Jelenleg 213 vendég és nincs tag online

Nick név, és ami mögötte van

3 éve 7 hónapja #176834 Írta: PanzerDivisionMarduk
Megválaszolva: PanzerDivisionMarduk

LelandPalmer beküldte: :banana: 2017-ben újra Twin Peaks!!!! :banana:

Anno nekem még Who killed Laura Palmer? pólóm is volt...

"A harckocsik sikere hozza meg a győzelmet!"
Heinz-Wilhelm Guderian

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 7 hónapja #176892 Írta: uzsee
Megválaszolva: uzsee
Nos az enyém pofon egyszerű. Gimis koromban az évkezdő táborban ültünk a szobában és osztálytársam egyszer csak odaszólt nekem ezzel a szöveggel: "Na mi van uzsi doboz?" (mondanom se kell milyen filmet nézett pár nappal korábban :) ) Azután mindenki csak uzsinak hívott és emiatt az addig használt Lt. Szabo nickemet erre cseréltem, csak neten ez elég szimplának hangzott és így lett az I helyén 2db E betű :P
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, GumiGuppi

3 éve 7 hónapja - 3 éve 7 hónapja #176949 Írta: GumiGuppi
Megválaszolva: GumiGuppi
Az én nickemnek nincs túl bonyolult története. Jópofán hangzik, ezért választottam ezt. A Guppi már foglalt volt, így lettem GumiGuppi. :banana:
Az avataromat meg egy barátom rajzolta nekem :beer2:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2

3 éve 7 hónapja #177029 Írta: Kopasz
Megválaszolva: Kopasz
Réges régen kemény rocker életet éltem. Hosszú haj meg ami ezzel jár. Egy napon úgy döntöttem, hogy már nem kell a hosszú haj és megváltam tőle. Néhány barátom köszönés nélkül ment el melletem, mert nem ismert föl hirtelen. Amikor oda szólok, hogy "mivan elfelejtettél köszönni? " az elsö szavuk az volt "ÁÁÁÁ KOPASZ"
Igy lettem ebben a vituális világban is kopasz, de lehettem volna: Emelt, Vajd vagy Pádre is.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, GumiGuppi

3 éve 7 hónapja #177095 Írta: gwr
Megválaszolva: gwr
Betűk és/vagy számok véletlen szerű találkozása.

Buta vók ehezz a játkho, ezért nem jáccom artyk-val

3 éve 7 hónapja #177097 Írta: kicsitrash
Megválaszolva: kicsitrash
Középiskolában valamikor az ezredforduló előtt sokat toltunk egy Duke Nukem 3d nevű játékkal. Akkoriban thrasht hallgattam, a játék pedig elég jól ment, s kaptam mindig: de szemét ez a ...

Warcraftban meg mindig rusholtam. Kicsit rush...

Szóval etimológiailag elég összetett, bármit bele lehet magyarázni :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Kopasz

3 éve 7 hónapja #177113 Írta: csiga73
Megválaszolva: csiga73
Ezt a nevet még COD4-es korszakomból hoztam,a jó öreg ASE klánban nyomultam vele.A története pedig,a mostani párommal mikor össze jöttem (13 éve haaaaj) meleg nyári éjszaka volt,meztelenül aludtam,reggel a párom meglátott,majd ezt állapította meg "te meztelen aludtál!? olyan vagy mint egy csiga... ;)" a 73 meg nem a korom,de köze van hozzá.Hát ennyi.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Deadman78, GumiGuppi

3 éve 7 hónapja #177122 Írta: Deadman78
Megválaszolva: Deadman78

csiga73 beküldte: Ezt a nevet még COD4-es korszakomból hoztam,a jó öreg ASE klánban nyomultam vele.A története pedig,a mostani párommal mikor össze jöttem (13 éve haaaaj) meleg nyári éjszaka volt,meztelenül aludtam,reggel a párom meglátott,majd ezt állapította meg "te meztelen aludtál!? olyan vagy mint egy csiga... ;)" a 73 meg nem a korom,de köze van hozzá.Hát ennyi.

Hali!

Csiguci!!! :izmena: Na ezt sem gondoltam volna, hogy egy volt COD4-es emberkével itt is összefutok... Sok meccset menünk együtt az ASE szerveren, hátha emlékszel rám. 3-4 évvel ezelőtt kb.
ASE-tag nem voltam, de sikerült Cuccot leöntenem sörrel egy klántalin! :beer2:

Üdv

3 éve 7 hónapja #177126 Írta: PanzerGunter
Megválaszolva: PanzerGunter

csiga73 beküldte: Ezt a nevet még COD4-es korszakomból hoztam,a jó öreg ASE klánban nyomultam vele.A története pedig,a mostani párommal mikor össze jöttem (13 éve haaaaj) meleg nyári éjszaka volt,meztelenül aludtam,reggel a párom meglátott,majd ezt állapította meg "te meztelen aludtál!? olyan vagy mint egy csiga... ;)" a 73 meg nem a korom,de köze van hozzá.Hát ennyi.

Akkor már miért nem Csupasz Pisztoly? :trollol: ;)

3 éve 7 hónapja #177219 Írta: csiga73
Megválaszolva: csiga73
Hej halottember,hát persze,hogy emlékszem rád :cheer: ,harcoltunk egy jó párat együtt.Számomra mindig felüdülést jelentettél,ha "találkoztunk".Bírtam(om) a búrádat :) .Örülök,hogy újra látlak.Ám az ASE nem veszett el csak átalakult,most csináltunk egy kezdő kis klánt majd látjuk mi fog kisülni belőle.Play,Kaldi,Hanzó,SAS,jómagam meg páran az ők ismerőseiből.
És még egyszer max tisztelet neked :)

3 éve 1 hónapja - 3 éve 1 hónapja #204163 Írta: Sat_Okh
Megválaszolva: Sat_Okh
Sziasztok!

Az én nevem egy "tévedés" eredménye! :)
Úgy határoztam a regisztrálás előtt hogy egy indián törzs nevét vagy egy indián nevét veszem fel!
Winnetou nem akartam lenni ezért "barátom a Gugli" segített.

Ezt találtam, Sat Okh azaz Hosszú Toll. A róla talált kép is szimpatikus volt.

Később kiderült hogy ő egy "Lengyel indián". Eredeti neve Stanislaw Suplatowicz, aki 1920-ban született és meg volt győződve róla hogy ő egy kanadai indián!
Végig harcolta a II. világháborút, kapott egy csomó kitüntetést hősiessége miatt!
Aztán író lett és kiadott önéletrajzi művet és gyerek regényeket ... aztán 2003-ban jól meghalt!

Így most én lettem egy Lengyel indiánról elnevezett Magyar indián! :)
UI: köszönöm :)

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.