikor a zsíros seggét próbálja izzadva felvonszolni egy-egy kaptatóra (ami tulajdonképpen csak egy lanka), vagy a végjátékban "igyekszik" valahová.Okoz némi bosszúságot a lejtőn állva vízszintbe lövés is, de mindezek ellenére van benne potenciál.
Egyelőre úgy fest, hogy a nagy tesó az Emil se rossz.Igaz, még csak vagy 20 randin vagyunk túl, de nemhogy a rossz hírére nem szolgált rá eddig, hanem kifejezetten OOOP :lol: (Ez költői túlzást, magyarra fordítva olvasatomban mindössze f@szát jelent :) )

Az élet attól szép, hogy bármi megtörténhet... És attól szar, hogy meg is történik...:blink:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, sandorati, Caesar_cart, MPeter71
Téma zárolva.
4 éve 11 hónapja #101762 Írta: rezsi70
Megválaszolva: rezsi70

Caesar_cart beküldte:

Katjaton beküldte:

- T-150 (1 1/2),
- M6 (1),
- Jackson (1 1/2),
- T34-85 (2)

Mestel!

Rád testálom az accountomat! :)
Azzal csapathatod a TFK2-ben, minden hatos tank a garázsban van.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, sandorati, DrangHun, Caesar_cart, MPeter71, lucha_nDall, Katjaton
Téma zárolva.
4 éve 11 hónapja - 4 éve 11 hónapja #101763 Írta: Apa1972_hu
Megválaszolva: Apa1972_hu

Katjaton beküldte: Jó reggelt!

Nem azért hogy vezessek, arra én alkalmatlan vagyok

Ezt a tényt megerősítették:

-özv Klepács Béláné htb. (combcsont és 3 borda törése, medencezúzódás, egy szakadt cekker, 12 tojás, 1 liter Hypo és 25 dkg Háztartási keksz elvesztése, Csepel Csabi kerékpár-gazdasági totálkár)
-Balajthy Oszkár, '45-ig kisnemes, utána nagyparaszt, jelenleg járási útkaparó
(arcorri részen elszenvedett aszfaltmérgezés, fasza muszka lapát akácnyelének törése, 1 csomag Románc és fél pár marhabőr munkáskesztyű amit máig sirat..)

:whistle: :) :) :kiss: :kiss:

Csak akkor horgászom, ha úgy van......
És általában úgy van....
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, treffhetes10, Szete58, sandorati, DrangHun, Caesar_cart, Potrien, MPeter71, lucha_nDall, Katjaton, Pocakovics
Téma zárolva.
4 éve 11 hónapja - 4 éve 11 hónapja #101764 Írta: Katjaton

rezsi70 beküldte:
Mestel!

Cézár! ez lesz a jó megoldás! Legalább Rezsit is visszatesszük a klánba így vagy úgy! :)
Csókolom Csücsike! :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2
Téma zárolva.
4 éve 11 hónapja #101765 Írta: HighExplosive
Megválaszolva: HighExplosive

Katjaton beküldte:

KlicsK0 beküldte:

Katjaton beküldte:

Kiléptem a klánbó!

Értem! Mondjuk amíg nincs más asszony maradhattál volna a réginél is, legalább néha megfőz! ;)
Tény, hogy T-F-K -nak egyik hátránya, ami a legnagyobb előnye, a családközpontúság és kötetlenség! :)
Ha jól értem, akkor légiósként te is hadra fogható vagy?! :) :whistle: ;)

Szivesen segitek bármikor!Nem haraggal léptem ki!Söt akad még néhány ismmerösöm akit szerintem hamar rá tudnék venni hogy csatlakozzon zsoldosnak!

Erre az asszonyos dologra meg csak annyit,hogy az meg részemröl lett volna képmutatás és ezt nem szeretem!És az az étel is jobban ízlik ha "szivvel" készitik és nem mert muszáj!Igy legalább jobb a lelkiismeretnek,hogy nem egy másik miatt történt a dolog!Ugye érted!? ;) :oops:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, Caesar_cart, MPeter71, lucha_nDall, Katjaton
Téma zárolva.
4 éve 11 hónapja #101767 Írta: Toydolls2
Megválaszolva: Toydolls2

rezsi70 beküldte:

Caesar_cart beküldte:

Katjaton beküldte:

- T-150 (1 1/2),
- M6 (1),
- Jackson (1 1/2),
- T34-85 (2)

Mestel!

