Jelenleg 335 vendég és 5 tag online

Örömködő

4 éve 9 hónapja #86860 Írta: amper007
Megválaszolva: amper007
E100 és a Mous reportolt mert nem tudtak átlőni.. igaz folyamatosan a lövegpajzsomat lőtték.. én meg goldnoob etc minden voltam.. Mondjuk pont nem érdekel ha annyi eszük nincs ,hogy egy magányos fv 183at lerohanjanak ketten és lenerfeljenek hanem nekiállnak tornyozni úgy hogy már az első lövésemet is mind ketten golddal kapták..

Melléklet:

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Melléklet:

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
Téma zárolva.
4 éve 9 hónapja #86869 Írta: Jackal_hun
Megválaszolva: Jackal_hun
4 nemzetet megcsináltam a 7 ből a WZ küldetéshez, de nullánál van meg a 150 kill- Nem tudom örüljek-e vagy inkább sírjak...

Tudod mi az a Dunning-Krueger effektus? Ja tudom hogy nem, csak úgy kérdeztem: en.wikipedia.or...effect
Téma zárolva.
4 éve 9 hónapja #86880 Írta: Pugero
Megválaszolva: Pugero
Karácsonyi ajándék a WG-től! :P

(esetleg a csapattársaktól ...

vagy az ellenféltől ... :silly: )

Mellékletek:
Téma zárolva.
4 éve 9 hónapja #86882 Írta: Pugero
Megválaszolva: Pugero

Jackal_hun beküldte: 4 nemzetet megcsináltam a 7 ből a WZ küldetéshez, de nullánál van meg a 150 kill- Nem tudom örüljek-e vagy inkább sírjak...

"#146 Jackal_hun 2014-12-18 18:28 Ennyi, mondtam én hogy könnyű, köszönöm hogy megerősítitek:D0 Idézet
#145 unicum75 2014-12-18 18:16 Sziasztok ma meglett a második nemzet is :)"

:whistle:
Téma zárolva.
4 éve 9 hónapja #86884 Írta: Rallyefan81
Megválaszolva: Rallyefan81
Meg vettem a SU-152... hát az egy rakás trotyi, nekem nagyon nem fekszik...
Az előbb megvettem a Másik ágat, Su-100m1-et, aminek a lövegjéről sok negatívumot olvastam, oké, nincs süllyedése ez, tény, de SU-152, meg olyan lomha dög, hogy brrrr: első meccs az m1-el...

A'sszem ez jobban fekszik a stílusomnak :lol: :lol: :woohoo:

RallyeFan
“Igazságot hirdetni, vagy hasznos dolgokat javasolni az embereknek, biztos módja annak, hogy üldözzenek minket.” (Voltaire)

Mellékletek:
Téma zárolva.
4 éve 9 hónapja #86885 Írta: FarekP
Megválaszolva: FarekP
Gondold el mire lehetnél képes, ha még ki is képeznéd a legénységed az adott tankra! :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tiger205_Bp, Rallyefan81, setelekot 1, DrangHun
Téma zárolva.
4 éve 9 hónapja #86887 Írta: smok3_hun
Megválaszolva: smok3_hun
su-100 után nekem is csalódás volt a su-152, de ki kell hozzá fejleszteni a motort és a láncot és utána megváltozik, na meg persze a lényeg csak a HE! ;)

De mivel, hogy, hogy, mivel, de mostmár aztán végképp hoppá mégse.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81
Téma zárolva.
4 éve 9 hónapja #86888 Írta: Rallyefan81

FarekP beküldte: Gondold el mire lehetnél képes, ha még ki is képeznéd a legénységed az adott tankra! :)

Megtörtént... :whistle: :lol: :oops:

RallyeFan
“Igazságot hirdetni, vagy hasznos dolgokat javasolni az embereknek, biztos módja annak, hogy üldözzenek minket.” (Voltaire)

Téma zárolva.
4 éve 9 hónapja #86889 Írta: Rallyefan81

smok3_hun beküldte: su-100 után nekem is csalódás volt a su-152, de ki kell hozzá fejleszteni a motort és a láncot és utána megváltozik, na meg persze a lényeg csak a HE! ;)

hát, van rajta töltésgyorsító, meg 122-es ágyú, meg tuning felfüggesztés.. , de nagyon nem fekszik..