Ezt fogadd el Cézár, így legalább hozzájuthatunk az aranyunkhoz, amin csücsül a piszok sikkasztó! Mert Te ugye nem sikkasztanád el a klán vagyonát!? :lol:

TROLLdoys

play4stats.com/...olls2/
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Caesar_cart, MPeter71, lucha_nDall, Katjaton
Téma zárolva.
4 éve 11 hónapja #101769 Írta: Gabengocia
Megválaszolva: Gabengocia
Üdv! Én felajánlom az fiókomat arra az időre mig betanul a TFK 2. Ha valaki megnézi a statom vannak tankjaim, két 6-os egy TOG II, és egy M6. Kredit kellene, mert ki van fejlesztve a KV-1-ből minden, a KV1-s meg is van véve, és már elit. A T67, és a m10wolverine is elitek legényekkel. illetve elc-amx is elit..., ha gondoljátok. Én szívesen kölcsönadom.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Caesar_cart, MPeter71, Katjaton
Téma zárolva.
4 éve 11 hónapja - 4 éve 11 hónapja #101770 Írta: Katjaton

Apa1972_hu beküldte:

Katjaton beküldte: Jó reggelt!

Nem azért hogy vezessek, arra én alkalmatlan vagyok

Ezt a tényt megerősítették:

-özv Klepács Béláné htb. (combcsont és 3 borda törése, medencezúzódás, egy szakadt cekker, 12 tojás, 1 liter Hypo és 25 dkg Háztartási keksz elvesztése, Csepel Csabi kerékpár-gazdasági totálkár)
-Balajthy Oszkár, '45-ig kisnemes, utána nagyparaszt, jelenleg járási útkaparó
(arcorri részen elszenvedett aszfaltmérgezés, fasza muszka lapát akácnyelének törése, 1 csomag Románc és fél pár marhabőr munkáskesztyű amit máig sirat..)

:whistle: :) :) :kiss: :kiss:

:dry: :( na most nagyon haragszom... :pinch: :pinch: :angry: :angry: :angry: és meg vagyok bántva is! :unsure: :unsure: :unsure:
Ez így egyáltalán nem vicces... mert mind igaz... :dry:

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, zozo1982, Caesar_cart, Apa1972_hu, MPeter71, lucha_nDall
Téma zárolva.
4 éve 11 hónapja #101771 Írta: CrawlingChaos
Megválaszolva: CrawlingChaos

Caesar_cart beküldte: Srácok picit gondolkodtam! :oops: :S

Azt szeretném kérdezni, persze csak ha van rá igény, hogy ha ideiglenesen kilépnék a T-F-K-ból, akkor légiósként esetleg tudnék segíteni a TFK-2-ben a kezdeti akadályok könnyebb leküzdésében.
Néhány "bevált" taktika, technika elem...
Az egyik ok, hogy tényleg szeretnék kicsit visszaadni a társaságnak a sok segítségből amit kaptam.
A másik pedig , hogy annak idején nekem óriási segítség volt Rezsi kibickedése. ;)
Nélküle nem mertem volna elkezdeni csatát vezetni.
Ha pedig bukunk, könnyebb a teher is az aktuális parancsnoknak.

Aztán, ha kialakulnak a dolgok, ismét elfoglalnám a helyem a T-F-K-ban. (amit pont ma 1 éve koptatok! B) )

Ha esetleg jó ötletnek tűnik, jelezzétek kérlek!

Elvileg meghívhatnak légiósnak is bármely stronghold csatába, annyi van, hogy azt hiszem az általad megkeresett téglákat személy szerint nem neked írják jóvá, hanem az osztagparancsnoknak.

propterea accipite armaturam Dei ut possitis resistere in die malo et omnibus perfectis stare
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, Caesar_cart, MPeter71, lucha_nDall
Téma zárolva.

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.