RallyeFan

Téma zárolva.
4 éve 9 hónapja #86890 Írta: dozer00
Megválaszolva: dozer00
Trollgun gold, nem tudom ez mért nem egyértelmű....

2x lősz és akár a garázsba vissza is léphetsz.. átlag t9eket 250el nehezen de meglövi..

Mi a gond..

TROLL+GOLD messzire HE.... ennyi a trükk..... nem ilyen kis 122es piszkálókkal... :whistle:

és senki ne mondja h nem engedhet meg magának körönként vele 3-4db goldot meg 2 RRO-t...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Kopasz0721, Rallyefan81
Téma zárolva.
4 éve 9 hónapja #86894 Írta: Rallyefan81
Kezdőknek nem sok minden egyértelmű, ezért vannak a tapasztalt öregek, hogy oktassanak. :oops: ;)
Amúgy kösz az ötletet, kipróbálom.

RallyeFan

Téma zárolva.
4 éve 9 hónapja #86899 Írta: dozer00
Megválaszolva: dozer00
Nekem meg az nem volt egyertelmu akkor h vki kezdo kerdezi :p talan a topic cime miatt vagy tudom is en. ;)

kv1troll gold es rro
talan meg sherman t5ben szinten
t4 hetzer es stug tarsa is
su152 csak is./ha megvan a tobbi agyu lehet azokkal is de a troll azert az annyira ingeli az ellenfelet h mar csak ezert megeri.
kv2 hat nem tudom... 10/1* ha losz vele 700at rro-val mert vki veletlen gyengebb nalad es vagy tolatva bukkantal ra az ellenfelre... itt a gold pen mar nem feltetlen eleg gyengeponton sem... raadasul normal loveggel is biztos beutsz az rro lovedek troll komboval is de 3x annyi idő alatt...
azt egyenileg kell tesztelni kit hkgyan dobal be milyen tierekbe vagy kinek mi jön be a biztonsagos boooem "rarohanok" lenerfelem rroval a nepet vagy csak normal tamadas es 122es sima agyu.

mas trollrol nem tudok... talan a hesh lovedekes fv..de ott mar szamomra sem egyertelmu h mivel erdemes 235 pennel loni egy 800ast vagy 2000kreditert egy 1000-t ugyan annyi toltesidovel...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81
Téma zárolva.
4 éve 9 hónapja #86903 Írta: Jackal_hun
Megválaszolva: Jackal_hun

Pugero beküldte:

Jackal_hun beküldte: 4 nemzetet megcsináltam a 7 ből a WZ küldetéshez, de nullánál van meg a 150 kill- Nem tudom örüljek-e vagy inkább sírjak...

"#146 Jackal_hun 2014-12-18 18:28 Ennyi, mondtam én hogy könnyű, köszönöm hogy megerősítitek:D0 Idézet
#145 unicum75 2014-12-18 18:16 Sziasztok ma meglett a második nemzet is :)"

:whistle:

Nekem is megvan, csak a killek nincsenek:D

Tudod mi az a Dunning-Krueger effektus? Ja tudom hogy nem, csak úgy kérdeztem: en.wikipedia.or...effect
Téma zárolva.
4 éve 9 hónapja #86913 Írta: lobcsob
Megválaszolva: lobcsob
Hogy van az, hogy a Tortiese-t hátulról lövöm a T-54-l és meg sem karcolom, ja és rajta álltam a hátulján ? :woohoo:
Téma zárolva.
4 éve 9 hónapja - 4 éve 9 hónapja #86918 Írta: Hun_Mercenary
Megválaszolva: Hun_Mercenary
Ezt tegnap hoztam össze az obj 140-el. Jó kis kör volt, kellett hozzá egy "érdekes" csapat. Csak 1. osztályra volt elég.
Téma zárolva.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.